Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
Mauno 24. november 2013, kl 20.49
Kas Rauno ja Tauno tulevad ka rongisõitu tegema? Seda litsi, ingel - kurat las kassisaba joodikud nussavad...irw
 
Ingel, endine Ingel 25. november 2013, kl 12.32
Hei, kuratlik Tiivuline, mis sunnib sind arvama, et mul talvemüts pähe ei istu? Et kahel pool pead on nagu pöidlad kootud, tehtud? ja teksad mulle ümber tagumiku ei tihene? Või eksin? Kuid, miks kirjutad siis: .... vestelda Ingliga, kellel on saba ja sarved...või lihtsalt sarved...:)....

No lase tulla, miks arvad, et mul nii saba kui sarved? Et tunned samasust? Ehk oled rohkem sina minu moodi, kui mina sinu moodi? või kuis sa seda ette kujutad? Ja valge värvi vastand on must? või punane?
 
ei mõista 25. november 2013, kl 15.39
mulle tundub, et see "Ingel" ikka päris selget juttu ei aja? siia teemasse ta muidugi sobib nagu rusikas silmaauku, sest siin ongi selliste kogunemispaik, kõutsiga eesotsas. veel tundub, et selle teema tegija teadis päris hästi kellele ja milleks teema teha.
nüüd muidugi on mu postitus nagu vesi ingli veskile, sest "Ingel" saab järjekordselt targutama hakata. kahju ainult, et ta ise aru ei saa, et see kuigi targalt ei kõla, mõne postitused kohe on sellised vastumeelsed ja olen märganud, et ma pole ainus, kes "Inglist" nii arvab.
 
Nõus eelmisega 25. november 2013, kl 19.11
Jahh. Sobib kui rusikas silmaauku - aga ons niisuuri silmi olemas? Et ingel sinna mahub? Ja sa ei ole ainuke, hoidku selle eest.
Siin meid ju palju - karvaseid ja sulelisi, töökaid tegijaist proletaarlasi ja ilusalongide töökate käte tulemusi, emotsionaalseid persoone ja rõvetsejaist kuldsuid.... kõike jagub - nii, et teletulemast seltskonda. Ja ega me ei peagi üksteist armastama ja kirjutama kirjutisi õnneliku lõpuga - Koju jõudes olime väsinud, aga õnnelikud (nagu vanasti pioneeride memuaarides kõlas...). Ja inglit me küll ei armasta - see nüüd jummala õige tegu ja väljaütlemine. Tubli. Ingel olin.
 
mis seal mõista 25. november 2013, kl 19.22
Ingel on väga vana naine teksti järgi otsustades. Kuigi nüüd kohe hakkab oma punaseid lokke ja siredaid sääri kiitma, irw. Kes ikka kiidab kui ise ei kiida, irw.
 
:) 25. november 2013, kl 19.27
Ingel, kas said korvi?
 
Ingel, endine Ingel 25. november 2013, kl 19.32
Ei saanud - kes pidi selle kinkima? Ja mis seal sees oleksid pidanud olema? Puuviljad, pähklid, hea vein ja lilled?
No ei saanud kätte, aadress oli vale?
 
that fat cat 25. november 2013, kl 23.22
Sa Ingel hakkad mulle juba vaikselt pinda siin käima
 
kindlasti mittelibad kassideks ei sobi 26. november 2013, kl 00.26
 
That fat cat 26. november 2013, kl 15.01
On asju, mis jäävadki kulisside taha..tõesti, ma ei käitunud ilusti, nii nagu oleks ehk pidanud ja eeldatav, aga olgu ma kuitahes vastik oma käitumises ja otsustes, ühes võib siiski kindel olla..kõik, mis mulle teada antud, kaob suitsuna olematusse igavikku, nagu poleks olnudki..
 
Ingel, endine INgel 26. november 2013, kl 19.39
Kõutsike, miks seda kuulutad? mees nagu muiste ikka: tee, tee, aga hoia suu lukus!
Kas keegi kahtleb sinus? Ja miks?
Minu arust oled selles suhtes kullakaevaja - vaikimine kuld.

Seletad?
 
arvata 26. november 2013, kl 19.49
Ingel lausa peab kõik ära sittama. Kõutsil ju siis oli seda vaja kirjutada ja postitada. Miks ta sulle peab seletama, kes kus ja miks? Rumal naine, kes kannatab mölapidamatuse all, mis ei erine väga palju kõhulahtisusest. Kõik teemad käib läbi, pasarada taga.
 
to arvata 26. november 2013, kl 20.01
kuis endaga on?
 
Ingel, endine Ingel 26. november 2013, kl 22.07
Mul on teie verbaalsest pasanteeriast juba niivõrd siiber, mõtlesin täna hommikul tõsiselt siit foorumist lahkuda.
 
That fat cat 27. november 2013, kl 08.09
Kõik on lume all - nii hea kui halb..
 
ka päikesel on plekid 27. november 2013, kl 16.56
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On asju, mis jäävadki kulisside taha..tõesti, ma e
> i käitunud ilusti, nii nagu oleks ehk pidanud ja e
> eldatav, aga olgu ma kuitahes vastik oma käitumise
> s ja otsustes, ühes võib siiski kindel olla..kõik,
> mis mulle teada antud, kaob suitsuna olematusse i
> gavikku, nagu poleks olnudki..

kõlab kenasti, kui aga sõnad ja teod nii palju ei erineks...
 
koristajamutt 27. november 2013, kl 20.37
ulatab plekikäärid - lõika päikeselt plekid välja.
 
Ingel, endine Ingel 28. november 2013, kl 10.58
No kuulge!
Ega see aukudega juust siis taevas parem pole...
Las olla plekid sel päikesel, õnneks on ta nii ere, et see tavaliselt ja tavaelus välja ei paista.
Ja pole me siin Univeriumis puhtad keegi - igaüks leiab vajadusel just need plekid teises ülesse, mis temale just nende ebasobivate aspektidena tunduvad... Ka liigne sära võib olla plekiks, kui hall hiireke seda arvustab... omast vaatevinklist siis...
Ka jää võib pidada plekis liigset kuumust söel ja vastupidi..
Kõik on kinni taustsüsteemis, mille mõjul või toel või teadmisel või suunistel me midagi arvame.
Olen seda kogenud.
 
LK 28. november 2013, kl 11.05
Sõltuvus on ajuhaigus, mis hävitab elusid, lõhub perekondi ning kurnab ühiskonda.
 
tüdinenud 28. november 2013, kl 11.18
ingel, sa annad kõutsile tissi ka? kõuts ise on väga altis arvustama, hukka mõistma, plekke leidma, arvab endal õiguse olema ja leides, et talle tehakse liiga, kui ka talle tehakse täpselt sama, mis tema teistele.
eks ikka lõpuks tuleb endale tagasi kõik. olgu mees seda vastu võtma. nagu mehele kohane.
 
Ingel, endine Ingel 28. november 2013, kl 15.09
Ei mingit kasside kolooniat.
Saatusel on bumerangi omadused ja kuju.
 
Ingel, endine Ingel 28. november 2013, kl 21.57
Akna taga raevutsev põhjatuul on kuskilt jäistest ürgkoobastest libasid siia kandnud... . Näis kas elavad öö üle või litsub torm oma raevus nad vastu aknaklaasi laiaks... .
 
mhh 28. november 2013, kl 22.03
ingel saab endaga nii hästi läbi, üksi iseendaga peab dialoogi. kõutsilgi vist juba villand tast.
 
That fat cat 28. november 2013, kl 22.08
Mul tast ammu siiber. Annaksin ära tasuta või maksaksin pealegi, aga pole vist nii lolli, kes ta endale võtaks...
 
That fat cat 28. november 2013, kl 22.45
Kui Sa oleksid mu peegelpilt, peidaksin end pimedasse, tolmusesse kolikambrisse..

* mõtlesingi vahepeal, et astuks õige that fat cat kohalt tagasi ja kuulutaks välja konkursi uue kandidaadi leidmiseks, kes seda siin edasi viiks.. nõuded kandidaadile on muidugi suht ranged - mees, vanust üle 40, (õnnelikus..?) abielus, vähemalt last ja ka välimus peab soliidne olema, lisaks muidugi suurepärane ja sarkastiliselt vaimukas eneseväljendusoskus, mis samas ei muutu labaseks mõnitamiseks, salliv kuid samas kergelt konservatiivsete maailmavaadetega, ühesõnaga..vana kooli mees, kes oskab kõike ja teab kõike, kuid hindab siiski ka sisemist ilu ja otsib oma vesihiirt...
 
catile 28. november 2013, kl 22.50
ehk siis täielik sinu vastand peaks olema ?
 
to That fat cat 28. november 2013, kl 22.51
Huvitav, huvitav, jälle see vesihiire jutt?!
 
kõutsile 28. november 2013, kl 22.51
Paku alule, tema tundub täpselt kui sinu alter ego.
Ega siin teist sellist eneseimetlejat ei leidu.
 
That fat cat 28. november 2013, kl 23.08
Konkurss on vabatahtlik - ja vesihiir kohustuslik,
 
kõutsile 28. november 2013, kl 23.16
näh, mõtlesidki välja põhjuse ise siin edasi kükitada, keegi teine seda lolli möla mingist vesihiirest ei viitsi lõpmatuseni kedrata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!