Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees 42-...
 
küsile 19. detsember 2013, kl 21.33
stiilinäiteid ju siin igas teemas... üks haölvustav ja teravusi, mõttetuid, pilduv seltskond lõbutseb.. ja kas neid on siin 4-5 või 2 isikut, kes erinevate nimede all siis räägivad - ise teavad.. aga kirjastiil nagu ka käekiri on ju ühene... ja reakstsioonid ju samuti... ka üksteisele järgikiitmine, kui keegi julgeb nende mõttelaadile miskit vahele öelda või ühte neist kõigutada...

Kurb, et see seltskond on nagu rotid, kes mägra majja end sisse seadsid ja kõik ülejäänud eemale peletasid... MIKS?

Kuulge, miks tulite sealt femmist ära? läks igavaks? vajasite uut auditooriumit?
ja kuulajaid?

Ei mul pole selle vastu midagi, ega ma mingi kahjuritõrje ole..
 
Tom 19. detsember 2013, kl 21.35
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> keda sa Tom mõtled?

tead, ma ei mõtle kedagi konkreetset, vastan alulikult, eks see kiunatab, kes pihta saab :D

Kui sa pihta ei saanud, siis ok, järelikult ei ole tagumik veel laiaks istutud.
 
jessas 19. detsember 2013, kl 21.38
nüüd juba Tom ka laiade tagumike teemadega....
oled ikka see õige?
 
Tom 19. detsember 2013, kl 21.55
tead, minu jaoks ei ole lai tagumik probleemiks, kui selle kohal on kena talje. just see puusa-talje joon on see, millest ma olen siin jahund juba ammu enne alut (tõsi teise nime all, alu teemad olid sel aal veel oma koeranässi musitavad 4kympised ja selga soonivad rinnahoidjad) Samuti ei ole suur tiss mu jaoks mingi argument, pigem eelistan pisemaid.
Aga päriselus on nii, et mõnda naist pean ma sööma sundima, et see tagumik vähegi jämmem oleks :D
 
peenike 19. detsember 2013, kl 22.01
kellele ikka pole antud, ei suurene see tagumik mitte üks gramm. 24/7 ei jaksa süüa ja magada ka :D
 
heh to küsile 19. detsember 2013, kl 22.04
Tom ju ka ainult lõbutseb, kas kardad, et femmid löövad ta sinult üle?
 
minult?Tom on vagabund- ei kellegi oma, kõigevähem minu oma... 19. detsember 2013, kl 22.16
 
Tom 19. detsember 2013, kl 22.18
lõbutsen jah. ilmselt seni kuni ää tüütab, sest sobivat särasilma ei pruugi siia ilmudagi :(
 
sügav ohe 19. detsember 2013, kl 22.24
mu arust on "naistekas" ravimatu diagnoos. võid oma särasilma leida, aga tagasi oled siin varsti ikkagi ;)
 
Tomile 19. detsember 2013, kl 23.33
Ja kuidas kurat sa neid silmi siin näed?
või mis need üleüldse tähendavad?
 
t.k 20. detsember 2013, kl 06.41
Küll ta kurat näeb neid silmi isegi siin, kui tahab :)Seda võiks ikka ise kah teada, mis asjad silmad on, aga mis pagana asjad need soonikrinnahoidjad /soonivad rinnahoidjad on?
Kas naljakaks ei kisu...tulen panen oma laia tagumiku toolile, vaatan sädemeid pilduvate särasilmadega otsa ja argumenteerin oma seisukohti hiiglaslike tissidega... mis kuradi imeloomaga küll siin tutvuda tahetakse?
Ja Tom, keeda-küpseta siis ometigi miskit sihukest, mis maitseks ja mida ei peaks vägisi möödujatel kurgust alla tagumikuni toppima.
Mõistlikud inimesed mõõdavad taljet ümber kaela...
 
Tom 20. detsember 2013, kl 08.30
t.k, j a h, kõige hääga arjutakse jube ruttu ää, kui sa ei pea enam keetma-küpsetama ja isegi toit voodisse tuuakse, siis sellega harjub ruttu. liigagi enesestmõistetavaks muutub kogu see hää elu, eks seepärast ma võib-olla nii leebe siin viimasel ajal olengi olnud, et see poputamine on mu meele ärdaks teind. :D

Aga särasilmi ei suuda varjata isegi arvutiekraan, need paistavad välja, uskuge mind! :)
 
irooniapõõsas 20. detsember 2013, kl 09.46
Sellest teravate keelte rägastikust ei paista ükski särasilm läbi.
 
alu 20. detsember 2013, kl 09.57
kas see hakkab juba katastroofile lähenema, kui nii mõnigii mees arvab, et lai tagumik naisel pole just eriine vaatamisväärsus isegi siis mitte, kui selle yle lainetab ydini solvunud haavatud siseilu?

kui hakkab, siis on nii mõnigi siinn olija omale kujutanud ette kõigile meeldimise. ja nyyd tuleb välja, et seda pole ollagi isegi neile vähestele meestele, kes siin liiguvad. shit happens. ma ei meeldi ka siin kellegile-seda parem on ju:)
 
punapea 20. detsember 2013, kl 11.19
meeldida siin kellelegi ongi katastroof:D
 
mb 20. detsember 2013, kl 11.22
40+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas leidub mehi alates vanusest 42, kes tahavad tu
> tvuda 40+ naisega? Huvitav oleks teada teie vanust
> ja põhjust, miks eelistaksite 40+ naist nooremate
> le.

Teema algusesse, eks otsid ja otsid leiad mõne kellega ei istu, ei seks ega rääkimine. Leiad järgmise, inimene kellega on millest rääkida, kuid seks on nagu on.... siis leiad partneri kellega seks on super ja eladki koos mõnda aega. Kui hakkab 40 ette tulema ja avastad, et on nagu on aga rääkida pole mitte millestki. Juhuslikult kohtad naist kellega on kõik super ja ohh ilmet oma naisest 8 aastat vanem ja mehest 3 aastat vanem.
Siit vastus teemaalgatajale, kõik on inimeses kinni, vanus ei mängi suurt rolli. Eelistus oli inimeses mitte vanuses. Keskmiste kohta see ei käi, ikka erandite kohta.

PS! Sõna rääkimine - võta laiemalt, st inimese olemust.
 
täitsa blond 20. detsember 2013, kl 12.42
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> meeldida siin kellelegi ongi katastroof:D

Missest, et me tupekuulide osas leppimatus eriarvamuses oleme, olen praeguse sinu sloganiga 100% nõus:)
 
täitsa blond 20. detsember 2013, kl 12.57
alu Kirjutas:
------------------------------------------------------
>
>
> kui hakkab, siis on nii mõnigi siinn olij
> a omale kujutanud ette kõigile meeldimise. ja nyyd
> tuleb välja, et seda pole ollagi isegi neile vähe
> stele meestele, kes siin liiguvad. shit happens. m
> a ei meeldi ka siin kellegile-seda parem on ju:)

alu, sa oled nagu vaene prints kuskilt muinasjutust, kelle kuri 4kympine vaal on ära neednud....
Hilisõhtul ja öösel, kui see 4kympine koletis iluund naudib, muutud sa üsna sümpaatseks meheks (kohati)...hommikul keerab kuri nõid sulle jälle vindi peale:)
Kõikidele meeldimine on üsna väsitav, sest nagu öeldakse, seisus kohustab. Mittemeeldimine on lihtsam...võid kõike välja öelda, mida tatt suhu toob ja soovi korral kõik n a h u i (googeldage, sinna korraldatakse muide reisegi:D) saata.
 
blondile 20. detsember 2013, kl 13.32
Aga sa ei saada ju, kõlgud ikka siin, et äkki ikkagi joppab.:P
 
punapea 20. detsember 2013, kl 14.02
tupekuule jah ma ei topi, mul ta nii lõtb ei ole sest spordi ja seksiga on mu lihastoonus nii hea et ilmselt isegi kaheksakümpisena neid ei vaja:D
ja see on hea kui sa sama arvad, siis ma annan sulle su nilbused andeks:DD
 
täitsa blond 20. detsember 2013, kl 14.25
blondile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga sa ei saada ju, kõlgud ikka siin, et äkki ikka
> gi joppab.:P


Ei joppa, ole kohe mureta. Iga päev ei ole ka väärilist nominenti, keda nahhuuui saata:D
 
to täitsa blond, sina vää? 20. detsember 2013, kl 15.07
http://www.ohtuleht.ee/96531/seksi-kristi-laheb-eesti-turneele
 
to 15.07 20. detsember 2013, kl 15.17
unista edasi, tohman.
 
Talib 20. detsember 2013, kl 15.53
Eks see Delfis tutvumine on midagi sarnast järgnevale:



aga meelt ei maksa sellegipoolest heita, eks igaühele ole see õige kuskil olemas :D
 
Vat kus lops 20. detsember 2013, kl 16.08
Kas punapea on femmide Anja?
 
mhhmhh 20. detsember 2013, kl 16.12
alles nyyd said aru?
 
viimasele 20. detsember 2013, kl 16.13
Ei usu, Punapea on tunduvalt mõistlikum :) Pealegi Anja ja TomTalib on vist sõbrad aga Punapea ja TalibTom mitte.
 
viimasele 20. detsember 2013, kl 16.14
S.t siis eelviimasele vastuseks :)
 
punapea 20. detsember 2013, kl 16.34
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei usu, Punapea on tunduvalt mõistlikum :) Pealegi
> Anja ja TomTalib on vist sõbrad aga Punapea ja Ta
> libTom mitte.


----------------------
vetevana, sina või? kus sa eile olid, kui ma sind hüüdsin?:P
kelleks iganes mind ei peeta, mina pole ühegi Tom-Talibiga sõber olnud ega ole seda ka edaspidi. nii madalat kõntsa tasub saata ainult sinna, mida täitsa blond käskis guugeldada:DD
 
ardi 20. detsember 2013, kl 16.43
Vaal, pea lõuad
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!