Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
näod nimede taga
 
aitame järjele 15. mai 2014, kl 13.02
google talki,
no tõepoolest, jälgige mängu :D
 
Tom 15. mai 2014, kl 13.04
Pert, kas siis nii raske on aru saada? kui Agnes kasutab vaid gtalki, siis sinna ta saigi lisatud :)
(sääl selline nupp, et kutsu sõber vestlema, eks pärast nää) :)
 
Tom 15. mai 2014, kl 13.05
abilisi enne mindki :D
küll see Agnes ikka populaarne, kõik ta arjumusi teavad :)
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 13.15
Okeiokei, ma jään vait :))
Ilmselt jätsin omal lühema juhtme koju.

Siiski niipalju vist, et GTalki eelduseks peab vist ikka olema, et mõlemad on gmailis ja et teatakse teineteise aadresse?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 15.05.2014 13.23.
 
Tom 15. mai 2014, kl 13.35
Pert Vere Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Siiski niipalju vist, e
> t GTalki eelduseks peab vist ikka olema, et mõlema
> d on gmailis ja et teatakse teineteise aadresse?


kutse võib suvalisele meilile saata, suhtlemiseks peab muidugi mõlemil gmail olema.
ja kui see mail juba korra siin avaldatud on, siis ilmselt on ta Agnesel ka olemas :)
 
tiibadega kurat 15. mai 2014, kl 13.36
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.41.
 
Madli 15. mai 2014, kl 14.06
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pert Vere Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
>
> > Siiski niipa
> lju vist, e
> > t GTalki eelduseks peab vist ikka
> olema, et mõlema
> > d on gmailis ja et teatakse
> teineteise aadresse?
>
>
> kutse võib suvali
> sele meilile saata, suhtlemiseks peab muidugi mõle
> mil gmail olema.
> ja kui see mail juba korra sii
> n avaldatud on, siis ilmselt on ta Agnesel ka olem
> as :)


Kui ei ole gmail, siis kutse gmailist vestluseks ei lähe kohale. Proovitud.
 
Hülgehall kuub 15. mai 2014, kl 14.22
Kõik mehed on hetkel paalvikuliselt oma gmaili adre kontrollimisele keskendunud..?
 
Tom 15. mai 2014, kl 14.29
kusjuures olingi gmailis :) aa ma kontrollisin Madli väidet selle kutse kohta ja tuleb välja, et tal ongi õigus :( ei tööta see kutse välapoole gmaili. 2x proovisin, aa mu tööadrele ei ilmud midagist.
mis aga Agnese gmaili puutub, siis ta mul ammu blokitud, aa see ei tähenda, et kirju vahetada ei saaks, lihtsalt suhelda ei saa.
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 14.54
Ma päris naeran siin :D

Mitte et sa Agnes oleks meili- ja arvutiasjanduse võhik, aga kohalikule meestekambale peab ju ka lootust andma :DDDDDD


Aga jah, Agnes, tõepoolest, kui sa saatsid kutse gmailist mingi tavalise (mitte gmaili) meila peale, siis jäädki vastust ootama.


muigav suslik
 
mida? 15. mai 2014, kl 14.58
Agnes ajab Perti taga???
Kas põrandakaltsuks võetud riideid saab veel kunagi selga panna?
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 15.01
mida? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes ajab Perti taga???
> Kas põrandakaltsuks v
> õetud riideid saab veel kunagi selga panna?

Tore näide, kuidas mittemillestki suudetakse midagi välja lugeda :) Vastus on: ei aja. Siin on paaaaalju paremaid mehepoegi tegelikult saadaval.
Ning neiu A on piisavalt nutikas selleks, et juhtida tähelepanu õigelt objektilt kõrvale, et saaksite oma kujutluspiltidele toidet :)
 
!!!! 15. mai 2014, kl 15.38
mida? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes ajab Perti taga???
> Kas põrandakaltsuks v
> õetud riideid saab veel kunagi selga panna?


Kas mida? on Perdi salajane austaja? või Agnese?
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 15.46
Issand kui naljakas:)
Olen mina blond või teie, aga minu teada on mingi suvalise juku või tomi või kusti nime lisamine skype`i või gmaili sama mõttetu kui kirja saatmine maale vanaisale:)
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 15.57
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Issand kui naljakas:)
> Olen mina blond või teie,
> aga minu teada on mingi suvalise juku või tomi võ
> i kusti nime lisamine skype`i või gmaili sama mõtt
> etu kui kirja saatmine maale vanaisale:)

Sina oled blond, kullake :)
Mingil ajal sai (ja pidigi) gmailist kutseid saatma, kui tahtsid suhelda või kedagi ka gmaili saada. Isegi limiit oli, vist mingi 100 kutset per nägu.
Aga hetkel on sul õigus - ei toimi kutse saatmine väljaspoole googlemeilat.
 
mõtiskleja 15. mai 2014, kl 16.42
Tark tüdruk, milles? Suhtest suhtesse jooksmises, mitte oma laste kasvatamises? Kas see on tarkuse näitamine? Noorena võiks kurgumulguni jooksmised ära joosta, siis võiks vanemas eas tarkusele keskenduda.
Kui minul oleks tb-i taoline vanaema, siis vajuksin ma piinlikkusest maa alla.
 
tiibadega kurat 15. mai 2014, kl 16.47
***



Toimetatud 2 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.42.
 
Tom 15. mai 2014, kl 16.53
mõtiskleja, sa ära võta seda foorumit nii tõsiselt. usu mind, need blondid on täiesti toredad vanaemad ja kõik see, mille poole nad siin püüdlevad, on vaid pelk enesereklaam. "any publicity is good publicity" ääldakse väljamakeeles, tegelikult on see aga parafraseering oskar vaildist, kes ütles umbes nii, et ainus asi, mis on ullem, kui sind taga räägitakse, on see, kui sust üldse ei räägita.
 
tookes 15. mai 2014, kl 16.55
Tore oleks ju olla vaal, kelle kodu on ookean. Aga minu kodu on pisike Eesti, kus kõik on kõigist midagi kuulnud ja seljataga susisevad.
 
Tom 15. mai 2014, kl 17.04
tookes, aa sa koli talinasse ää, isegi savikas ju kutsub. siin seda tagarääkimist eriti ei tunne, või vähemalt sei sega mitte üks põrm. isegi tartu on ses mõttes kolgas.
 
tiibadega kurat 15. mai 2014, kl 17.06
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.42.
 
mõtiskleja 15. mai 2014, kl 17.10
Kes kõik küll ennast puudutatuna tundsid ja kohe vastama kippusid. Küsisin, milles see tarkus väljendub? Avalikus pikaliloopimises?
 
Agnes 15. mai 2014, kl 17.17
Kes ajab keda taga..Mõtlen, et palju siis neid delfi põhimehi meil ka on..
Tom, mansion ghost, Peletis, Ebakvaliteetne isane troll, Hülgehall kuub, Punapea, Pert Vere...rohkem hetkel meelde ei tule.

Ot, mis see gmaili aadress nüüd oligi kuhu ma kutse pidin saatma?
Info võib saata mu hoti aadressile.

Ma olen vist ka juba sama meelt, et regamine võiks olla kohustuslik..kahjuks kustutasin oma delfi konto ära. See ehk hoiab mõne vuntsidega vanamehe poollollakat delfi sõbrannat ohjes.
 
mõtiskleja toetuseks 15. mai 2014, kl 17.43
teisiti mõtlejad on selles nurgas ekshibitsionismiga tegelevate "neiukeste" meelest muidugi ilma huumorimeeleta koletised, kes nende nn peeni nalju kuidagi ei mõista.
 
tookes 15. mai 2014, kl 18.26
savikas kutsub kõiki ennast kirja panema, aga korterite jagamine käib vist tallegi üle jõu.
 
Pert Vere 15. mai 2014, kl 19.30
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes ajab keda taga..Mõtlen, et palju siis neid del
> fi põhimehi meil ka on..
> Tom, mansion ghost, Pe
> letis, Ebakvaliteetne isane troll, Hülgehall kuub,
> Punapea, Pert Vere...rohkem hetkel meelde ei tule
> .
>
> Ot, mis see gmaili aadress nüüd oligi kuh
> u ma kutse pidin saatma?
> Info võib saata mu ho
> ti aadressile.
>

Pidid saatma? Küll sa pidid saatma ja ennist ütlesid et saatsid juba :D
-----
Agnes
15. mai 2014, kl 11.57
Sa Pert oled üks krdi suslik, aga ma tegutsesin sinu väärt nõuande järgi ja lisasin ta sellesse keskkonda, mida (ilmselt) temal pole olemas..pole uurinud, peaks vist.
Nüüd ma pean lihtsalt ootama ja tegema mitte midagi :)
-------
Krt ma ei saa aru, kas nüüd mina olen ka blond või...



Oot, kas punapea on hoopis mees? Siis ma mõistan küll, miks hr.Saritutvuja ta ära põlgas. Või siis vastapidi.
Ja Peletis tunnistas ka kuskil justkui, et ta rohkem naise moodi pidavat olema, aga ega ma täpselt teagi, ehk minu mäluviperus.
 
punapea 15. mai 2014, kl 20.03
miks te räägite neist, keda te ei huvita? mu isa muidu mind ikka printsessiks pidanud, nii et mees ma ei ole:D /kes see haige küll sellise asja peale tuli, ilmselt mingi hüsteeriline blond/ ja mis see sinule korda läheb, pervert, sinu jaoks olen rõõmuga mees:DD
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 20.05
Armas mõtiskleja:)
Ma olen enam kui kindel, et minu tulevased lapselapsed ei ole sinusugused puritaanid:)

>Avalikus pikaliloopimises?>...saladuskatte all tunnistan sulle, hea lapselaps, et pigem ikka avalik jalgade ristis hoidmine:)
 
Tom 15. mai 2014, kl 20.14
tb, sul polegi lapselapsi veel?
ma juba lootsin, et sa selline rõõmsameelne nooruslik vanaema :)
 
punapea 15. mai 2014, kl 20.20
mõtiskleja toetuseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teisiti mõtlejad on selles nurgas ekshibitsionism
> iga tegelevate "neiukeste" meelest muidugi ilma hu
> umorimeeleta koletised, kes nende nn peeni nalju k
> uidagi ei mõista.


-----------------

iseenesest pole teisitimõtlemises midagi halba. aga soovituslik oleks jätta isiklikuks minemata. see lihtsalt pole hea tava:P muidu sul võib täitsa õigus olla, aga õrnahingelised kaunishingelised blondid võivad sellest saada ajutrauma. see on nagu oleks nad toruga vastu pead saanud. ära tee nii, neil see koht niigi õrn, aju ma mõtlen:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!