Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes allkirjastab?
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 11.44
ei pruugi olla vaid kuivikud, ruudulise kampsuni ja punase lipsu taga võib tuksuda kirglik süda, mis oma igapäevatöösse natukenegi värskust püüab tuua - rulluiskudega riiulite vahel sprintides ntx.
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 12.03
Kui 5 aastat iga päev uisutad, siis oled kena sale poiss valmis, ei ülekaalu enam kuskil. Siis hakkame keskenduma kampsunile ja lipsule, vaatame su sotsiaaltoetused üle, ehk annab erinevaid eurotoetusi välja kaubelda.
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 12.34
Arvan, et kui leping allkirjastatud, siis pole enam uisutamist vajagi, kilod kaovad iseenesest,
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 13.05
Kuhu nad kaovad ega sa mind iga päev kätel kandma pea, ma kavatsen kohtuda mitte rohkem kui kord nädalas. Pealegi, mul on maastur, see mille sa mulle ostad, on meeles?
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 13.18
Ka peale maasturi ostu kaovad kilod iseenesest, pole kuulnud et keegi makaronide ja kuivikute söömisest paksuks oleks läinud,
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 13.43
Vaata asja positiivselt, neid kuivikuid võime me koos näksida. Ka salasuhted vajavad aegajalt elavdamist. Terve nädala toitudes biifsteegist, saab kuivikutest tõeline gurmeetoit.
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 14.01
Muidugi on olemas ka Toidupank,
 
kassike, triibuline 07. jaanuar 2014, kl 14.23
.... ja prügikastid. Eriti head on kaupluste omad...
kurrrrrrr
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 14.47
Ei taha oma vastutusele su moraalset laostumist võtta, et Toidupanga rahvas sind külastama peaks. Ma sõidan oma vana maasturiga edasi ja sina saad tavapäraselt edasi toituda.
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 14.50
Õnneks on mul ressurssid, ja vana rasva ka,
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 15.02
Sul sisemist ilu ka on? Ma võtaksin endale armukeseks ilma pikema jututa mehe, kes oma olemuselt sarnane Viviani naabrimehele(Kartulid ja apelsinid). Milline aval-südamlik koerapilk silmis ja kuidas ta oma naisest räägib!
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 15.11
Ma ei räägi oma naisest, ja kui peaksingi vihastama, siis on mu silmis kalk hundipilk,
Sisemist ilu pole, muidu ma siin ei jalutaks,
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 15.23
Sellest oleksid pidanudki alustama, et pole. Aga sina jaurad autodest ja maasturitest!
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 15.26
Mõjun niigi hirmutavalt ja püüdsin endast veidi leebemat muljet jätta, ühe võimaliku lepingupartneri juba ehmatasin oma vanusega ära,
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 15.37
Üks siin teatas, et need olevat vaid numbrid.
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 15.44
Väitsin kaupluses sedasama, kui püüdsin vene rubladega maksta, millegipärast ei oldud minuga nõus,
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 15.48
Ära võta südamesse, kassaneiu oli lihtsalt ebakompetentne.:D
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 15.54
Üks paljudest, kellele ma ei suutnud muljet avaldada, :( ja nii iga päev,
 
sinine 07. jaanuar 2014, kl 16.01
Sel juhul on täna sinu kord trenni minna. Kuhugi, kus õpetatakse, kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi.:D
Homme kannad tulemustest ette. See You later!
 
nukk-marionett 07. jaanuar 2014, kl 18.58
Inimene on kummaline. ta hülgab need, kellest hoolib, nende pärast, kes neist ei hooli.
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 20.11
Kui inimene on ettearvatavalt normaalne, pole ta enamat kui nukk, mis peale mängimist riiulile tagasi tolmu koguma tõstetakse,
 
pole nukk 07. jaanuar 2014, kl 22.22
Et minevikust üle saada, pead sa esmalt leppima, et see on möödas. Pole oluline, palju kordi sa oma minevikku külastad, analüüsid, kahetsed,igatsed, ilustad... See on läbi. See ei saa sulle enam valu teha. Ega tagasi tulla. Olnu ei kordu mitte kunagi enam samal viisil. Võta parim, unusta halb. Ja ennem, kui teed lõpliku otsuse, mõtle. Ole ettevatlik teise inimese eemale tõukamisega. Mõtle ennem, kui minema kõnnid. Iga inimene on ainulaadne. Ära arva, et kõik inimesed on halvad. Ainult sellepärast, et su minevikus on olnud halbu inimesi. See, et sa oled haiget saanud... Ära karista kogu maailma. Eelkõige saad sa ise haiget. Minevikus on nii lihtne elada. Kõik see on nii turvaline. Turvaline on hoida seda, mis on tuttav. Pettumus. Valu. Üksluisus. Igavus. See on sinu keskkond. Sinu ... pettekujutelm elust. Sa ei oskagi muud näha ega tahta. Kõik uus on hirmutav. Tulevik on hirmutav. Sest see on võõras.
Nii lihtne on minevikust kaasa tuua nö mustreid. Kui mulle on tehtud haiget, teeb tema ka... Kui ma käitun nii, siis tema käitub naa... Mis sellest, et tegelikult teeb ta seda hoopis teisiti. Sa lood iseenda jaoks muhumustri ja sobitad kõik sinna mustrisse. Sest sa ei suuda näha, et on olemas ka teisi mustreid. Lilled, linnud, puud, päike. Sa hoiad kinni sellest, mis tundub nii turvaline ja oma. Mis sellest, et see on halb.
 
lõpetage ära! 07. jaanuar 2014, kl 22.30
Leia halvas head, mitte heas halba. Nii lihtne on ju olla negatiivne. Lihtne on teisi süüdistada, et kõik on halvasti. Tõesti, kõik on halvasti. On inimesi, kelle suust ei kõlagi muud, kui: miks saatus mu vastu nii halb on? See on tegelikult nii häiriv. Kui sa istud oma mätta otsas ja undad, et kõik on halvasti, siis ühel hetkel ongi. Kõik halvasti. Sest su ümber ei ole enam inimesi, kes sind kuulaks. Või aitaks. Või üldse oleks su kõrval. Negatiivsus tõmbab negatiivsust. Ja kui sa ainult undad ja undad ja undad.... jäädki undama.
Selge. Vahel jooksebki kõik kiiva. Teada ju on, et halvad asjad tulevad hulgi ja jooksuga. Kuid ... Asjad tuleb panna ritta ja siis vaadata, mida annab lahendada, mida mitte. On asju, mille lahendus ei ole sinu kätes. Ei ole üldse kellegi kätes. Sa lihtsalt pead ootama. Lootma. Parimat. Sa pead nägema head. Kasvõi killukest head. Killuke hea toob teise killu kaasa ja veel ühe killu.... Lõpuks on seda head rohkem kui sa oleksid arvanud...
 
tõsiselt 07. jaanuar 2014, kl 22.37
Pole nukk - aitäh Sulle! See oli nagu minu jaoks kirjutatud. Aitäh Sulle veelkord, just üks käestlaskmine endal käsil ...
 
probiootik 07. jaanuar 2014, kl 22.54
meis kõigis on kübeke klouni, ka siis, kui seda ei näe...
 
Hülgehall kuub 07. jaanuar 2014, kl 23.02
Kes minevikku ei mäleta, sel pole ka tulevikku.. alustad oma "uut" teekonda ikka ja alati sealt, kus hetkeks seisma jäid, mingit uue lehekülje pööramist kui sellist pole olemas ja need kes sellest räägivad ja kuulutavad on ise parajad aferistid, kellele meeldib, kui nende varasemaid patte ja tegemisi meelde ei tuletataks, inimese aju ja iseloom pole arvuti kõvaketas, teed aga "format" ja jälle ronid uude läpakasse Trooja hobuseid ja viirusi korjama, kõnnid elu lõpuni sellega, mis sul on ja külge koguneb, paremas taskus kogemused ja vasakus mälestused, siis ei vaju kiiva ja kulged sirge seljaga ja püstipäi oma eluteel, ükskõik siis hea või halvana, õiglase või ebaõiglasena, valeliku või ausana,
 
tõsine 07. jaanuar 2014, kl 23.06
hülgehall on siis patuta, kes võtab kive loopida ja silte kleepida???
 
kassirojule 07. jaanuar 2014, kl 23.39
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes minevikku ei mäleta, sel pole ka tulevikku.. a
> lustad oma "uut" teekonda ikka ja alati sealt, kus
> hetkeks seisma jäid, mingit uue lehekülje pöörami
> st kui sellist pole olemas ja need kes sellest rää
> givad ja kuulutavad on ise parajad aferistid, kell
> ele meeldib, kui nende varasemaid patte ja tegemis
> i meelde ei tuletataks, inimese aju ja iseloom pol
> e arvuti kõvaketas, teed aga "format" ja jälle ron
> id uude läpakasse Trooja hobuseid ja viirusi korja
> ma, kõnnid elu lõpuni sellega, mis sul on ja külge
> koguneb, paremas taskus kogemused ja vasakus mäle
> stused, siis ei vaju kiiva ja kulged sirge seljaga
> ja püstipäi oma eluteel, ükskõik siis hea või hal
> vana, õiglase või ebaõiglasena, valeliku või ausan
> a,

Pea siis neid oma sõnu meeles, mis sa siin praegu räägid kui sulle sinu varasemaid patte ja tegemisi meelde hakatakse tuletama!
 
Hülgehall kuub 08. jaanuar 2014, kl 08.22
Soovitan viharavi - kiire, efektiivne ja mis peamine, töötab iga ilmaga igas olukorras,
Vaidlustesse ja selgitustesse ei lasku - kes teavad, need saavad aru, kes ei, nendele pole mõtet selgitama hakatagi,
 
??? 08. jaanuar 2014, kl 09.08
hülgehall, kas leping ei olnud piisavalt täpselt paika pandud, et siin sellised emotsioonid sinu vastu? või on asi selles, et lepingu taga on ikkagi inimesed ja nendega suhteid ei saa reguleerida nagu auto või mõne muu asja kasutuslepingut?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!