Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tea for Two
 
Lihtsalt kenake 02. november 2012, kl 23.52
Eelnevale postitajale.
Ööklubis ma tõesti ei eriti ei käi, aga mõne huvitava ürituse võiks ju välja mõelda. Lihtsalt võtta aeg maha ja minna pühapäeva õhtul alates 19 Tallink Spasse.
 
ahh 03. november 2012, kl 00.43
mis sa jahud siin, miks ma peaks kuhugile minema, jäta enda meiliaadress siia ja suhtleme seal edasi...seal saad sa mull endast täispikkuses pildi saata...jääb igasugune kiimlemine ära:)
 
to mees 03. november 2012, kl 23.28
Asjalikumad kohad, kus naistega tutvuda on näiteks:
kontsert, tantsukursused, vabaõhuüritused, konverentsid, keelekursused ja muud kursused, restoran ja kohvik, kaugsõidubussid, pikamaarong jne. Valikuid on palju.
 
Naine 47 05. november 2012, kl 20.17
Käin keelekursustel,seal ainult naised:)
Tantsukursutel pidin tantsima naisega:)
Kaugsõidubussis tõesti tutvusin armunud mehega(oma naisesse)ja abielumehega?!
Kontserdil või vabaõhuüritusel ei julge mees küll naisele läheneda(nii avalik koht,äkki tuttav näeb ja tegelikult on nägijaid ju palju rohkem)kui ta just joogine pole:)))
Jah,tutvumiskohti on piisavalt,aga meestel jään vist julgusest puudu,kardedakse keeldumist...kurb tõesti,aeg ju lendab...
 
M24 05. november 2012, kl 20.22
oled tugevas ülekaalus?
 
Naine 47 05. november 2012, kl 20.47
Ei ole,61kg/167:))))
 
mes 05. november 2012, kl 20.53
kas see on optimeeritud tulem juba?
 
Naine 47 06. november 2012, kl 21.27
Ikka ja jälle kuhu vaatan siin,näeb teemasolkijaid,edu siis edaspidiseks,mina lahkun siit!
 
mõh 25. oktoober 2013, kl 12.49
aastamaks on 200.-?? aga aasta jooksul te ju ei suuda rohkem kui 2-3 korda ühendust võtta :) (minu isiklik praktika) ja ometi pidavat andmebaas olema üüratu :D äkki te peaksite laskma tuttaval programmeerijal teha otsingu? :D
 
mina 02. november 2013, kl 22.18
see on ju selge et see firma on täiesti möttetu. juba terve lehekylg kubiseb möttetust reklaamist. tänapäeval kus nett on täis portaale ja vöimalusi , proovib see firma ikkagi raha kraapida, jäle
 
Tea for Two klient 08. november 2013, kl 16.11
Tere!
Mina olen nüüd pea aasta neil kliendiks olnud (naisterahvas, pisut üle 30) ja mulle on selle aja jooksul pakutud kohtumisvõimalust kolme mehega. Kaks nendest ei peaks erinevatel põhjustel üldse arvesse minema (ja sellega nõustus ka Tea for Two "kosjamoor"). Ühega lihtsalt ei klappinud. Ehk siis minu kogemus on, et sealtkaudu partneri leidmine on äärmiselt ebatõenäoline. Ma ei arva, et asi oleks Tea for Two-s endas - ma usun, et töötajad tõesti pingutavad. Kuid midagi pole teha - mehi sinna lihtsalt palju ei satu. Seega ma ei soovita seda eriti naistele, kuid soovitan meestele - neile on valik lai.
 
Tea for Two klient 08. november 2013, kl 16.17
Eelmisest postitusest ununes, et vähemalt naisena ei maksa ka oodata, et sulle partnerit ühise maailmavaate või väärtuste osas otsitakse - selleks on valik lihtsalt liiga väike.
 
Naine 33 10. aprill 2014, kl 14.44
Olin paar aastat tagasi T4T klient, kohtamas sain käia küll piisavalt. Ühe tuttava sain, kuid temaga klappi ei olnud. Mõne aja pärast sain aru, et sellistest kohtadest ei leia elutervet kaaslast. Kuna ma armastan reisida, siis nüüd sobitan tutvusi sõbrannadega reisides. Naljakas on ka asjaolu, et eestlased suhtlevad reisil olles eestlastega vabalt, mida ei saa öelda Eestis olles.

Delfi foorumist ei looda ma ka meestega tutvuda :) Toredasti on siin pakutud kohtumisi, minu ettepanek oleks hoopis kohtuda ja tutvuda naistel naistega, et üheskoos rohkem väljas käia. Suvi on tulemas, näiteks Tallinnas vanaõhtukohvikud on ka toredad kohtumispaigad.
 
irooniapõõsas 10. aprill 2014, kl 17.08
Vanaõhtukohvikud? Vanade naiste õhtuveetmiskohvikud?
 
keegi 14. mai 2014, kl 18.51
Kahjuks on siin jagatud muljed pigem negatiivsed, aga kas kellelgi viimasel ajal on nendega kogemust olnud? Kaalun ise liitumist, et äkki siis seal on inimesed, kes tutvumist tõsisemalt võtavad, aga kui tõesti aasta jooksul tuleb 2-3 kohtingut mittesobiva mehega, siis saab tavalisest tutvumisportaalist ka parema tulemuse.

Nii et palun jagage muljeid, kellel kogemusi on?
 
keegi (M) 15. mai 2014, kl 08.35
Kogemusi on teiste samasuguste ettevõtjatega, kelle põhitegevus on vaid raha kasseerida. Mind isiklikult, päris kobedat meesinimest, püüdis ettevõtjanna sokutada oma sõbrannale. Asi nähti läbi.
 
WILFRED 15. mai 2014, kl 22.12
Inimesed paistavad tänapäeval nii üksikuna end tundma et ei märka teisi inimesi enda ümber. Selle 200euri eest minge konsertile või kuhugi seiklusturismi. Kes otsib see leiab. Sellistelt nn kosjakontori värkidelt leiate vaid kiiskuga ja kõrgete tahtmistega inimesed.
 
kah loll 26. mai 2014, kl 10.54
tegin ka sinna ankeedi, käisin vestlusel ja puha. Olen 40, iseseisev naine. Ankeedi tegin märtsis 2013, siiamaani ei ole ühelegi kohtumisele kutsutud. Kontakti pole nad ise võtnud, paar korda olen ise uurinud, et kas olen neil üldse nimekirjas. Nii et jah, on loodud firma minusuguste lollide lüpsmiseks :)
 
Tom 26. mai 2014, kl 14.40
Kust kohast selle ankeedi saab?Täidaks ankeedi ära ja lahkuks ka siit virtuaalmaailmast.
 
Liisi 27. mai 2014, kl 20.15
Las see Tea 4 Two jääb...Aga tegelikult kellelgi oli hea mõte kusagil mõni õhtu kokku saada. See oleks iseenesest väga hea mõte ja tooks vaheldust halli argipäeva ja äkki leiaks kellegi, kellega edaspidigi suhelda. Karta on, et mehi sinna palju(kui üldse)tuleks aga sellegi poolest oleks huvitav kasvõi naisterahvastega tutvuda:). Plaan paika??
 
Mees planeerib 27. mai 2014, kl 20.35
Liisi, kohtume reaalis tänaval. Sina pilla midagi maha ja ma aitan üles korjata. Mina teen siis moka otsast ettepaneku seda õnnetust kohvikusse tähistama minna.
Kõlbulik plaan?
 
mees 28. mai 2014, kl 12.39
To Liisi.

Millises vanuses oled? Sooviks tutvuda?
 
Liisi 28. mai 2014, kl 19.02
Liisi on 30 aga väga nõudlik, nimelt hindab meestes karismaatilisust ja enesekindlust ja kindlasti soovib meest, kes oskab oma kätega muud teha, kui iphone-i ekraani puutuda. Kahjuks, pole sellist (vaba)meest ikka veel kohanud ning suhtes olevad mehed on minu jaoks välistatud. Ah jah kõigele lisaks peab mees veel ka pikk olema, kuna ise olen 1.84 m. Nii, et eks ma otsi siis edasi, vaevalt, et oma "printsi" otsa Delfi naistekas sattun;)
 
Issakene 28. mai 2014, kl 19.24
ja endal veel nii armas kena nimi.
 
mees 28. mai 2014, kl 23.20
To Liisi.

Kena. Siis me ei sobi. Ma otsin oma, sina oma.
 
tiigrikutsu123 01. juuni 2014, kl 22.38
Tere Liisi, ilmselt Sa siiski sattusid Delfi naistekas oma printsi otsa. Olen kõigele lisaks Sinust pikem, nõudlikum, täitsa vaba ja iphone ostnud ainult kingituseks. Nii et võta plaani ja kirjuta mulle tiigrikutsu123@hot.ee, eks siis arutame muid ilmamaa teemasid.
 
N 34 04. märts 2015, kl 09.45
Liitusin Tea for Twoga 2013. aastal. Tõesti alguses justkui ei tegeletud, st vähemalt ei saadetud mulle ühtegi kontakti. Hiljem ütlesin ühe ise ära. Üks ütles minu ära. Enam kui pool aasta hiljem sain ühega kokku. Täna elame koos :). Olin eelnevalt olnud teenuse suhtes väga skeptiline, aga otsustasin siiski katsetada. Igasugu portaalid pole minu jaoks, minu mulje on, et lihalett ja valetamisklubi 2in1. Temal, muide, polnud ka olnud asjasse erilist usku. Muidugi see 200 eurot ei garanteeri tulemust. Palju reaalselt kellegi jaoks otsimisega tegeletakse, ei tea. Kokkuvõttes olen nende teenuse kasutamisega väga rahul, aga selge see, et oma osa oli lihtsalt õnnel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!