Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tea for Two
 
mina 18. mai 2012, kl 12.35
Ma ei saa võtta ainult enda eelistusi, need on midagi muud, püüan mõelda laiemalt:)
Vabadus on suvel väga mõnus koht, naudin vanalinna ja eriti Toompea välikohvikut suvel, kuid arvestades meie ilma olusid, siis alles esmaspäevast-kolmapäevani on soe, et välikohvikut nautida. Mina eelistan olukorda, kus ma lihtsalt tulen ja naudin õhtut, mitte ei otsi kedagi kes tuli otsima ... ei me tuleme, et olla ning veeta mõnus õhtu:)
Tuleks küll'le
hea on arutada mõistlikke inimestaga, ega me ei vaidelgi, püüame leida ju parimat lahendust:) Peaks tegema eraldi teema... siis arutajaid suht vähe.
 
Naine 18. mai 2012, kl 14.52
Pühapäeva õhtul kell 18 Vabaduse väljaku terass võiks olal küll, naudime ilma, võtame kohvi ja saiakesed, vaatame inimesi ja kui mõni mees mõtleb,et hakkaks rääkima niisama ilmast/elus olust, oleks elu ju lill
 
Tiina 18. mai 2012, kl 18.33
Mul on sama kogemus, mis Jaanal.
Käisin Tea for two kontoris vestlusel, kus tehti mulle niiöelda profiil.
Arve oli 200 eurot. See oli märtsis. Tänaseni ei ole tulnud neilt yhtegi kandidaati.Kui eelmisel kuul kysisin yle, vastati, et kindlasti ei ole nad mind unustanud ja nad on selle minu öige ootel. Hmm.
See ooteaeg tundub nagu liiga pikk olevat.
 
Tiina 18. mai 2012, kl 18.43
Tee for one....

It wasn't until after

I poured the second cup

that I realized

I was alone.
 
Naise otsingul (mees( 18. mai 2012, kl 19.50
Aga toredad naised tulge Park Hotel Casinnosse
homme,19.05 kell 22.00 Salsa Night. Meeleolukas õhtu, kus õpetatakse tantsu, nauditakse tujutõstvat muusikat ja keerutatakse kariibi rütmide taktis jalga. Kõik on oodatud!
Tantsime, võtame kokteili ja naudime ilusat õhtut
 
maido 18. mai 2012, kl 23.03
arvan et naisi leida ja saada pole probleem, probleem on leida seda sobivat, ja selle töttu on tea for two tegevus öigustatud ja vajalik...... Aga taolise raha sisse kasseerimine eeldab ka seda, et klient saaks teavet nende järgneva tegevuse kohta vöi vähemalt mingit lootust oma ootustele.
200 eurot ainult profiili tegemise eest on liiga suur summa.
vöiks eeldada, et klient saab vähemalt mingi yhe yrituse tasuta, vöi mingi teistsorti boonuse. Kui nad midagi ette ei vöta, siis internett on kiireim vahend mainelangemiseks. Muidugi oodates ka positiivseid järelkajasid. Kas keegi on saanud selle firma kaudu endale paarilise?
 
oot, maido 19. mai 2012, kl 00.28
kohe tuleb siia sealt firmast keegi, kes kirjutab postituse, kuidas tema tõesti leidiski sealt ja 200 eur on selle eest ikka imevähe, kui te teaks kui raske ikka oli talle leida seda kaaslast ja muu reklaam-blaa-blaa-blaa, selline, mis sel firmal siin ikka ju on. masendav. piinlik. häbi.
 
... 19. mai 2012, kl 00.38
...Kati Saara Vatmann taas vaba naine-lahutas juba kolmanda abielu vist...kui siin keegi sooviks temaga tutvuda:-)))
 
kati mehed 19. mai 2012, kl 00.58
on ju siis vabad,,,,hurraaa
 
maido 19. mai 2012, kl 01.06
ka köige sepitsetum kiidulaul-kommentaar tea for two kohta reedab töe varem vöi hiljem.
nad vöikid kyll möelda, kuidas konkreetselt oma tegevust parandada,
see sait migite reklaamfotodega ja myrkroheline värvivalik ei tekita minus emotsioone armastusest.hirmkallid yriytysed ha hotelli reklaamid,no mis ma sinn hotelli yksi lähen,
 
Naine 19. mai 2012, kl 09.02
Nõustun eelpool öelduga, et hirmkallid üritused -kõik on arusaadav, et kõik maksab ja tasuta midagi ei organiseerita, vaid maksta 70EUR ning kohal on üks mees, kus kõik üksikud naised teda vaatavad, tekitab antud mehes ka ebamugavustunde. Üks paar on leidnud teineteist ühel eelmise aasta oktoobri üritusel, aga nüüd iga kuu järgi me nägime antud paari-kohtusid paar kuud tagasi. Nojah. See on kõik.
 
Tiina 19. mai 2012, kl 10.47
Tundub , et 200 eurot on vastu maad visatud, oleksin enne lugenud neid postitusi, oleskin selle hoopis loomade varjupaika annetanud....
 
mees 20. mai 2012, kl 13.15
kas nüüd visatud, eks ta üks kogemus ole, veidi kallis, aga kes ei ürita, sellega ka midagi ei juhtu. Ära põe tehtut.
Seda teenust ei ole kasutanud ega kavatse ka, liiga äriline.
Aga uusi tuttavaid leida on soov olemas, parim tunduks temaatiline tutvumisõhtu, see tähendab, et eelnevalt on ootused paika pandud. Ei leia mõtet kohtuda inimestega, kellel on seinast- seina soovid.
 
mees40 21. mai 2012, kl 09.11
Ma pidasin hoopis seda silmas, et ka mehed võivad olla mingis mugavustsoonis, kust on vaja nad välja ajada. Näiteks oli vaja väikest peapesu, et minna ja teha üks magister lõpuni, mis sai pooleli jäetud või siis suitsetamise mahajätisel oli vaja kedagi, kes kõrval olles ütleks: Ei osta! Elamispinna uuendamine.
Võimalik et ka töökohavahetus. Inimesed on ka 50a täispöörded elus teinud. te aga tahate kohe ideaalmeest kandikul kätte saada:)))


mina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, kesklinn on tunduvalt sobivam kõigile nn. kes
> kkoht:) Olen sama meelt a-la Kännu pubi seltskond
> ei ole minu teema, vabandan kui kedagi solvan. Kes
> klinna kohvikutega on nii, et naistele sobib, kuid
> mehed küsivad no mida ma seal teen? ja ongi taas
> naiste õhtu...
> Tegelikult on päris huvitav koht
> F-hoone, kus käib palju erinevat rahvast (peaaegu
> kesklinn), midagi nii naistele, kui ka meestele n
> ing ülevaade külastajatest on olemas, kui eelneval
> t kokku leppida, kas kohtume esimeses või teises s
> aalis.
>
> mees 40-le:
> Vaata, kui võtad 20a.
> siis võid teda enda käe järgi kujundada ja arenda
> da, aga 40ne on juba isiksus ja kas sa lepid tema
> puuduste/vigadega või ei, see on juba sinu otsusta
> da - muuta enam suurt midagi ei õnnestu. Õnnestuda
> võib vaid mõningane lihvimine:)
 
täispöördel 21. mai 2012, kl 22.01
Paljud satuvad mugavustsooni. See ei või olla iseenesest väga mugav, sest võib välja näha kui ratas, milles jooksed kui orav - kuhugi jõudmata. Elu läheb palju värvilisemaks kui rattalt maha astuda, hinge tõmmata, ringi vaadata ja uus lehekülg pöörata...
 
Kaalutleja 21. mai 2012, kl 22.08
T4T-st lugedes tekkis ka hetkeks mõte, et liituks. Samas tundus nende põhjendus krõbedale hinnale, et nii on andmebaasis ainult 'tõsised tegijad', ebasiiras. Raha ei määra suhteid, kohtumispaik ei pea olema udupeen. Tore oleks mõnda aega suhelda rahast rääkimata, väärtused, maailmapilt on minu jaoks olulisemad. Ehk suhtleme?
 
Kaalutleja 21. mai 2012, kl 22.10
Kaalutleja kirjutas Mees 2-le

Kaalutleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> T4T-st lugedes tekkis ka hetkeks mõte, et liituks.
> Samas tundus nende põhjendus krõbedale hinnale, e
> t nii on andmebaasis ainult 'tõsised tegijad', eba
> siiras. Raha ei määra suhteid, kohtumispaik ei pea
> olema udupeen. Tore oleks mõnda aega suhelda raha
> st rääkimata, väärtused, maailmapilt on minu jaoks
> olulisemad. Ehk suhtleme?
 
T40 22. mai 2012, kl 18.43
selline on T4T hinnakiri.
Tea For Two on mõeldud vallalistele, kes väärtustavad oma aega ja soovivad leida endale meeldiva kaaslase. Tea For Two on üks võimalus leida uusi tutvusi Teie profiili ja ootusi arvestades. Meie meeskond aitab Teid personaalsel viisil nii kaaslase otsingul kui ka Teie kohtingu/-te organiseerimisel.

Tea For Two klubiga liitumisel on aastamaks 200 eurot.
Liitumine sisaldab järgmisi teenuseid:
· Profiilivestlus (ca 1,5 h). Kaaslase leidmiseks on oluline Teid ja Teie eelistusi tunda, alles seejärel saame võimalusel Teid kokku viia sobiva inimesega.;
· Profiili loomine;
· Kaaslase otsingud aasta jooksul, mil anname endast parima, püüdes leida Teie soovidele kõige enam vastavaid kaaslasi;
· Konsultatsioonid Tea For Two meeskonnaga, kas telefoni või e-posti teel;
· Tea For Two ürituste soodustused, vähemalt -10%;
· Partnerite soodustused (Sparkling Group, Arensburg Hotel & Spa jpt.).
.
Kohtingu toimumine eeldab mõlema kohtingupoole nõusolekut. Kohtingu vormi ja stiili osas hindame Teie soove ja arvamusi ning pakume eraldi tasu eest alljärgnevaid võimalusi:
· Kohtingukorraldus valitud restoranis koos eelnevalt kinnitatud menüüga (restoranide valik www.sparkling.ee) – 50 eurot;
· Telefoninumbrite vahetamine- 30 eurot;
· Kohtingukorraldus vastavalt Teie soovidele – 35 eurot.
 
Eestipiiga 28. mai 2012, kl 22.07
Ühest küljest kõik arusaadav, iga töö ja teenus maksab, aga teisest küljest kurb, et võetakse raha ja andmebaasides naisi alati rohkem, ning ei pakuta mitte ühtegi kohvikukaaslast.
Kui mõni sõbralik M40+ on siin ripakil, sobib kui on veidi valiv, või tööga üle koormatud ja kaaslase otsimine on jäänud tahaplaanile-selline meesterahvas võiks ju endast märku anda. Eelistatud Tallinn, Harjummaa
 
Mees 28. mai 2012, kl 22.56
Saame kokku demo võistlusel
http://www.seesam.ee/ee/seesam-ja-golf
 
to Mees 28. mai 2012, kl 23.32
mulle tuli ka seline kutse, äkki lähekski, üksi ei täi...
räägi endast
 
tiiu 26. oktoober 2012, kl 09.52
Olin ka teafortwoo klien aasta aega. selle aja jooksul korraldati mulle yks kohting, kus profiili esialgne tutvumine kyll täppi ei pidanud. Rohkem enam mulle profiile ei saadetudki, kui soovisin nende kliendiks olemise löpetada poole aasta pärast ja pool sissemakstud summat tagasi saada, olin ju maksnud 200 eurot, öeldi et profiili koostamine on juba nii ränk töö, ja otsimine, et mida ma yldse mötlen..kui veel mingi aja pärast kysisin, et kas nende otsingutel on tulemusi olnud- öeldi, et kahjuks eesti mehed ei jöua eesti aistele oma arenguga järgi ja hetkel neid röömustada mind pole...... kuna 200 eurot on nö aasta liikmemaks ja aasta sai läbi, siis enam ei tegeleta ka minuga. Olen möelnud tarbijakaitse ameti pelae. Kas kellelgi on vastavaid kogemusi?
 
pr 26. oktoober 2012, kl 10.48
Nad võiksid nii palju vastu tulla, et profiili tegemine maksab natuke ja kui reaalne variant tekib, st leitakse sobiv kandidaat, siis juurde maksta.
 
eh 26. oktoober 2012, kl 12.13
teid naljatilku, mees on siin, võtke orki!
 
triin 26. oktoober 2012, kl 18.14
Umbes aasta tagasi hõikas teafortwo siinsamas Delfi naistekas välja, et saatke ankeedid, viime ühe paari tasuta kokku. Tingimus oli see, et osalejad peavad olema nõus kirjutama (blogi pidama). Saatsin oma ankeedi - olen vaba naine, mind huvitas ka see (aja)kirjanduslik pool, olen harjunud päevikut pidama ning mõtlesin, et prooviksin selle nurga alt, et seda võiks lugeda ka keegi teine. Sain tagasiside, et mind ei valitud osalejate hulka, kusjuures põhjendus oli midagi töö või erialaga seonduvat (täpselt ei mäletagi sõnastust enam). See pani mind hämmastama, sest nad ei küsinud töö ega eriala kohta seal ankeedis midagi ning ma ise ei kirjutanud ka. Aga kõige ägedam on see, et sellest ei ole Delfi naistekas ühtegi lugu ilmunud. Olen ühe silmaga otsinud-oodanud. Ja kui otsingut kasutada, siis ka ei tule välja. Nii et - tehti reklaami, saadi ehk andmebaasi mehi juurde ja oligi kõik!
 
teeks uue vabade ja vallaliste kohtumise 01. november 2012, kl 13.12
Lugesin kogu teema läbi, kevadel nähtavasti toimus vahva veiniõhtu. Äkki kordaks üritust ja saaks uusi sõpru ja tuttavaid? Oleks keegi huvitatud?
 
Naine 47 01. november 2012, kl 19.58
Sooviksin ka üritusele tulla,hea,et Tea for Two-sse ei läinud lihtsalt raha tuulde loopima:-)
 
mees 01. november 2012, kl 22.34
ükski normaalne mees ei lähe omale Tea For Two kontot tegema, seal võib konto teha ainult kuivik, kes ei suhtle internetis, kes ei käi väljas jne. rääkida, et inimesed on tänapäeval hõivatud, et tutvuda, on puhas jama. mehed sügavad õhtul kotte teleka ees ja naised lasevad sukavarrastel käia või tegelevad muu mõtetu tegevusega milles ei ole tulevaseks eluks mingit tolku.
mehe ainuke tung, mis teda välja viib on sugutung. naised tahavad väljas lõbutseda. need kaks asja aga ei lähe kokku ja sellepärast nii vähe tutvutaksegi klubides. naised on oma pundiga ja sõpradega, võõras mees pole nende seltskonda oodatud.
naised võiksid rohkem klubis välja näidata seda, et nad on tutvusest huvitatud, mitte ei kappa ringi ega taha asjalikud näida. naised, lõpetage see omavahel tantsimine ära, kui tahate tantsida, siis minge võtke mõni mees tantsima kui nad ise teid ei võta.
 
to mees 02. november 2012, kl 10.27
Kõik naised ei tahagi klubist meest. Meheks võiks ikka keegi asjalikum olla, klubides on ainult alkoholised poisikesed halbade elukommetega, sellepärast naised ainult isekeskis ongi, kui klubisse lõbutsema juhtuvad - normaalsed naised käivadki seal lõbutsemas, mitte meest otsimas. Meest otsitakse ikka asjalikumatest kohtadest, kus asjalikum valik.
 
mees 02. november 2012, kl 22.06
ja nimeta mõned asjalikud kohad, kus mehed peaksid käima, et kena siresäärse naisega kohtuda?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!