Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes allkirjastab?
 
silngle 30. detsember 2013, kl 12.43
pakuksin omalt poolt, et tegemist võiks olla SA-ga ja pandileping kõlab sel puhul ka päris hästi::))
 
hallile kuuele 30. detsember 2013, kl 12.44
kipub rohkem sinna võlaõiguse kanti see asi, ükskõik, mis siis pealkirjaks poleks... (et kindlate asjade eest saab kindlat tasu ja eeldused on kokku lepitud? Aga! kas ei tuleks vaadelda seda kui osalise ajaga töölepingut? ;))... et sees ju tundide eest tasu, mis leping nõuab täita jne jne ;)... )
kindlasti ka tsiviilseadustiku üldosa tuleks arvestada...
Ja soovitan sul töölepingust loobuda, Pidajale palju kohustusi ja kulu... Ehk saaks seda siis käsunduslepinguna vormida? ;)
 
singlele 30. detsember 2013, kl 12.47
haaa-haaa, sa ikka tead, mis esimeste kosmoselenduritega tehti, et nende katselenduritega siis?
Ja mis nende nimed olid?
Strelka ja Belka vist
 
Hallile kuuele... 30. detsember 2013, kl 12.50
single, mida siis panti pannakse ja kuis käib lunastus/vabastus? Ja mis osades ja kunas.... ära palun lahmi... saad kõrvetada...
 
single 30. detsember 2013, kl 12.57
singlele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> haaa-haaa, sa ikka tead, mis esimeste kosmoselendu
> ritega tehti, et nende katselenduritega siis?
>
> Ja mis nende nimed olid?
> Strelka ja Belka vist

no ei tea täpselt, aga katsetajate saatus on vist laias laastus siiski sarnane::) eks keegi peab end ohvriks tooma niikuinii.
 
single 30. detsember 2013, kl 12.59
Hallile kuuele... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> single, mida siis panti pannakse ja kuis käib luna
> stus/vabastus? Ja mis osades ja kunas.... ära palu
> n lahmi... saad kõrvetada...

panti läheb hingeõnnistus. lunastuse viis vajab veel mõttetööd.:)
 
ohvritall 30. detsember 2013, kl 12.59
määäääääääääääää.
 
hellile kuuele 30. detsember 2013, kl 13.00
kahjuks ei lähe ilmalik ja jumalik seadus siin resonantsi....
Valida saab vaid ühe.
Sinu otsus?
 
täitsa tõsine 30. detsember 2013, kl 13.03
täiuslikum? no jah, suhtelepingut võib ju tahtmise korral vaadata kui mõne auto rendilepinguna, et võid kasutada, aga peaasi, et paned pärast ilusti tagasi.

kuigi mulle üldiselt meeldivad lepingud ja mõistlikud inimesed ja päriselus jälgin hoolega, et ikka lepinguid ja kokkuleppeid täidetaks, siis suhted on küll minu jaoks valdkond, kus ma iial taolist lepingut ei allkirjastaks, vaid jätan endale vabaduse ja õiguse tunnetele, mida lepingus ette nähtud ei ole.

suhtes piisab minu arvates ühest reeglist-ole enda ja teise poole vastu aus.
 
Hallile kuuele... 30. detsember 2013, kl 13.17
Vabastaks hetkeks omad meeled traditsioonidest ja harjumuspärasest käitumisest!? et ei võtaks kõike iseenesestmõistetavusena, et teine osapool loeb mu soove ja mõõteid silmadest?

Ja sealt need vaipade alt äratõmbamised ju algavadki, et eelnevaid kokkuleppeid ei tunnistata või mugandatakse hetkel sobivaiks emotsioonideks...

Ausus on hea asi, kuid see ei ole kogum, mida su kaaslane ootab. See on üks komponent.
 
pisut utoopiline 30. detsember 2013, kl 13.31
vast pereelus (igas valdkonnas) parimat ei anta ja punkt 2.2.3 vastu on juba eksitud
 
hallile kuuele.. 30. detsember 2013, kl 13.43
et kuis siis eksitud nõudele "anda endast paim", igas olukorras?
Et armukese otsimine on halvema andmine? Aga kui seda tehakse abielu säilimise nimel?
Või kui seda teevad kaks vallalist?
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 17.23
Mitte mingisugune tööalane õigus ei tule kõne allagi, ma ei kavatse hakata sotsiaalmaksu maksma,
 
hallile kuuele.. 30. detsember 2013, kl 17.48
aga haigekassaga oleksid nõus? kuule, loobu ka sellest...
Käsunduslepinguna oleks see veel mõeldav - see puhas võlaõiguse asi ja lepingu osad või kõik antakse mustvalgelt üle, et aktiga... ;)))

Kuule Hülgehall 6! Tahad personaalset konsultatsiooni ses vallas?
 
täna olen ise 30. detsember 2013, kl 17.59
polegi veel julgeid leidunud, kes oleksid lepingu sõlminud? mis teid tagasi hoiab, häbelikkus?:)
 
hallile 6-le 30. detsember 2013, kl 18.03
kuulge, asi ple ju kiiruses vaid selles MILLELE sa alla kirjutad... või olen ma lihtsalt tähenärija?
Aga kui juba leping ja kirjalik, siis olgu selline, mis mu allkirja kannatab...

Ja mõte ei ole halb ju....
Kuigi...
 
maailmaparandaja 30. detsember 2013, kl 20.59
Kõlab nagu lemmiklooma pidamise eeskiri...:D
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 21.29
Leping allkirjastatakse, kui teine osapool on piisavat selgelt ja üheseltmõistetavalt identifitseeritud ja tema tahteavalduses pole mingeid kahtlusi ega teeseldud tehingu tunnuseid,
 
single 30. detsember 2013, kl 21.38
kuidas identifitseerida, kas hülgehall kuub on ikka täiesti kindlalt hall, mitte aga hoopis tumepruun ja hoopis tuulepluus?:)
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 21.41
Vett tuleb peale kallata, kui läbi vettib, pole see õige,
 
single 30. detsember 2013, kl 21.50
kuub elutseb tuulepealsel rannamaal? :)
 
täitsa tõsine 30. detsember 2013, kl 21.50
tuleb vette visata, nagu keskajal nõidadega tehti - kui jääb pinnale, järelikult nõid, kui upub- rahu tema hingele!
 
maailmaparandaja 30. detsember 2013, kl 21.54
ei ole küll mingi verejanuline nõiajahtija, aga see veetest tundub hea kindel viis küll.:D
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 22.00
pigem visata juba veinivaati, kui see on testi lõppedes tühi, on tegemist hea veiniga,
single - kaugel sisemaal, rannast eemal
 
single 30. detsember 2013, kl 22.12
veini headus saab siis küll selgeks, mitte aga kuue päritolumaa.
tekkis selline tunne lugedes nagu oleks tegemist vana rannakaruga.:)
 
potentsiaalne armukene 30. detsember 2013, kl 22.30
lepingupunkt 2.2.2 palun üksikasjalikumalt lahti seletada.
 
Hülgehall kuub 30. detsember 2013, kl 22.40
Karu kannatust ja meelerahu on igal pool vaja, mitte ainult rannas, sisemaal peab lihtsalt sagedamini langevate puude eest kõrvale hoiduma,
 
single 30. detsember 2013, kl 22.56
kenasti öeldud.:)
rannatuuled on veel valjemad kui sisemaal, aga 5m kõrgust lainet on ilusam vaadata kui murdunud puuderägastikku metsateel.
 
varsti kisub tormiks, peab kodus püsima 30. detsember 2013, kl 23.00
hülgehall kuub- sea end siis tormiks valmis, sest siin hakkab varsti puude asemel naisi langema, kui nad tormijooksu (sinu vallutamiseks) alustavad
 
single 30. detsember 2013, kl 23.07
varsti kisub tormiks, peab kodus püsima Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hülgehall kuub- sea end siis tormiks valmis, sest
> siin hakkab varsti puude asemel naisi langema, kui
> nad tormijooksu (sinu vallutamiseks) alustavad

ei ole mingit tormijooksu märgata, pole plaaniski. tore oleks aasta eelviimane õhtu mööda saata kahtlase väärtusega märkusteta. tänan.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!