Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Seksisemu
 
mees28 29. aprill 2014, kl 19.08
Soovin leida seksisemu, kuna tööd ja reisimist on palju ning pereeluks pole hetkel aega, aga füüsilised vajadused on siiski alles.

Hetkel seksisemudega kogemused puuduvad, aga on tahaks ka ajaga kaasas käia ja viimaks ära proovida :) Selline lihtne ja konkreetne draamavaba üritus.

Peaksid olema minust noorem ja saleda kehaehitusega. Mina olen pikka kasvu ja sportliku kehaga.

Mõttekaaslastel palun emaili teel ühendust võtta.
 
omg 29. aprill 2014, kl 19.34
Kardan, et on natuke raske leida mõttekaaslasi tüübil, kes nimetab ennast porgandimahlakeseks :)
 
Vello 29. aprill 2014, kl 19.43
Näita pilti ka! Esmalt võiksime nt kinno minna ka? Või tahad kohe voodisse?
 
n45 29. aprill 2014, kl 19.47
Mina sobin sulle kui rusikas silmaauku.
 
penso69 29. aprill 2014, kl 21.09
tahan suguühet teha, olen nõus ka eelmänguga
 
musklimees_bmw69 29. aprill 2014, kl 21.32
omg: väike huumor ei tee paha, aga sinu meeleheaks lisasine antud postitusele juba mehisema nime :)
 
Mis bmw mehel ka on 29. aprill 2014, kl 21.39
Tänapäeval on nüansid tähtsad.
 
Hülgehall kuub 29. aprill 2014, kl 21.52
väärt mõte - ega üksi enam julgegi naistesse minna, hea kui mõne toreda semu kaasa saab võtta..
 
neiuke 30. aprill 2014, kl 20.53
Tundub põnev, kuid olen liiga arg selleks
 
Chätryyn 03. mai 2014, kl 12.03
Mind huvitab ka mis BMW on-kas X5 või koguni X6?;)
 
Tom 03. mai 2014, kl 12.21
kas koleautodest juba villand ei saa? moodsad tibid valivad ju Evoque :)
 
mees28 03. mai 2014, kl 12.39
Aga Chätryyn, kui sa sobivas vanuses oled, siis kirjuta ja vaatame auto üle :)
 
Chätryyn: to Tom 03. mai 2014, kl 13.38
Mina igatahes alla X5 autosse oma jalga ei tõsta:) Kas evoqued polnud mitte mingid Star Warsi tegelaskujud? BMW on parim!
 
Tom 03. mai 2014, kl 14.12
x5 on ilmetu, x6 suisa kole auto, kvaliteedi kohta võib vaid seda öölda, et üks selline lihtsalt tappis mu klassivenna ää ja pääle seda ma neist suurt ei arva.

evok on tähesõdadest pärit küll, nääb selline nunnu välja kah :)

http://www.landrover.ee/media/pricelists-pdf/estonia/evoque-jaehinnakiri-2014_final.pdf
 
Q7 03. mai 2014, kl 17.08
Evoque on ju homode auto.
 
to Tom 03. mai 2014, kl 18.16
Mis autoga ise sõidad?
 
Fiat 03. mai 2014, kl 18.16
Fiat on parim, pole vaja palju ruumi parkimiseks.
Naised on ka hullud fiati järele.
 
Tom 03. mai 2014, kl 21.23
Ma ei risusta linna autoloksuga. Tasuta buss viib mind igasse soovitud sihtpunkti!
 
kokkuhoidlik mees 03. mai 2014, kl 22.12
uuuvitav oleks kohe kohata neid autodeta mehi...
ja moorid vuristavad sexijärgi vä? no irw.
nii meeleheitel ei peaks ju ka olema.
 
fiati mehed 03. mai 2014, kl 22.33
http://www.netcarshow.com/fiat/2013-viaggio/800x600/wallpaper_01.htm

Kui mõtled sellist fiatti, siis olen nõus, muidu jääb ära
 
mees28 04. mai 2014, kl 09.59
Chätryyn, X5 ja X5... Mul on parem ja oluliselt kiirem kui X5. Tundub, et lahmid niisama ja reaalset tutvujat sinust pole.
 
Chätryyn 04. mai 2014, kl 13.12
No mis auto Sul siis on kui X5 pole?
 
mees28 04. mai 2014, kl 14.32
Mitsubishi Lancer - öko ja püss ühes !
 
Tom 04. mai 2014, kl 15.02
nagu mu nimekaimgi, eelistan ma autovaba liikumist, aa pigem siiski omi jalgu või siis jalgratast.
ädavajadusteks on muidugi ka rauakolakas garaažis olemas, aa eks ta selline utilitaarne asi rohkem ole :)
 
mees28 05. mai 2014, kl 14.49
Lancer küll püss ei ole, liiga vähe kilovatte. Aga X5-st on enamus suure mootoriga viiesed ja seitsmesed paremad. Ja ma ei mõtle siin mingeid vanu pille. X5 selline wannabe ehitaja auto ja X6 selline kesksoost isiku auto. See X6 ise ka selline, et ei saa aru, mis ta olla tahab - maastur pole, aga samas natuke nagu on, sportauto pole, luksusauto pole, aga natuke on. Selline igast asjast natuke.
 
Naistel on soov 07. mai 2014, kl 11.58
Et autosse istudes saaks kõrgemalt väljavaadata, sest see teeb neil enesetunde paremaks. Sellepärast sobivadki kanade püüdmiseks maasturid. Juhitavus ja kütusekulu pole neile oluline (mees ju maksab)
Lisaks meeldivad naistele suured veljed ja just siin on ka maasturitel eelis, kuna neil on koopad suuremad ja mahutavad suuremaid läikivamaid rõngaid. Enamus naistel on suurte läikivate rõngaste fetish.
Neile meeldivad ju kallid suure kiviga sõrmused ka.
Kui mees tahab skoorida naistes, siis tuleb Lancer Evo väljavahetada näiteks Honda CRV vastu (võib olla ka Captiva jne.)ja valik on kohe laiem.
Muidugi siis peab arvestama, et ligi 30 a vana nelikvedu rullnoka bemm on ka sellest kiirem eriti just libedal.

Kõige parem on, kui pead mitut autot, kus üks on spetsiaalselt kanade püüdmiseks ja teine on endale sõites meeleolu loomiseks.
Jäta EVO alles ja võta uus linnamaastur ja skoorid kuhjas normaalseid naisi (liiga kallis auto tõmbab ka igasugu sitta ligi)
Muidugi ei tasu kõike liiga tõsiselt võtta, sest kurja ja tõsise näoga on üldse raske naisi saada.
 
teadjam 07. mai 2014, kl 13.04
auto ei tohi olla seest räpane ja mees peab olema puhas ja hoolitsetud.
sest mõttes riietab end iga naine autos lahti.
nii nad ise räägivad.
 
nips 07. mai 2014, kl 14.46
Kuulge kutt otsib ju seksisemu? Teie räägite ebaolulisest - autodest. Mõistlik mees, aega pole, aga vahel tahaks torud tühjaks laadida. Meeldib, ei meeldi see pole oluline.
 
nipsule 07. mai 2014, kl 17.25
Kui auto oleks seksis väga ebaoluline, siis poleks autotööstus selliseks arenenud nagu ta täna on.
Kui peenis on üks väga oluline osa seksis, siis mängib kaasaga ju peenisepikendus aga samas ei pikenda ta kunagi peenist liiga pikaks, et valus hakkab.
Teine variant on ennast doktoriks koolitada aga see läheb juba paljudele ulme valdkonda.
 
To Tom 07. mai 2014, kl 23.06
Ära aja paska - sa kloun pole X5 sõitnudki ega ka avariid kogenud! Isiklikult näinud pealt, kuidas min 100km/h sõitvale X5 keeras pajero ette, pajero vanal oli kiirabisse asja ja X5 proua astus autost välja ja ei miskit, airbag oli näo punaseks teinud! Sõitnud erinevate x5 ja teised jeebid ei kannata võrdlust!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!