Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
näod nimede taga
 
Tom 15. mai 2014, kl 20.25
300 postitust on eiteamillest räägitud, aa keegi polegi oma nägu nime taga näidanud. kel ajud pehmed, kel jalad ristis, aa teemasse pole keegi suut miskit öölda :(
 
punapea 15. mai 2014, kl 20.25
et siis mõlemale - mõtisklejale ja tema toetajale oli mu eelmine postitus.
 
Agnes 15. mai 2014, kl 21.06
"aa keegi polegi oma nägu nime taga näidanud"

Kas sa mõtled, et vahetame kõik omavahel pilte? - Okeei, mina olen nõus. Kas pildi peab saatma just näost?!




"Pidid saatma? Küll sa pidid saatma ja ennist ütlesid et saatsid juba :D"

Eiei, ma ütlesin, et lisan teise keskkonda ja pidasin silmas gmaili, teades, et sellest hotile kutset saata ei saa. Missa ikka oskad muud teha, kui soovitatakse skype, kui on teada, et skype pole :)
 
piripiiga 15. mai 2014, kl 21.11
Tom - vahet pole ju. ühed latravad niisama teema täis ja teised ei saa vabšee aru, millest teema tehti :D. oluline on, et kommunikatsioon ei vaibuks.

aga Agnes! ootan uudiseid romantikarindelt! ära hoia enda teada ainult, eks!
 
Madli 15. mai 2014, kl 21.13
Missa ikka oskad muud
> teha, kui soovitatakse skype, kui on teada, et sky
> pe pole :)

sel juhul oli see ju selge soovitus skype paigaldada
 
Tom 15. mai 2014, kl 21.14
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> - Okeei, mina olen nõus. Kas pildi peab saatma ju
> st näost?!

kusjuures ma olen mõne aja siin isegi oma näopildiga olnud kasutaja. tõsi mitte pikalt.

aa tegelt, kui nüüd sügavamalt järgi mõelda, siis enamusi ma olen siin elusalt või digitaalselt näinud. seega minu puhul langevad üllatusmomendid ää.
aa mõni piiga vast ikka uvi tunneb :)
 
piripiiga 15. mai 2014, kl 21.16
sina, Tom, kuulud siin nende hulka, kes teemapüstitusest aru ei saanud ja piigadele piltidest räägib. oh sind, kullakest :D
 
Hülgehall kuub 15. mai 2014, kl 21.19
Pilte võiks küll vahetada - mul on kaks Rembrandti koopiat ja üks originaal-Rubens,
 
Tom 15. mai 2014, kl 21.21
ma olen rohkem sürrealismi pooldaja, mu lemmik on pikasso :)
 
irooniapõõsas 15. mai 2014, kl 21.21
mul on Wiiralti kalender.
 
Agnes 15. mai 2014, kl 21.23
Tom, me teame juba seda. Kõik teavad. Et sina oled siin kõiki juba näinud ja kõik naised siin on kenas ja sulnid. Me teame. Pead ootama uut põlvkonda, siis on see värske uudis :)

Madli, gmail on parem.

piripiiga, tavaliselt teab delfi seda, mida ma isegi (endast) ei tea :)
 
Agnesele 15. mai 2014, kl 21.30
piripiiga, tavaliselt teab delfi seda, mida ma isegi (endast) ei tea :)
-------------------------------------------------------

Kes selles süüdi on? Nagu vanapagan, kellele Kaval-Ants tina silma valas.
 
Agnes 15. mai 2014, kl 21.35
Minu arust on alati kõiges süüdi Punapea!!! Voh!
 
Agnesele 15. mai 2014, kl 21.38
 
punapea 15. mai 2014, kl 22.08
kumb neist? ja kas mees või naine:D
 
Tom 15. mai 2014, kl 22.12
ma panen enda tutvustuseks ühe oma lemmikloo. u 40 sekundi paiku on sääl üks plaksutav koll, täitsa minu moodi, aint selle laulu tegemise ajal olin ma veel titt ja mitte nii karvane :D

https://www.youtube.com/watch?v=QTF_tTKRdb0

kes sõnu kuulata ei viitsi, sellele panen lühikokkuvõtte ka sest loost siia:
"What a Fool Believes" was one of the few non-disco No. 1 hits on the Billboard Hot 100 during 1979. The song lyrics tell a story of a man who is reunited with an old love interest and attempts to rekindle a romantic relationship with her before discovering that one never really existed.

sry väljamaa keele pärast, aa ma loodan, et enamus saab aru :)
 
irooniapõõsas 15. mai 2014, kl 22.21
see loo tegemise ajal olid veel titt? mh, ma olen siiamaani arvanud, et ma siin üks nooremapoolsemaid olen, aga isegi mina olin 78-ndal juba täitsa asjalik varasesse eelkooliealise ikka jõudnud tirts, mitte enam mingi titt...
 
Tom 15. mai 2014, kl 22.37
ip, ma nimetan kõiki omi lapsi tittedeks (vähemalt seni, kuni nad alaealised olid/on) ning seepärast ei ole mul õigust ennast paremaks pidada ja ju ma siis olin ka see aeg veel alaealine :)
 
ähh ja möhh 15. mai 2014, kl 22.45
Kes tahab mu näopilti näha, saatku kõigepealt enda oma:)
ahhjamohh@hot.ee
 
näopilt 15. mai 2014, kl 23.31
Kas pildi peab saatma just näost?!

Ei, saada kannikatest, vahet pole:DD
mansion ghost 15. mai 2014, kl 23.38
"Kas pildi peab saatma just näost?!"

Oleneb, millise kehaosa järgi keegi äratuntav on.
 
Tom 16. mai 2014, kl 08.17
mulle, kui kannifännile, võib muidugi igal aal ka tagumiste palede pilte saata, ainuke äda on see, et oma aadressi ma seie ei pane :( seega peate ise oma kaunidust imetlema :D
 
Agnes 16. mai 2014, kl 08.23
"Oleneb, millise kehaosa järgi keegi äratuntav on"

Kas delfi tunneb mu näo järgi ära? Ei! Kõhu järgi..nii kui pilti näitan, teate kohe, et see olen mina.
Mehed..üldse mõelda ei suuda..
 
Tom 16. mai 2014, kl 09.53
Agnes, mul akkab isegi su nägu juba ununema, aa sa tahad, et mingi anonüümse nabaaugu järgi ää tuntaks :D aa eledates teksades tagumiku tunneks vast küll veel ää ;)
 
delfis tunnevad kõik kõiki 16. mai 2014, kl 10.10
Kolm külanaist tulevad pimedas baarist, leiavad kraavis magava mehe. Esimene pistab käe mehele püksi ja sõnab:
"See küll minu mees pole!"
Teine talitab samamoodi ning lausub:
"See pole jah sinu mees!"
Kolmas uurib ka asja ning teatab:
"Kuulge, see pole ultse meie küla mees!"
 
irw 16. mai 2014, kl 12.39
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes, mul akkab isegi su nägu juba ununema, aa sa
> tahad, et mingi anonüümse nabaaugu järgi ää tunta
> ks :D aa eledates teksades tagumiku tunneks vast k
> üll veel ää ;)


loomulikult tunned ära, mõtle kui kaua sa seda tagumikku panna said.
 
Tom 16. mai 2014, kl 15.42
irw, kas sinu elu koosneb vaid panemisest? Ma ei vaidle, et Agnesel on kena tagumik, aga antud juhul ei oma see mingit tähtsust. Põhiline meie suhtluse puhul oli vägagi meeldiv netisuhtlus, põhiliselt siis GTalkis.
Kas sa arvad, et Agnes ja TB ka üksteist panevad? Ei, nad lihtsalt suhtlevad ja ma saan neist täitsa aru. Toreda inimesega on alati tore suhelda, ka ilma panemiseta. :)
Kahju vaid, et me muusikamaitsed nii erinevad on :)
 
irw@ 16. mai 2014, kl 16.05
Jah. Usume. Kindlasti on kenad tagumikud reaalis vaid virtaalsuhtluseks ja parimad suhtluspartnerid üldse. Kui on, siis tasuks sul oma hormoonides inventuur teha, ehk annab see selgituse lollile jutule, mida siin päevastpäeva ajad.
 
Agnes irw ile 16. mai 2014, kl 16.08
Ütle mulle sa loll inimeseloom, mis sul on asja minu kannikatega ja panemisega? Vasta! Kohe!
 
Tom 16. mai 2014, kl 16.11
sa, irw, unustad kaks tähtsat asja ää, esiteks 200 kilomeetrine füüsiline vahemaa ja teiseks, olime me mõlemad sel aal veel abielus. seega, unista oma hormoonidest edasi :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!