Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
täitsa blond 07. november 2013, kl 22.44
Kas siin ükskord asjast ka rääkima hakatakse?
 
That fat cat 07. november 2013, kl 23.08
Minugipoolest,
 
tädikati 07. november 2013, kl 23.14
Nii palju kui aru saanud, siis kõhedust tekitav persoon oled, cat
 
täitsa blond 07. november 2013, kl 23.16
Kuulan huviga :)
 
That fat cat 07. november 2013, kl 23.31
Tol ööl, kui oma hingest ilma jäin, nägin ilmutust..tütarlaps, lühikeses valges kleidis, vööni ulatuvad heledad juuksed hobusesabana kuklas ja paljajalu, astus mu tuppa, mööda aknaraami tolmunud serva ettevaatlikult, ja kummardus mu kohale, kui põrandal istusin, selg vastu soemüüri, pea kuklas, pisarad silmas ja peas vasardamas kakssada metalset vasarat..miks just mind, miks just minuga...ta puudutas õrnalt oma huultega mu laupa ja sosistas, et ka inglid vahel eksivad, kui kellelegi õnne maa peale saadavad, ka seekord juhtus nii ning tema saadetigi minu juurde lohutuseks..ning minu ette kükitades ja mu pea oma käte vahele võttes ning kelmikalt naeratades ütles, et ma temaga õrn oleksin...... seda ma olingi, ning nüüd läheb elu edasi,
 
täitsa blond 07. november 2013, kl 23.47
Oijahhhh...:(
Vaevalt see sind lohutab,aga need inglid eksivad ühtelugu ja mitte ainult sinuga....ühesõnaga, teevad sitta tööd.
 
paha lugu 07. november 2013, kl 23.55
Kas sul kellegagi rääkida ei ole reaalses elus? Spetsialist saaks rohkem aidata kui foorumi rahvas, püüa iseenda pärast abi saada, ainult see on lõpuks tähtis.
 
emane kass 08. november 2013, kl 01.06
Cat, sa keri ajalugu natuke tagasi ja 15-lt leheküljelt leiad ühe märgi, mida sa märgata pole tahtnud.
 
IRW 08. november 2013, kl 09.17
Kass tegi seda jälle!!!! Pani kirja ilutsevalt imala postituse ja delfimuttide südamed taas võidetud!!! IRW
 
That fat cat 08. november 2013, kl 10.07
Aga eks see kõik siin ongi ainult üks suur mäng... panustega,
 
to That fat cat 08. november 2013, kl 10.17
Sa siis üritad siin oma haavatud südant ravida!
 
That fat cat 08. november 2013, kl 10.40
Seda, teist ja kolmandat..suhtlen huvitavate inimestega, ravin olematut hinge ja elan end lihtsalt niisama välja..ja vahelduseks vaatan, kuidas teistel ka tutvumine läheb,
 
täitsa blond 08. november 2013, kl 11.50
Eile öösel, kui kõik mõistusega olendid magasid ja kõik peegamõtlejad oma kaotatud hinge taga nutsid, õnnestus mul liinile saada see tegelane, kelle käes on meie saatuseraamat.
Selgus, et paksu raamatu taga ei istu enam heatahtlik vanake, kellega ma oleksin raudselt „kaubale“ saanud, vaid pikapatsiline itimees oma e-raamatuga.
Küsis ülbelt, nagu itimehed ikka: „Mis mureks?“
Ta rsk teab ju seda niigi, aga ju pakub inimesepiinamine ka ülakorrusetegelastele naudingut.
Vastasin: „Meest tahan ja ...ellu viia oma missioon ehk töö“
Pikapatsiline pakkus mulle kahte varianti, millest esimese, hr „Mõistus`e“, võisin ise osadest kokku panna, nagu autoesinduses auto, baasvarustus+lisavarustus.
Jesss, rõõmustasin ja selline ta on...:)
Hr „Mõistus ehk kirg“...minust nats noorem või minu vanune, kena, pikk, tugev, sportlik, mustad hallisegused lühikesed juuksed, haritud, edukas, rikas, „isase“ autoga, kes viiks mu kasvõi hommepäev unistuste reisile ja mu elu oleks kindel ja turvaline kuni surmani ning võin oma töise missiooni selleks eluks unustada.

Aga...“Võta asja nüüd mõistusega“, jätkas pikapatsiline. „Sa pole mitte ainukene tema nimekirjas ja sul on valida...võtad või jätad.“
Selle variandiga on pisarad garanteeritud, kuigi need pole hingepisarad ja need pole nii kibedad kui...

„Ma vaataksin teise variandi ka ära“....ütlesin...„Selle teise, hr. „Õige ehk armastus“, keda ma nii oodanud olen.“

Pikapatsilise suu kiskus saatanlikult muigele....
“Vaata, teda sa ise konstrueerida ja valida ei saa, tema on sulle määratud ja sinu mure on ta peetunnetuse ehk vaistu abil ise üles leida ning ta võib sinu konstrueeritud „Mõistuse“ –mehest erineda nagu öö ja päev.

Pikapatsiline kuritarvitas oma ametiseisundit edasi....
„See leidmine ja äratundmine pole mitte kerge...sellega kaasnevad pisarad, hingevalu, magamata ööd ja töötamata päevad.
Ikka ja jälle ristatakse me teid, aga me ei taha märgata, sest silme ees on esimene ideaalne variant. Õhk on paks igasugu märkidest, komistuskividest, kummalistest juhtumitest....aga jäärapäiselt me ei taha näha, sest peetunnetus pole sisse lülitatud.“
"Kui sul õnnestub ta leida, siis tea, et armastusesuhe teeb alati rohkem haiget kui mõistusesuhe ja pisarad jäävadki sind saatma, kuigi see valu on magus"...lajatas ülbik.

Vennike jätkas mõnuga .....“ Lisaks oma hr. „Õigele“ saad palehigis ka oma unistuste tööd teha.“
Enne kui ma selle üle rõõmustada jõudsin, tampis see ülbur mind maa sisse ...“ Tegelikult...sa oled sel alal sitt, sa pole miskit väärt ja sul pole lootustki endale korralik ninaesine välja teenida.“
Ka selle 2in1 variandiga on pisarad garanteeritud, aga need on hingepisarad ja need on väga kibedad.
Ja ka see polnud veel kõik.
Ülbur irvitas edasi: „Maistel on lausa reegliks saanud, et aetakse segi need kaks varianti. Hr või pr „Õige`ks“ peetakse ühepoolselt hoopis „Mõistus`t“ ja ....nuttu jätkub kauemaks.

Ma jõllitasin pärani silmadega vennikest.
Tahtsin jonnakalt ja maiselt edasi kaubelda, et ma valin siis hoopis hr "Õnn´e"?....väike kopi ja peist ning saaks ju need kaks varianti ühendada, kõik halvad lisad deliitida ja ....mis sitt?, ma olen ju õppinud ja koolides käinud, kuidas ma siis sitt olen....?
Aga see krdi ülbik ütles „kõik“ , logis end välja ja audients oli lõppenud.

Öelge targad, kas kolmandat varianti tõesti ei ole olemas....?

Sry, cat, et selle sinu teemasse sokutasin. See sobib ehk sulle ka, osaliselt....
 
infiltreeruja 08. november 2013, kl 12.22
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oma karvu ma ei ohverda, hädalistele keedan ravite
> ed põdrasamblast ja kärbseseenest...


valge kärbseseen on küll kangema toimaga, kuid mulle serveeri ikkagi punasega, see harmoneerub paremini mu küünelaki tooniga.
 
That fat cat 08. november 2013, kl 13.16
Ma ei pruugi olla see Õige, kuid see-eest mäletad mind elu lõpuni..
 
Mis siin arusaamatut on 08. november 2013, kl 14.51
infiltreeruja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahaks lahendada selle teema kõige suurema saladus
> e: miks on nii palju neid, kelles kass kutsub esile allergilise reaktsiooni ja mis on selle põhjuseks?


Kuna Cat ise on suhtes, siis allergilise reaktsiooni tekitab ta paljudes abielunaistes, lahutatud naistes, üksikutes naistes, maha jäetud naistes, mehes pettunud naistes, väikest palka saavates naistes, kehva tööd tegevates naistes jne.

Põhjused on samas lauses - kas siis liiga väike palk, halb töökoht, pettumus mehes jne.

Minule Cat meeldib aga ma olen ka mees.
 
ablas hiireke 08. november 2013, kl 15.23
huvitav, mulle kõuts meeldib, kuigi ma võiksin kahele punktile loetelust linnukese taha panna...või oot, ikka kõigile kolmele :)))
 
to ablas hiireke 08. november 2013, kl 15.31
sulle ei meeldi su töökoht ja ka mees pettis sind?
Paha lugu.
 
missiis 08. november 2013, kl 15.43
mis see on, mis teile selles kassis nii meeldib, et unustate tema reetlikku käitumise ta oma pere suhtes? ta luges siin küll ette, mis kõik ta teeb, aga see on vaid rahaline pool, lapsed ja naine vajavad kvaliteetaega oma isa ja abikaasaga, mitte rahapatakaid. aega aga jääb tal pere jaoks selgelt väheks kui arvestada tema naistekas veedetud tunde.
 
to missiis 08. november 2013, kl 15.51
Kõuts istub naisteksa vaid päeval ehk tööajal. Kui ta kodus naise ja laste juures oleks, siis ei saaks ta ju palka. Praegu aga makstakse talle naistekas kribamise eest raha. Peale tööd aga läheb, nagu kõik teisedki, oma pere juurde. Mis siin keerulist või halba on?
 
irw 08. november 2013, kl 15.55
to missiis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõuts istub naisteksa vaid päeval ehk tööajal. Kui
> ta kodus naise ja laste juures oleks, siis ei saa
> ks ta ju palka. Praegu aga makstakse talle naistek
> as kribamise eest raha. Peale tööd aga läheb, nagu
> kõik teisedki, oma pere juurde. Mis siin keerulis
> t või halba on?


oiii kui nummi! irw
 
infiltreeruja 08. november 2013, kl 19.29
Mis siin arusaamatut on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> infiltreeruja Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > tahaks lahen
> dada selle teema kõige suurema saladus
> > e: mik
> s on nii palju neid, kelles kass kutsub esile alle
> rgilise reaktsiooni ja mis on selle põhjuseks?
>
>
>
> Kuna Cat ise on suhtes, siis allergilise r
> eaktsiooni tekitab ta paljudes abielunaistes, lahu
> tatud naistes, üksikutes naistes, maha jäetud nais
> tes, mehes pettunud naistes, väikest palka saavate
> s naistes, kehva tööd tegevates naistes jne.
>

> > Põhjused on samas lauses - kas siis liiga väike
> palk, halb töökoht, pettumus mehes jne.
>
> Min
> ule Cat meeldib aga ma olen ka mees.

kui oledki mees, siis see on mehe seisukohast vaadatud põhjendus, pealegi mehe, kes suhtub naistesse teatava eelarvamusega.
Kass suhtub naistesse tolerantsemalt, vähemalt selline mulje on jäänud. Aegajalt ta küll kukub rollist välja, aga eks igal omad veidrused. Ma ei näe põhjust teda hüsteeriliselt vihata nagu siin postitusi lugeda võib, aga öelda, et ta mulle meeldib on liialdus. Paratamatus võiks olla õige sõna nähtuse That fat cat kohta.
 
That fat cat 08. november 2013, kl 19.48
Ausalt öeldes, kehva tööd tegevad inimesed (s.h. naised) tekitavad ka minus ja mu rahakotis ülitugevaid allergilisi reaktsioone..see selleks,

* lepitakse enamasti sellega, mida muuta ei saa, see ongi paratamatus..muuta aga saame oma arvamust/hinnangut, mida üldse lugeda paratamatuseks..
 
to Tfc 08. november 2013, kl 21.02
That fat cat 08. november 2013, kl 13.16

Ma ei pruugi olla see Õige, kuid see-eest mäletad mind elu lõpuni..

.............................................
Kes mäletab sind elulõpuni ja kas heas või halvas mõttes?
 
That fat cat 08. november 2013, kl 23.32
Ikka see, kes on mu välja valinud..ja avastanud, et sel polnudki mingit mõtet...
 
to tfc 08. november 2013, kl 23.42
Veel segasem vastus...
 
That fat cat 09. november 2013, kl 08.53
.. veelgi segasemale küsimusele,
 
... 09. november 2013, kl 09.52
...küsijast sõltub vastaja teadmiste määr...
 
That fat cat 09. november 2013, kl 12.10
Pole olemas rumalaid küsimusi, on vaid teadlikult ebatäpselt formuleeritud eelarvamuslik suhtumine vastajasse..
 
infiltreeruja 09. november 2013, kl 17.42
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ausalt öeldes, kehva tööd tegevad inimesed (s.h. n
> aised) tekitavad ka minus ja mu rahakotis ülitugev
> aid allergilisi reaktsioone..see selleks,
>
> *
> lepitakse enamasti sellega, mida muuta ei saa, se
> e ongi paratamatus..muuta aga saame oma arvamust/
> hinnangut, mida üldse lugeda paratamatuseks..


parem muuta erinevate kogemuste põhjal aeg-ajalt oma hinnanguid kui olla neis jäigalt kinni, kahju sellest tuleb ei kellegi muu kui enda kanda.
paratamatust muuta proovida pole kellelegi keelatud tegevus, kui midagi muud sellest kasu ei saa, siis muhu pähe ikka.
kui vabadus on tunnetatud paratamatus, siis kui vaba on see tunnetaja tegelikkuses?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!