Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Seksisemu
 
tibi55 08. mai 2014, kl 06.51
maisaa aru - kui inimene midagi muud ei taha kui seksi, siis miks ta bordelli ei lähe??+
 
Tom 08. mai 2014, kl 08.18
To Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära aja paska - sa kloun pole X5 sõitnudki ega ka
> avariid kogenud! Isiklikult näinud pealt, kuidas m
> in 100km/h sõitvale X5 keeras pajero ette, pajero
> vanal oli kiirabisse asja ja X5 proua astus autost
> välja ja ei miskit, airbag oli näo punaseks teinu
> d! Sõitnud erinevate x5 ja teised jeebid ei kannat
> a võrdlust!

ära ise rooja siin, keegi pole mingist avariist rääkinudki. vihjeks võin öölda, et kiirus oli 0 ;)
 
rp 08. mai 2014, kl 09.59
ma ka ei taipa,miks ei minda bordelli kui vaid seksi tahetakse,
 
Agnes 08. mai 2014, kl 10.48
Mehed! Raiuge endale pealuusisse, et mitte ükski naine (ja ka osad mehed) ei usu teie mula peetud ökonoomsest autost ja selle headusest.
Teil lihtsalt pole raha, et seda osta ja omada, sest muidu ostaksite midagi veelgi odavamat ja üle jäänud raha annetaksite kasside varjupaigale.
Uue, turvalise, mugava ja kalli auto mõttetusi oskavad ritta seada need, kes ise iialgi selleni ei ulatu..põhjuse leiab alati.
 
Pert Vere 08. mai 2014, kl 11.14
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehed! Raiuge endale pealuusisse, et mitte ükski n
> aine (ja ka osad mehed) ei usu teie mula peetud ök
> onoomsest autost ja selle headusest.
> Teil liht
> salt pole raha, et seda osta ja omada, sest muidu
> ostaksite midagi veelgi odavamat ja üle jäänud rah
> a annetaksite kasside varjupaigale.
> Uue, turval
> ise, mugava ja kalli auto mõttetusi oskavad ritta
> seada need, kes ise iialgi selleni ei ulatu..põhju
> se leiab alati.


Umbes nii, et 0,1% mehi omab masinat, mis 99,9% naiste jalad automaatselt laiali ajab?

Agnes, loodan et sa oled nüüd enda üle uhke, paljastamaks 99,9% meeste nõrka kohta - võimetust lubada endale sellist masinat.
 
Agnes 08. mai 2014, kl 11.24
Pert Vere,

Ma pole selle üle uhke, et jeep mu jalgu laiali ei ajanud ja et ma pole neid üleüldse tükk aega laiali ajanud.

Nii, et ära tee omi järeldusi..sexil ja jeebil ei ole mingit seost..oletasin, et s i n a oled arukam :(
 
Pert Vere 08. mai 2014, kl 11.41
Agnes, te olete siin kahekesi seda mõtet juba nii kaua meile sisendanud, et vägisi panebki juba uskuma.

Eks ole ikka nii, et kui kordad üht ja sama mantrat päevad otsa, muutub see teiste jaoks naljatlemisest lõpuks ajupesuks ja isegi usutavaks ajupesuks.

Vahepeal pikka aega loetud mammona jumalikustamine pani lõpuks vaid õlgu kehitama ja silmi niimoodi kirjutajate nimesid nähes nende tekstist väikese põlgustundega vaid üle libisema.
Oligi see eesmärk? Luba kahelda.

Ma olen nõus, et õnn ei peitu rahas, niisamuti, kui et ka ilma rahata tegelikult õnne ei ole. Aga siin pole juttu olnud üldse rahatust situatsioonist vaid keskmisest palju suurematest võimalustest, milleni, paraku, paljud ei küündi ega saagi küündima.

Sinu sõbrants võib sulle kirjeldada, kui suur eneseuhkus mul on (:) - pole ime, et ma ei suuda SELLISE nähvamise peale tõepoolest vastamata jätta.
 
Agnes 08. mai 2014, kl 12.03
Pert,

No, kui juba on ajupesuefekt, siis pidid ikka väga hoolega lugema, aga oleksid võinud veelgi hoolikamalt, siis märkaksid seda, mis ridade vahel..sinult oleks seda küll eeldanud.
Aga ma ei hakka sügavamalt seletama..muutun veel hingeliseks ja siis on mu harkisjalgnejeebikuulsus kadunud..las me jääda sellele helesinisele ekraanile sellistena..

Sellise NÄHVAMISE peale reageerisid sa ikka väga tagasihoidlikult, olen märganud, et suudad paalju enamat :)
 
Pert Vere 08. mai 2014, kl 13.17
Tagasihoidlikult märgin siiski, et nagu öeldud, mingil hetkel hakkab ridadevaheline kontekst ära kaduma.
Ilmselt on siis süüdi minu enda laiskus, mis ei lasknud mul postitustesse a' la "mis auto sul on?" sügavamalt süüvida või nende üle pikemalt juurelda. Tõele au andes aga ei olnud ka ilmselt põhjust?

Mingi hetk kujuneb igast foorumlasest mingi pilt ette. Mõnest paremamaitseline, mõnest mitte.
Paraku aga - inimesed muutuvad ajas, muutuvad ka põhimõtted mille järgi elatakse. Ses suhtes ei ole keegi erand, sest väärtushinnanguid vaadatakse kogu elu jooksul ümber.

Kui XXX näiteks tõepoolest otsustas, et ta on väärt vaid jeebimeest, siis on see tema õigus seda arvata, ja las tema siis rahus olla ja arvata. (õlakehitus)
Kui aga seesama XXX suunab oma eelistuse üldistamiseks, on see juba ka teiste lugejate, kelle kohta võib üldistus käia, asi.

Ma tegelikkuses siiski loen... või nüüd vaid viskan pilku vaid teemadele, leidmata sealt järjekordselt midagi uut, läheb foorum tagasi kinni.
Seekord märkasin seni veidi rohkem huvi pakkunud postitaja nime, ning uurisin ajaviiteks teemat veidi lähemalt. Siiski, ei midagi.

Tagasihoidliku reageerimise peale aga - eks igaühele tema mõõdupuu järgi. Sinu oma on just selline mõõdupuu. Nagu näha, oli mõõdik täpne.
Minu kuvand teistele on lõbusam lärmaja :)?
jah... tegelikkuses mahub lõbusus vaid naeru peitvate silmade ja paari üksiku silmanurga-kortsu taha.
Küll neidki postitusi veel tuleb, aga... igaühele tema mõõdu järgi.
 
Tänapäeva kanad on juba järjest targemad 08. mai 2014, kl 18.51
Ja ainult autost enam ei piisa, kuna neid saavad kõik liiga kergesti liisida või laenata aga mehe elamise tahab iga normaalne naine ülevaadata, kuna nende liisimine ja laenamine on juba keerulisem.
Nagu Murphy seadus ütleb: et auto võib sul olla kasvõi viimane sara, kui sul ettenäidata vinge uus eramu.
 
mehe elamine 09. mai 2014, kl 18.54
mehe elamine ka ei huvita, kuna ei kavatse mehe laene ja liisinguid ju üle võtta. Korralik auto, jeep siis nagu siin kadedusest mehed vahutavad, on lihtsalt kõrgem, mugav auto. miks peaks autosse sisse roomama?
 
naise auto 09. mai 2014, kl 19.09
on valge kaubik, saab kummardumata sisse ronida. paparatsod ei saa ka hargivahele piiluda ja sündsusetuid pilte plõksida
 
täitsa blond 09. mai 2014, kl 21.48
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes, te olete siin kahekesi seda mõtet juba nii
> kaua meile sisendanud, et vägisi panebki juba usku
> ma.
>
> Eks ole ikka nii, et kui kordad üht ja
> sama mantrat päevad otsa, muutub see teiste jaoks
> naljatlemisest lõpuks ajupesuks ja isegi usutavaks
> ajupesuks.

Muudaks selle lause konteksti nüüd naiste vaatevinklist.
Eks ole ikka nii, et kui mehed kordavad üht ja sama mantrat päevad otsa, muutub see naiste jaoks naljatlemisest lõpuks ajupesuks ja isegi usutavaks ajupesuks.

Tuletame siis veelkord meelde delfimeeste Püha Kolmainsust, ilma milleta ei ole siin mitte ühtegi tutuvumissoovi (vb mõni üksik erand) ja see on....naise KEHAKAAL, ILU JA VANUS.
4kympine ei mahu reeglina enam mitte üheski kategoorias üle delfimehe lati.
Meie teeme Agnesega vähemalt nalja,...a`la jeep, mis meeste meelest polegi naljakas....huvitav küll, miks?
Mehed nõuavad aga tõsimeeli naistelt ainult missivälimimust....hea vabandus kah olemas....koleda vaala peale ei tõuse.
Teate, naised ka ei märgu iga kompleksides tölli peale, kes vahivad vidukil silmadega järele neile, kes on juhtumisi natuke edukamad.
Pole veel juhtunud lugema, et mõni naine mõnitaks siin mõne mehe autot (tõsiselt), küll aga mõnitatavad mehed ise „jeebimehi“ ja nende mikroriista ja siinseid naisi... nende välimust ja isegi normaalset kehakaalu.
Miks ma peaksin sellistega tahtma kohtuda?
Minema nagu lehm ülevaatusele, kus hinnatakse ainult mullikaid, aga pullide enda pringist kehast on järel vaid mälestus....rippuvad kotid ja ülikõrge ego.

Lugupidamisega,
Teie Vaal
 
Agnes 09. mai 2014, kl 22.05
Hästi öeldud, väga hästi öeldud!

Huvitav, kas kunagi vastasugu võtab naisteautod ka käsile..Blond, sa oma käula eest siis veel saad :)
 
kes on näinud? 10. mai 2014, kl 03.32
mis pann muidu alul on? et see teda niihirmsasti jeepide omanikke vihkama paneb?
 
tiibadega kurat 10. mai 2014, kl 06.36
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.38.
 
Pert Vere 10. mai 2014, kl 07.35
Tegelikult kirjutasin juba eile vastuse TB-le. Hea et nagu tavaliselt, esimest emotsiooni teele ei saatnud, kuigi näpp kõheles hiirenupul.

Tiibadega Kurat ütles nüüd aga paljugi ära ja pehmemalt.

Panen siia vaid oma eilse postituse lõpu.
.....



Ma ei ole nõus Agnesega. See EI ole hästi öeldud.

Julgen väita, et postitus on kontekstidest välja rebitud, üldistav ja lahmiv. Minu jaoks täielik pettumus.

Tahaks loota, et ka mina olen siinne foorumlane, seega puudutas see mind samapalju, kui teisigi siinseid mehi. No mida tümitamine niimoodi umbes ja laia suuga?

Alati saab leida koha, kus on rohi rohelisem ja (rikkad?) mehed jalaga segada. Tea vaid enda väärtust ja anna end õige hinnaga.



Lugupidamisega,

PV
 
Agnes 10. mai 2014, kl 08.32
Väga mõistlik on vahelduseks muuta vaatenurka ja läheneda asjale teisest küljest.
Olen Tiibadega Kuradiga väga nõus, jutt on venev, arukas ja näited head.

Seeme..mingi hirm..läbielatud kogemus..Just! Erinevad inimesed, erinevad juhused ja igaühel omad kogemused. Nii võibki mõne peakeses idaneda seemneke, et tõenäoliselt on suur vahe, kas Scaniaga põrkab kokku sportauto või täisraamil maastur. Midagi pole parata, aga maastur tundub turvalisem, aga eks juhuseid ole nii ja naasuguseid ja nagu näha jääb ellu ka mitte maasturiga sõites.

Virtuaalses keskonnas avaldatud negatiivsete arvamuste kohta naise välimuse osas..see on nüüd küll maamunal viimane asi, millele tähelepanu võiks pöörata. Niisamuti arvamus persooni enda kohta, sest kõigile meeldida ei ole mitte iialgi võimalik ja kui mõne avaliku foorumi külastamise eesmärk on lõbus-lollitav ajaviide, mitte paaniline meheotsing, nagu mõned ekslikult arvavad, siis kõikide kaasfoorumlaste arvamuste ümberlükkamine on nagu võitlus tuuleveskiga.

Mis puutub konkreetselt foorumisse, kus me kõik ühiselt sõna võtame, siis selle keskkonna erinevad tegelased ainult lisavad värve. Kujutage ette, kui k õ i k oleks ühesugused mõistlikud, tasakaalukad, alati viisakad ja suht puuduliku huumorimeelega...igav, arvan ma ja nii ma mõtlesin eile siin ühte naisterahvast lugedes..mõtlesingi, et kas ta on päris elus ka nii kuiv ja ilmetu.
Muidugi me jätame endast siin mingi mulje ja muidugi kumab inimese tõelist loomust, aga ärgem ajagem segi virtuaalset elu ja reaalset. Räägin selle vihatud Täitsa blondiga pea igal õhtul arvutis ja teemaks ei ole dziibid, minett ja meheotsing delfist. Olen Tallinnas sõitnud tema autos ja Tartus tema minu autos ja me ei kima mööda linna autoaknad lahti, et irvitades kesklassimasinatele keskmist sõrme näidata või jeepe nähes istmesoojendust sisse lülitades ei muutu salong aurudest udupilveks.

Kummad on rumalamad, kas need, kelle repertuaar on lollitav ja keksiv pläma jeepidest ja otsitava rikka mehe sõiduriista armatuurile visatud harkis jalgadest või need, kes seda jahu uskuma jäävad? Kas ilma sellise tekstita üldse oleks silma jäänud niigi palju, et loputatud aju paneb ühel päeval vaid õlgu kehitama? Jällegi, inimesed on erinevad ja mina nõutu õlekehituse asemel tahaks juba silma jäänud isiku puhul teada, kas selline tegelaskuju reaalselt ka sarnaneb.
Ärge oletage, ärge tehke järeldusi, ärge võtke isiklikult ja unustage nüüd kogu eelnev jutt :)

Armastusega,

Teie meetseõgijast õnneotsija Agnes :)

Teen uue kohvi! :)



Pert, lase see mõte juba ükskord lahti, vähemalt Täitsa Blondi puhul.
 
punapea 10. mai 2014, kl 08.56
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pole ve
> el juhtunud lugema, et mõni naine mõnitaks siin mõ
> ne mehe autot (tõsiselt), küll aga mõnitatavad meh
> ed ise „jeebimehi“ ja nende mikroriista ja siins
> eid naisi... nende välimust ja isegi normaalset ke
> hakaalu.
> > Teie Vaa
> l

-------------------

kuidas sa küll selle ära unustasid, et ka mina jeebimehi mõnitan. ei ole ainult mehed need, kes nende totrat linna"maasturit" välja naeraks. ma itsitan alati, kui linnas mõnda "maasturit" liikvel näen, ja siis läkastan, kui see haisukott ja naljanumber end jälle kuskil kaarytab. jubedad masinad, linnapilti täiesti sobimatud. peast peab mingi osa puudu olema, et endale selline väärakas liikumisvahen linnas liikumiseks soetada. need pole ammu enam moeas.nõmedad on need, kes sellisega sõidavad:P
ja kui ma veel näen naist sellise roolis, siis vabandage väga - ma ei pea tefa mitte edukaks, vaid idioodiks:DD

ja blond tõi siin välja meeste irisemise naiste kehakaalu kallal... ma olen siin eelnevalt juba maininud, et kõige suuremad irisejad on sel teemal naised ise. see et mõnele mõnele /(ma siiski kahtlustan et enamusele/ laiad kannid ei meeldi, on ju arusaadav. aga et vesipealised kortsulised vanamutid tüsedaid, karvaseid ja muid teistsuguseid mõnitavad, on tavapärane. ja vanus on naise hell koht. sellest üle ega ümber ei saa, kui ise veel n-ö litutamistuules - ei taheta tarbida vanu äraaetud hobuseid:D
 
tiibadega kurat 10. mai 2014, kl 11.50
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.39.
 
Tom 10. mai 2014, kl 11.50
ohh, kui tõsised teemad siin kallil reede õhtal-laubä ommikul ette võetud :D tegelikult on see isegi natsa kurb, sest sel aal oleks ju millegi mõnusaga tegelemine oopis asjalikum old.
ma muidugi pean jälle toonitama, et hää seks teeb elu palju mõnusamaks ja tuju leebemaks, seega peaks teitele suisa kohustuslikus korras ühe ravikuuri laskma välja kirjutada :)
aa Agnesega muidugi ses suhtes nõus, et ei maksa sest lobast siin suuri järeldusi teha, ei ole kõik siin foorumis nii otud, kui päältnäha paistab :D
 
Mai 10. mai 2014, kl 11.53
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täitsa blond Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > Pole ve
> >
> el juhtunud lugema, et mõni naine mõnitaks siin mõ
>
> > ne mehe autot (tõsiselt), küll aga mõnitatav
> ad meh
> > ed ise „jeebimehi“ ja nende mikroriist
> a ja siins
> > eid naisi... nende välimust ja i
> segi normaalset ke
> > hakaalu.
> > > Teie Vaa

> > > l
>
> -------------------
>
> kuidas sa
> küll selle ära unustasid, et ka mina jeebimehi mõn
> itan.


No sind ei saagi ju tõsimeeli naiseks pidada. Pole ime, et unustatakse.
 
Pert Vere 10. mai 2014, kl 12.14
Agnes - paraku igaüks loob endale siin mingi kuvandi, teiste jaoks. See kujunebki täpselt selliseks, nagu ta seda ise soovib.
See, kas seda kuvandit luuakse aga naerukil ja irooniasädemega, või siis tõsiselt, seda tegelikult näha ei ole. See on internet.


Okei... aga jätame nüüd selle TB rahule ja võtame näiteks... no ma ei teagi keda... ah vahet pole, tähistame selle tundmatu tähelühendiga näiteks PP.


Me ei näe, mismoodi ta midagi kirjutab, mis ilmega ta midagi kirjutab. Aga kuvandi endast on ta jätnud, kui tõelisest foorumidebiilikust, kellel aeg-ajalt selgeid momente tuleb. Mõnikord harvemini, mõnikord aga suisa tarka juttu tuleb.

Samas ei tea ju keegi öelda, kas ta ehk hoopis mõni õppejõud, kirjandusteadlane või teadustöötaja pole, kellele lihtsalt meeldib lahmida ja end välja elada.

Seega, kui see PP mõistlikult kirjutaks ja arutleks, saaksime me aru, et tegemist on targa inimesega ja võtaksime teda tõsiselt.



Nõndaks. Peace :)


Koos sõbraga trenni nüüd. Laupäeva lõuna on just paras, et kümme kilti maha joosta ja end veidi trenažööridel ka väänata.
Hilisema kirjutamiseni :)
 
Agnes 10. mai 2014, kl 12.50
Mjahh..mõttetu..
Laupäev on paras ka selleks, et pedaali vajutada ja ♥ sse sõita, mitte konnadega teraapilisele kepituurile..jaja, ma söön ka selle suuga :)
 
Tom 10. mai 2014, kl 13.44
konni ei ole mõtet kepikõnnile kaasa vedada jah, konni võib suudelda, aa sestki pole ilmselt suuremat tolku. konni tuleb oopis madalast pokaalist nautida, kuigi mõni siinne kasutaja tahab neist oopis kuubikuid vormida :D
 
Pert Vere 10. mai 2014, kl 16.15
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mjahh..mõttetu..
> Laupäev on paras ka selleks, e
> t pedaali vajutada ja ♥ sse sõita, mitte konnadega
> teraapilisele kepituurile..jaja, ma söön ka selle
> suuga :)


Ei ole midagi mõttetu :D
Ma päris huviga jälgisin, kaua sul kannatus vastu peab seda saagimist
:-)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 10.05.2014 16.16.
 
õde 10. mai 2014, kl 16.32
See siin pole tutvumiste nurgake, vaid perekonnatüli.
 
punapea 10. mai 2014, kl 16.40
mis perekonna... seksisemud siin omavahel jagelemas:DD
 
õde 10. mai 2014, kl 16.48
Hehe, just :D
 
Tom 10. mai 2014, kl 16.58
oleks siis, et seksisemud. siis oleks ju kõik äpid, aa siin pigem mingite rahuldamatute kokkutulek
(ilmselt olin ma ise kah kunagi selline, seepärast siin veel arjumusest käingi) :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!