Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas igaühe jaoks on kuskil keegi?
 
M 17. august 2014, kl 00.08
Jah, olen ka ise märganud, et naised tahavad küll ingleid, kuiv valivad pahatihti kuradid... ja hiljem on õnnetud...
 
M 17. august 2014, kl 00.12
üksik naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahaksin sinuga tutvuda, M. Meie väärtushinnangud
> on väga sarnased.

Ja sa ei karda, et minusugusega hakkab sul igav? :)
 
M 17. august 2014, kl 00.18
Olgu, hommikul jätkame, kellel huvi... ;)
 
autorile 17. august 2014, kl 00.18
Paistab et sa ei taha tegelikult tutvuda ja pläägutad niisama. Näen, et mitu naisinimest tahaks sinuga tutvuda, kuid oma kontakti ikka sa ei jäta.

Ajad siin ainult naistel päid segi :)
 
seda et 17. august 2014, kl 02.06
Kui selline pealkiri, siis kohe meenub see ilus vana laul: Igayhe jaoks on kuskil keegi, kunagi on kohtumise paev...
 
tiibadega kurat' 17. august 2014, kl 08.33
Jah, aga teie luuserite jaoks pole kuskil mitte kedagi!!!
 
M 17. august 2014, kl 08.52
tiibadega kurat' Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, aga teie luuserite jaoks pole kuskil mitte ke
> dagi!!!


Ilusat hommikut sullegi, lahke daam! :9
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 10.17
Tere hilishommikul,

mõtlesin ja mõtlesin, seni olen oma sisetunnet usaldada saanud...

Ma küsin Sinult, mis iseloomustab Sind kõige paremini...

Mis Sind viimati vaimustas?
 
M 17. august 2014, kl 10.22
Teoreetik...ära tüüta.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 10.30
M Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teoreetik...ära tüüta.

See pole teemaalgataja postitus!
Olen siin vähe ringi vaadanud ja seetõttu valinud vist kogemata juba kasutuses oleva nime. Vabandan!
teemaalgataja
 
Naine 17. august 2014, kl 10.35
Igav ei saa inimestel kunagi olema, kui neil on ühised huvid ja eluarusaamad. Aga tuleb ka arvestada,et inimeste arusaamad elust ja eesmärgid elus muutuvad...ja paraku mitte alati headuse poole.
Ja siis ühel päeval võid leida end halli kardina alt nii,et isegi aru ei saa enam,kuhu on kadunud 20 aastat ja miks elu nii masendav on ning inimene sinu kõrval pole enam üldse see, keda 20 a tagasi kohtasid.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 10.42
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere hilishommikul,
>
> mõtlesin ja mõtlesin, s
> eni olen oma sisetunnet usaldada saanud...
>
>
> Ma küsin Sinult, mis iseloomustab Sind kõige pare
> mini...

>
> Mis Sind viimati vaimustas?


Kohusetunne. Hingelisus. Tagasihoidlikkus. Alalhoidlikkus.
Viimati vaimustas mind kaunis vaade vaateplatvormilt,lõke sumedal suveööl, viskumine lainetesse. Aeg ajalt vaimustavad mind ka kaunid inimesed, kes mu ette ilmuvad...
mansion ghost 17. august 2014, kl 10.43
´Naine´, inimene muutub tegelikult vähe oma olemuses.
Järelikult olid teisa suhtes vaid suured ootused, mis realiseerumata jäid ja nüüd halli masendust põhjustavad. Miski jäi saavutamata/saamata?
Inimlik saamahimu ei midagi muud.
 
Liisa 17. august 2014, kl 10.49
Kallis M, kirjutaksin Sulle kui vaid teaksin Sinu meiliaadressi...
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 10.49
Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Igav ei saa inimestel kunagi olema, kui neil on üh
> ised huvid ja eluarusaamad. Aga tuleb ka arvestada
> ,et inimeste arusaamad elust ja eesmärgid elus muu
> tuvad...ja paraku mitte alati headuse poole.
> J
> a siis ühel päeval võid leida end halli kardina al
> t nii,et isegi aru ei saa enam,kuhu on kadunud 20
> aastat ja miks elu nii masendav on ning inimene si
> nu kõrval pole enam üldse see, keda 20 a tagasi ko
> htasid.

Suhe on koht, kuhu peab, püsimiseks ja värskuse hoidmiseks, pidevalt , mõlemapoolselt panustama!
Raske on leida inimest, kes on huvitatud, valmis ja suuteline seda vaevanõudvat panust osutama...
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 10.49
Mida Sa arvad teatrist?
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 10.53
Liisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kallis M, kirjutaksin Sulle kui vaid teaksin Sinu
> meiliaadressi...


Ma ei teagi, kuidas seda sulle edastada? Avaliku seinaleriputamise korral, võivad õelad püsikad sinna sõimama kolida :( :)
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 10.58
Teater on elu peegeldus, kus andekad inimesed edastavad soovijatele vaatemängu mõtetest, tunnetest ja ideedest. Nautimist vääriv asutus, kuhu mina aga eriti kahjuks ei sattu.
 
Tom 17. august 2014, kl 11.01
teemaalgataja Kirjutas:
----------------------------------------------------
> Ma ei teagi, kuidas seda sulle edast
> ada? Avaliku seinaleriputamise korral, võivad õela
> d püsikad sinna sõimama kolida :( :)


siin vaid üks-kaks õelat püsikat, aa neil pole oma nime, nad varastavad selle alati mõnelt püsinimeliselt. aa ma võin sind rahustada, naissoost püsinimelised on eranditult viisakad ja toredad inimesed. nad ei saakski muidu püsinimelised olla ju :) loomulikult ei ole igaüks igaühe maitse, aga sobiva võib siitki leida (kuigi vaevalt siin üle paarikümne naisterahva üldse seda teemat lugemas käib).
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 11.03
Miks mul on tunne, et mina näen just praegu ühte vaatemängu...
 
sarnased 17. august 2014, kl 11.05
Kaks uimast ja laiska inimest koos on lihtsalt kooselu nagu natüürmort, vaikelu .
mansion ghost 17. august 2014, kl 11.08
"Avaliku seinaleriputamise korral, võivad õelad püsikad sinna sõimama kolida :( :)"

"õelad püsikad"? Muidugi, keda püsikaks pidada.
Viimasel ajal õelutsevad mingid muud müstilised jõud, püsikad on üsna vaikseks jäänud :(

Aga ´M´, kas Sa loodad, et nüüd jalust maha joostakse, kui aadressi annad. Unista edasi :)
 
teemaaldataja 17. august 2014, kl 11.28
Ma polegi väitnud, et kõik püsikad õelad on. Olen märganud mitmeid toredaid, heatahtlikke ning asjalikke kommenteerijaid. Mõnda küll, kes on valinud koha oma komplekside väljaelamiseks. Seda tuleb võtta paratamatu mürana.
Tormi joosta polegi tarvis. Küll õige inimene ära tunneb...
 
Brääd Dick 17. august 2014, kl 11.29
nagujuba üks eelkirjutatu siin märkis, pläkutad sa siin niisama. mitmed on pakkunud, et tutvume, isegi aadressi jätnud, kuid sina ei tee väljagi, ikka suhtled teistega. kui loll peab üks inimene olema!? see, et sa üks oled, on täielikult su enda süü, tulid siia vaid omale pisut enesekidlust koguma. jah, keegi on sinust huvitatud, nüüd on sul kohe parem tunne ning võid paar kuud jälle kodus endaga tegeleda. kui ma sind näost näkku kohtaksin, siis ilmselt näeksin sama- oled üks mõtetu pläkutaja, mitte tegudemees, arg sitakott on su õige nimi.
jätkame hommikul vaene romantik.. lihtsalt ei suuda uskuda, milliseid sitakotte leidub, ise veel meessoost. vaheta sugu või liiki, emane jänes!
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 11.33
sarnased Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kaks uimast ja laiska inimest koos on lihtsalt koo
> selu nagu natüürmort, vaikelu .


Laisk ma pole, uimane vast küll :)
Inimeste iseloom ja temperament on erinevad. Kirglik ja aktiivne inimene, peab vaikelu piinaks. Rahulik inimene teab, et ka lihtasalt koos olemisest võib rõõmu tunda ja õnnelik olla!
 
Brääd Dick 17. august 2014, kl 11.34
õige inimene ära tunneb.. ainult naised võivad nii mõelda, neil on tänapäeval ehk veel see privileeg.
leia ise, võta ise, otsusta ise, ela ise, seksi ise, armasta ise, tunne rõõmu ise! kes sul keelab?! kas keegi peab sul kätt hoidma või?
sinusuguste peal elataksegi ennast välja, nii teen seda ka mina, seni kuni sa ei haara ise oma elu ohjadest.
mansion ghost 17. august 2014, kl 11.35
´Brääd Dick´, mis on Sinu puue või millest ilma jäid?
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 11.51
Kes on meili jätnud, on ka kirja saanud...
Kui ma suhete loomises osav oleksin, poleks ma ju juba ammu üksi...
Brääd Dicile: Kirjutisest ei paista, mis liiki või sugu isendiga sinu puhul tegemist on, kuid kui oma kirjutise ise läbi loeksid, saaksid ehk? aru, et on olemas veelgi suuremaaid s.... :)
Süü osas pean nõustuma.
 
Tom 17. august 2014, kl 11.52
tegelt räägib prääd tikk täitsa õiget juttu. ma nii reljeefselt ennast ei väljendaks, aa mõte on sama küll :)
selleks, et elus asjad muutuks, on vaja ise initsiatiivi näidata, ei saa loota, et keegi tuleb ja otsustab/elab su eest elu ää :D
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 12.06
Miks elu kiputakse võtma stereotüüpselt: "Mees peab olema matšo, murdja, vaimne vägistaja, võimur." Kui sa seda pole - siis peetakse sind mökuks, ebardiks, luuseriks... Tundeid peetakse naiste pärusmaaks. Selliselt mõtlevate tõttu ongi nii palju kannatusi, purunenud peresid ning õnnetuid lapsi.
Mõelgu suurustajad mida iganes naised valivad siiski endale meest ja lastele isa. Mitte vastupidi...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!