Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehevõtt pole nali
 
Teilör 19. detsember 2011, kl 21.45
Ma tean, et siin liigub väga toredaid mehi- olen mõnda kohanud. Ehk kohtab veel?
Ma ei saa midagi lubada, mis saama hakkab. Ma ei saa ka öelda, et midagi ei saa.
Aeg on piiratud, kaks last ja töö võtavad oma. Veatu ma pole, iseloom on kange, arvamust avaldan mitme eest.
Vahel siiski tahaks teha natuke vallatust, mõnikord ka rohkem. Mehi valin, järjest ei võta. Teiste naiste mehi ei taha, armukeseks ei sobi. IQ on kõrgem kui peale vaadates tundub. Üldjoontes olen avameelne ja otsekohene, maalähedane, heatahtlik.
Mehed, kes teavad, mida tahavad, ei laia, on viisakad ja humoorikad andke endast märku. Elementaarne kirjaoskus, hea füüsiline vorm, pikk kasv tulevad kasuks.
Minu asukoht Tln, vanus 32.
 
teema alkatajale 19. detsember 2011, kl 21.52
tyypiline eesi naine ennast kiitmast ma ei väsi!
 
ikka mina veel 19. detsember 2011, kl 21.53
t-tähe viskan tagant järgi!
 
möhk 19. detsember 2011, kl 21.57
katsu ika rits oma võrku püüda
 
tölpa 19. detsember 2011, kl 21.59
rits parajasti brukiga seitsmendat korda koos. või siis seitsmeteistkümnendat.:P
 
Teilör 19. detsember 2011, kl 22.02
Rits on liiga vana mu jaoks, tänan pakkumast:)
 
Philip Sebastian 19. detsember 2011, kl 22.07
Ole erinev, see rikastab ning võta hoopis naine
 
Teilör 19. detsember 2011, kl 22.11
Selleks, et olla erinev ei pea võtma naist. Erinev olen ma nii kui nii:)
 
Udmurdu 19. detsember 2011, kl 22.20
, oma sügavaimas hinge salasopis on kõik eesti mehed üksikud ja vabad..
 
soomeugri 19. detsember 2011, kl 22.32
ja ongi paras neile!
 
Tibu 20. detsember 2011, kl 00.01
Tahaks ka meest aga olen Fife's
 
kas keegi... 20. detsember 2011, kl 01.08
mind tahaks aga ma selline, et "3.10 Yumasse" film võttis paar korda silma märjaks.
 
revalcafe 20. detsember 2011, kl 01.24
Teilörile


 
Teilör 20. detsember 2011, kl 21.01
Ma igaks juhuks ei pane seda viimast videot mängimagi. Google't oskan kasutada ja sarnaseid (ja mitte sarnaseid) videosid oskan ka ise leida. Aitäh siiski:)
Igaks juhuks mainin veel, et ma jätkuvalt ei ole meeleheitel. Lihtsalt vahel võib õnge vette visata... söögi panen konksu otsa kui õige aeg:)
 
Teilör 20. detsember 2011, kl 22.15
Ma ei teadnudki, et siin nii palju lugejaid on. Peaks mehe seepimise asemel kirjanikuks hakkama. Ehk oleks rohkem lööki.
 
Teilör 26. detsember 2011, kl 23.31
Kuidas saab mehevõttu tõsiselt võtta? Mida üleüldse tänapäeva mehed tahavad? Kas nad isegi teavad, mida nad tahavad? Tahavad siis suhtes olla? Või tahavad, et lihtsalt keegi oleks kodus ja ootaks neid?
 
mees maalt 27. detsember 2011, kl 00.48
Sa sobid mulle, kui oled kena ja korralik ning pealinnast, kuid võid olla ka maalt ja õmblusmasinaga. Soovitavalt Singer. Ilma naljata, pliiz. Võimalikud variandid.
 
saba püsti 27. detsember 2011, kl 12.35
Kooselus tahaks end tunda nagu kass, minna ja tulla vabalt, ilma et keegi iriseks, vahel diivaninurgas lösutada, olla selline poolnähtamatu. Vastutasuks poeks perenaisele mõnusasti kaissu ja nurruks ilusasti, teaks täpselt, kus tal valutab, et teda siis sealt soojendada. Ja mis peamine, täidaks nurinata oma kohust, st hoiaks maja hiirtest puhtana.
Kogemused on kahjuks näidanud, et naised tahavad, et oleksid nagu koer, vaataksid truult otsa, liputaksid alati saba, veaksid sind rihma otsas kuhu ise tahavad, mõni tahab lausa ketti panna. Kui siis kipud haugatama, võid veel jalaga ka saada.
 
sexmees 27. detsember 2011, kl 12.40
pakun, et 32 ei saa nii nõudlik enam olla, aga latti ei tasu alla ka lasta
 
Teilör 27. detsember 2011, kl 18.32
mees maalt,
sobin sulle, sest olen suhteliselt kena ja enamjaolt korralik. Praegu pealinnast, muidu maalt. Õmblusmasina osas olemas erinevad sobivad variandid:)

saba püsti,
Kõlab kohati nii tõetruult, täitsa kohutav! Pean tunnistama, et ma olen rohkem kassi-inimene. Koerad on ka täitsa ok, .... jesver ma olen zoofiil:|.
Igatahes kui see viimane avastus välja jätta, siis kuldne kesktee oleks kõikse parem:)

sexmees,
No põhimõtteliselt ei saa liiga nõudlik olla, aga samas juba kogemust ka on, et millisega välja ei vea. Vahel tekib küll selline tunne, et aga ehk ei peaks üldse nii pikas perspektiivis asju vaatama. Elada pigem päev korraga ja teha seda, mis meeldib ja kellega meeldib. Savi, mida mõtlevad teised, kiidavad heaks või panevad pahaks. Deem, ma vist hakkan suureks kasvama:)
 
teilorile 27. detsember 2011, kl 18.41
Vanus oli kirjas aga pikkus ja kaal ja töökoha olemasolu, elukoha olemasolu ning lastearv? See kõik on oluline. Oleks kena kuis ee poleks 176cm pikkust, 90 kg raskust, viis last, ajutiselt töötu, ajutiselt üürikas, lõuna-eestis.
 
Teilör 27. detsember 2011, kl 18.50
Töö- ja elukoht olemas, lapsi 2, asukoht päälinn. (Perekonna)seisuks ei ole veel läinud. Rinnanibu kõrgus merepinnast siiani registreeritud vahemikus –5,5m kuni 5641,3m, kaal 59+-, mõõdutunne puudub, naised meeldivad, napsu võtan viisakalt, suitsu ei tee, mehi ei peksa.
 
Teilörile 27. detsember 2011, kl 20.46
Kui vanad su lapsed on?
 
Teilör 27. detsember 2011, kl 20.58
Tänan küsimast, pakkumisel oleksin mina, mitte lapsed:)

Üks käib koolis, teine lasteaias. Laste vanused on sobilikud minu eale:)
 
Teilörile 27. detsember 2011, kl 21.10
Mida siis mõtled vallatuste all?
Kas lasteaias käiv laps ei nõua kogu aeg ema juuresolekut?
 
Teilör 27. detsember 2011, kl 21.34
Tahaks kasvatada lapsi nii, et nad ei nõuaks. Siiski nad seda vahel teevad, mis aga ei tähenda, et kõike peab ka saama. Vastavalt eale tuleb hakata lapsele näitama ka reaalset elu. Seda aga on lihtsam teha, kui on olemas kaks lapsevanemat, kes hoolivad, isegi kui nende endi teed on lahku läinud.
Seega, kui väiksem on kenasti täiskasvanu poolt hoitud, siis võib tema emal olla ka "oma aeg". Ega me nooremaks ei lähe keegi:)

Mis on vallatus? - kui aus olla, siis ega praegu nagu muud ei meenugi kui ainult seks. Kindlasti on siiski veel vallatuste alla käivaid asju.
 
Teilörile 27. detsember 2011, kl 21.48
Nii et otsid sekspartnerit? Pole paha!
 
renee 27. detsember 2011, kl 21.52
nähh, selline naine siin saadaval ja ma oma foorumis kiunun ,et pole kedagi:)
 
Teilör 27. detsember 2011, kl 22.00
Seksuaalne sobimine on muidugi väga oluline. Siiski võiks olla ka millest rääkida, midagi vahel teha jne. Seega ma ei saa öelda, et ma otsin ainult sekspartnerit.
Mees võiks tekitada häid tundeid ka väljaspool voodit!
 
Teilör 27. detsember 2011, kl 22.43
Ajaks nüüd törts tööjuttu ka. Siin mõnda ehitusmeest (kellel nupp nokiks ja ideid tuleks vilinal) on?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!