Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Seksisemu
mansion ghost 11. mai 2014, kl 21.06
´eelmisele´ ei ole Sa maalt, sest maal ei saa nii rumalad elada :D)
nn "tänavamaasturid" on ikka linnavurlede lõbu, ka maal saab sedaaniga hakkama, kui pole vaja mööda karjamaid ja metsi seigelda. Aga sõida millega tahes, kasvõi belarussiga.
 
punapea 11. mai 2014, kl 21.15
hea võrdlus: töötunkedega restorani nagu maastur linnas:DDD

ja maakas maasturiga (tätsa õige valik ja elistus, peaks ütlema et hea maitse:D), sinu linnareisid pole ju nii tihedad, et see peaks kedagi häirima, kui oma jubeda monstrumiga linnaõhku risustad ja visuaalselt kellegi ilumeelt häirid. palju sa seal loomaaias ja kohvikus ning ostutuuridel ikka käid või külas oma tuttaval. ega sul palju aega linnas paarutada ole, kui maaelu vajab tublisid inimesi, kes seal elu edendavad. pealinnas käiakse ikka puhkamas, onju:D
 
Muie 11. mai 2014, kl 21.38
Väljavõte tänasest delfi artiklist:
Naiste vastuste puhul, et miks nad sobivat partnerit ei leia, torkas silma, et meestele esitatakse tohutult kõrgeid nõudmisi. Soovitakse, et mees vastaks korraga väga mitmesugustele tingimustele, piltlikult öeldes oleks korraga vähemalt akadeemik, olümpiavõitja ja hea torumees.

Artikkel: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/liisa-pakosta-kaitsekone-eesti-meeste-toetuseks-ja-vastulause-president-ilvesele-uldistus-meeste-vastutustundetusest-on-kohatu.d?id=68650427


Siinsetel küll ei ole ju selliseid nõumisi. Foorumistaaril on vaid üks küsimus: kas sul jeep on?
 
to 11. mai 2014, kl 21.44
Muie Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väljavõte tänasest delfi artiklist:
> Naiste vast
> uste puhul, et miks nad sobivat partnerit ei leia,
> torkas silma, et meestele esitatakse tohutult kõr
> geid nõudmisi. Soovitakse, et mees vastaks korraga
> väga mitmesugustele tingimustele, piltlikult öeld
> es oleks korraga vähemalt akadeemik, olümpiavõitja
> ja hea torumees.
>
> Artikkel: http://www.del
> fi.ee/news/paevauudised/arvamus/liisa-pakosta-kait
> sekone-eesti-meeste-toetuseks-ja-vastulause-presid
> ent-ilvesele-uldistus-meeste-vastutustundetusest-o
> n-kohatu.d?id=68650427
>
>
> Siinsetel küll e
> i ole ju selliseid nõumisi. Foorumistaaril on vaid
> üks küsimus: kas sul jeep on?

10 punkti! :D
 
täitsa blond 11. mai 2014, kl 22.17
Ole sa, Jumal, tänatud, et sa siia ilma maasturid lõid:)
Maastur on nagu lakmuspaber, et testida potentsiaalse mehe komplekse ja musta kadedust:)))
 
NäkkDonalds 11. mai 2014, kl 22.20
Millega saaksid mehed testida potentsiaalse naise komplekse ja musta kadedust?
mansion ghost 11. mai 2014, kl 22.23
Oh seda blondi elukest, viska kont(jeep) ja oledki kõigil kondina hambus :D)
 
täitsa blond 11. mai 2014, kl 22.23
Eks ikka kaalunumbri, ilu ja vanuse küsimisega:D
 
punapea 11. mai 2014, kl 22.28
mansion ghost, see pole kont. vale võrdlus. isegi hea et see jeebiteema siin päevakorral on. vähemalt on hea sel teemal asjad selgeks rääkida, et misasi see jeep siis ikkagi on - maakale tõeliselt sobilik sõiduvahend, linnainimesele sobimatu, naeruväärne, kohatu. võibolla on maainimene linna õnne otsima tulnud, ega oska muu autoga enam sõita. siis on hea, kui tehakse selgitustööd, et linnavurle (maalt linna õnne otsima kolinud maakas) ka aru saaks:D
mansion ghost 11. mai 2014, kl 22.32
Piisab vast kaalunumbri küsimisest, kui daamed kihevile lähevad :)
"ilusad" on nad kõik ja vanusega on täpselt nii nagu on - "parim enne" ja "kõlblik kuni"
 
NäkkDonalds 11. mai 2014, kl 22.39
Nii et kui ma ütlen kohe ausalt ära, et olen vana, paks ja kole, siis tähendab, et mul pole komplekse ja kadedust?
mansion ghost 11. mai 2014, kl 22.40
´punapea´, kogu lugupidamise juures, kilulinnas kannatabki vaid maasturiga sõita :(
niipalju, kui tööasjus on seal tulnud ringi seigelda on see ikka masendav. Ega asjata pole linnast väljasõidul loosungit "Head teed"
 
Pert Vere 11. mai 2014, kl 22.40
NäkkDonalds Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii et kui ma ütlen kohe ausalt ära, et olen vana,
> paks ja kole, siis tähendab, et mul pole kompleks
> e ja kadedust?

Otse vastupidi, siis sul just ongi kadedus ja kompleksid :D
 
Pert Vere 11. mai 2014, kl 22.44
Hmm, mul sel aastal kasutusliising lõppemas... Tegelt oleks pull tööandjalt järgmiseks ametimasinaks mingi kasvõi Duster välja kaubelda, ning TB kohtingule kutsuda.
Tea kas ajaks kohe kanni kikki :-)))?
 
NäkkDonalds 11. mai 2014, kl 22.53
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> NäkkDonalds Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
> > Nii et kui ma
> ütlen kohe ausalt ära, et olen vana,
> > paks ja
> kole, siis tähendab, et mul pole kompleks
> > e
> ja kadedust?
>
> Otse vastupidi, siis sul just
> ongi kadedus ja kompleksid :D

No kus mul siis need kadedus ja kompleksid on, kui ma ausalt kohe üles tunnistan?:D
 
täitsa blond 11. mai 2014, kl 22.55
irwwww, aga arutame seda asja, mis marki, mis värvi, mootorimaht jne:D
Kallis Pert...kogu lugupidamisega sinu tarkuse, taibukuse, huumorimeele ja mille iganes juures, ei saa sa jäärapäiselt aru minu lihtsast sõnumist.
Ma siiski arvan, et sa saad, aga isegi sul on vahel tore blondi mängida:)
 
punapea 11. mai 2014, kl 22.57
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´punapea´, kogu lugupidamise juures, kilulinnas ka
> nnatabki vaid maasturiga sõita :(
> niipalju, ku
> i tööasjus on seal tulnud ringi seigelda on see ik
> ka masendav. Ega asjata pole linnast väljasõidul l
> oosungit "Head teed"
----------------------

les siis seda eneseõigustust ei tea - ammu teada jutt, et maastur linnas tänavaaukudele ainus sobiv . see on nokk kinni saba lahti - linn sõdib autodega, autod linnaga:D see on alati nii, et kannatavad nõrgemad - maasturiha mats paneb jõhkralt gaasi, linnast hooliv saab selle pahvaka näkku. ega lahendust vist polegi enne, kui inimesed kultuursemaks muutuvad ja õpivad ka teistega arvestama.
kuid see on siiski hale vabandus ja kindlasti pole see just kõige parem lahendus. els näis, küll eestlane ka kord eurooplaseks ja haritud rahvaks saab:D
 
Ei ole vaja maasturiga sõita 11. mai 2014, kl 23.04
Mul on ka maal kastikas ja sellega käime oma metsa korrastamas ja seal ta tõesti õigustab aga õhtul linnas klubi ees ülisuured asfaldi veljed all oleks ikka piinlik.
Jutt igasugustest tänava aukudest ja äärekividest on rohkem selline idioodi vabandus.
Miks ei või asju nimetada õigete nimedega, et ostsin maasturi, kuna soovin rohkem silmapaista ja see on juba vana tõde, et kanadele meeldivad maasturid ja neid saab maasturiga kergemini kätte.
Mehed tahavad ju ikka põrutada niikaua kui veri ikka alla valgub ja seda ei peaks ju ometi häbenema.
Inimene elab korra elus ja tuleb ju leida efektiivsemad moodused paremini elamiseks.
 
punapea 11. mai 2014, kl 23.05
ja samas, kui nüüd järgi mõelda, siis on teed viimasel ajal pievalt lapitud, korrastatakse ikka siit-seal. kus need jubedad augud linnas on, pole mina eriti tähele pannud. võibolla lasnamäel või koplis või mõnes muus auulis. ausalt, mina ei näe siin auke enam, lagunevad need teed pigem raskete ja sobimatute linna"maasturite" rataste all:P kus kandis need kõige jubedamad augud siis on? kesklinnas? seal võiks jala ikka liigelda - kõik kaugused on jalgsi vägagi läbitavad. tegelikult kui see linnavalitsus ikka nii kõva võitja on, siis tehku ära - kesklinn autovabaks.
 
Pert Vere 11. mai 2014, kl 23.20
täitsa blond Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Ma siiski arvan, et sa saa
> d, aga isegi sul on vahel tore blondi mängida:)

Hehe, muidu Täitsa Blond küll, aga näe, nädala-paariga jõuab ka asja iva juurde :P Ma isegi Agnese närvid jõudsin juba ära närida :D
 
Agnes 12. mai 2014, kl 08.11
Pert,

Ära kanna enda nõrka närvikava minule üle ja inimkatsete tegemiseks vali nõrgem vastane, et su võit oleks kindel..minu puhul on su kaotus ette teada :)
Lihtsalt..ma vahest ei viitsi kaasa vaielda vaidlemise pärast või ei viitsi ma delfis kahele alati töötavale teemale puid alla laduda..naiste valupunkt on keha, meeste peal töötab auto..mind ei puuduta kumbki - mõlemad on heas korras.
 
nihilist 12. mai 2014, kl 08.23
Agnese viimase postitusega olen ühte meelt. Siin lugedes jääb mulje, et "tutvujad" otsivad meeleheitlikult põhjuseid, et mitte tutvuda. Naistele pannakse süüks, et pole modelli kehaga ja vanust, meestele jeebi puudumist ja kõhna rahakotti. Üks kord teema sees kõlaksid need väited isegi humoorikalt, aga kuust kuusse ühest ja samast jaurata on juba rohkem kui tülgastav. Nii vaese mõttemaailmaga, kus mingeid muid teemasid ei olegi, ei leia tõesti naist ega meest.
 
Agnes 12. mai 2014, kl 08.40
Nihilist jõudis nüüd küll millegini, mille peale siinsed tarkpead üldiselt ei tule.
Meeleheitlikult vaevalt, et keegi põhjuseid otsib..pigem osad ei püüa meeleheitlikult varjata oma tumedamat poolt ja ei vaevu lipitsedes nahast välja pugema, et ta jumala eest kõigile meeldida.
Miks peakski tahtma tutvuda/suhelda piiratud mõtlemisvõimega inimesega..
 
:) 12. mai 2014, kl 08.48
Peretüli leidis lahenduse, sõbranna muutus pandavaks:)
 
Tom 12. mai 2014, kl 09.26
maasturid maasturiteks, aa kõrgel sõitmiseks piisab ka valgest kaubikust :) päälegi saab kaubikul küproki kongist välja visata ja voodi asemele tõsta. pole vaja loodusesse minnes telki kaasa vedada, vaid saab seksirõõme ka tsiviliseeritud inimese kombel nautida :D
 
Agnes 12. mai 2014, kl 09.31
Kas mitte valge kaubikuga pole veel hullem Tallinnas liigelda, kui masturiga..m mõtlen sõidumugvust ja manööverdamist?
Et oleme võrdsed..see on vist täispuguga kätte jõudnud..mehed ei tea enam sõidriistdest suurt midagi.
 
Tom 12. mai 2014, kl 09.44
ei ole sel kaubikul äda miskit. isegi olen vajaduse korral laenutusest võtt ja tegelikult on täitsa mugavad sõiduriistad. eriti hää on maanteel mõnele "naistekale" paari meetri pääle sappa võtta ja siis niimoodi närvidele käia :D
 
Pert Vere 12. mai 2014, kl 10.14
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert,
>
> Ära kanna enda nõrka närvikava minule
> üle ja inimkatsete tegemiseks vali nõrgem vastane
> , et su võit oleks kindel..minu puhul on su kaotus
> ette teada :)
> Lihtsalt..ma vahest ei viitsi ka
> asa vaielda vaidlemise pärast või ei viitsi ma del
> fis kahele alati töötavale teemale puid alla ladud
> a..naiste valupunkt on keha, meeste peal töötab au
> to..mind ei puuduta kumbki - mõlemad on heas korra
> s.

Enda nõrka närvikava?
Eks kõigil ole omad valupunktid, mujale vajutades aga pole närve ollagi.
Ära sinagi end üle hinda ega vastast alahinda.
Phyrrose võit on samuti kaotus.
 
punapea 12. mai 2014, kl 11.00
nii palju, kui mina jäärakesi tunnen, siis nende neurootiliste tüüpide ainus võit ongi pyrrhose võit:D
 
Agnes 12. mai 2014, kl 11.00
Mõttetu..täiesti mõttetu..tahan ka sellist mõõdupuud nagu PP jaoks on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!