Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes allkirjastab?
 
Hülgehall kuub 08. jaanuar 2014, kl 09.25
Mitte mingisuguseid lepinguid polegi paika pandud ja huvitab ennastki, millest sellised "tähelepanuavaldused", omateada olen vaikselt ja empaatiavõimeliselt püüdnud siin ringi jalutada, kedagi häirimata ja solvamata,
 
??? 08. jaanuar 2014, kl 09.53
ju siis keegi on ikkagi väga haiget saanud ja ju siis sa ise ikkagi tead, mispärast ja kuidas
 
tokkroos 08. jaanuar 2014, kl 10.33
Kõik lepingud toimivad väga hästi ja ilma silmsidekontaktita, kui ajada asju kirjalikult.
Rafineeritult. Kontoriteemades surfates. Emotsioonideta.
Aga! Niikui on tegu 2 inimesega ja tunnetega (väitke muud kui soovite, kuid kellegagi kasvõi peol või kinos olles, sa oled oma tunnete kütkes - muidu sa ju seal ei oleks. Seksist rääkimata) - on asjad emotsionaalsed.
Rsk, isegi ärilisi lepinguid täites, ei tehta seda ju kui robot! Sinu paberil sõlmitud lepingu taga on ju reaalsed inimesed, kellele vastavalt sa sead kasvõi pisiasjad oma kirjavahetuses - seegi on emotsioonidega suhtlemine. Sa tahad talle sobivalt suhelda, sest ei soovi asja solkida või häirida.

Aga, nogh, mis mina ka tean... siin foorum suheteeksperte ja kuldsuhtlejaid täis...
Ainult imelik, et nad ise elada ei oska.
 
sinine 08. jaanuar 2014, kl 11.04
Hülgehall,sul on eelmise armukesega leping veel lõpetamata? :D
 
või mitmega? 08. jaanuar 2014, kl 11.08
see leping ju ei välista armukeste paljusust.
 
Hülgehall kuub 08. jaanuar 2014, kl 12.42
haigetsaamisest võin ise pika loo pajatada, aga see pole see koht ja paraku on nii, et igaühel on suu peas ja seda saab kasutada ka ntx. enda mõtete ja tunnete avaldamiseks, kuniks on ainult mõttetult tigedad ja emotsionaalsed sihitud lahmimised ilma konkreetset tausta avamata, ei oska ka mina ise midagi targemat öelda, kas oli lepinguline või mitte,
palju ma ei taha, piisab ühest, see kelle kõrval ka tähistaevas kitsaks jääb,
 
lugesin 09. jaanuar 2014, kl 10.19
Armukese leidmine saab sul raske olema kui säärane taak vihaste exide näol järgi lohisemas, kes tahab sellist jama kaela peale. Armukese suhte üks eeldusi on diskreetsus.
 
Hülgehall kuub 09. jaanuar 2014, kl 11.06
Ega sellised asjad avalikult ei käigi aga nn. exide osas oleks endal ka huvitav teada, kes mind isiklikuks omandiks peab, sest armukest kui sellist klassikalisel kujul mul polegi olnud, virtuaalne suhtlus ja kirjavahetus on olnud ning oletan et saab ka edaspidi, kuid see ei peaks andma alust haiglasliku oamndiinstinkti väljaelamiseks (eriti kui oled sattunud kellegi hinge ja südamesse, kas omatahtsi või vastutahtsi), tahan ise elada ja laseks ka teistel elada, kes tahavad,
 
lugeja 09. jaanuar 2014, kl 12.28
haiglaslikust omandiinstinktist pajatavad harilikult mehed, kes ise tahavad valikuta ringi tõmmata.
 
täna olen ise 10. jaanuar 2014, kl 09.23
teema on siis muutunud jälle ärapanemiseks ja solvamisteks?
kindel, et ühepoolset möödalaskmist suhtes olla ei saa, seda peaks hülggehall endale teadvustama. lisaks võiks olla rohkem mehelikum, käitumata nagu sõrme lõiganud 3-aastane. Sinu kannatustest oli juba pikk-pikk teema, kas see ei lõpe kunagi?
 
sinine 10. jaanuar 2014, kl 10.53
armukese soetamise lepingu arutelu on päevakorrast maha võetud vist, hülgehall kuub? :D
 
Hülgehall kuub 10. jaanuar 2014, kl 11.37
Ei sugugi, kuid see toimub lihtsalt mõnel teisel ajal mõnes teises kohas ja kellegi teisega,
 
tortilla 10. jaanuar 2014, kl 12.26
vaja on muuta iseennast, mitte kohta. siin teavad sind juba kõik, tõesti lootust vähe mingi ullike leida. sul pole armukesele midagi pakkuda, aina kaebled.
 
frankensteini looja 10. jaanuar 2014, kl 13.15
taaskord: ükski heategu ei jää karistuseta...
 
Hülgehall kuub 10. jaanuar 2014, kl 14.26
Nõustun selle arvamusega,
 
khaki karva kampsun 10. jaanuar 2014, kl 14.41
6276 vaatamist, 225 kommentaari, teab mitukümmend tuhat klahvivajutust et küsimustele vastata ja 12 raisatud päeva - ongi kogu tulemus? Natuke kesine, ma ütleksin. Ja küsimus, kust siis ikkagi leida omale ühte sümpaatset armukest (ilma lepingutagi), jääb endiselt õhku.
 
Hülgehall kuub 10. jaanuar 2014, kl 15.01
Nõustun ka selle arvamusega, aga midagi pole teha, kui ei saa, siis ei saa, aga vähemalt ei saa ka need kes ei taha, et saaksin..
 
eelmisele 10. jaanuar 2014, kl 17.02
millest sinu uskumus, et nemad ei saa, kes ei taha, et sina saaksid?
 
meeste värk! 10. jaanuar 2014, kl 18.36
hülgehall kuub kannatab jälitusmaania all, aeg oleks armukese asemel meditsiinilist abi otsida
 
Agnes 24. juuli 2014, kl 03.17
leping sai siis allkirja vä?
 
Tauno 24. juuli 2014, kl 06.47
Jup, panin hülgehallile juurikani soolikasse!
 
Mauno 24. juuli 2014, kl 09.19
kas mina ka saan?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!