Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
yxikmees 07. märts 2011, kl 20.20
See on suvel,talvel ju tööd pole,aga pangalaenud ja elatis vajavad maksmist ka talvel.Eksid ei lepi sellega,et maksan suvel 2 korda rohkem elatist ja talvel ei maksa sentigi,sama lugu on pankadega.
Näiteks detsembris osutasin teenust ühe päeva,jaanuaris ühe päeva,veebruaris mitte ühtki päeva ja märtsis olen jõudnud teenust osutada 2-le kliendile.
Sama lugu on halumasinatega,talvel neid eriti ei rendita.
Mõtlesin talvel intiimteenust pakkuda.Töö on jõukohane,konti ei murra ja soe,paraku on huvi leige.
Seega tuleb koguda suvel paks rasvakiht(loe rahatagavarad) millest talvel elada ja arveid maksta.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 08.03.2011 08.32.
 
yxikmees 18. märts 2011, kl 20.05
Kergitaks teemat.Soov ikkagi elukaaslane leida.
 
naine 18. märts 2011, kl 21.47
Sul on 7 last?! Kas sa tegeled ka nendega ja kui palju?
 
yxikmees 18. märts 2011, kl 22.10
Ikka tegelen,aga praegu on kogu aur pandud elukaaslase otsingu peale.
 
naine 18. märts 2011, kl 22.23
ma mõtlen seda, et kas ma julgeks hakata sinusuguse mehega koos peret looma. Et kas see töötaks, kui meil niipalju rahvast kodust läbi käiks või kui sina igale oma eelmisele lapsele soovid aega pühendada.. Ja kui sa nüüd ütled et nad ei sega meid, kasvavad oma emadega, siis oleks mul ikkagi hirm, et sa võimaliku lahkumineku korral tulevikus meie lapsest ka nii kergelt loobuksid.
 
yxikmees 18. märts 2011, kl 22.30
Kes meie kodust läbi käia hakkavad on ikka meie mõlemi otsustada.
Aega lastele pühendan,aga seda siis oma vaba aja arvelt,mida teised mehed hobidele või õllejoomisele kulutavad.
 
yxikmees 28. märts 2011, kl 12.09
Vahepeal keeras aastanumber uue näidu ette.Seetõttu otsin nüüd kuni 32 aastast,lastetut,mittesuitsetavat ja ülekaalutut naist,kel kevadel ka kevad südames ja soov hea mehega pesa punuda.Mehega kes ei joo,ei suitseta,ei peksa naisi,ei lituta baarides(klubides,pubides jne),kellel pole ka kalleid hobisid ja sõltuvusi.
 
N28 28. märts 2011, kl 13.53
..kuid kellel on eelmistest suhetest 7 last, kellele peab alimente maksma
 
yxikmees 28. märts 2011, kl 14.52
Alimendid,see on mööduv nähe.Seecvastu pole mul 30aastast laenu kukil
Lühiajalised laenud igakuise maksega 11000kr saavad makstud 4a pärast,samuti saab 4a pärast esimene lastest 18,seega hakkavad siis ka alimendid aasta-aastalt vähenema.Seetõttu olekski mul tagumine aeg praegu leida kuni 32 aastane naine elukaaslaseks,kellega siis 3-4a pärast hakata mõtlema ka pisipere soetamise peale.
 
tegija mees 28. märts 2011, kl 15.30
7 lapse isa peab jõukas mees olema... või on ta aferist, rongaisa.
teismeliste kulud on suuremad, kui noorematel, niiet kulubaas kerkib Sul üha.
42a tervis ei lähe ajaga teps mitte paremaks, vaid kehvemaks.
Mu hinnangul ei ole Sa vastutustundlik, kui siin nõnda oma võimekustega praalid.

Miks Sul neid lapsi juurde vaja on? Ehk tagaksid juba olemasolevatelegi normaalse elu ja mitmekülgse lapsepõlve?
Räägi, mida koolivaheajal oma lastega ette võtsid, kus käisid, mida tegite?
Millal viimati neile raamatuid ostsid, millal matkal käisid?
On Sust isana üldse asja?
Lapsi teha oskame me pea kõik.

Ja kui end oksa tõmbad, kes siis Su lapsed peaks üles kasvatama? Riik, naised?
Sind ei huvita?
 
yxikmees 28. märts 2011, kl 15.48
Aferist ja rongaisa ma pole.
Vanus tuleb peale ja seetõttu ongi vaja elukaaslaseotsimisega kiirustada
Kui teismeliste kulud suuremad,siis järelikult on väiksemate laste kulud väiksemad.
Raamatuid ma pole ostnud,aga kanuumatkal olen käinud.
Isana on asja ikka.
Kui oksa tõmban siis ju pole enam minu asi,mis edasi saab.Olen eeskätt mees ja kui mind mehena kellegile vaja pole,siis ma ka elul mingit mõistliku mõtet ei näe.
Ei maksa nüüd lapsi hakata nina alla hõõruma.Lapsed on minu elust välja rebitud,minule on vaid jäänud elatisemaksmisekohustus ja kohtumisõigus,lastekasvatamisega saavad tegeleda vaid need,kes lastega igapäevaselt kokku puutuvad.
 
tegija mees 28. märts 2011, kl 16.23
Olen ise meesterahvas, aga Sinu jutt on tõesti lapselik, et mitte hullemini väljenduda.

"...siis pole enam minu asi, mis edasi saab". Aga ikkagi tahad juurde teha?
Laste isana ütlen, et tegele oma olemasolevatega lastega, juurde pole neid Sulle küll vaja. Mis krdi välja rebitud? Kui Sinu n+1 naisest MITTE ÜKSKI Sind oma laste juurde ei luba, siis pead peeglisse vaatama. Iga laps hindab oma isa, kes suudab ka isa moodi käituda, mitte kuskil netist haletsust kerjata.
Mine, pühenda oma aega oma lastele, mitte siin Delfis jaurates. Ex-naisi jt süüdistada on lihtsalt jabur. Väärt meest ja lapse isa ei tõrju 100% isegi püstihull naine.
Ok, aitab mulle küll, kogemata jäid ette, vaielda ei viitsi.
 
yxikmees 28. märts 2011, kl 16.53
Laste juurde lubatakse küll,ma ei saa aru,millest selline mulje on jäänud.
Ma ei kerja haletsust,minu siht on kindel ja vankumatu.
Minu elu eesmärk on minna edasi,leida elukaaslane ja luua pere,mitte aga jääda kinni minevikku,sekkuda teistesse peredesse laste kaudu.
Aga paraku pole ma kindel,et ma oma eesmärgile jõuan.Igatahes on minu kindel otsus,et üksioleku 10-dat aastapäeva minu silmad enam ei näe(6-s aastapäev on saabumas).Vähemalt üks ja kindel väljapääs on minu olukorrast olemas.Olen küll saatnud kirju ca 3000 kuulutuse peale,aga nagunäha positiivset tulemit pole.Ma veel mõnda aega üritan,kuni kõigest siiber saab ja ma kaabut kergitan.
 
Soovitaja 29. märts 2011, kl 13.05
Ole hea mees ja alusta puhtalt lehelt. Võta endale uus nimi Yksikmehe asemel (nimi juba üksik) unusta ära oma põhimõtted, et vajad ainult seda ja seda.... selline naine võib sulle ise ka kirjutada, kui sa ei pane neid tingimustesse jne. Mine peegli ette ja mõtle mida saad muuta enda elus ja eneses ning tee seda. Tule oma metsast välja - kas või kord kuus, näiteks mõni hea kontsert Rock Cafes või mida iganes, tee midagi mida siiani ei ole teinud. Elu ei muutu, kui sa ise seda ei muuda!
Kuid laste saamise osas palun pöördu psühholoogi juurde, see on sul probleemiks - tunnista seda. Lapsed on üks etapp meie elust, vanemate kohustus on nad üles kasvatada ja oma eluga edasi minna, mitte surmani lapsi teha ja kellegi kasvatada jätta. Mõtle sellele (kui suudad).
Hea kõnekäänd on naistele - sünnita nii palju lapsi, kui suudad üksi üles kasvatada (eriti kehtib see Eestis) mis meestele...hetkel ei meenugi.
 
yxikmees 29. märts 2011, kl 15.20
Ma võtsin omale 1,5a tagasi kasutajanime Tõutäkk.Kasutasin 3 kuud seda nime,aga kasu polnud midagi.
 
Naine 29. märts 2011, kl 22.39
Endal 7 last ja otsid naist kellel ei tohiks lapsi olla.Milline normaalne naine sinuga veel lapse muretseks.Erinevatest portaalidest lugedes otsid naist juba ammu,arvatavasti on viga ikka sinus mitte naistes.
 
N28 29. märts 2011, kl 22.53
Võiks öelda, et perekooli portaalis on yxikmees juba omandanud (oma naise otsinguga) legendaarse kuulsuse.
 
gina26 29. märts 2011, kl 23.10
tundub, et tegemist on haige ja vastutustundetu inimesega, kelle jaoks ainus eneseteostuse viis on lakkamatu laste juurdesigitamine. minu meelest suitsiidikalduvustega inimestel ei tohiks üldse lapsi olla, sest neid poolikuid perekondi ja orbe on niigi palju.

huvitav, et kui juba tuhanded naised on teda ignoreerinud, siis ikka enda juurest viga ei suuda otsida. pole ka see kohale jõudnud, et naised ei vaja mingit depressiivset tõutäkku, kel kari lapsi, laenud ja alimendid aastateks kaelas. milleks peaks ühel noorel naisel sellist spermadoonorit vaja minema? laste isaks valitakse turvalisust pakkuv isane, mitte selline, kes oma enesetapumõtteid kogu aeg jorutab ja ükskõik kellele valmis taha keerama, kasvõi 14-aastasele lapsele. peaasi et saaks spermat pritsides end kõva mehena tunda.
 
yxikmees 29. märts 2011, kl 23.25
Depressioon on seotud otseselt sellega,et mu lootused elukaaslast leida on jooksnud liiva.Kuigi erinevalt näiteks Urmas Sõõrumaast,kellel on sama palju lapsi,ei oma elukaaslasele kõrgeid nõuded(haridus,varaline seis,ühiskondlik positsioon,ilu jne) ,ei ole mul lootustki leida omale elukaaslast.
See on mulle tõsiselt kohale jõudnud ja seetõttu olengi üsna kindel,et elupäevi mul enam palju pole jäänud,sest mehena mind ju kellegile vaja pole.
 
gina26 29. märts 2011, kl 23.38
sellist jobumeest muidugi ei taheta, kes aastaid vaevleb kinnisidee käes 10-20 aastat noorem naine leida, kellele jälle tited taha teha, et sellega justkui oma eksistentsi õigustada. kõige hullem, et sulle pole kohale jõudnud, et andes lastele elu, võtad endale ka vastutuse nende kasvatamise eest. kasvatamine muide ei tähenda ainult igakuiseid pangaülekandeid kuni täisealiseks saamiseni.

haletsusväärne, kuidas mõned halli massi oinad võrdlevad end alfaisastega nagu sõõrumaa. tõeline alfaisane ei hakkaks ka siis depressiivset möla ajama kui tal munad maha võtta ja kõikidest maailma naistest isoleerida. just sellepärast naised tal sabas jooksevadki, et temast kiirgab mehisust ja kindlameelsust. milleks anda äpule keppi ja talle lapsi sünnitada? ainult sellepärast, et tal põhjendamatult kõrge ego ja kinnisidee noori naisi kargutada? no pole naised nii lollid, tuleb välja:p
 
yxikmees 30. märts 2011, kl 00.01
Gina 26.
Seega oleme me ühel meelel,et mind pole kellegile mehena,pereisaks vaja ja minu eksistents on seega ülearune.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 30.03.2011 00.08.
 
gina26 30. märts 2011, kl 00.11
kui sa ennast ei kavatse muuta, siis vaevalt et maailm sinu pärast end muutma hakkaks...
kuna sa ise ei mõista, et sind on kõigepealt isana vaja sellele lastekarjale, kes juba valmis treitud, siis on vähetõenäoline, et keegi nii egoistlikku ja vastutustundetut tüüpi mehena vajaks. tabad seost?

eksistentsi ei õigusta pidev ja arutu sigimine. isegi suur osa loomi ja linde peab tähtsaimaks järglaste eest hoolitsemisele pühendumist, mitte üha uute partneritega paaritumist, kui pojad veel pesas on.
aga inimloom on kahjuks vahel rumalam kui mõni ainurakne.
 
saibervoman 30. märts 2011, kl 00.15
mida sa yxik hädaldad siin. teises teemas lubas 'kurb' su näkku istudes ära lämmatada, nii et mine ja naudi. saad enne surma veel korraks õnnelikuks.
 
yxikmees 30. märts 2011, kl 00.20
Tundub,et see sinupoolt nimetatud lastekari saabki veskikiviks minu kaelas.
Sellel põhjusel ei tahagi minuga keegi peret luua.Ja kuna keegi ei taha minuga peret luua,siis ongi minu väljapääsuks vaid 1 tee.
Tegelikult oleks ka teine tee,alustada puhtalt lehelt ja perekohustustest vabana mõnes teises riigis,aga selleks olen liiga sügavas depressioonis,et seda elumuutust läbi viia.
 
gina26 30. märts 2011, kl 01.30
mitte lastekari pole põhjus vaid suhtumine sellesse. a la mina panen nööri kaela, siis pole enam minu asi või lähen teise riiki ja sülitan perekohustustele. sellise mõtteviisiga meest ei taha ükski naine veskikiviks oma kaela.
keegi ei sundinud sind neid lapsi sigitama. seda tegid ikka ise ja täie teadvuse juures, või kuidas? aga elu andmisega kaasneb ka eluaegne vastutus. kurb, et paljud eesti mehed seda endale ei teadvusta. see on loomulik, et lapsed jäävad naise kaela. mees lendleb uutele jahimaadele uusi lapsi treima või ära välismaale, kohustustest vabana.
ehk on eesti naised väsinud sellistest meestest?

lisaks veel jabur usk nagu seisaks sinu riist igavesti püsti. mistõttu isegi 60-selt, andropausi läbiteinuna ei kõlbaks sul 50-se naisega voodit jagada. tead ikka, misasi see andropaus on ja mida see mehele tähendab?
 
yxikmees 30. märts 2011, kl 07.25
Mina ei teinud lapsi teadmisega,et minu lastekasvatamine saab piirduma kohtumisõiguse ja elatise maksmise kohustusega.
Vaid teadmisega,et lapsed kasvavad ühises kooselus.
Ja mitte mina ei jätnud lapsi maha minnes teise naise juurde vaid vastupidi.
Ja nüüd kui asjad on läinud minu soovidele risti vastupidises suunas ja minu suurim soov(leida hea naine ja luua pere) jääbki täitumata,ei olegi mul ju muud väljapääsu.
Ma ei saa aru terminist tegele olemasolevate laste kasvatamisega.Lapsed on minu mõjusfääris 1 päev kuus.Ülejäänud aja ma nendega kokku ei puutu,mismoodi ma siis ülejäänud ajal saan lastekasvatamisega tegeleda?Keegi äkki selgitaks?Kas pean hakkama eksidele helistama ja õpetama mismoodi peaks igas situtatsioonis käituma,või hoopis helistama lastele ja jagama korraldusi,mis võivad olla risti vastupidi eksi ja tema praeguse mehe korraldustega?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 30.03.2011 07.45.
 
gina26 30. märts 2011, kl 11.44
isegi see üks päev kuus on parem kui suitsiidi teinud jobukakust "isa". kui lapsed saavad täisealiseks, on neil juba endal õigus otsustada, mitu päeva kuus tahavad nad sinuga veeta või kelle juures elada. ega isadus tähenda ainul rahaülekannete tegemist. isa eeskuju võib last terve elu mõjutada, aga millist eeskuju annad neile sina oma fantaasiatega suitsiidi ning alaealistega keppimise teemal?

eks teeb ettevaatlikuks ka see, et kõik su naised on sind maha jätnud. ju siis mingi viga peab küljes olema. seksuaalne suutmatus, vägivaldsus, perverssused, sobimatus kooseluks? või midagi veel?

sellele küsimusele jätsid igaks juhuks vastamata:
lisaks veel jabur usk nagu seisaks sinu riist igavesti püsti. mistõttu isegi 60-selt, andropausi läbiteinuna ei kõlbaks sul 50-se naisega voodit jagada. tead ikka, misasi see andropaus on ja mida see mehele tähendab?

kogu see jama ei tekita pisimatki illusiooni turvatundest ja mehelikkusest, mida iga naine ju potentsiaalselt elukaaslaselt ootab. võiksid minna psühholoogi nõustamisele, ehk oleks sellest abi.
 
yxikmees 30. märts 2011, kl 13.27
Tervise juures olev mees seksib ka 70-selt.
Kogu see jama ongi seotud suutmatusega leida omale elukaaslast.
 
isa 30. märts 2011, kl 13.36
miks on mõjusfääris ainult 1 päev kuus? MIDA oled ette võtnud, et olla oma lastega koos näiteks 1 päev nädalas? Oled eksidele helistanud ja konkreetselt välja pakkunud, mida plaanid lastega sel päeval teha, kuhu minna? Ja Sulle pole seda võimaldatud? Ja nii kuid ja aastaid järjest?
Või proovisid ainult üks kord ja nüüd räägid, et "täielikult tõrjutakse"?

Loen siit, et Sul reaalselt isaksolemise kogemust polegi, sest pereelu pole Sa varem elanud. Äkki loed esmalt siis natuke raamatuid, kuulad teiste kogemusi, kuidas olla hea isa! Isa ei ole ainult alimendimaksja.
Kui Sa oma lapsi nii harva näed, kust tead, et üldse häid ja terveid lapsi suudad teha? Reklaam on Sul kõva, kus praktilised näited on?

Saatuse eest ära ei jookse, ei aita enesetapp ega teise riiki kolimine.

Mees, tegele oma elu ülesandega (7-lapse aitamine ühiskonna liikmeks saamisel) ja unusta mõneks ajaks igasugune internet.
 
yxikmees 30. märts 2011, kl 15.27
Just,isa pole see kes lapsi valmis teeb vaid see kes neid kasvatab.Kasvatada aga saab see,kes nendega igapäevaselt kokku puutub,mitte see,kellega vahel koos aega viidetakse.
Sestap soovin ka mina leida naist,luua teemaga pere ja saada lapsi,keda siis koos kasvatada.
Senikaua kuni mul naist pole,olen katkine inimene aga mitte mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!