Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
Jummel 21. november 2013, kl 11.34
Olen üllatunud, et kui kuskil on midagi ülearu üle või ülearu puudu, lööb see kõrvadevahe nii sassi, et panustatakse loomariigile, kelle esindaja inimene ka on. Kui siinse mölapidamatuse saaks elektrienergiaks muundada oleks Eestimaa linnad tuledesäras.
 
haaa haa 21. november 2013, kl 15.07
nimoodi need teisendused ei käi.
Siis poleks külades ja väikelinnades tänavavalgustust vaja - krunniga moraalijüngrid õpetavad selle verbaalset energiat muundades põlema, ka maanteele jagub...
Ja igas külas võiks ainukesel teel olla ka valgusfoor - nii võrdsuse mõttes. Külale see energialislet küll koormaks ei ole.

Ja kui eelmine on mõnest õdusast väikekohast, siis on hea et seal tänavavalgustusel piiranguid ei ole. Või jääb üle ka trammiliini jaoks?
Ingel olin
 
Jummel 21. november 2013, kl 22.20
Krunni ei ole.
Moraali saab kohandada endale söödavaks.
Vaatasin Kertut.
Tuju ei ole.
Väikelinn on lisaväärtusega ilma trammita.
Ingleid ei tunne.
Homme on parem päev.
 
That fat cat 22. november 2013, kl 11.29
Ma eriti ei usu, et keegi siinsetest turbiingeneraatori mõõdu välja võtab..elektri tootmine on kulukas lõbu, aitab sellestki, kui kupli all kellad helisema saaks..
 
Jah, jah 22. november 2013, kl 13.22
naisele pähe helisema ja mehele püksi... nagu viimane uudis näitas. Kelladest siis jutt.

Aga Kõutsike, ära alahinda naisi nende vihas ja viha tema jõus. Mul on sageli tunne, et see kosmiline energia, mis maad päikesesüsteemis kinni hoiab ja end keerlema-pöörlema paneb, ongi Maal elavate naisoost isikute viha töö. Et kontsentreerub tohutuks energiavooks ja kulmineerub omas mudelis.
Ja need Päikeselt väljapaiskuvad energiavood, mis maa energiaga kohtudes virmalisi moodustuvad, on Päikese püüe seda viha maandada... aga miks just pooluste lähedal? vot seda ei tea. Ons seal need eskimod siis nii kiftised või koondub magnetpoolustele see naiselik viha? vot infot ei ole, infot ei ole...
;DD
Ingel olin.
 
tiibadega kurat 22. november 2013, kl 17.48
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.41.
 
Ingel, endine Ingel 22. november 2013, kl 21.13
Aga tead kui valusad on kaserosinad.. ja kadakatega ei ole kedagi veel pekstud,lapsena ma mõtlen
Aga saunas saab mõlemaga ikka uhatud oldud.. ja see on hea.

Pigem tuleks võrrelda kaktust ja muru?
 
tiibadega kurat 22. november 2013, kl 21.40
***



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.43.
 
Ingel, endine Ingel 22. november 2013, kl 21.45
Ei mingeid liikuvaid kaikaid!
ma püüdsin anda edasi seda käega silitamise emotsiooni, et see sõltub sellest mida enne sellele pinnale oled ettevalmistuseks teinud, öelnud... ja siis käega üle silitades saad tundma muru või kaktust.... loogiline ju.
 
koristajamutt 22. november 2013, kl 21.48
nüüd mina enam aru ei saa, kes kellele ära paneb!
keegi mina! tegi teema ja sarjas justkui That fat cat'i. hetkel saavad juba kõik.
rahulikult kodanikud, rahulikult. kui muidu ei saa, siis astuge järjekorda.
 
Ingel, endine INgel 22. november 2013, kl 21.51
Et siis kus mida jagatakse? ja milleks?
votarumaisaa.
Ja järjekordi ei ole kunagi armastanud... seal he akokku vajuda, nii kõikide lõbuks...
 
koristajamutt 22. november 2013, kl 22.05
noh, olin mõned päevad netikauge ja nüüd lugema tulles mitmel pool vihad, kaikad jmt.
ma ka ei armasta järjekordi, mõtlesin, et need nõuka aegsed tingimused, aga võta näpust.
praegugi nagu siis - öö läbi ollakse järtsus. vahe vaid selles, et siis seisti korralikult, nüüd võid järjekorras ka magada.
 
tiibadega kurat 22. november 2013, kl 22.25
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.43.
 
That fat cat 22. november 2013, kl 22.33
Mina järjekorras seisnud ei ole (v.a. suvevaheaegadel, kui jäätist müüdi), põhimõtteliselt sai tol hallil ajal (1991 - 1992) ise vilja kasvatatud, veskil jahu jahvatatud ja ahjus leiba küpsetatud..suitsupekki ja kaneeli sai kah näpuotsaga taignasse sisse visatud, päris omapärane maitse tuli, aga siis läks elu paremaks, tuli kapitalism...

http://www.youtube.com/watch?v=6d3Giv9ac_o
For someone, very special...
 
Ingel, endine Ingel 22. november 2013, kl 22.39
Ei pea. Ei tee. Ja olen see üldse mina?

Aga kõutsike, tee veel seda leiba - ma tundsin lausa selle lõhna, kui retsepti kirjeldasid. Lisaks veel ahjusoe tatš lisaks.. mmmõnus.
 
to That fat cat 22. november 2013, kl 22.40
Kas Sa oled päriselt ka paks ja karvane?
 
ei 22. november 2013, kl 22.43
ta on mängult. nagu me kõik.
 
That fat cat 22. november 2013, kl 22.48
Ma hakkan paksuks minema, elu on selline..
 
tiibadega kurat 22. november 2013, kl 22.49
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.44.
 
koristajamutt 22. november 2013, kl 22.50
mulle meenusid ENE, ENEKEse ja Tehnikaleksikoni järjekorrad :)
sai sabatamise tulemusena soetada tarku raamatuid.
nüüd on võimalus oodata ostuööde hinnaralli lootuses ja näiteks H&M taolistel avamistel, et antakse äkki miskit lausa tasuta.
 
Ingel, endine Ingel 22. november 2013, kl 22.51
Kuulge, te ajate kadedaks, tõsiselt.
Suu juba jookseb vett ja ila.... ja külmkapp tundub ise lähemale tulevat... õudne. Peab vist joomise maha jätma.
 
to That fat cat 22. november 2013, kl 22.53
Ära viili...aga karvane?
 
tiibadega kurat 22. november 2013, kl 22.57
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.45.
 
oli 22. november 2013, kl 22.57
aga peale EÜE maskotiks olemist, kui tal aeti peast sabani adidase triibud - on vaid kohati karvane. Ingel olin.
 
That fat cat 22. november 2013, kl 23.23
Karvu on ka..tavaliselt peangi iga päev enne hommikusööki käsivarsi raseerima...
Sibulaga läbipraetud soolapekk, jahukaste ja kollased, kergelt magusad keedukartulid.. savikruusitäis ehtsat lehmapiima. paks leivaviil, ja mõned viilud ülihaput, marineeritud soolakurki..tõesti olid rasked ajad..ei pitsat, banaane ega hamburgeri, energiajookidest rääkimata.
 
to That fat cat 22. november 2013, kl 23.57
Ridade vahelt võib lugeda, et juustega on kehvad lood!
 
mh 23. november 2013, kl 00.03
Ei püga kass pead, ainult käppi. Selgelt kiilakas.
 
koristajamutt 23. november 2013, kl 09.41
no terehommikust, loogikud!
mis ajast kassidel pea kiilas on?

aitäh, That fat cat, menüü ettekirjutamisega.
maitse on meil põhimõtteliselt sama, ainult et kartulit ja leiba ma koos ei pruugi. ja lehmapiima pole varnast võtta.
praesibulale praepekiga aga roheline tuli!
ja ei ripu mu ihu pekivoltidena :)
 
tuul pajuokstes 23. november 2013, kl 13.10
mulle meeldib mõelda, et Tfc on soe, paksu karvaga, väga laisk, aga sõbralik kõuts. nii nagu kassid on.
kui on teistsugune, siis on vale nimi võetud.
 
kassisõber 23. november 2013, kl 13.37
Paks kass on hea, teda peab oskama ainult pikikarva silitada...siis nurrub kenasti:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!