Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
näod nimede taga
 
Tom 15. mai 2014, kl 10.54
sa Agnes oled ikka blond küll, kes siis isasele pääle lendab :D ikka ise tuleb piisavalt ahvatlev olla.
muidugi, kui elu ikka näitab, et külgetõmme vaid s.tale töötab, siis peab ilmselt seda tõmbamist kuidagi korrigeerima. ses osas jään aga vastuse võlgu ja mõtle ise, kuda sa selle purika kätte saad, kes su siit minema lohistaks (tegelt ma arvan, et mõni tarkvaraline lahendus, mis telhvi ää plokiks, oleks igati mõjusam) :D
 
tiibadega kurat 15. mai 2014, kl 10.59
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.40.
 
isane mees mõtleb 15. mai 2014, kl 11.01
Kuidagi tüütu ja piinlik oleks, kui mingi niru naine pealelende sooritama hakkaks. Tõesti siis niipalju naiselikkust ja välimust pole, et mõni mees ise huvi tunneks vallutuse vastu?
 
Agnes 15. mai 2014, kl 11.01
Tom,

Selle jahu asemel oleksid võinud kirja panna, milline lähenemisviis sulle kõige sobilikum oleks...mitte, et ma sinust huvitatud oleksin.
Särasilm ei üppa, ega ime vist piisavalt hästi, et sa "blokitud" pole veel :)))

Pealegi oleks see tarviline tarkus ka teistele delfi naistele..näha ju, et mõni niutsub siin kuude kaupa.

Samas vb siis aetakse minu objektile küüned taha..hoidku heaga eemale, et ta luud ja kondid terveks jääksid :)
 
Agnes 15. mai 2014, kl 11.03
11.01 - siiani on mu pealelennud alati edukad olnud, aga ega ma seda ei lähenegi mingile pehmele pastlale, kes ehmatusest püksi kuseb.
 
arvamus 15. mai 2014, kl 11.05
ühtemoodi näljas ja ilma on ju mõlemad, nii see, kes niutsub kui ka see, kes peale lendaks, kui oleks, kellele lennata.
 
?? 15. mai 2014, kl 11.06
Kes niutsub?
 
niru naise edulugu 15. mai 2014, kl 11.09
Ehk räägid seda oma kassile või parimale sõbrannale:DD
 
Tom 15. mai 2014, kl 11.10
Agnes, mai viitsi isegi mõelda, mismoodi mind ää saaks meelitada. selleks puudub igasugune vajadus :)

aa mai soovita ka särasilma alahinnata, erinevalt sinust, saab ta mu uumorist vägagi äste aru.
 
Agnes 15. mai 2014, kl 11.12
Mjaa..enne diskuteerisid hoolega siin vanad tuttavad nimed..nüüd..:))

Nii, et kõiketeadjad ei oskagi nüüd midagi tarka öelda :) Kahju küll :(
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 11.16
Ka nüüd diskuteerivad vanad tuttavad, aint teiste nimedega, sest alati ei taheta enda "kuvandit" tavapärasest teistsuguse arvamusega rikkuda.


Ahjaa - Agnes, aga sa lisa objekt lihtsalt Skype kontaktidesse ja ongi võimalus suhtlemiseks. Ise tead, kas siis kasutad seda pealeistumiseks või puusatantsu tegemiseks :D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 15.05.2014 11.24.
 
Tom 15. mai 2014, kl 11.22
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mjaa..enne diskuteerisid hoolega siin vanad tuttav
> ad nimed..nüüd..:))
>
> Nii, et kõiketeadjad ei
> oskagi nüüd midagi tarka öelda :) Kahju küll :(


aga nendesamade vanade nimede pärast ma siin käingi ju. mingeid suvateemasid, kus tuttavat nime ei ole, ei akka ma isegi avama.

ses mõttes olen ma "vanakestele" lojaalne :)
jai jõvva ma ka kõiki õpetada, eriti veel siis, kui see vastutuult kusemisena tundub :D
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 11.35
No öelge inimesed, miks ma peaks siit jalga laskma, huumor tuuakse ju koju kätte:)))
Unustasin juba, keski irises eelpool mu kallal?
Muide, üks Tõeline Mees ütles mulle kuldsed sõnad...

`Netitutvuse võlu on see, et juba enne esimest kohtingut on selge, kas naine tahab üldse seksi,... kuidas, mis pidi, kui kaua ja kui tihti ..et ei peaks esmakohtingul kohvi lürpides hakkama tegema nägusid, et seks on viimane asi maailmas, mille peale mõtleme`

Seega, ärge pange pahaks...leemekulbiliigutajad, sokikudujad ja "varjundite" lugejad...mina tahan seksi ja pole mingit põhjust seda häbeneda .
Kui ma oleksin nümfomaan, siis oleksin siit juba kõikidega keppinud, va aluga:)
 
Agnes 15. mai 2014, kl 11.35
Minu jaoks on selline nime muutmine ja siis huupi lahmimine argus..inimene on võlts, ebakindel, nagu ei teaks ise ka mida ta räägib või arvab!

Mul ei ole Skype..aga mul on google talk ja mobiiltelefon :)
Ma usun hoopis imedesse ja olen 101% kndel, et ta leiab mu ise üles, ega ta mingi loll jänes ei ole :)
Kohutav, milline enesekindlus..kas keegi kärbiks mu tiibu, palun? :))
 
Tom 15. mai 2014, kl 11.38
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kui ma oleksin nümfomaan, siis oleksin
> siit juba kõikidega keppinud, va aluga:)


nuvat, jälle mingińe, kes juba ette ütleb ää, et ei kepi :( misse alu siis kehvem on, kui suvaline teine telhvikas?
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 11.40
Agnes Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Mul ei ole Skype..aga mul on google talk ja mobii
> ltelefon :)

Ma muide teadsin isegi, et sul seda ei ole.
 
püüdke üle saada 15. mai 2014, kl 11.49
sest alust juba. Olete paremaid väärt:DD
 
irooniapõõsas 15. mai 2014, kl 11.55
einoh...minu meelest on Agnese entusiasm imetlusväärne ja kindlasti saab ka mis tahab....natuke olen kade ka ta peale, sest ise kipun pigem poolel teel kahtlevalt toppama jääma....peaksin vist Agnese käest sihukese tuisklemise eratunde võtma:))
 
Agnes 15. mai 2014, kl 11.57
Sa Pert oled üks krdi suslik, aga ma tegutsesin sinu väärt nõuande järgi ja lisasin ta sellesse keskkonda, mida (ilmselt) temal pole olemas..pole uurinud, peaks vist.
Nüüd ma pean lihtsalt ootama ja tegema mitte midagi :)
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 12.02
Agnes, neid imesid peab siia ilmuma lausa kaks tükki...mulle ja sulle.
Mina olen esimesena järjekorras, sest ma tellisin oma Ime juba varem:)
 
Agnes 15. mai 2014, kl 12.08
Blond,

Sinu ime tuleb äkki Cargo bussiga :)

irooniapõõsas,

Ära sa taha olla jäärapäiselt loll ja järjekindel :)
See on nagu nuhtlus kaelas..kogu aeg on tunne, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab..tüütu, sellised ei meeldi kellegile (valetan!) :)
 
Kutt 15. mai 2014, kl 12.09
ei tea, kuidas teised mehed arvavad, aga mulle hakkavad need rinnaga peale trügivad naised vastu, nagu tankiga ajavad otsa.
 
to Kutt 15. mai 2014, kl 12.23
Pesulaudade rünnak on siis meeldivam või?
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 12.38
Kutt
Need rinnad ei trügi ise mitte kuskile, vaid on lihtsalt ootamas oma Ime:)
 
Tom 15. mai 2014, kl 12.40
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes, neid imesid peab siia ilmuma lausa kaks tük
> ki...mulle ja sulle.
> Mina olen esimesena järje
> korras, sest ma tellisin oma Ime juba varem:)


tõenäosusteooria järgi seie kuigi sageli jeebiga printse ei satu, suvakonnadega kepitamine on aga välistatud ja seega peate oma imemisega siiski ootama. või lihtsalt mujalt otsima :)
 
jah 15. mai 2014, kl 12.43
kuduge sukka, koguge kortse ja veimevakka, kallid naised. Kunagi saate kindlasti mehele, küsimus on vaid kas mulla all või peal:DD
 
Kutt 15. mai 2014, kl 12.46
to to Kutt

rünnaku viisis on asi, mitte rindade suuruses
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 12.46
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa Pert oled üks krdi suslik, aga ma tegutsesin si
> nu väärt nõuande järgi ja lisasin ta sellesse kesk
> konda, mida (ilmselt) temal pole olemas..pole uuri
> nud, peaks vist.
> Nüüd ma pean lihtsalt ootama j
> a tegema mitte midagi :)

No nüüd läks küll uduseks :-) St ei saand aru - mis keskkonda sa lisasid?
 
imetavate keskkonda 15. mai 2014, kl 12.51
 
?? 15. mai 2014, kl 12.56
kuningliku perekonna siseringi :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!