Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tea for Two
 
ettevõtja(tar) to teeme ära 13. mai 2012, kl 23.10
mismoodi see asi siis välja näeks? Sina rendid ruumi, eks? no eks ta peaks jääma ikkagi kesklinna lähedusse? mis see rendiraha olla võiks? ruum, kus olemas toolid-lauad, klaasid, väike muusika jms - paarsada õhtu eest, koos koristusega? rohkem?

tuleb 20 inimest (kui tuleb), igaüks maksab 5 eur. see teeks kokku siis 100 eur. selle eest lubad ka veini ja näksi? oot, kus ma rappa läksin.. või kuidas Sa rahalise poole ise arvestasid? lihtsalt käisid mõtlematult idee välja? noh, teeme ära ;) mina oleks tulija 5 euri eest.
 
Mees 13. mai 2012, kl 23.53
To teeme ära
Sobiks, üks veiniõhtu mõnes vanalinna lokaalis, igaüks maksab oma tellitud joogi eest ise (hiljem võib igaüks vaadata kui palju kellegile välja teeb-kui jutt hakkab klappima) ja ei pea üleliia orgunnile pingutama. Taani kommertskoja (toompuiestee) kõrval on hispaanlaste resto, kes annaksid ehk tagumise ruumi, igaüks võtab külakostiks veinipudeli ise ja mõned tublimad naisterahvad koogi ja olekski sul üritus valmis. ok kasseeri sissepääsu ja orgunni eest 10 EUR per nägu (külakost või veinipudel olgu igaühel kaasas). Võib oal restole tuleks veidi tasuda-viiekas per nägu restole ja sulle jääb ka viiekas orgunni eest. Tuleb kes tuleb, kindel aeg ja kindel koht
 
to mees 14. mai 2012, kl 00.02
omades vanalinnas toitlustusasutust, tahan üle küsida, et kas arvad lambist või tead 100 % (küsin siis homme ise kohe üle ka neilt), et sinna võibki minna oma pudelitega :D mina vanalinnas sellist kohta ei tea, ei tule kõne allagi. mis nagu ettevõtte kasu on, kui tullakse omad söögid-joogid kaasas? ettevõttele jääb rõõm pakkuda ruumi, inventari, valgust ja soojust? ja pärast laga ära koristada?

samas tekib kohe küsimus, et miks mitte tellida oma kaasike sealtsamast siis? ja salatike või mis iganes? miks need kaasa peaks tassima, ei tule ju odavam ja pealegi klaasike veini on piisav mõneks tunniks. või hoopis alkovaba jook, sest paljud tuleks autoga.
 
teeme ära 14. mai 2012, kl 11.40
oi kui erinevaid lähenemisi, arusaami asjast on, mõtleme veel.

analoogseid asju organiseeritakse veidi teisiti, et - kui tuleb...

Jätkan otsingut, ehk leidub huvitatuid.
 
oioioioi 14. mai 2012, kl 12.32
no nii paljutähendavalt, et selliseid asju organiseeritakse veidi teisiti :D et siis ettemaksuga? mõistlik, kuid kas ikka saad see 20 kokku? ning 20 ehk 10 ja 10 on ikka väga vähe, kellest valida, ise tahaks tulla, kui on ikka mingi 30 tk, kelle hulgast valida. see teeks juba 30 naist ja 30 meest, tahaks näha, kuidas üheks õhtuks kokku ajad, minul usku pole. kust neid otsinguid siis jätkad? kuidas iis tulla saab?
 
jaana 14. mai 2012, kl 23.23
mulle esitati lihtsalt arve 200 eurot, hinna sisse kuulus profiili loomine ja nö. vestlus.
reklaam enne seda oli vägev: me köiki ei vötagi vestlusele, valime pöhjalikult ja uurime tausta , whatewer, Meie klientuur kasvab jöudsalt iga kuuga, ja me saame iga kuu teate, et yks paar on nö. puhkuse vötnud, ehk kokku sebima hakanud.
kui ma siis natuke nurisesin kahe kuu pärast, et miks ei kippu ega köppu, ega ma oma arust olen tegumoelt yle keskmise parameetrite, siis öeldi et ootame sulle seda öiget ja kui sa meie juurde tulid , siis me rääkisme et me ei garanteeri sulle seda ainuöiget soulmati... et sa lihtsalt tegid nö. endale vöimaluse meie kaudu...
Nojaa, aga kus mina tean , et nad yhetunnilise vestluse tulemusel, mulle seda öiget oskavad leida...inimene ju ka areneb ja muutub, klienditeenindus vöiks ju huvituda minu tegemiste yle 4 kuu jooksul, samas kas pean kohe saama pauguga selle öigega kokku?
Niisam vöik ju ka kohtuda paari mehega, kellel profiili huvid yhised...kas vöi kena öhtusöögi ääres...
aga noh, selle firma tegemata töö ei tule nende mainele kasuks....
 
Jaana 14. mai 2012, kl 23.33
ongi kahju rahast,oleksin teadnud oleksin selle öhtu peale pannud....
aga korraldaks siis näiteks Tee 20:le yrituse?
 
Teeme ära-le 15. mai 2012, kl 00.07
Mina naisena olen mõelnud, et miks Eestis pole ikkagi veel sellist kvaliteetset portaali.Selline mõte on poolnaljana juba mitme aasta eest peast läbi käinud.

Ja et poleks soov tõesti ainult kellegi pealt teenida, vaid et mõtleksime vahelduseks ka inimlikumalt- et eestlased välja ei sureks ja saaks õiged inimesed kokku viia:-)

Ja kindlasti, ma ei tea kuidas Eesti seadusandlus lubab, peaks olema isikutõendus, mis hoiaks eemal kõik avantüristid.

Saksamaal on keelatud isikuandmete kaitse tõttu näiteks sünniaja presenteerimine, ka tutvumissaitides, ainult sodiaagimärk.Samas mitmed saidid praktiseerivad isikutõendust ja on seega väga edukad.
Pole vaja meile siin juurde neid saite, kus sa võid kehastuda kelleks iganes ja ajada juttu misiganes-sa vastutad...
 
Appi- no kes sellise kutsungi ometi seal välja mõtles?:-) 15. mai 2012, kl 00.22
Tähelepanu, mees!

Kui Sa oled üks ilus ja ülitark ja parajalt sportlik mees oma parimais aastates, siis anna end või selline sõber üles!

Soovime Sind hellitada, lubades vaid kaunist :)

Tea for Two:-)

Kõlab nagu kummaliselt, eriti kui kasutatakse isiksuseteste õigete inimeste kokkuviimisel:-)
 
ohohhoohoo 15. mai 2012, kl 00.41
aga lollidelt peabki raha ära võtma :D

ma päriselt ka tahaks näha inimest, kes maksis 200 eur selle eest, et temaga vesteldi tund aega ja öeldi, et ega me ei garanteeri... et siis neil pole selle raha eest absull mingit vastutust? nad võivad selle paber ammu juba prügikasti visanud olla ja midagi nendega ju ei juhtu. kasserivad raha ja lollikesi leidub. uskumatu! selle peaks tarbijakaitselt küll järgi küsima, kas selline asi on ikka seaduslik, midagi raha vastu ei saagi?
 
Mees 15. mai 2012, kl 08.44
Loomulikult on mõtetult kallis, mõtlesin ka ühel üritusel osaleda veiniõhtul, veinipo'o'ooningul oli samane koolitus 30 EUR, nemad kasseerisid 55 EUR. Tore kui rumalaid leidub, kelle pealt saab teenida. Minge kõik rumalad ja viige raha sinna. Paare ei ole seal ju moodustunud on ainult umbmäärased laused meil käisid kohvikud 8 paari, ma käin ka naistega kohvikus, ega siis sellepärast kohe paar ei teki
 
garantiid ju pole 15. mai 2012, kl 10.19
ok, garantiid ei sai anda, et paare tekib, kuid kui üldse kohtumisi ei pakuta, siis saab kindel olla ühes - paare EI teki. ning sel juhul on raha küsitud mitte millegi eest, mina pöörduks ka tarbijkaitsesse, nii need asjad ikka ei käi.
 
teeme ära 15. mai 2012, kl 11.57
Oi kui õelad, millest selline halvustamine, kas ise ainult ämbrites kolistanud ja nüüd kõike ja kõiges kahtlustate.
Et nüüd siis parim kaitse rünnak, päris õnnetud, ega see ettepanek teile ei olegi, kes viitsiks teid oma
kompleksidest välja ravida, seda ei saa isegi 200€ eest.

Seega see ettepanek on Sulle Jaana ja teistele Sinu moodi mõtlejatele. Üritaks mõelda, mis ja kuidas teha, millega seal riskiks, veidi ajaga ei muud.
Õige, kui midagi ei tee, siis ka midagi ei juhtu.
 
mann26 17. mai 2012, kl 09.53
Olen minagi mõelnud kasutada kõnealuse kohtinguagentuuri võimalust, kuid senini pole endas seda julgust veel leidnud, et pööruda. Nende tegevust jälgin juba mõnda aega. Lugedes aga siinseid kommentaare, siis nii mõnigi tundub kontekstist täiesti väljakistuna ja pealiskaudne. Kuna mul on tõesti soov endale üht head kaaslast leida, aga "tänaval" teda ilmselt ei kohta, siis hoian silmad-kõrvad lahti ja kogun infokilde julgustuseks. Olen aru saanud, et inimesed ei julgegi tihti avaldada, et nad on kohtunud just kontingufirma kaudu. Siiski tean oma tutvuskonnast õnnelikke inimesi, kes on just Tea for Two-st omale suurepärased kaaslased leidnud. Seetõttu loodan minagi. Mulle väga meeldib nende konfidentsiaalsuse teema,sest ega minagi vist ei tõttaks maailmale teatama, et leidsin oma kaaslase kohtinguagentuurist, ammugi mitte kui keegi teine seda minu eest teeb. Tõenäoliselt peab sellise ettevõtmise puhul väga hoolega jägima, mida avadlada ja mida mitte. Kui rääkida nende tasust, siis 200 eurot on päris suur summa, kuid minu teada sisaldab see siiski peale vestluse ja profiili loomise ka kaaslase otinguid ja erinevaid soodustusi. Nii vähemalt räägivad minu tuttavad:)Tean omast käest, et inimestega töötamisel võib ajaline panus olla vägagi suur. Aga kuidas võtta..see võib olla ka investeering võimalustesse. Võimalused valime me endale ju ise. Igal asjal on tavapäraselt positiivne ja negatiivne külg, sõltub kuidas vaadata. Olen ise päris paljude erinevate inimestega kokku puutunud. Võibolla kõlab karmilt, aga ilmselt kõiki "kaupu" ei olegi võimalik maha müüa. Poodidesse jääb ju alati midagi seisma, see on fakt.
Ilmselt kogun veel veidi infot ja julgust otsustamaks, kas annan endale selle võimaluse või mitte. Valik on minu :)
Nõustun "teeme ära" viimase kommentaariga ja tubli, kui sellise asja ette võtad. Ega ilmaasjata öelda, et paljud kommenteerijad vajaksid viharavi.Tore, et leidub siiski ka positiivseid ja ettevõtlike inimesi, kes erinevaid võimalusi loovad.
 
Ei ole kuri :D 17. mai 2012, kl 11.20
Viimane on küll agentuuritädi enda reklaamtekst - see on ju nii läbi näha:D
 
irw 17. mai 2012, kl 12.11
tõesti piinlik reklaamiponnistus :D nüüd ei võta ma kindlasti nende "võimalust" proovida, no ei võta, mage on siis sedamoodi end õigustada, nii hale vahelejäämine.
 
mina 17. mai 2012, kl 12.12
Ideid tuleb siin küll, tore lugeda.
Pakun ka enda idee välja. Veininautlejana naudin Veinipööningut (Tallinnas) ja seal on hubane kaminasaal. Näiteks keegi (nn. organiseerija) broneerib neljapäeva õhtuks saali ja kuulutab siin portaalis, kõik kes soovivad uusi tutvusi, sõpru, kaaskondlasi ja lühidalt laiendada oma tutvusringkonda - olete oodatud. Igaüks tellib menüüst vastavalt oma soovile, maitsele ja võimalustele. Kaminasaali sisenemiseks märksõna "foorum":) ja kui ei olegi broneeritud, siis mingi koht kuhu tulevad inimesed, kes on millegist huvitatud, kuid seal võivad olla ka need, kes ei tea sellest mitte midagi:)
Kellel on soovi, võib alati pöörduda tutvumisagentuuri, delfi date või kuhu iganes, kuid kokku tuleb ikkagi ükskord saada...
 
mann26 17. mai 2012, kl 14.06
Kui keegi pakuks võimalust nn agentuuritädiks hakata, siis kindlasti kasutaksin seda :)Aga täiesti normaalne ju, et kui julged siin positiivset jagada, siis on see justkui katk või pidalitõbi ja kindlapeale reklaam,sest kõik on ju nii nõme ja maailm üldse üks kole koht. Oleksin pidanud vist enne kirjutama asumist läbi lugema a la reeglistiku, siis oleksin teadnud, et pean olema võimalikult õel ja kibestunud ning midagi head kindlasti öelda ei tohi.
Tundub, et vähemalt hakkab siit üks vahva idee kooruma. Seega head mõttelendu asjalikele ja tegusatele inimestele:)
 
to mina 17. mai 2012, kl 14.37
t mina: kuidas reaalselt ette kujutad seda broneerimist, et helistad ja ütled, et pange meile saal kinni, meil ehk tulevad mõned inimesed ja ehk tellivad midagi? või kuidagi muud moodi? ja siis, tulen ja kellele ütlen siis foorum? ja kui seal ka suuvalisi ja ma astun ligi tutvumissooviga, need ju vaatavad imelikult, kas pole? minu arusaama järgi oleks võimalik ikkagi ainult ja ainult nii, et sissepääs vaid neile, kes on huvitatud tutvumisest, niisama kiibitsejaid pole tarvis. ja mingi registreerimismaks peaks olema, siis proovitud neid kokkusaamisi, kuhu siis kohale tuleb.. null? ok, ehk korraldaja piilub nuka taga.

muide, olen siin korra mõned aastad tagasi osalenud teemas, kus leptiti kokkku, et naised, kes soovivad sõbrannat, saavad kokku controvento ees terrassil, siin oli paarkümmend "kindlat tulijat" ja mis tegelikkuses oli? teemaalgataja oli kohal ja mina olin kohal. ja rohkem ei kedagi, kuigi kummaliselt palju jalutas mööda naisi ja ka mehi, kes küüritasid selle pilguga, nagu teaks, mida otsida.

aga mann26, positiivsus on tore, kuid SInu postitus on 100 % reklaam, oskamatu katse etendada "tulevast klienti". aga selles on Sul õigus, see raha poleks kallis, üh klausliga: kui selle eest tõesti ka midagi saaks.
 
flirtic 17. mai 2012, kl 15.00
no flirtic juba on enamvähem sarnane sinu jutule
 
mann26 17. mai 2012, kl 15.06
No kui minu siirad mõtted reklaami moodustasid, siis super ju:) Sain ehk veidi laiemalt mõtlevatele inimestele midagi rõõmsat selle õeluse vahele kirja panna. Tundub, et on päris hirmutav, kui keegi meist on siiski õnnelik. Vähemalt areneb aga teema edasi :))))
 
mina 17. mai 2012, kl 15.21
to mina
Sa tõid just oma postituses välja tõelise Eestlase olemuse. Just nii tagasihoidlikud me olemegi, kuidas ma ikka lähen ja olen... jne. Seepärast ongi parem, kui ei ole liigitatud, kes tutvub ja kes joob kohvi/veini - tutvumine ja kohv ei ole aga kellelegi keelatud. Ära mõtle asju keeruliseks, lihtsuses peitub jõud:) Kui on märksõna broneeringule, siis seda öeldakse ikka teenindajale, seejärel tema juhatab su õigesse kohta (nii eluvõõras ka ei maksa olla:)). Foorumisse teema - neljapäeval kohtume (n:Veinipööningul) kell 19.
Kindlasti on iga söögi-joogi asutus nõus, kui neile tuleb kliente, seega broneerimisel ma probleeme ei näe, kuid kas peab? Kuidas sa lähed kohvikusse/baari ja ei telli midagi? Kindlasti midagi ju tellid. Miks on probleem minna kellegi juurde, rääkida maast ja ilmast? Kas sa lähed ligi ja ütled, et soovin tutvuda, no jah, siis sa ei ole reaalis pika aega tutvunud...:) Rohkem positiivsust nii nagu Sa soovisid ja lihtsust ning vabadust tutvumistel.
Tegelikult võiks ju väljakujuneda koht ja päev, kus käivad inimesed, kes soovivad kellegagi tutvuda, mõnusalt aega veeta, veini ja muusikat nautida... Mis teha, kui paljud on ööklubitamistest nn. väljakasvanud. Tutvumine algab siiski vastastikust keemiast, mitte kirjutamisest.
Vabandan, kuid teemast Tea for Two läheb see juba mööda.
 
kogemus 17. mai 2012, kl 18.09
Hämmastav kui kibestunud ja negatiivselt häälestatud kontingent siin tegutseb. Olen T4T kliendina kogenud ainult positiivset suhtumist ja mõistmist.Peaksime olema hoopis tänulikud, et need tublid ja toredad noorikud pühenduvad üksikute südamete kokkuviimisele. Isegi kui sajast kohtujast tekib kasvõi üks õnnelik paar on seegi suur võit.
 
Mees 17. mai 2012, kl 22.38
to Mann26. Sinu kirjutuses kõlab läbi, et Teafortwo on saanud kokku sinu tuttavad ja leidnud kaaslase-seda juttu ma ei usu. Siis Tefotwo räägiks sellest, aga vaikus.ja teine väide, et liikmetele on soodustus-nojah koolitus venipööningul 70 eur, mis tavalsielt maksab veinipööningul ca 20 EUR-25 EUR vähem. Kõik on arusaadav, aga ürituste hinand on ikka laes, mina ühe õhtu kohta küll ei sooviks kulutada 70EUR lihtsalt tavaliste inimestega lobiseda. No ei. Mulle see veinipööningu idee meeldib-või keegi võiks idee korraldamise enda peale võtta, või lõhet ja kalasööma minna. Või näiteks pühapäeval kell 18 Hiiu pubis, kes tellib süüa, kes õllet, kes muliseb niisama
 
mida PR 17. mai 2012, kl 23.26
Loed ja loed ja loed ja loed, aru ei saa, mida loen. Ja ikka ainult teatava firma reklaam, kuidas küll ullikesi tõmmatakse!
Kokku saamisest, mul delfi dates konto, seal võid kirjutada palju tahad, vastata ei julge sulle keegi, kokkusaamisest rääkimata!
 
Tead Mann 18. mai 2012, kl 00.00
Lõpeta see TeaforTwo üleshalpimine, miks sa siis ise oma raha sinna ei vii, kui see nii ilus roosa manna on. Aga siin foorumis meestele, mulle see idee Hiiu Pubi pühapäeva õhtul kell 18 meeldiks, võtan endale prae ja veini, istun pikka lauda ja vaatan kas keegi tuleb juttu ajama.
 
mees40 18. mai 2012, kl 10.58
Sattusin korra sinna lehele, jäi mulje et mõeldud edukatele 30aastastele ja liikusin edasi aga et sellised pöörased hinnad???
Mitte ainult Eestis vaid kogu maailmas on see probleem, et enne pensioniiga on mehi naistest rohkem AGA 90% naistele sobivad vaid 10% mehi, kes on nägusad ja/või edukad.
Tark naine võtab selle mehe, kes talle meeldib ja hakkab teda arendama. Mehi on vaja teinekord lihtsalt tagautsitada ja olgem ausad, paljud ärinaised (kui mitte enamus) on ju samuti alustanud mehe rahakoti toel
 
tuleks küll kokkusaamisele 18. mai 2012, kl 11.26
mina oleks tulija, kui pühapäev kell 18.00 oleks koht kesklinnas, hiiu pubi on esiteks kaugel ning teiseks pole ma üldse pubiinimene, laupäevasest pomellist ümberringi jorisevaid õllekamehi, a la kannu pubi-seltskond, ma näha ei soovi.

seega, kui on huvilisi, siis valime tallinna kesklinna koha ja teemegi ära? kui huvilisi on, siis muidugi tuleks teha eraldi teema, kus kohe pealkiri teada annnab, millega tegu. tagasisidet?
 
mina 18. mai 2012, kl 11.50
Jah, kesklinn on tunduvalt sobivam kõigile nn. keskkoht:) Olen sama meelt a-la Kännu pubi seltskond ei ole minu teema, vabandan kui kedagi solvan. Kesklinna kohvikutega on nii, et naistele sobib, kuid mehed küsivad no mida ma seal teen? ja ongi taas naiste õhtu...
Tegelikult on päris huvitav koht F-hoone, kus käib palju erinevat rahvast (peaaegu kesklinn), midagi nii naistele, kui ka meestele ning ülevaade külastajatest on olemas, kui eelnevalt kokku leppida, kas kohtume esimeses või teises saalis.

mees 40-le:
Vaata, kui võtad 20a. siis võid teda enda käe järgi kujundada ja arendada, aga 40ne on juba isiksus ja kas sa lepid tema puuduste/vigadega või ei, see on juba sinu otsustada - muuta enam suurt midagi ei õnnestu. Õnnestuda võib vaid mõningane lihvimine:)
 
tuleks küll kokkusaamisele 18. mai 2012, kl 12.05
mitte, et tahaks vaielda, kuid kas see F-hoone pole hiigelsuur, mitusada kohta? ise pole seal küll käinud, kuid pole eriti mõttekas minu arusaamist mööda, et tuled sisse ja hakkad otsima mööda saali nurki, kus võiks olla keegi, kes tuli teatud põhjusel. ning anna andeks, aga ma ei saanud aru sellest Sinu mõttest: mehed küsivad, mis ma seal teen? mis mõttes? tulevad ju põhjusega? mida siis pubis rohkem teha on? joogivalik on ju igal pool rikkalik? või mis Sa sellega mõtlesid? ja pintsaklipslased peaks olema kesklinna kohtdega vägagi ju harjunud? ise pakuks välja pühapäevase sooja ilma jaoks vabaduse väljakul avatud terrassi, vabadus siis koha nimeks.

kahjuks olen muidugi väga skeptiline ja ei usu, et kedagi kohale tulab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!