Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvun
 
naine 06. aprill 2013, kl 20.28
mehega, kellega lahkuda eestist! võtke seda nüüd huumoriga, aga kes tunneb potentsiaali, võib adre ka jätta, sest mu jaoks on huumor see tutvumise mõte aga soojale maale kolida päris tõsine plaan. olem 40+natuke.
 
mikk 07. aprill 2013, kl 07.43
ole kodus ja ära lahku,mõni eestimaa mees tahaks titte teha
 
briljant 07. aprill 2013, kl 08.17
sellel huumoril on jumet! anna endast märku kui see mõte on tõesti tõsine.
 
Virgo 07. aprill 2013, kl 09.00
Võta mind kaasa ja kaugele saarele vii... goldaustralia@hot.ee
 
Päiksepoiss 07. aprill 2013, kl 09.45
Mul just samad plaanid. Kirjuta palun endast ja oma plaanidest lähemalt.
paikse.poiss@hot.ee
 
naine 07. aprill 2013, kl 14.06
Kas Päiksepoiss on must neeger palmi alt?
 
naine 07. aprill 2013, kl 14.28
kl 14.06 ei kirjutanud siia mina (teemaalgataja) vaid mingi suvaline troll. küllap ta teeb seda veel, seega ütlen kohe ära, et minult jääb see post siin viimaseks.

esmalt tänan noormehi vastuste eest ja kirjutan teile hiljem ka meilile, kuid ühe momendi valgustaksin kõigepealt siin, et ei peaks igaühele eraldi sama teemat kordama - nimelt ärge mu kuulutust liiga üheselt võtke - selgitan:

on kaks võimalust, kas emigreeruda üksi või koos kaaslasega. viimane oleks ehk lõbusam, kuid mõnevõrra ka komplitseeritum. küll aga ei otsi ma reisikaaslast nii, et paneme maailmarändamise plaanid paika ja siis hiljem selgub, kes sa selline oled :))) pigem point selles, et enne kui omapäi uttutõmbamise kasuks otsustan, proovin veel tutvuda, ehk leian sobiva kaaslase, kuid sellisel juhul oleks ka plaanid teistsugused. ma ei võta kedagi kusagile kaasa vaid lihtsalt uurin maad enne kui otsustan, missuguse kontseptsiooniga ma siit lahkun, seega minuga tutvumist ei maksa alustada reisiplaanide uurimisega vaid ikka enda tutvustamisega, sest koos on mõtet reisida vaid väga hea sobivuse korral;)
 
naine 07. aprill 2013, kl 14.31
ps. ja kuulutus ei aegu niipea!
 
Konseptsioon 07. aprill 2013, kl 15.49
Mison pildilt puudu? Konseptsioon on lihtne - mingi suvaline madame, kes ei suuda Eestist endale enam meest leida upitab siin igaks juhuks oma enesetähtsust ning tahab veel viimase õlekõrrena meeste CV kokku korjata. Saaks kevadel veel mõned kohtingud, arvete maksmised ja tasuta lõunad. Peale sellist uuringut TEMA otsustab, kas teie m mõõt ja krediitkaardi suurus on ikka sobiv? See mees peab ikka loll lammas olema küll, kes sellise manipulaatori õnge läheb.
 
oh 07. aprill 2013, kl 15.51
Tarkus ajab järjekordselt üle ääre, otsi endale isiklik elu ja ela seda- see oli konseptsioonile.
 
hombre 07. aprill 2013, kl 17.48
Igati möistlik möte see soojale maale minek. Ise olen mönedki talved soojalmaal veetnud. Soojamaa keelegi selgeks saanud:)
Erinevatel pöhjustel on löplik otsus soojamaa kasuks riiulis oodanud.
Nüüd tunnen, et aeg on küps...
Muuseas- mul on üksjagu selge nägemus kuhu ja kuidas. hombrebueno@hot.ee
 
hombre 07. aprill 2013, kl 18.06
Täienduseks veel, et olen pikk ja sportlik, tervete eluviisidega, 50+natuke. Arvan samuti, et esmatähtis on väga hea sobivus;)
Kirjutame ja joonistame:)
 
?? 07. aprill 2013, kl 18.10
kust tead väljendit: kirjutame ja joonistame??
 
!!! 07. aprill 2013, kl 18.17
??, hombre on ilmselt käinud ülikoolis - sa võiksid ka proovida
 
?? 07. aprill 2013, kl 18.19
ja sina oled tema suuvooder? Õnnitlused!!!
Yksikmees 07. aprill 2013, kl 18.23
Aga emigreerume,näiteks Vietnamisse.Äkki aitad mulle sealt noort naist leida,kellega ma saaksin pere luua.Eestis on suht võimatu maamehel naist leid,kellega pere luua.Kui naist just koolipingist ära ei rabata ja talle tittesid külge ei tehta siis kaovad nad maalt,kas suurlinnadesse või välismaale.
 
immigrant 08. aprill 2013, kl 18.26
no olid ju vietnamlannad siin, ikka ei sobinud vä?
vaeval vietnamlanna vanemad nüüd õnnest lakke hüppavad, kui 7 laste isa, hunnik õnnetust, tütart tahtma tuleb. sa Ykikmees pead suutma seda naist ülal pidada, see sua ajusse ikka mahub vä? loe immigatsiooni reegleid, ära aja ila päevast päeva mööda netti.
Yksikmees 08. aprill 2013, kl 19.53
Küll ma nii naise kui ka tulevased lapsed suudan üleval pidada.Õnnetu olen ma vaid naiseleidmise suhtes,äriasjad lähevad mul ju hästi.
 
Ohtoh 08. aprill 2013, kl 22.53
Veel üks naistetu Yksikmees välja ilmunud :D
 
yxikmees 08. aprill 2013, kl 22.56
Paraku on yksikmees ja yxikmees üks ja seesama isik.
Lihtsalt üks on regatud ardi.s ja teine ardi.soovik meiliaadressiga.Logisin vahepeal sisse mitte tavapärase aadressiga.
 
mezzopiano 08. aprill 2013, kl 23.04
mis sul küll viga on, yksikmees, et keegi ei taha? või oled ise liiga valiv?
 
vindine 08. aprill 2013, kl 23.05
ma näen kaks yksikmeest, andke andeks
 
ei taha 08. aprill 2013, kl 23.14
Yksikmehel 8 last ja ikka veel vähe
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!