Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
- 12. veebruar 2011, kl 13.59
lisaks tundub üksmehel mäluga probleeme olevat, et kõikidele vastanutele peab "tsiteerima" tema eelmist teksti.
usu, mina küll mäletan, mida ma kirjurtasin, sa ei pea esimese asjana "tsiteeri" nuppu vajutama. pealegi pole tsitaat kogu jutt, aga seda sa vist ei teadnud.
 
yxikmees 12. veebruar 2011, kl 17.23
- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lisaks tundub üksmehel mäluga probleeme olevat, et
> kõikidele vastanutele peab "tsiteerima" tema eelm
> ist teksti.
> usu, mina küll mäletan, mida ma kir
> jurtasin, sa ei pea esimese asjana "tsiteeri" nupp
> u vajutama. pealegi pole tsitaat kogu jutt, aga se
> da sa vist ei teadnud.
Aga kust sa muidu tead,et ma just sinu postitusele vastan.
 
- 12. veebruar 2011, kl 20.56
veel ka lugemisraskused?
kirjutasin ju, et MÄLETAN, mida kirjutan.
piisab ka autorinimele viidata a la to see või ...sellele.
sul vaja pikk tekst "tsiteerida" ja siis selle segapudru lõpus oma reakene kirja panna. jätaks siis oma vastuse ja "tsitaadi" vahele ruumigi, aga ei. sellele ju ei pidavat "ruumiraiskamine" meeldima (tühikute jätmine vötvat liiga palju ruumi! sic!!!). kui need sinu lõpmatud "tsitaadid" ära jätta, jääks ikka tunduvalt rohkem ruumi alles ja 5-st lehekülöjest oleks lugeda max 2.

ei, ma hakkan neist kolmest naisest ja neljast lapsest järjest rohkem aru saama.
 
yxikmees 12. veebruar 2011, kl 21.08
- Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> veel ka lugemisraskused?
> kirjutasin ju, et MÄLE
> TAN, mida kirjutan.
> piisab ka autorinimele vii
> data a la to see või ...sellele.
> sul vaja pikk
> tekst "tsiteerida" ja siis selle segapudru lõpus
> oma reakene kirja panna. jätaks siis oma vastuse j
> a "tsitaadi" vahele ruumigi, aga ei. sellele ju ei
> pidavat "ruumiraiskamine" meeldima (tühikute jätm
> ine vötvat liiga palju ruumi! sic!!!). kui need si
> nu lõpmatud "tsitaadid" ära jätta, jääks ikka tund
> uvalt rohkem ruumi alles ja 5-st lehekülöjest olek
> s lugeda max 2.
>
> ei, ma hakkan neist kolmest
> naisest ja neljast lapsest järjest rohkem aru saa
> ma.
Sina võid küll oma postitust mäletada,aga sa ei tea,kas minu vastus oli sinu postitusele või kellegi teise postitusele.
 
yaix... 12. veebruar 2011, kl 21.27
kellelgi vist kinnisidee vm....:S Küürakat vist ei paranda...?

Tõesti, mis värk selle vanusega? mis mõttes 23.märts,jne? veits kahtlane...

Loodetavasti leiab ta varsti, mingi trullaka, n.ö. täidlase, lõbusa, 40-se üksikvanema ja armub ära nii et vähe pole... säh siis neid kriteeriume sulle...

Tule maa peale? Keegi nii noorelt ei viitsi niisama siin netikuulutuse peale peret looma hakata ega kuskile metsa kolida, ja ilma lasteta veel...?

Edud kaineks saamisel...
 
yxikmees 12. veebruar 2011, kl 21.35
yaix... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kellelgi vist kinnisidee vm....:S Küürakat vist ei
> paranda...?
>
> Tõesti, mis värk selle vanuseg
> a? mis mõttes 23.märts,jne? veits kahtlane...
>
>
> Loodetavasti leiab ta varsti, mingi trullaka, n
> .ö. täidlase, lõbusa, 40-se üksikvanema ja armub ä
> ra nii et vähe pole... säh siis neid kriteeriume s
> ulle...
>
> Tule maa peale? Keegi nii noorelt e
> i viitsi niisama siin netikuulutuse peale peret lo
> oma hakata ega kuskile metsa kolida, ja ilma laste
> ta veel...?
>
> Edud kaineks saamisel...
Ma pole kunagi purjus olnud.
Ja ma ei armu naisesse,kes on ülekaaluline,suitsetav,sündinud enne 23.03.1978,ning lastega.Sellepärast ma otsingi sobivat naist vastavalt kriteeriumitele,kellesse saaksin ka armuda.
 
Sirje28 12. veebruar 2011, kl 21.36
No andke mõistust, keegi norm sellisega ei toimeta :(((
 
yxikmees 12. veebruar 2011, kl 21.39
Sirje28 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No andke mõistust, keegi norm sellisega ei toimeta
> :(((
Ei peagi olema norm,põhiline,et on kuni 31,lasteta,mittesuitsetav ja ülekaalutu.
 
- 12. veebruar 2011, kl 22.10
jestas, ikka täiega sassis. kas minu lause, mida sa nii oskuslikult "tsiteerid", // piisab ka autorinimele viidata a la to see või ...sellele.//, oli jaapanikeelne? või morsekirjas? selliselt viidates saaksid ometi teised ka aru, kellel vastatakse. nagu su vastused midagi ka väärt oleks. haioge keskealise veel haigemad unelmad.

ole nüüd kena ja kirjuta paari lausega - MIKS peaks üks kena noor naine tahtma minna metsa elama mehega, kes kuulu järgi aastaid ja aastaid otsib netis naist? kellel on palju purunenud suhteid ja isata lapsi? kes pole võimeline elementaarset netiskirjutamise head tava omandama (põhjendades seda ruumiraiskamisega, aga ise kirjutab teiste tekste ümbes A4 suurustes kogustes)? kel on kinnisideed, milline PEAB naisterahvas olema, aga endal on pakkuda vaid...mida siis? seks, mittepidutsemine, metsakohin, PEREFIRMA (jällegi sic!!! emaga koos teete firmat w? mis PEREST sa jahvatad? exnaised on osanikud? tahan siis jah seda PEREFIRMAOSAKUT!), koer ja "istu siin, ära kuhugi mine, sest ma olen omanik ja väidetavalt hoian sind kinni oma lõpmatu armastusega"? miks peaks selline naine tahtma hüljata oma lapsi, kuna oletatav uus kaaslane põhimõtteliselt teise mehe seemnevedelikku tahkel ja elaval kujul oma toas ei salli? töesti tahaks teada seda, mida siin korduvalt küsitud - MIDA sul pakkuda on? ja kuna kirjaoskus sulle antud, eeldan et veidi kooliharidust ka, siis ole ometi nii mõistlik ja jäta seekord see plaat mängitamata, et "pere ja lapsed ja armastus ja turvatunne...". seda me juba lugesime, mõtle mõni paremini argumenteeritud põhjus välja.

tead, miks ma sind ja sinusuguseid ei salli? võik öelda - põlgan? sest selline võtja-jätja moondab ka kõige õilsamate kavatsustega neiukese varsti kogu meessugu vihkavaks monstrumiks. sa tahad OMADA, aga inimene pole paar kingi mida kanda või ära anda või sootuks pööningule seisma jätta. silma alt ära.
sa ei suuda midagi püha ja head hoida ega viitsi selle nimel tööd teha. selle asemel aga ootad muudkui uut ja uut.
põlgan tõsiselt selliseid ärakasutajaid.
ja kuna tänapäeva inimesed väga tihti petavad partnerit, siis leidsid sina oma lõpmatutes kuulutustes hea nishi - mängida ennast heaks metsavanaks, kes ei joo ega suitseta, ei pane vasakule ega taha pidutseda. petmine, fuih, mis see veel on? alkohol? öääk!
silmakirjalik tola oled.
kui ii imeomadustega mees, miks siis juba KOLM NAIST on läinud/ maha jäetud? kõigis NEIS oli viga?
ajee. 43 ja ikka veel nii rumal?

ma hakkan autoritasu võtma oma kirjutiste tsiteerimise eest, Ardi.
 
- 12. veebruar 2011, kl 22.12
personaalne palve - ÄRA TSITEERI MU JUTTU ÜMBER, kuna sa ei oska lõppu "hingamisruumi " jätta, siis ei saa sest segadusest mitte üks mõistlik inimene aru ja selline kellegi kordamine ON talumatu.
pealegi pole siin nii palju eri tegelasi, et kirjutajad ei saaks aru, kellele tekst mõeldud oli.
 
yxikmees 12. veebruar 2011, kl 22.54
Hea küll,hakkame tagantpoolt.
Mina pole kedagi maha jätnud ja see pole ka minu soov olnud.Mind jäeti teiste meeste pärast.
42 olen,veel.
Mina pole silmakirjalik,ega kasuta kedagi ära.
Pakkuda on mul samapalju,kui ise vastu saada soovin.
Ehk siis otsin naist kel on samad soovid mis mul.
Naine ei peagi hülgama oma lapsi,sestap otsingi naist,kellega lapsed(mitte ainult lapsed,aga ka muud sugulased jne) koosellu kaasa ei tule.Kooselust väljaspool võivad olla,siis on võimalik distantseeruda.
 
Õnneks 13. veebruar 2011, kl 03.38
22.10 postitajalt väga mõistlik kiri!

Üks mis kindel- see värdi ei leia endale enam kunagi ühtegi naist, keda lihtsalt mingi aeg kasutada, tited teha ja siis kõrvale heita. Nii külm, tundetu, rumal ja isekas mees ei tohiks sõna "armastus" suhugi võtta. Õnneks on Yxik oma margi ammu täis teinud ja mitte ükski internetti kasutav naine ei ole temast huvitatud. Mida näitavad ka tuhanded tühja saadetud tutvumiskirjad. See vaimselt haige mees ei tohiks ühegi naisega tegemist teha- tema kummalistest kalduvustest ja hälvetest ei ole parem mõtet rääkidagi- pärast ähvardatakse jälle kohtusse kaevata.
Haige inimene peaks ennast ravima mitte nagu hullunud grafomaan kõikvõimalikes foorumites ühte ja sama teksti trükkima.
 
yxikmees 13. veebruar 2011, kl 07.27
Mina pole mitte kedagi kõrvale heitnud.
Kohtusse kaevata?
Minu haigus on üksildus ja sellele on ravi,leida naine kellega luua pere.
Sest ma olen pere-eluks justkui loodud,ei joo,ei suitseta,ei peksa,olen koduse loomuga,ei käi sõpradega väljas,olen just koduse loomuga mees.
Seega sobiksin ideaalselt just sama mõtteviisiga naisele.
Naisele aga kes armastab pidutseda ja reisida ma absoluutselt ei sobi.Õigemini siis peab ta tegema seda ilma minuta.
Näiteks perekool on täis teemasid,kus naised kurdavad,et mehel on armuke.Või,et mees joob igal õhtul õlut,aga tema ei kannata õllehaisu,või,et mees käib igal nädalavahetusel sõpradega joomas kuni selleni välja,et mehest on saanud igapäevane alkohoolik.Või et mees istub töötuna kodus ja ei suvatsegi tööle minna.
Ja lõpuks ollakse hädas,et mees vahetas vananenud naise noorema naise vastu ringi.
Mina olen nendest puudustest prii,aga ometigi võetakse omale naistemees,joodik või luuser,ja siis hädaldatakse,aga samas kui oli meheleminekuaeg,siis minusuguseid põlati ja minusuguste üle irvitati.Ja nüüd mul poegi neile naistele,kes oma valiku tegid soovida muud kui kannatlikku meelt ja pikka eluiga(et mõni vägivaldne mees päris surnuks ei peksaks).
Aga nooremad naised peaksid vaatama ja teiste vigadest õppima,ning mitte looma peret selliste meestega vaid hoopis minusugustega,kellega oleks rahulik ja turvaline.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati yxikmees 13.02.2011 08.13.
 
- 13. veebruar 2011, kl 12.11
rahuliku ja turvalise mehe tunneb naiselik vaist kaugelt ära. aga sina oled totaalselt IGAV. sellist tõesti ei tahaks.
huvitav, kui ma loen oma abikaasa omadused üles, siis OMADUSTENA saaksin ma samad põhjused, aga inimene ise on huvitav, aktiivne, leidlik, vaimukas, hea mälu- ja jutuoskusega, ei soiu minu "rõõmuks" pidevalt tunnetest ja armastustest, ei too iga tähtpäeva puhul lilli, aga kui toob, siis on see seda suurema väärtusega jne.
mis sinu kirjutistest õhkub on ainult see - istume 24/7 ninapidi koos ja jahume muudkui armastusest ja turvatundest rääkida.
sorry, aga mu paneks see läila jama küll paanikas metsast välja jooksma.

kui noor (40+ pole veel just mullatoidule minej, aga ka mitte enam lapsikult noor ja loll) inimene ei taha vahel seltskonnaga pidutseda ja lõõgastuda (ei olegi akohol kohustuslik!), vaid matab ennast tarre päevade kaupa, siis see ON igav.
mõtle, vennike, MIKS need naised su maha jätsid? äkki tahtsid ELADA, mitte ÄRA ELADA.


// Naine ei peagi hülgama oma lapsi,sestap otsingi naist,kellega lapsed(mitte ainult lapsed,aga ka muud sugulased jne) koosellu kaasa ei tule.Kooselust väljaspool võivad olla,siis on võimalik distantseeruda.//
kuidas ma sellest aru pean saama - ok, lapsi ei tohi olla, selliseid vast isegi leidub. aga ühtegi muud sugulast ka? et sinuga koos elades peaksin loobuma KÕIGIST OMA SUGULASTEST? ei tohi ma jõuluks ema-isa vaatama minna, lõpetan suhtlemise vendade-õdedega?
kuule, see asi läheb juba kriminaalseks! lööd mu maha, peidad aeda ja loihtne värk - sugulasi pole, keegi otsima ei hakka..
appi, mis kolliga ma siin vestlusesse laskusin. brr...
 
igav 13. veebruar 2011, kl 12.40
igav, igav, igav, totaalselt igav...ükski inimene ei soovi ainult pereloomisele pühenduda, elu on tuhat korda mitmekülgsem
 
Piip 13. veebruar 2011, kl 14.46
Alkoholism on hea tahtmise korral ravitav, vaimuhaigus ja seksuaalsed perverssused mitte. Aga Yxiku meelest olekski normaalne naine röövida, keldrisse kinni panna ning sünnitusmasinaks muuta. Ta on ise öelnud, et ei tee seda vaid karistushirmus. Jämejalas ravil olemine on ka kindlasti parem kui õhtuti õlle joomine.
Ta elab mingis oma maailmas- kord on juttu mitmetonnisest päevateenistusest, siis küsitakse naiselt küllatulekuks bensiiniraha ja elatisesks makstakse naeruväärseid summasid.
Selle mehega pole mõtet vaielda, ta on haige inimene.
 
hoiatan 13. veebruar 2011, kl 15.10
Ma hoiataks ka kergeusklikke, kes veel ei tea, kellega tegu. Tema meelest on ok seks alaealisega, 14 aastasega. Samuti nagu Piip juba kirjutas on ta avaldanud perekoolis käies, et tema meelest oleks ok naine röövida ja keldrisse kinni panna, et teda seal aastaid seksuaalselt kuritarvitada. Ta on avaldanud arvamust, et naised kindlasti naudivad ka vägistamist.
 
to hoiatan 13. veebruar 2011, kl 15.17
Kas sina oledki see,kes oma lastega ronis Yksikmehe kontole ja tahtis teda nii kangesti endale, et siiamaani ei jaksa austada mehe soovi sulle koht kätte näidata ja sind kui joomanaist ja suitsukiskujat mitte tahtes sulle ust näitas. Nüüd ronid ringi ja halvustad teda igal pool,kus saad. Häbi sul olgu ja püksi sul tulgu 40+ naine.
 
yxikmees 13. veebruar 2011, kl 15.30
Vastan siis segapudruna,eks igaüks ise nopib välja.
Ma pole kunagi öelnud,et tahan naist röövida ja keldrisse toppida.Ma olen öelnud vaid,et saan neist meestest aru.Neil pole ju enam kaotada midagi.
Seksimine 14a on ok.Aga ma ei otsi ju sekssuhet,otsin elukaaslast ja soovitavalt ikkagi täisealist,kuini 31 aastast.
Sugulased ju võivad olla,selle vastu mul pole midagi,kui nad koosellu kaasa ei tule,st pereringi sisse.Väljaspool kooselu olgu või miljon sugulast,kui keegi mulle neist ei meeldi,siis ma ju nendega kokkupuutuma ei pea.Ka minu lapsed jäävad väljapoole kooselu ja minu elukaaslasel on võimalus samuti vältida kokkupuudet nendega.
 
noma'itia 13. veebruar 2011, kl 16.10
Uskumatu järjekindusega tõmbab see inimene endale vett peale. Aina ja üha uuesti, ise aru saamata kui jabur see kõik on. Ükski normaalselt mõtlev naine ei laseks mitte iialgi end vangistada ja ilma armastuseta vägistada lasta lõputult. Sellepärast vist polegi sel inimesel ühtki toimivat suhet. Kahju kui inimene aru ei saa, et teeb vea, isegi kui talle pika aja jooksul erinevad kommenteerijad üritavad selgeks teha, mis on tema viga. Selline järjekindlus viitab vist teatavale häirele inimese isiksuses. Ei leia sõnu ja polegi vaja. Kõik vajalik on siin juba ära öeldud erinevate inimeste poolt.
 
yxikmees 13. veebruar 2011, kl 17.21
Ma otsin ju ka naist,kelles leida armastust.Mida ma valesti olen öelnud?Ma olen nõus leppima ka naisega ilma armastuseta,kui ma tõesti armastust ei leia.Parem pool muna kui tühi koor.
 
naine 13. veebruar 2011, kl 18.59
yxikmees, mis sa arvad, miks teised mehed su eelmised naised "ära võtsid"? kas sinus on mingi negatiivne iseloomujoon või viga? oled sa mõelnud selle peale?
 
to naine 13. veebruar 2011, kl 19.23
mida sina selle teadmisega peale hakkad?
 
yxikmees 13. veebruar 2011, kl 19.29
Ju nad siis pidasid mind igavaks.
 
n-ja 13. veebruar 2011, kl 19.33
Ka minule tundub, et selles vastuses peituks võti, kogu sellele saagale.
 
n-ja 13. veebruar 2011, kl 19.36
Minu siirad vabandused, aga nii igavat ja ülejala vastust küll ei oodanud.
 
yxikmees 13. veebruar 2011, kl 19.42
Aga eks küsi mõnelt exisilt järgi,näiteks rate kasutajalt aikesepilv,kas olen siis tõesti nii halb mees,et minuga ei võiks peret luua.
 
n-ja 13. veebruar 2011, kl 19.58
Minu tagasihoidlikud kirjaread on pigem ajendatud sellest, et panna sind avameelsemalt vastama, mitte soovist tutvuda. Sinu eelnev isiklik elu oli siiski sinu kätes ja vaevalt, et üks sinu eksidest on pädev ka teiste eest vastama.
 
yxikmees 13. veebruar 2011, kl 20.09
Mina ei tea,miks mind maha jäeti.Võin vaid oletada,et teised mehed tundusid põnevamad.Kui tahad teada,siis küsi järgi.
 
- 13. veebruar 2011, kl 21.18
ma lähen nüüd magama, kuna mind ootab riigitöö homme, kontoris persetamine ja mitte PEREFIRMA (aga sellele sa ju ei osanud vastata, Ardi.... emmega teed firmat? või oma eksnaistega? ja kui ei ühe ega teisega, siis mismoodi see on PEREFIRMA??), kuhu otsitakse osaniku.
olen kena, ja selgita asee osa ära. luban isegi TSITEERIDA.
***
miks sa avalikustad siin, eesti suurimas avalikus anonüümses vestluskeskkonnas kellegi andmeid? on sul selleks luba? personaalselt kirjutada ei oska? ohhoo - äikesepilv - mu meelest peaksid endale politseikaitse looma, sest Sinu andmete avalikustaja on maniakk. hull. sõltuvuses.
kao, enne, kui hilja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!