Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mees 42-...
 
viimasele 20. detsember 2013, kl 16.46
Ei, mina pole tema. Aga selliste seltskonnast on jah parem eemale hoida :)
 
viimasele 20. detsember 2013, kl 16.47
Oh, taaskord. See oli eelviimasele, s.t punapeale vastuseks :)
 
t.k 20. detsember 2013, kl 16.52
Ju siis tuleb endale aeg-ajalt tasahilju meeldetuletada, et see pole enesestmõistetav, tänulik olla, et seda hääd kogeda on võimalik ja ka endast kõik hää panustama...

alu, laia tagumiku üle lainetavat sisemist ilu nimetatakse pekiks. Kurat, kohati oled Sa nii varmas viisakalt väljenduma ja siis seal samas kasutad maakeelt, Sa siis aru...

mb, eks ta nii kipub olema jah, et ühega klapp vaimsel tasemel, teisega füüsilisel tasemel ja...vahel õnnestub leida kaksühes.
 
punapea 20. detsember 2013, kl 16.52
viimasele, nii ta on. eks ma hoiangi eemale, nii kuis saan, aga need nilbikud ise otsivad ju kontakti:DD

ja teadmiseks madalatele kõntsadele, et ma polegi vaal. nii et see ila ei toimi, ja selle koha pealt pidage ise lõuad:D
 
... 20. detsember 2013, kl 16.56
igamehe unistus punapea naistekas ripakil...
 
vetevana 20. detsember 2013, kl 17.01
isegi kui Punapea on Anja, on ta üks lahe tegelane. niisama Tom teda ei nilliks, nii et ila tilgub. :P
 
Vat kus lops 20. detsember 2013, kl 17.26
Ongi nii, täitsa blond on Agnes, sega jälgi palju tahad.
 
Õudne 20. detsember 2013, kl 17.32
Vanamutid siin, vanamutid 50+ foorumis. Öelge, kus teid ei ole, ma lähen sinna.
 
Ten Little Niggers (kaks) 20. detsember 2013, kl 17.45
Kümme väikest neegrit laua taga sõid
üks väike neeger iseennast ära sõi

Järgi jäi neid üheksa

Üheksa väikest neegrit heitsid magama
ühel ei õnnestunud... enam ärgata

Järgi jäi neid kaheksa

Kaheksa väikest neegrit läksid ära kaugele
üks oli juba läinud... liiga kaugele

Järgi jäi neid seitse

...
 
alule :) 21. detsember 2013, kl 06.55
http://naistekas.delfi.ee/joululeht/joulud/miks-mehed-ei-moista-et-45aastane-naine-on-palju-parem-kui-25ne.d?id=67475052
 
(:) 21. detsember 2013, kl 09.43
Seda arvavad 45-aastased moorid. Mehed arvavad ikka midagi muud :D
 
n45 22. detsember 2013, kl 13.44
Enamus 45 aastaseid naisi ei ole moorid, pigem annavad eide mõõdu välja mehed, kes seda arvavad.
 
yx47m 22. detsember 2013, kl 14.16
n45, kui Sinu enesetunne sellest nüüd paranes on väga hea. Aga kas meeste arvamus sellest muutus ja Sind ihaldusväärsemaks tegi, ei oska arvata. Pigem siiski mitte :)
 
n45 22. detsember 2013, kl 14.31
Mina ei püüagi kellegile ihaldusväärne olla, aga mu enesetunne paraneks, kui maailmas oleks tibake rohkem tolerantsust ja üksteisega arvestamist. Mees ei peaks oma keelt naistekas mööda naisi teritama, turueitede komme rohkem...
Ära isiklikult võta või siis võta just nimelt isiklikult :)
 
punapea 22. detsember 2013, kl 15.16
kes naisi paremini tunnevad ja nende parema poolega kokku puutunud on, teavad et 45 aastane naine on kõige parem ja oma seksuaalsuse tipus. kes seksist loobunud või seda hästi kätte ei saa, peavad muidugi nooremate naistega oma probleeme või võhiklikkust varjama. seksuaalselt tugeva potentsiaaliga mees eelistab kindlasti samaväärset partnerit:P
 
punapea 22. detsember 2013, kl 15.21
vetevana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isegi kui Punapea on Anja, on ta üks lahe tegelane
> . niisama Tom teda ei nilliks, nii et ila tilgub.
> :P

-------------------
vetevana, musi sulle!:D
 
mees 22. detsember 2013, kl 15.24
tuleb nõustuda punapeaga
 
Talib 22. detsember 2013, kl 15.25
punapea, täna sa ajad täitsa mõistlikku juttu. Ka mina olen täheldanud, et pealt neljakümnesed naised on seksi järele suisa hullud, ainuke häda on selles, et seksi saavad vaid need, kes on suutnud end ses vanuses veel heas vormis hoida. 40+ meestel enam koledate naiste peale ei seisa, tee või tina (eks seepärast osa mehi lähebki kergema vastupanu teed ja otsib omale 20+ ilusa keha, et ikka seisaks).
 
yx47m 22. detsember 2013, kl 15.27
Oh, naised, ennast kiitmast te ju ei väsi, ka kümne aasta pärast olete tipus. Teame, teame...
Ainult need mehed ei saa sellest kuidagi aru, ikka nillivad nooremaid või loobuvad üldse pingutamast ;)
Pealegi on mehed ...
Ühesõnaga, võtta pole midagi :D
Raske see küpses eas naise elu. Vaesekesed.
 
punapea 22. detsember 2013, kl 15.29
sina Talib pole mees. sina oled eit ja sobidki endavanuste mahakäinud eitedega. ära tunne end mu mõistlikust jutust puudutatuna, jutt oli siiski meestest:DD
 
punapea 22. detsember 2013, kl 15.30
yx47m, ei ole ju. peale 45 hakkab see maha käima, nagu meestel peale 50:P
 
Talib 22. detsember 2013, kl 15.37
Tänud punapea komplimendi eest, aga sina pead sel juhul lesbi staatusega leppima. Mehi sul vaevalt leida õnnestub :(

*trükikurat kimbutas



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 22.12.2013 15.38.
 
punapea-le 22. detsember 2013, kl 16.01
Kuluaarides räägitakse, et Talib-Tom räägib oma mölalõuaga kokku suured linnad, aga voodis ei suutvat teha kärbsepesagi. Naised teevad sellise juurest sääred.
 
n45 22. detsember 2013, kl 16.06
Kümne aasta pärast olen ma kümme aastat vanem, loodetavasti ka natuke targem, juusteas on rohkem halli ja ka kortse on lisandunud.
Kes nillib omavanust, kes vanemat, kes nooremat, kes on loobunud...inimesed on erinevad.
Mehed on mehed ja naised on naised. Siin käib punkt ja mitte kolm täppi.
Võtta ei peagi olema, Sinu sõnadest kumab läbi hirm, nagu keegi vägisi sunniks Sind omavanusega suhtetasemel sahmerdama...vaeseke, elu on nii karm mõnede meeste suhtes :)

Aja jah kõik kuradi süüks :D
 
yx47m 22. detsember 2013, kl 17.26
y47m'i ei saa suhtetasemel millekski sundida. Ka hirmu ei ole, aga see 40+ naiste ülistamine häirib. Asi polekski nii hull, kui seda teeksid mehed, st. kiidaksid 40+ naisi ja ennastunustavalt konkureeriks nende soosingu nimel. On ehk keegi märganud?
Mingi hulk 40+ naisi on kikivarvul ja kisavad kui ilusad, head, osavad ja-mis-kõik-veel nad on. Vaatad lähemalt, ei midagi erilist ega ahvatlevat, lihtsalt järjekordne, mitmetest suhetest räsitud, vana(nev) naine. Hea kui ninna ei karata :)))
 
punapea 22. detsember 2013, kl 17.40
kas sa pead silmas 40+ või 45+ naisi? kui viimast, siis selles eas käiakse maha (pidades silmas 45 aastase naise seksuaalset tippvõimekust:P), aga ise seda veel ei märgata. ära ole nii karm, sest naised on igavesti noored ja teevad surmani karjääri, ükskõik mis alal siis:D mehed täpselt samuti:DD
 
n45 22. detsember 2013, kl 17.55
Ei viitsi enamusi teemasid lugeda, kahjuks või õnneks. Kui see väide "see 40+ naiste ülistamine" peab paika, siis hakkan isegi aru saama, et miks selline jabur olukord tekkinud on.
Pole ühegi kisava eksemplariga kunagi kohtunud, seega ei oska kommenteerida, aga nagu Sa kirjutad on neid "mingi hulk"...vastu päid-jalgu saab aga kogu seltskond, kes sinna vanuserühma kuulub.
40+ ongi loodusseaduste järgi vana(nev), vastavalt oma eale. Nõus.
"mitmetest suhetest räsitud"- kui selles vanuses naine oleks veel süütu, vot siis oleks temaga ikka midagi päris hullu lahti. Aga see on muidugi minu isiklik arvamus vastavalt oma rikutuse astmele.

Punapea, lesbi oled või, et nii hästi 45+ naiste seksuaalsusega kursis oled?
 
alu 22. detsember 2013, kl 17.55
et 45'selt on naine oma seksuaalsuse tipus.
no las ta siis olla:)
kes ikka kiidab, kui mitte ise eksole. mul on sest isiklikult ja täiesti erapooletult suva, kas naine on ses vanuses tipus, sinna jõudmas meeletu hooga või on sealt edasi õhku paiskunud, hõljudes enesekiituse avaral, lattidest kyllastunud taevalaotusel.

muidugi ytlen ka kohe ette ära, et olen kah sarnaset yx47m moodi eit, keda ei huvitagi tipu naistest paremiku lähem tundmaõppimine:)
 
punapea 22. detsember 2013, kl 17.59
alu, sina ja yxmees ei ole eided. eided on need, kes selles vanuses naiste kintsu kaabivad:DD
 
punapea 22. detsember 2013, kl 18.02
n45, kas tahaksid et oleksin? irw. ei ole, ma lihtsalt olen natuke targemate meeste juttu pealt kuulanud:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!