Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
kõutsile 15. november 2013, kl 19.26
paras sulle kassinäru!
 
... 15. november 2013, kl 19.32
...vabastav on vabaneda materiaalsusest, emotsioonidest, mõtetest...õndsad on need, kes on vaimust vaesed...
 
kõutsile 15. november 2013, kl 19.44
see kõuts igatahes õndsaks ei saa, mängigu palju tahab headust ja hellahingelisust. ma näen teda läbi ja ükskord saab oma palga nii kui nii.
 
... 15. november 2013, kl 20.50
...hea, et selgeltnägija siin osaleb...
 
salajane 16. november 2013, kl 17.53
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peaaegu oleks ära unustanud, varsti on ju jõulud..
> . keegi kingitusi ka soovib ?


kas meil tuleb sellest lubadusest suu puhtaks pühkida?
 
koristajamutt 18. november 2013, kl 16.47
jõulukingitustest kunagi ära ei ütle.
sa, That fat cat, oleksid pidanud oma küsimuse varem püstitama, näiteks Jüripäeval, 23.aprillil. oleks alule palunud ennetähtaegset kingitust - fertiilses eas naist ja üheksa kuud hiljem, ehk siis 23.detsembril, oleks ilmavalgust näinud kingitus.
ma nii hoolitsev, nii hoolitsev.
alu ju ka hoolitseb, printsi näol.
 
täitsa blond 18. november 2013, kl 17.02
Te narrid usute veel Jõuluvana?
Ma kirjutasin talle juba 40 a tagasi kirja...tahtsin uiske, siidipesu ja peeneid värvilisi sukkpükse.
Tõi hoopis paksu roosa Marati pesu, mis tegi mu olematu tagumiku paksuks, pruunid jõledad puuvillased sukkpüksid, mis jalas lonti vajusid...uiske ootan tänasenii-ii-ii.
Üldse on need jõulumehed ühed viimased kiimakotid...samal ajal kui laps luuletust loeb, nillib läikiva silmaga hoopis emmet:)
 
That fat cat 18. november 2013, kl 17.33
Arvestus veidi vale..kui tahetakse jõululapsukest tuleks ikkagi märtsikuus hullamised ära hullata, sõltuvalt tsüklist..
Mis kingitustesse puutub - parim kingitus, mis ühel inimesel olla saab, on tema ise..ja selleks ei pea meeleheitlikult jõule ootama, piisab, kui igal hommikul endale peeglis naeratada ja salmi lugeda..
 
Ingel, endine Ingel 18. november 2013, kl 19.34
Kassike, tahtsin komplekti. Tervet komplekti.
Kas hakkab juba kokku saama - ikka tahan...ja ootan

Aga jõledaid lontivajunud sukkpükse ja siidpesu koos kanda ei saa ja tahta ei tohi... ja uiske saab tänapäeval rentida, erinevalt sukkpükstest ja pesust vist...

Selle peeglisse naeratamise ja endaga rääkimisse puutuv tegu on vist see, et naaber suleti ühte vaimse tegevuse orienteerimisega arstiasutusse - ta olevat just pidevalt naeratanud (kindluse mõttes tegi seda k ailma peegli ees olemata) ja luuletusi-salme luges kõigile ja igal pool.... Ei usus, et ta jõuluks koju saab...

Sinu käsi oli mängus?
 
tiibadega kurat 18. november 2013, kl 20.35
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.39.
 
That fat cat 18. november 2013, kl 22.54
Kui oled valel pool peeglit, võib tõesti jama tekkida..
Kõik teie soovid täituvad, lihtsalt see on eriline aasta eriliste soovidega erilistele inimestele..tuleb vaid oma profiili muuta,
 
Ingel, endine Ingel 19. november 2013, kl 09.59
Kuradike, ma ju ei jonni - teps mitte...
Ma ju ainult tuletasin seda soovi meelde, et Kõutsil nendes tohututes infotulvades, mis keegi jõuluks soovib, ma meelest ei läheks.
Selline egoistlik lähenemine vist tõesti...
Et peaks eht luterlikult alandlikult ootama, kas oli kiisul see kogu krempel meeles või mitte... ja siis halama kuskil vaikselt nurgas, et mul on halb ja mul ei ole hea... (tehtud sedagi mõttetut tegevust, aitab!)

ohh, no ei ole ma mingi reigi-õpetaja tüüpi persoon, no ei ole... ei vaagi aastaid, et kas tahan ja kas sobib ja kas tohib... Teen kiireid otsuseid ja ka kannan neid hiljem ja teen kõik selleks, et need toimiks. reeglina toimivad, sest .....

Kuradike, ära palun pahanda. Mind taltsutada on tõsine väljakutse. Minuga koos liikuda on tõsine nauding, kui suudad...
 
tiibadega kurat 19. november 2013, kl 18.39
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.40.
 
Ingel, endine Ingel 19. november 2013, kl 19.56
Ja on veel trollid, näkid, pöialpoisid ja muu liikuv kraam...

Ahjualused vist broneeritud naisele, nimele Julia! ja ahjualusel nimeks Viktor? Kui see nüüd mingi kilk ei olnud... vot ei tea... kogemus puudub.

ja olles pikk naine, ma ei vaja päkapikke , neid 7 tükki, kes igaüks mingit üht iseloomujoont endas kannavad.. Tahaks sellist meest, kes on 7 in 1 sel juhul... no ei ole lasteaiakasvataja meelsusega, et vajaks hulka enda ümber - no ei vaja...
 
irw 19. november 2013, kl 20.13
Kuulge kaks ühes Siin: kui tfc teile kummagile käbi vagiinasse suskab, kas siis lõpeb see indlemine siin, või tormate mõisa talli täku juurde, kepinäljased....irw
 
irw-le 19. november 2013, kl 20.50
jalad terved - keppe ei vaja. Ka käbisid vagiinas ei kanna ja neist puudust ei tunne, ei ole orav ega käbipurustaja.
Ja suguliseks läbikäimiseks tallipoisse ega nende hoolealuseid ei vaja, kummastki soost. Ka raba ei tule kõne alla, eelistan kindlamat pinda jalge alla.

Ja kuis saab olla kepinäljane? Ma saan aru, et mõõganeelaja on selle järele näljane, aga keppe ei ole keegi areenil veel neelanud, isegi hiinlased seda ei tee..

Ja kui see on siin indlemine, siis on maailm seda täis ja selle järele janunetakse - see ju see suhtlus, inimeste vahel siis.. Aga sellesk et seda aduda, peab olema vist inimsoost, mitte loomariigist. Aga ega irw end ka ei identifitseeri - nii, et saladus jääb...
 
irw-le 19. november 2013, kl 20.53
jalad terved - keppe ei vaja. Ka käbisid vagiinas ei kanna ja neist puudust ei tunne, ei ole orav ega käbipurustaja.
Ja suguliseks läbikäimiseks tallipoisse ega nende hoolealuseid ei vaja, kummastki soost. Ka raba ei tule kõne alla, eelistan kindlamat pinda jalge alla.

Ja kuis saab olla kepinäljane? Ma saan aru, et mõõganeelaja on selle järele näljane, aga keppe ei ole keegi areenil veel neelanud, isegi hiinlased seda ei tee..

Ja kui see on siin indlemine, siis on maailm seda täis ja selle järele janunetakse - see ju see suhtlus, inimeste vahel siis.. Aga selleks et seda aduda, peab olema vist inimsoost, mitte loomariigist. Aga ega irw end ka ei identifitseeri inimesena - nii, et saladus jääb...
 
hinnang 19. november 2013, kl 21.38
Verbaalne okseämber. Autorid väärivad ja inspireerivad üksteist.Ja alustasid duubeldamist.
 
Tfc 19. november 2013, kl 21.59
Võtku aega mis võtab, ükskord ma neile mõlemile taha toksin:)
 
libad lõbutsemas 20. november 2013, kl 09.44
keegi on kuival...
 
tiibadega kurat 20. november 2013, kl 15.28
***



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.40.
 
Ingel, endine Ingel 20. november 2013, kl 20.08
tead, kuradike, kui isasel kube pakitseb, siis sperma lööb pähe ja siis muu tegevus sealt lakkab. Ja siis aitab neid isikuid tõesti ainult küülikute tegevus soo jätkamise eesmärgil. Aga kui emast küülikut ei ole läheduses või lahkuseastmest tulenevalt olemas, siis tuleb energia muundumise seaduse kohaselt lasta auru välja mujla - leiti delfi.
Ja siin me siis seda emase küüliku puudust loeme.
 
That fat cat 20. november 2013, kl 20.17
Olen mina kaua elanud, palju näind ja hulga kogend, aga seda küll ette pole tulnud, et keegi pikakõrvalise naisega seksida tahaks..
 
Ingel, endine Ingel 20. november 2013, kl 20.20
See kassidel käib vist teistmoodi jah, et jänesed loosi ei lähe. Ka naised vist mitte... aga õnneks jagub triibulisi. Seepärast Kõutsike ongi selline kõutsike. ;DDD
 
Jummel 20. november 2013, kl 20.26
kas see on normaalne täiskasvanud inimeste jutt? On see tervameelsus ja nali? Olete te kained või kanepit näksind?
 
Ei ole 20. november 2013, kl 20.32
siin ei ole normaalne, täiskasvanute jutt. Siin selliseid ei olegi.
Vahel juhtub mõni krunniga tädi siia ja siis pragab siin olijaid. Et isver mis te siin kõik olete ja mis te siin teete ja kas ikka normaalsed olete ja mis juttttu te veel siin ajate.
Kordan veelkordselt - no ei ole normaalsed. Aga kained ja kanepita.
Ingel olin.
 
Jummel 20. november 2013, kl 20.42
Näha jah, et lapsed on loomaaias jäneseid asjatamas näinud ja see on tugeva elamuse jätnud.
 
ei ole 20. november 2013, kl 20.51
et mida need lapsed seal loomaaias siis pealt nägid ? või mida tegid?
Ja kuis see elamus peaks täiskasvanule mõjuma?
 
Jummel 20. november 2013, kl 20.57
räägi, sina. Sina oled ju sperma ja emaste küülikute spetsialist. Sealjuures normaalne.
 
ei ole 21. november 2013, kl 10.20
Ja sa ei ole omas vanuses veel spermaspets? Et siis kogu aeg kuival või fuih ja aihhh?
Seks on elu normaalne osa. Meeldiv veel pealekauba. seejuures normaalne.

Usun, et selline nina vingus virisemine, kõige ja kõigi üle, on selle libatsemise, kus keegi küülikutepuuduses vaevleb, teine äärmus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!