Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
täitsa blond 05. november 2013, kl 11.14
Musta südametunnistust ja hämaraid fantaasiaid?
That fat cat, kle.....me sobime siis ju ideaalselt. Need kaks on parim osa minustki:)

Tulehark, õigus...more is more ja jagamises on meil juba eesrindlikke kogemusi. Kardan ainult, et seal kassisabas seistes jätkub meil juttu kauemaks ja kassiisand ise kaotab aktuaalsuse:D
 
That fat cat 05. november 2013, kl 11.31
Kõike saab, ööpimeduses shampust ja järjekorras fantaasiaid..peamine, et oma numbreid ära ei kaotaks...
 
täitsa blond 05. november 2013, kl 11.42
Cat, eiei, mina shampust ei joo... ma muutun siis nii julgeks, et murran sabas kõikidest ette ja teistel pole lootustki...on seda kisa siis vaja.
 
That fat cat 05. november 2013, kl 12.42
Keegi ei hakka siin kisama, mind jagub paljudele..
 
kehva iseloomuga tulehark 05. november 2013, kl 14.34
Mina pretendeerin ainult šampusele. Ausalt, ma pole kassiinimene :D
 
teemategijale 05. november 2013, kl 14.56
Usu, ei taha see fat cat sind, selleks on ta liiga tark ja haritud, et mingi rumala 48 aastase vallasemaga paari minna.
 
That fat cat 05. november 2013, kl 15.46
Ei, niisama shampust ka ei saa..midagi peab peale hammustama, kasvõi tükikest minust..
 
Riho_39 05. november 2013, kl 15.56
IRW@tükike sinust :D:D
Pakus šampuse kõrvale jogurtit? ;):P
 
täitsa blond 05. november 2013, kl 16.57
Julge mees, pole midagi öelda...või tema lubab naise hammastega oma vara kallale? :D
 
kehva iseloomuga tulehark 05. november 2013, kl 18.31
Teeks õige nii, et jääks ikka klassikaliste variantide juurde. Šampus ikka puuviljadega mitte vintske kassilihaga. Aga jogurtiga... no ei, las see jääda hilisema meelelahutuse osaks :P
 
That fat cat 05. november 2013, kl 21.59
Ikka ja jälle oma rikutuses..:( ma pidasin silmas martsipanist pätsikesi, kuhu oma käpajälje olen surunud..

http://www.youtube.com/watch?v=gvmyTZEqlo8
 
tiibadega kurat 05. november 2013, kl 22.13
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.27.
 
täitsa blond 05. november 2013, kl 23.19
Pole kahjuks seda filosoofilist saagat varem lugenud, aga kas cat on...mingi pehmo?
 
A.I. 05. november 2013, kl 23.42
eelmine lugu meelidis rohkem... cat poweri esituses
 
That fat cat 06. november 2013, kl 10.02
Pehmo..? nomaeitea, vahel ikka patja nutan, kui olen kellelegi vihahoos äsand..
 
tiibadega kurat 06. november 2013, kl 21.49
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.28.
 
That fat cat 07. november 2013, kl 08.22
..külmkapi taga,
 
kes... 07. november 2013, kl 09.54
... on That fat cat!? Loen ja tekkis huvi, mida tahab ja otsib?
 
üldsegi ei huvita 07. november 2013, kl 10.04
paks kass on lihtsalt üks laisk loom (mitte segi ajada laiskloomaga), kes ei viitsi oma olemasolevat suhet korda seada ja julgust pole ka lahku minna. seepärast nutab siin oma kadunud hingest ja arvab, et moosib endale mõne tarvitamiskõlbliku naise salajasteks kohtumisteks. kas ikka veel pakub huvi?
 
That fat cat 07. november 2013, kl 10.06
Tavaline, keskealine sümpaatne eesti härrasmees, kes suhte kõrvalt seiklusi otsimas ja kelle igapäevaseid tegemisi, toimetusi ja mõtteid kannustab ja piitsutab tagant hirm, seksuaalne rahuldamatus ja madal enesehinnang...
 
kes... 07. november 2013, kl 10.14
... arvab, et ei paku huvi ja härrasmees pole ta kindlasti mitte :) Härrad julgevad teha ja ka tunnistada tehtut.
 
That fat cat 07. november 2013, kl 10.17
Kui härrad juba tegema hakkavad, siis reeglina neil tunnistusteks enam aega ei jäägi..
 
mis te nüüd! 07. november 2013, kl 10.24
That fat cat on hea!!!!(hea süda lausa nõretab ) tark!!!(teab, et 2+2=4) ilus!!!!!!!!(pikk, paks ja ilusate näojoontega) härra!!!!(käib secondhand riietuses, sedagi ei vaevu pesema ega parandama) aus!!!!!!! (varastab oma naiselt ja lastelt) naised, mis te ootate, nilpsake ta ära!
 
kes... 07. november 2013, kl 10.25
... ei mõista lugeda, see saab tukast sugeda, cat! Sa pole härra ega tea ka seega härrasmeestest muhvigi.
 
Misasja 07. november 2013, kl 10.37
kes...,
alles sul oli huvi cati vastu ja nüüd mustad teda ja lahmid niisama. Sa ei tea ise ka, mida tahad, oledki selline kahestunud tegelane?
 
That fat cat 07. november 2013, kl 10.42
Selline tähelepanek, et nn. varguse juttu ajavad just need, kel endal aja planeerimisega tõsiseid raskusi ja arvavad, et kui ikka 24 h. kellegi pereliikme sabas ei tilpne siis oled kohe reetur ja petis..katus on pea kohal, toit laual, korralikud riided seljas, laste huviringid ja arendavad tegevused/mänguasjad/kirjandus on eelarves prioriteetsel kohal, auto(d) on hooldatud ja täis kütusepaagiga igal õhtul ukse ees, arved õigeaegselt makstud (ei pea igal õhtul söögiraha ja laste taskuraha voodis eriteenustena välja kerjama..) jne..jne...ma ei pruugi tõesti olla härrasmees selle sõna otseses tähenduses..aga ma tean, mis on oluline ja mis peab olema..sellest mulle piisab, kui must südametunnistus, siis must, mind see ei häiri..
 
to Misasja 07. november 2013, kl 10.43
kes... pole ju mustanud!?! Ei, ütlesin otsekoheselt, et härrasmehed nii ei tee. Ja huvi ei tähenda, et pean ta patte kummardama :) Sain vastuse oma küsimusele nii cat-lt, kui teadjatelt. Kui tõesti kedagi solvasin, sorry, teie probla, kui peaga ei mõtle :D
 
catile 07. november 2013, kl 10.50
mis mõttega sa selle pika õigustuse siia postitasid?
arvad, et siis hakatakse sind tahtma? hakkad kellelegi meeldima?
 
täitsa blond 07. november 2013, kl 10.57
Mida te krt norite kassi kallal.
See on juba puhtalt prouakese viga kui ei suuda oma meest tühjaks imeda.
Tilkagi, ma kordan...tilkagi ei tohi alles jätta, muidu viiakse see kohe külapeale ja seal juba osatakse seda kraami hinnata.

Aga second hand? ja....kle ega sa väga paks ei ole?
 
kes... 07. november 2013, kl 10.59
... siis ikkagi maksab selle eest, mis cat kribas? Jäi mulje, et ta naine, kui cat ei pea eriteenusena selle voodis välja teenima!?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!