Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Saadaval mees,kes sobib ideaalselt pereloomiseks,kuid ei sobi absoluutselt pidutsemiseks.
 
ema 30. märts 2011, kl 15.37
no mis seletad siis veel siin?
Mine ole oma lastega koos ja kasvata neid siis?
Kodu Sul olemas, kus nendega olla, alguses kasvõi 2t nädalaski.
Hiljem elavad juba näiteks nädalavahetuse Sinu juures, ühe isa lapsed ikkagi.
Naised ei luba ... rumal jutt suhu tagasi.

teoreetik oled , "sobib ideaalselt pereloomiseks"... maiäss.
ise ei tea Sa veel pereelust tuhkagi, oskad ainult tittede juurest jalga lasta, uut lolli otsima.
8 aasta jooksul 7 last erinevate naistega, ajalugu on sul "paljulubav".
 
nimi 30. märts 2011, kl 15.39
Ikka ei saa aru, miks naise olemasolevad lapsed ei kõlba tegelemiseks ja kasvatamiseks. Ise väidad ju lolli järjekindlusega, et isa on see kes koos elab ja tegeleb. Ole siis see isa.
Või mis kindlust annaks sulle naine, kes oma lapsed isa (vanaema, lastekodu) kasvatada jätab. Kas sellist ema tahad oma lastele nr 8-9-10?
 
Annika 30. märts 2011, kl 16.26
Tõutäkk on ka he animi, aga võib olla mitte nii lööv. Suure Riistaga mees või Seksin24h oleks löövam, kas nendele nimedele ei ole mõelnud? Mulle need küll mõjuvad.
 
yxikmees 30. märts 2011, kl 18.52
Mina pole kellegi juurest jalga lasknud.
 
gina26 30. märts 2011, kl 20.49
mis on siis selle põhjuseks, et kõigi seitsme lapse emad sinu juurest jooksu panid? ehk tegeleks vahelduseks uute naiste jahtimisele veidi eneseanalüüsiga?
tundub, et midagi oled sa väga valesti teinud. kui ennast ei muuda, siis ei muutu ka su saatus ja jäädki üksikuks rongaisaks. jah just rongaisaks. sest see üks päev kuus lastega tegelemist ei tähenda veel isaksolemist.

kas sind ennast huvitaks kooselu naisega, kellel juba seitse last sünnitatud ja kelle kõik mehed maha jätnud? ning kes pooldaks heaks alaealiste lastega keppimist? kellel laenud ja võlad kaelas ja tulevik tume nagu karutagumik?
usun, et tänapäeval pöörduks iga mõtlev naine pigem spermapanka kui mingi tõutäku poole, kelle poolt võib vägagi kahtlasi geene karta...
 
yxikmees 30. märts 2011, kl 21.07
Igatahes veel üritan,enne kui eluga lõpparve teen.
 
Dr.Ants 31. märts 2011, kl 00.44
Millal siis seda päeva oodata on?

Vahet pole, kas sa mõtled seda tõsiselt või blufid siin, mida need naised siis tegema peaksid nüüd..?

Ütled, et senikaua kuni sul naist pole,oled katkine inimene aga mitte mees.
Mitte keegi teine inimene ei tee sinust õnnelikku ja väärtuslikku inimest, see on illusioon
 
Redback 31. märts 2011, kl 02.16
Ah jätke see id..ot rahule. Tal on tõsised probleemid ajudes.
Mul on sõber, kes 10a tagasi hüppas tundmatus veekogus vette ja jäi seetõttu halvatuks. Tal pool keha halvatud ja põhile ka see, et see meessuguorgan ka ei funktsioneeri. Tüüp oli algul loomulikult depressioonis aga leidis omale jõudu ja uued hobid. Mees jõuab teha elus mitu korda rohkem, kui tavalised inimesed nagu mina, seejuures veel ka abiellus.
See hala siin on lihtsalt mõttetu. Mine ja poo end üles, kellegile siin see niikuinii korda ei läha, sest viga on su ajudes yksikmees. Kui viina välja teed, siis võin su matustele ka tulla.
Veel võin sulle head nõu anda. Otsi omale naist kasvõi Venemaalt. See suur ja lai maa. Aga enesehaletsejat ei taheta tõesti kuskil.
 
yxikmees 31. märts 2011, kl 07.14
Ma ei blufi vaid mõtlen tõsiselt.Keegi ei pea midagi tegema ja keegi peale minu ei ole ka selles süüdi.Ma üldse poleks sellest rääkinudki,kui poleks siin ilkujaid teemal a-la sa nagunii ei leia sellist naist,vaata milline vana ja kole sa oled jne.Kui ei leia siis ei leia,mis parata,ju see on mu saatus,kui ma ei ole suuteline saavutama sihti variandis A siis variant B on minu võimuses.
 
Seega 31. märts 2011, kl 09.23
Tead yxik..võta time out kogu selles naise otsingutes! Step by step lähene asjale.
Tegele endaga,ning naudi elu ja saa tagasi enda positiivsus,ning rõõm.Ära otsi ja paanitse nii hirmsasti,sest kui sa oled positiivne,ning kiirgad ka seda..siis küllap sa ikka mõnele seelikukandjale silma jääd! No igaühejaoks on kuskil keegi ja võibollatki üheltmaalt tulebki keegi lastetu ja sinupoolt nõutava vanusega sinu juurde metsade vahele. Nüüd korda minu järgi;Aitab! Tänasest olen rõõmusmees!
Be cool!
 
yxikmees 31. märts 2011, kl 13.30
Mida ma tegelen,kui mind 6a tagasi maha jäeti olin alguses küll optimistlik.Et küll leian uue,aga aja möödudes on optimism asendunud pessimismiga ja nüüd arvestan ma halvima variandiga.
 
Daam50 31. märts 2011, kl 13.52
Tead, yxikmees, kui sa tõesti kedagigi naisolevust leida tahad, siis muuda oma maailmavaadet. Vanust sul on, aga elukogemust mitte üks raas. Sinu mõtteid ja kirju lugedes ei tekkinud mitte mingitki soovi sinuga tuttavaks saada. Laps mis laps. Milleks mulle 40-aastast last vaja oleks???
Käi kasvõi l*itsides või kasvata muul moel oma naiste-alaseid teadmisi, aga ära mängi nannipunni. Nappunni selles vanuses ei taha keegi.
 
krõll 31. märts 2011, kl 15.27
Mingu psühiaatri juurde!
 
yxikmees 31. märts 2011, kl 15.27
Milleks maailmavaadet muuta?Ma ei taha olla peoloom,tegeleda naiste vallutamise ja litsides käimisega,see pole minu loomuses.Tahaks rahulikku pere-elu hea naisega,metsatalus.
 
Daam50 31. märts 2011, kl 15.34
Kahju, et sa aru ei saa.
Vaata, sa käid ja pakud end aga igale poole. Nagu sama kergemeelne naine, kelle juurde sa minna ei taha. Mees nii ei käitu. Mees valib ÜHE ja sebib ta ära. Kui valitu pole sebimisega nõus, siis valib järgmise.
Aga mida ma ikka seletan. Ehk sa kunagi saad aru.... kuigi... siiani pole ju saanud?
Ähh, ega roostes naela pole mõtet enam sirgeks taguda - niikuinii roostes juba.
 
yxikmees 31. märts 2011, kl 15.36
Pole kedagi sebida.Ei püsisuhteks(kuni 32a,lasteta,mittesuitsetav,ülekaalutu naine) ega ka ajutseks suhteks(fertiilses eas naine,kes ei vasta püsisuhte tingimustele).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 31.03.2011 15.41.
 
Daam50 31. märts 2011, kl 16.01
Sebitavaid naisi on küll ja küll. Võta lahti delfi lihalett (delfi date) ja vaata, kui palju naisi tegelikult tutvust otsib (korruta see number 3 või 4-ga, sest mitte kõik pole end delfisse registreerinud).
 
yxikmees 31. märts 2011, kl 17.16
Olen saatnud ca 3000 kirja ja lõviosa just delfi.date kasutajatele.Nagunäha olen ikka üksi.Valdav enamus ei vaevugi vastama.
 
gina26 01. aprill 2011, kl 22.35
yxikmees
nagu näha, käivad delfis mõistlikud naised, kelle enesealalhoiuinstinkt hoiatab suhtlemast ebausaldusväärse, psüühiliselt nõrga, perverssete kalduvustega ja põhjendamatult kõrge enesehinnanguga topskiga.

nagu Daam50 mainis, ei tekita ükski su postitus soovi lähemalt tutvuda. isegi sõbrana mitte. miks peaks siis mõni noorem naine sinust huvitatud olema? võid saata ka 30000 kirja kõikvõimalikesse portaalidesse, aga ennast ja oma totraid kinnisideesid muutmata sa naistele ligitõmbavaks ei saa.
 
matemaatik 01. aprill 2011, kl 22.53
arvutan mida ma siin arvutan, kuid 43-32 =11
seega, kui naine peab olema 10 a noorem, siis 33 peaks ka ju kriteeriumi läbima?

Muideks Yxikmees, 55+ naises seksivad vägagi hea meelega, armastusega. Mitte ei tee seda nn mehe meeleheaks ega kohusetundest. oleks vaid niipalju mehi, kes suudaks nendega ühes tempos olla.
Täna sa hõikad, et sa oled terve ja kõikvõimas sugutäkk ka 100+ aastaselt, kuid kahjuks põed sa depresiooni ja see haigus on üks suuremaid potentsi alandajaid.
 
yxikmees 02. aprill 2011, kl 00.07
Kõige tõhusam deressiooni ravim ongi suitsiid,see aitab ka depressioonist tingitud potentsilanguse korral,kui see peaks ilmnema.
Sobib ka viimasel nädalal 33 saanud naine,ehk naine kes on sündinud peale 23.03.1978.
Gina26.
Minu enesehinnang on vastupidi,madal,lisaks olen ma just usaldusväärne,kui ma midagi ütlen,siis ka nii on.Psüühiliselt nõrk,see on suhteline,naiseteema on jah minu jaoks nõrk koht,samas mingi toote ajupesu minu realistliku mõistust segi ei aja.
Perverssed kalduvused?
 
mode 02. aprill 2011, kl 01.58
võin sulle pakkuda 30 aastast naist kes kunagi su juurest jalga ei lase, nimelt ta ise saa, ta on puudega invaliid. muidu vastab sinu parameetritele: 165cm pikk, 45kg, ei joo ega suitseta.. kahtlustan et süütu ag ei ole küsinud, hakkas delfi dates minuga ise suhtlema
 
yxikmees 02. aprill 2011, kl 08.04
Paku.Kui tal just ratastooli puue pole,siis saab hakkama,olen isegi mõelnud seda,et isegi ehk nägemispuudega naine võiks ehk sobida.
 
m28 02. aprill 2011, kl 09.09
pms siis depressiivne-suitsiidne mees kutsub lõbusaid-ilusaid näitsikuid pimedasse paksu metsa peidetud talusse. naine võib ka pime olla, kui tal on suured tissid ja prink noor ihu.

suht spooky.
 
yxikmees 02. aprill 2011, kl 09.44
Ei,tissid ei pea ka suured olema ja siis ei oleks mees ka enam depressiiv-suitsiidne.
 
:) 02. aprill 2011, kl 09.53
++++ kuule yxikmees...sa teed elementaarse vea suhtlemisel...ära leelota oma nõudmisi ja probleeme kogu maailmale...kõige pealt lahenda need ära, siis õpi olema õnnelik ning küll selle järgi ka vajalikud inimesed tõmbuvad sinu poole. Kogu sinu temaatikast jääb ümbritsevatele mulje, et sa tahad nagu sundkorras, et kõik juhtuks nii nagu sinu peas mõtted on. Ja kõige esimene asi - õpi oma mõtteid vabaks laskma...

... elu on kunst ja lillepidu, mida tuleb nautida ning iga väiksematki õnnestumist hinnata ja kindlasti proovida suhelda nende inimestega, kes on sulle kallid - teha neile lihtsalt kasvõi väikseid sümboolseid kingitusi...tasa ja targu koguneb sinust endast oskus armastada ennast ja teisi....see, kui sa kirjutad, et teen eluga lõpparve...sihukesest hoitakse kaugele - kaugele...mitte, et maailm oleks kuri vaid sa oled enese vastu kuri...kui ei saa muuta olukorda - muuda suhtumist sellesse
 
to :) 02. aprill 2011, kl 09.58
kas sa kavatsed oma kommentaaridega hullu ümber kasvatada? usun et tema puhul on isegi meditsiin võimetu
 
naine 03. aprill 2011, kl 13.34
Proovi ikka oma vanust naist sest ega sinuga lapsi küll keegi enam ei muretse.Võta parem koer kasvatamiseks.Äkki peaksid meest proovima.:P
 
yxikmees 03. aprill 2011, kl 20.04
Mehed mind ei huvita.Endavanusega peale seksi pole ka muud midagi ühist.Kui minuga keegi peret luua ei soovi,siis tulebki mängust lahkuda.
 
karyna 03. aprill 2011, kl 20.17
kõlab hästi - mees, kes ei joo, suitseta, ei tõmba ringi? samas olen lugenud kommentaare, et valmis on tehtud ka 7 last, see on üsna palju... ja nüüd on tahtmine veel lapsi teha uue naisega?? võibolla oleks parem aeg maha võtta ja lihtsalt mõelda, mis tegelikult vajab tegemist. ilmselgelt olete oma eluga ummikusse jooksnud ja otsite meelehetlikult midagi uut, millega mõtted mujale saada, lootuses, et see uus on nüüd kõige õigem ja ka jäädav.. kui inimesel on depressioon, siis tuleb siiski abi otsida vastavalt arstilt ja saada ka vastavat ravi. lisaks saab oma probleemidest rääkida diskreetselt (terve eesti juba jagab oma arvamusi teie postituste alla).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!