Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees 42-...
 
+++ 18. detsember 2013, kl 17.07
Seniilsus+
 
Talib 18. detsember 2013, kl 17.08
ja mis tähtsus sel veel on?
 
punapea 18. detsember 2013, kl 17.20
äkki see väidetav "kaunitar" ongi see, kes juba pikemat aega siin Talibit "lustitab"? eks ta tunne teda kõige paremini:D

mina arvan, et küpsed naised meeldivad noortele meestele ja küpsetele härradele:P
 
punapea 18. detsember 2013, kl 17.23
see viimane oli siiski teise küpsete naiste teemasse mõeldud. sassis juba need teemad, kõik nii ühte nägu:D
 
1+1 18. detsember 2013, kl 17.25
ei punapea, see "lustitaja" on kõigest paksude näppudega väga väga suur vaal ja väga väga vana :DDD
 
1+1 18. detsember 2013, kl 17.26
tegelikult ma arvan, et meid on rohkem. isegi ilma pooldumiseta.:D
 
punapea 18. detsember 2013, kl 17.30
kuidas sa seda tead, üks pluss üks?
 
1+1 18. detsember 2013, kl 17.32
ei tea, pooldun. :D
 
Talib 18. detsember 2013, kl 17.34
punapea, loodetavasti seda kaunitari siin tõepoolest ei ole, muidu ma kahtleks ta ilusas iseloomus :D
Ma olen alati eelistanud endavanuseid naisi, kui olen ühes või teises suunas siiski vääratanud, siis lõpuks olen ma ikka aru saanud, et mu eelistus on paganama õige. Vahest lihtsalt ei suuda kõiki oma tundeid piisavalt kontrollida ja sellest need vääratused :)
 
jämekas 18. detsember 2013, kl 17.34
Ma tahan ka seda võtta mida teie võtate.
 
täitsa blond 18. detsember 2013, kl 19.00
Tundub, et kõik tunnevad siin kõiki ja kõik on maganud kõigiga ja mina ei tea midagi.
Aga tore, et siin vaalameres vähemalt üks hea südamega kaunitar pidavat olema, siis on lootust, et ehk on loodus tasakaaluks ka ühe samaväärse mehe siia saatnud. Kes ennast ära tundis, võib endast märku anda....mulle muidugi:)
 
Tom 18. detsember 2013, kl 19.12
tb, sa oled siin vähemalt paarikümne mehega juba rohkemal või vähemal määral flirtind, miksa arvad, et nüüd üks neist peaks kuidagi paremini tundma :D
ja kindel võid olla, et neid märguandjad potsab su postkasti mitu (tõenäosusteooria, juu nõu)
 
täitsa blond 18. detsember 2013, kl 19.23
Tom, ära liialda, ma pole siin mitte kellegagi personaalselt flirtinud, sest kõik siinsed mehed on mulle ühtemoodi kallid ja kõik saavad ühe rauaga:)
Tõenäosusteooria nii tobeda käitumise peale ei tööta, sest isegi mees tahab olla väljavalitu...postkastis ulub vaid tuul:)
 
Tom 18. detsember 2013, kl 19.26
no mai tea, mul on küll vähe teine mulje jäänd, aa ju siis pole siinsetel julgust seda esimest sammu teha :D (või siis ka tahtmist, mine võta nüüd kinni)
 
1+1 18. detsember 2013, kl 20.36
"Tundub, et kõik tunnevad siin kõiki ja kõik on maganud kõigiga ja mina ei tea midagi."

täitsa blond,
on sul ikka rikutud mõtlemine,:D vahel piisab täiesti erinevast muusikamaitsest, et inimene hakkab närvidele käima.:D
usu mind, isegi täis peaga ei satu erineva muusikamaitsega inimesed ühte voodisse, sest see rütm on absoluutselt võimatu.:D
ja mina tuttavate mehi ei puutu.:D
 
** 18. detsember 2013, kl 20.54
usu mind, isegi täis peaga ei satu erineva muusikamaitsega inimesed ühte voodisse, sest see rütm on absoluutselt võimatu.:D
******************************************************

Usu mind, kui ei kuulata muusikat, on rütm sama :)
 
1+1 18. detsember 2013, kl 21.16
erinevad rütmid on sisse kodeeritud, selleks ei pea üldse muusika mürtsuma.:)
 
** 18. detsember 2013, kl 21.21
Need kodeeritud rütmid ei ole seotud muusikaliste eelistustega.
 
1+1 18. detsember 2013, kl 21.47
järelikult ma leidsin ühe inimese, kellel ei ole seost :)
 
** 18. detsember 2013, kl 21.56
Jep, ma olen täiesti seosetu.
 
Talib 18. detsember 2013, kl 22.22
Erinev muusikamaitse võib voodisse jõudmisel takistuseks olla vaid siis, kui see suhe on mõeldud pikemaks, kui üheks-kaheks ööks.
Rütmide sobitamine on aga hoopis keerulisem töö, sest lisaks südame- ja hingamisrütmidele on veel vaja ka teist inimest üleni tunnetada. Mõnega see õnnestub, mõnega mitte ja sealt need sobivused tulevadki.
 
** 18. detsember 2013, kl 22.41
Hallo, mitte "on veel vaja ka", vaid sellest nagu asi algabki. Ainult, et sellel pole mingit seost muusikaeelistustega.
 
täitsa blond 18. detsember 2013, kl 22.43
Sama muusikamaitse on siiski lähendav faktor küll, see on natuke peenem asi, kui arvatakse.
Ma tean, et mul pole ka midagi muud ühist mehega, kes kuulab Elmarit:)
 
googel 18. detsember 2013, kl 22.47
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sama muusikamaitse on siiski lähendav faktor küll,
> see on natuke peenem asi, kui arvatakse.
> Ma t
> ean, et mul pole ka midagi muud ühist mehega, kes
> kuulab Elmarit:)


Hallo, tule taevas appi...ka Elmaris lastakse vahest sama lugu, mis Sky+ või DFM-s...selles suhtes ei tasu liialdada ja võrdlusi tuua...see on väheke vale sidususpunkt
 
** 18. detsember 2013, kl 22.53
Kle, ta ju blond, täiesti blond.
 
täitsa blond 18. detsember 2013, kl 22.56
Ok, paneme siis Elmari jutumärkidesse ...."Elmar", et brünetid ka aru saaks :D
 
alu 18. detsember 2013, kl 23.02
kõik kõigiga maganud siin..keegi või mõned vist kirjutavad siia märja kohaga:)
ei, ei ole siit kõigiga maganud ega tee ka seda kunagi.
 
Inbgel, endine Ingel 18. detsember 2013, kl 23.03
Kas keegi veel mäletab millest see teema alguse sai? Ja kas see algautor veel kuskil hingitseb?

Aga jah nõus nende 2 punktiga - asi algab just teise inimese tunnetusest, tema üleni tunnetusest.
 
yx47m 18. detsember 2013, kl 23.07
Oh, mis sellest teema algusest, vaata kui vahva on andunult üksteisele pasunasse lasta :D
 
täitsa blond 18. detsember 2013, kl 23.08
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik kõigiga maganud siin..keegi või mõned vist ki
> rjutavad siia märja kohaga:)
> ei, ei ole siit k
> õigiga maganud ega tee ka seda kunagi.

Ma mõtlesin küll oma lolli peaga, et kuna sa tead alati täpselt, milline iga telfitädi välja näeb, siis oled järelikult maganud:)
Ega teisedki mehed sinust viletsamad pole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!