Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Seksisemu
 
rahuldamata tom 10. mai 2014, kl 17.38
no tomil oma vananevast serximoorist vähe, ikka onaneerib delfikas edasi.kuidas siis muidu..
 
täitsa blond 10. mai 2014, kl 21.52
Siin on kenal laupäeval kõvasti aadrit lastud:)
Üritan hästi lihtsalt resümee teha.
Ma eelistan jeebimeest mittejeebimehele sellepärast, et:
* ta ei vahi igal ristmikul hambad ristis alt ülesse kõrvalolevat jeepi.
* ta ei käi terariist taskus, et jeepidele kraapse tõmmates võidelda inavliidide heaolu eest.
* ta ei peida oma kadedust mingi ökopläma taha.
* ta ei seosta automarki ega -tüüpi riista pikkusega.

..ja mis põhiline, talle ei lähe absoluutselt korda, mis autoga keegi tema ees, taga või kõrval sõidab.

Peamine..."jeebi" eelis tavalise auto ees on ta turvalisus.

Igast soost kaagutajatele teadmiseks...ma tahan meest, kellel ei ole (jeebi)komplekse.....sõitku kasvõi veoautoga...aga kindel, et see kompleks puudub jeebimeestel.
Simple:)
 
Hülgehall kuub 10. mai 2014, kl 21.58
Nojah..

http://www.youtube.com/watch?v=BVTQyWAOg8A
 
õde 10. mai 2014, kl 22.00
Mitte jeep pole siin primaarne, vaid turvalisus. Täitsa blond otsib turvalist meest, teadmiseks neile, kes siin jeebile liigset tähelepanu pööravad. Jeep on turvalisuse sümbol.

Mina poleks mina, kui pisut ei targutaks. Ilmselt on jeebimehel siiski kõik need ülalloetletud kompleksid, muidu ta jeebimees poleks.

Aga turvalisuse vajadusest saan ma ülihästi aru.
 
Peletis 10. mai 2014, kl 22.09
Aga turvalisuse vajadusest saan ma ülihästi aru.
---------------------------------------------------

Milles küss? Ümberpöörd ja tagasi kloostrimüüride taha turvalisse keskkonda.
 
20a hiljem, siin, naistekas 10. mai 2014, kl 22.13
Täitsa blond mäletab, et tahtis jeebimehi.
Jeebimehed ei saanudki seda teada.
 
õde 10. mai 2014, kl 22.14
Peletis Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Ümberpöörd ja tagasi kloos
> trimüüride taha turvalisse keskkonda.

Hilja :(
Kes sees, see sees, kes väljas, see väljas.
 
Peletis 10. mai 2014, kl 22.19
Kunagi pole hilja, õde. Palu patud andeks pühalt isalt ja küllap siis sees oled.
 
copypaste 10. mai 2014, kl 22.20
* ta ei vahi igal ristmikul hambad ristis alt ülesse kõrvalolevat jeepi.

Kas siin võib olla tegemist teatava rahuldamata naisterahvaga, kel on miski pisike naisteauto, kes on pisut ümar ja kuldses keskeas?
 
õde 10. mai 2014, kl 22.22
Jumal küll, kas ma pean jälle kostüümi vahetama?
Õevormi tõttu sattusin küberkiusamise alla, nüüd siis nunnarüü ei sobi.

Ainult french maid kleidike veel on jäänud mu kappi...
 
Peletis 10. mai 2014, kl 22.27
Rüü igati sobilik, selline vaguravõitu. Ei viitsi lapata, miks sul kloostrisse minna soovitasin, igal juhul polnud küssa ihukatetes.
 
NäkkDonalds 10. mai 2014, kl 22.29
Kuna kloostris on turvaline?
 
Peletis 10. mai 2014, kl 22.31
Oli jah selles küss. Aitäh aitamast.
 
täitsa blond 10. mai 2014, kl 22.35
copypaste Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> * ta ei vahi igal ristmikul hambad ristis alt üles
> se kõrvalolevat jeepi.
>
> Kas siin võib olla t
> egemist teatava rahuldamata naisterahvaga, kel on
> miski pisike naisteauto, kes on pisut ümar ja kuld
> ses keskeas?

Proovi uuesti:)
 
Peletis 10. mai 2014, kl 22.38
Keskeas, aga mitte eriti kuldses?
Ümar, aga mitte pisut? Kandiline hoopis?
Pisike meesteauto? Mingi mudelauto käekotis?
 
copypaste alu 10. mai 2014, kl 22.39
no vanapapi alu ja kaunil päeval siisn verbaalselt pihku tagaumas. ja jeebiviha on ikka sinul mitte täitsa blondil.
kuradi demagoog oled, 50-ne pooletoobine vana nilbe vanamees.
 
õde 10. mai 2014, kl 22.41
Pisike meesteauto kõlab nagu neeger päevitas (vabandan poliitebakorrektsuse pärast, et kasutasin sõna neeger, õige on öelda afro-aafriklane).
 
punapea 10. mai 2014, kl 22.44
blondi väljatoodud punktid panevad muigama... ilmselt ikka puudu midagi seal peas, kui aru ei saa, et maastur ei ole sobilik linnas. ta on kole auto. kade olla suure haisva ja koleda auto peale... no ma ei tea... täna nägin tutikat jaguari... isegi selle peale ei oska kade olla, kuigi ta mulle väga meeldib. igasugused lahedad autod vuravad ringi, mida lust vaadata, üks uhkem ja kallim kui teine. aga linna"maastur"... kompleksides tõusiku eneseimetlemine:D
 
punapea 10. mai 2014, kl 22.47
tegelikult sobib paremini: kompleksides tõusiku eneseupitamine:D
 
:) 10. mai 2014, kl 22.49
Emase kõutsi kräunatus, kui sulguv uks saba tabas kõlab veel täpsemalt.
 
:) 10. mai 2014, kl 22.49
üks koma jäi maha ,
 
rõõžikule 10. mai 2014, kl 22.55
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tegelikult sobib paremini: kompleksides tõusiku en
> eseupitamine:D


tegelikult oled sa lihtsalt kade ja tahaksid endale ka linnamaasturit, aga ei küüni kuidagi, vat milles point.
 
punapea 10. mai 2014, kl 23.10
aga mine tea... võibolla saab linna"maasturiga" paremini seksisemusi:D
 
jälestan 10. mai 2014, kl 23.12
jälestan väikeseid autosid ja niru kehaehitusega väga saledadid lapsmehi, neid kes 50-sel´t undavad kui arengupeetusega teismelised.
 
to jälestan 10. mai 2014, kl 23.25
jälestan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jälestan väikeseid autosid ja niru kehaehitusega v
> äga saledadid lapsmehi, neid kes 50-sel´t undavad
> kui arengupeetusega teismelised.


mõtled seda hüljest või?
 
Agnes 11. mai 2014, kl 16.32
"võibolla saab linna"maasturiga" paremini seksisemusi"

Fuckbuddy jaoks on auto küll viimane asi, mis saab määravaks selle mõttetu nühkimise juures. Tõenäoliselt pole isegi välimus tähtis..peaasi, et kuidagi hämaras saagida kannatab :) Ja vb see ongi kõhnade ehk "perfectses vormis" olevate meeste ainus võimalus, sest normaalne täie mõistuse juures olev tugev mehekäntsakas ei pea silma jäämiseks ostma endale ei maasturit, ega ajama nilbet libedat ilast juttu, ega veena kogu maailma, miks tema auto on just parim.
mansion ghost 11. mai 2014, kl 16.59
Ära ei tüdine juba sellest auto-jamast?
Hullunult materdatakse üksteist, mingi ratastel metallkonstruktsiooni ümber, olgu see väiksem või massiivsem.
 
Agnes 11. mai 2014, kl 17.02
Kõriauguni olen tüdinenud, seepärast sujuvalt mõttetud kepituurid konnadega mängu tõingi.
 
Huvitav foorum siin 11. mai 2014, kl 20.13
Ma ei saa aru miks peaks maastureid vihkama/kadestama, kui saab palju lihtsamalt nendega mängida, sest kui suviti püsivad nad oma raskete kohmakate kolakatega üldiselt rahulikult liiklusvoolus, siis talvel libedaga kukuvad sellevõrra rohkem punnima ja siis on hea neile näidata kui aeglane maastur on isegi talvel, sest kaaluprobleemid ei kao ju kuhugile.
Maastur nagu nimigi ütleb, käib ikka maastikule ja linnaoludes on alati võimalik leida sama autotootja analoog, mis linnas sõitmiseks on parem.
Maasturi mõte linnas on ainult enese eksponeerimiseks.
Tavaliselt mehed üritavad õigustada oma komplekse praktilisisega, et nad peavad teinekord käru metsa vedana aga samamoodi võiks ju ka tunkedega restorani ronida, kuna kohe on vaja metsa minna.
Maasruri valib inimene, kes soovib suurusega silmapaista.
Reeglina valivad maasturi ka lühemad mehed, siis nad saavad ka mõnda aega liikumisel vaadata teisi ülevalt alla, kuna tavaolukorras nad ju seda teha ei saa.
Maastur on silmapaistmise ja aeglase kulgemise auto,kus istub sees keskmisest edevam inimene.
Naiste maasturi eelistusest saabki sellega seletada, et ega nad ju eriti pikad ei ole.
Muidugi seda nad ei taha tunnistada, et neil see kompleks on.
Tunnistan isegi ausalt, et kui tuleks minna uuele ringile, siis ilmselt tuleb ka esimest korda elus endale maastur võtta, kuna vanus vähendab ka minu aktsiaid ja uue maasturiga saab oma aktsiaid ikkagi naiste silmis tõsta rohkem, kui tavaautoga.
Samas mida vanemaks saan, seda rohkem mõtlen, et see naiste püüdmine on ülehinnatud ja pigem saab endale luua positiivse meeleolu mõõduka Viskiga ja kohustustevaba loba võib ka netis ajada.
Armastuse värk võib ju väga ilus olla aga samas võib ta olla ka hirmutavalt valus.
 
eelmisele 11. mai 2014, kl 20.25
sinu loogika järgi pean maalt linna asjaajamistele sõitmiseks sedaani ostma, sest sulle maasturid ei meeldi? sinu mure kui ei meeldi, poogen, mis sa sest arvad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!