Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas igaühe jaoks on kuskil keegi?
 
M 16. august 2014, kl 21.17
Olen vaene kuivik. Jääb tarkustki vajaka...
Kuid mul on hea süda. Hooliv. Truu. Suitsu- ja alkoholivaba. Töökas, kohusetundlik. Romantik...
Väljas ei käi, seetõttu puudub ka võimalus tutvusteks. Oskab ehk keegi tõsiseltvõetavat nõu anda, kuidas kontakti leida naisega, kellele kirjeldatu sobiks?
Kui see siin pole just õige koht, siis ehk juhataksite mõnele saidile, kus tõsise suhte loomine tõenäolisem?
 
iga kell 16. august 2014, kl 21.26
kui mu süda oleks veel vaba
 
t 16. august 2014, kl 21.29
Ainult valitute jaoks on keegi.
 
IFF24 16. august 2014, kl 21.31
Ei ole! :)
 
t 16. august 2014, kl 21.38
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 21.39
Mina jälle ei tea, kas ma olen enam vaba. Eile vahepeal oli mul oma mees, aga nüüd vist enam ei ole, tekkisid väikesed lahkhelid...

Muidu Sinu kiri läks mulle küll hinge ... ;)
 
M 16. august 2014, kl 21.43
Kui ma ütleksin: "Olen seltskonna hing, naiste- ja naljamees. Heal järjel. Armastan pidutseda ning reisin palju. Mul on ilus kodu ja voodi... mis on aga tühi..." Siis oleksin arvatavasti ahvatlevam saak... Kuid kas saaksime olla õnnelikud naisega, kes kaupa pakendi järgi valib...?
 
IFF24 16. august 2014, kl 21.47
t Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On


vastasin teema pealkirjale! :)
 
M 16. august 2014, kl 21.50
Mina olengi "valitu"... :)
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 21.56
Oled päris palju vaeva näinud, mitu tutvumiskuulutust valmis kirjutanud... Pakun, et eilsetest on ka vähemalt osad Sinu kirjutatud...
 
M 16. august 2014, kl 21.56
...kes on teel kohtuma enda valijaga... ;)
 
M 16. august 2014, kl 21.58
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oled päris palju vaeva näinud, mitu tutvumiskuulut
> ust valmis kirjutanud... Pakun, et eilsetest on ka
> vähemalt osad Sinu kirjutatud...


Olin viimati siin keskkonnas kuid tagasi.
 
minu jaoks 16. august 2014, kl 22.01
vist ka ei ole kusagil kedagi. kaksteist aastat juba üksi. ometi olen kena, korralik, lojaalne, selline nagu mõned tikutulega taga otsivad, kuuldavasti aga kusagilt ei leia. ja ise ka ei ole kohanud kedagi, kes oleks nagu mina, keda tahaks, kes sobiks. mis teha mis teha. öeldakse, sarnane tõmbab sarnast. aga mina ei ole seda sarnast veel kohanud. viletsamat ei taha, kellega oma ainukest vireldes-tülides elu veeta. nagu turovski rääkis tiigritest. et tiigreid arv on vähenenud, nende territooriumid on seetõttu niivõrd suured, et emane isast nii suurel maaalal ei kohtagi.
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 22.02
Palun selgita sellisel juhul täpsemalt, kes mida valis...
 
autorile 16. august 2014, kl 22.06
Kui vana oled?
 
M 16. august 2014, kl 22.09
 
M 16. august 2014, kl 22.12
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palun selgita sellisel juhul täpsemalt, kes mida v
> alis...


Valimine seisab alles ees...;)
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 22.16
No siis on hästi, et mina asjasse ei puutu. Ma arvasin, et pean jälle vabandama hakkama... Noh, et see oli nali seoses eilse teemaga, aga ega ma siis enam pikalt ei seleta, head valmist... :)
 
Tom 16. august 2014, kl 22.16
Kas igaühe jaoks on kuskil keegi? teoreetiliselt küll, aa nagu 'minu jaoks' ütles, ei pruugi nad kunagi kohtuda. see, et sarnane sarnast tõmmab on vaid osaliselt tõsi. mina näiteks olen suht uimase olekuga laisk inime ja seepärast peab mul kõrval paras tulesäde olema. mõttemaailm ja väärtusinnangud peavad aga küll sarnased olema, täitsa võimatu on koos olla inimesega, kes ei inda seda, mida sina indad.
 
autorile 16. august 2014, kl 22.22
aga kirjuta mulle, ole hea. Ootan
 
M 16. august 2014, kl 22.25
Olen Tomiga päri. Väärtushinnangute kokkulangevus on väga tähtis!
 
M 16. august 2014, kl 22.37
Tark naine teab: millal on õige aeg "härjal sarvist haarata"...
 
M 16. august 2014, kl 22.43
Ja oodatud nõuannet pole tulnud... Ka üksikuna olemisel on omad võlud, kuid pikemas perspektiivis...
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 22.58
Rumal olla on palju kergem, siis ei mõtle pikalt... :P

No nagu mina oma naljaga, oleks ikka 9 korda mõelnud, oleks ehk see rumalus tegemata jäänud :/

Ma nüüd siis ikkagi vabandan ka... :)
 
M 16. august 2014, kl 23.14
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rumal olla on palju kergem, siis ei mõtle pikalt..
> . :P
>
> No nagu mina oma naljaga, oleks ikka 9
> korda mõelnud, oleks ehk see rumalus tegemata jää
> nud :/
>
> Ma nüüd siis ikkagi vabandan ka... :)
Kas siit võib välja lugeda nõuannet: "Hoia naissoost eemale"? :)
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 23.16
Sa võiksid ju tegelikult kirjutada, millised on Sinu väärtushinnangud...

Nüüd juba ilma naljata.
 
M 16. august 2014, kl 23.28
Ausus. Truudus. Usaldusväärsus. Karskus. Optimism. Hoolivus. Sõbralikkus. Mõistvus. Sallivus. Tundlikkus.
mansion ghost 16. august 2014, kl 23.34
"Ausus. Truudus. Usaldusväärsus. Karskus. Optimism. Hoolivus. Sõbralikkus. Mõistvus. Sallivus. Tundlikkus."

Ja ükspäev saadetakse sind kõige sellega....
Ja valitakse risti vastupidine, sest elus peab olema põnevust ja väljakutseid, maksku see mis tahes.
 
Nõus 16. august 2014, kl 23.37
Tutvume, aga millal?
 
üksik naine 16. august 2014, kl 23.56
Tahaksin sinuga tutvuda, M. Meie väärtushinnangud on väga sarnased.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!