Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas igaühe jaoks on kuskil keegi?
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 15.55
Hea küll "mees", kakelda pole tõesti mõtet. Olgem sallivamad ning nentigem, et inimesed ongi erinevad.
Sorry, ma pole tõesti matšo, ja naised kellele imponeerivad ürgmehed, minu poole ei vaata. Samamoodi, nagu on olemas erinevaid mehetüüpe, on olemas ka erinevate ootuste ning mõttemaailmaga naisi.
"mees", me võistleme erinevates kategooriates. "Matšosõltlased" vaatavad ju üksnes sind. Ja need, kellele mina korda lähen, pole sulle huvitavad. Niisiis ei näe ma konfliktikohta.
Ma muidugi ei tunnegi sind ja ei tea sinu alkoholi tarbimise harjumusi. Paljud minu tuttavad, suure egoga tüübid, on alkoholiga liialt "sina peal". Siit ka kahetsusväärne stereotüüp.
 
to mees 17. august 2014, kl 15.58
kui filosofeerimine on raskesti tajutav ja tutvuse eesmärk on vaid leida omale pandav mutt, kes õlut külmkapist ette tassiks, siis ilmselt ei ole sa õiges teemas. pane oma soovid kuskile kuulutusse üles ja vaata, kas sobivaid kandidaate leidub. lihtsalt teiste halvustamine näitab aga selget kultuuritust, muud midagi.
aga edu tutvumisel!
 
mees 17. august 2014, kl 16.01
sa ei tea minu alko tarbimise harjumusi...:D sa unustad ära, et mina olen mees ja sina oled "mees".
suhtle naistega, mitte minuga, hoia oma "mehelikku" joont ikka kõvasti peos, muidu sa pole mees.
on kino :D
 
vastus küsimusele 17. august 2014, kl 16.01
Mina arvan, et ei ole.
 
yks naine 17. august 2014, kl 16.02
ykski minu meestuttav, no sellised tavalised mehed, nii ei oska kirjutada sedasi. Saoled kas korraliku haridusega.. mille vastu on aga su enda poolt toodu,et teatris ei käi võioledki naine
 
kokutajale-totutajale 15.58 17. august 2014, kl 16.04
vabanda, ma olen siin juhtumisi ajaviiteks, link on ju uudiste vahel.
ma ei tutvu, mul on kõik olemas, võtke vabalt.
siin on parim naljanurk, ja tänane parim kild on selle teema autor.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 16.15
yks naine Kirjutas:
-------------------
> Kas teemaalgataja siis ise üldse ei joo ega tülits
> e? No kasvõi leebemas versioonis, ilma kakluseta.
> Ja ka sul on kooselukogemus? Siis teaksid, et erim
> eelsusi ikka esineb. Kuidas neid lahendad? Karjud
> või elad vaikselt endasse kuni infarkti saad?

Muidugi esineb lahkarvamusi ka kõige harmoonilisemas suhtes. Tunnen mehi, kes püüavad pingeid maandada alkoholiga. Olen nooruses isegi proovinud: ei toimi... Nüüd pole ma juba 11a alkoholi tarvitanud. Tunnen ennast seejuures suurepäraselt. Konfliktsituatsioonis püüan jääda rahulikuks. Vahel olen ka häält tõstnud, kuid tagantjärele olen tundnud häbi. Inimene alati ei suuda, kuid kõige targem on lahkhelisid lahendada rääkides. Tuleb välja öelda - mida mõtled ja tunned. Seda tuleb aga teha süüdistamata ning tundeid riivamata. Minul see alati kahjuks ei õnnestu (nagu täna juba näha on olnud). Aga enamasti õnneks küll :)
 
kah naine 17. august 2014, kl 16.20
Aga miks sa teatris ei käi? Kas liialdan, kui ütlen, et sa oled vangis olnud?
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 16.23
yks naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ykski minu meestuttav, no sellised tavalised mehed
> , nii ei oska kirjutada sedasi. Saoled kas korrali
> ku haridusega.. mille vastu on aga su enda poolt t
> oodu,et teatris ei käi võioledki naine


Milline eesmärk ja mõte oleks mul siin ise naine olles mehena esineda?
Tavaline ma aga tõesti pole; olen seda isegi tähele pannud...:)
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 16.27
kah naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga miks sa teatris ei käi? Kas liialdan, kui ütle
> n, et sa oled vangis olnud?

Ma ei teadnudki, et selleks peab enne vangis viibima, et teatrikülastustest loobuda :)
Põhjus on proosaline. Ma ei saa teatrikülastusi endale majanduslikus mõttes lubada...
 
Brääd Dick 17. august 2014, kl 16.28
autorile. no kust kurat sa selle välja lugesid, et mees peab murdja, vägistaja või macho olema?! ka minul on tunded, näe siingi elan ennast ja omi tundeid välja nagu mingi ebaküps teismeline. olen nutnud ja naernud, tundnud häbi ja alandust, rõõmu ja armastust. ning kui sul on samuti tunded, mille kuradi pärast sa neid siis eirad? kui sa tunned, et soovid leida kedagi, olla kellelegi hea, miks sa siis ei tegutse? ise vahutad tunnetest, kuid neid välja ei näita! sul endal tundub olevat sterostüüpne käitumine ühiskonnast pealusurutud. nagu need mõned mustad sitapead, kes iga liigutuse peale ütlevad, et neid diskrimineeritakse. tra ma ei või! kannatused ja hädad võivad alguse saada ka omavahelisest mittepiisavast kommunikatsioonist. kui ma vihastan ning ropendan, siis näitab see kõige otsematteedpidi kätte minu tõelised tunded ja soovid. sina, selle asemel, et näidata omi soove sinuga igapäevaselt trammis, trollis või burgerisabas seisvale meeldivale siresäärsele naisterahvale, hoiad tundeid vaka all ning lähed üksi koju ning onaneerid vaheldmisi nii vasaku kui paremaga, mõeldes, kui tore oleks võinud olla totsiga kohvikusse minna, flirtida ning mõni teine päev ehk ka kaugemale minna. HAKKA OMETI ELAMA, HAKKA KASVÕI EGOISTIKS, KUID NÄITA OMA TUNDED VÄLJA, ELA ENDALE!
kes verbaalsele väljendusele ka kehakeelt näha soovib, võib seda lugeda YT videoklipi saatel: "Hitler saab teada, et.."
antud juhul siis, et "Hitler saab teada, et teema autor ei ole juba 5 aastat keppi saanud".
 
kah naine 17. august 2014, kl 16.30
Ja sa elad kuskil kaugel-kaugel, teatripilet+bussipilet kokku on kallis ehk küll.
Kas tuleksid, kui mina sind kutsun ja käigu välja teen?
:)
 
yks naine 17. august 2014, kl 16.31
Mina ei tea, teed mingit statistikatkui kiiresti meeleheitlikud yksikud naised ennast pakuvad. Või on lihtsalt igav ja ter
.ed nalja. Aga keegi saab haiget, mõtle sellele
 
ahzooloog 17. august 2014, kl 16.38
kah naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga miks sa teatris ei käi? Kas liialdan, kui ütle
> n, et sa oled vangis olnud?


Ja tänane loogikaauhind läheb neile naisterahvastele, kes arvavad, et inimesed, kes teatris ei käi on vangis olnud.
 
mees 17. august 2014, kl 16.40
laske aga edasi. ainult ärge tule pärast vinguma, et kuidas see küll NII juhtuda sai :D

minul igatahes juba naerulihased valutavad :D
 
möh 17. august 2014, kl 16.40
äkki on praegugi vangis
 
mees 17. august 2014, kl 16.43
:D
kurat jah! kohtuda ei "julge", teatrisse ei saa kah...
naistevanglas, seal mõni läppar ikka madratsi sees on...
 
yks naine 17. august 2014, kl 16.46
mees, sinuga ei saaks kohtuda v? Sul ka aega siin passida, kasutame seda paremini
 
mees 17. august 2014, kl 16.48
sa nalja oskad teha? kui mitte, siis ei kohtu ka mitte :D
ma ei saa ära minna, nii naljakas on...
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 16.51
Brääd Dick, hea kommentaar!
Mul tekkib mingi psühholoogiline tõrge. Burgerisabas kohtab juhuslikku inimest, tahaks aga leida just seda õiget ja erilist. Kui suur on tõenäosus, et see juhuslik ongi see eriline... Mõistus ütleb, et kaduvväike... Tegelikult aga peaks proovima... sest kes piletit ei osta, see näeb peavõidust üksnes und...
 
yks naine 17. august 2014, kl 16.51
Kui ma nalja ei mõistaks siis poleks ma siin. Ja naljmehi võib ka hommikusöögiks võtta
 
mees 17. august 2014, kl 16.55
tore siis...no et sa seda jobu tõsiselt ei võta. ta ignoreerib kõiki tutvumise katseid, aga targutab isukalt. järelikult on tal eesmärk siin jahuda ja jobutada, õue teda ei lasta, puur on lukus. unistab burgerist...raha teatri jaoks ei ole, aga burksi ostab küll...
:D
mis sa pakud siis?
 
sohvi2 17. august 2014, kl 16.58
Kuulge, rahvas, kes te siin sagedamini liigute, ega's äkki yxikmehega siinse teemaalgataja näol tegemist ole? Vaatan, et temalt ei ole ühtegi postitust. Alati oli. Tulin siia aastase või kaheaastase vahe järel, ikka oli ta platsis. Nüüd aga ei midagi. Aga yxik oli ju ka selline, kes väljas ei käinud ja oli omaette romantik.
 
naine 17. august 2014, kl 17.00
yxik võttis naise, 30 aastase ;)
 
sohvi2 17. august 2014, kl 17.05
ah-zoo, et siis lasi latti madalamaks või? Ei olnudki enam vaja kuni 30-aastast, kõlbas täiesti ka 30-nene? Näh, jäta veel delfisse pikem paus, pooled külauudised teadmata :P
 
naine 17. august 2014, kl 17.07
Laulatus oli Toomkirikus ja naisele ostis kohe tutika BMW!
Vot!
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 17.10
kah naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja sa elad kuskil kaugel-kaugel, teatripilet+bussi
> pilet kokku on kallis ehk küll.
> Kas tuleksid, k
> ui mina sind kutsun ja käigu välja teen?
> :)

Minu eesmärk ei ole teatrisse minna. Inimesega tutvumiseks on teater ja kino halvad kohad. Seal nauditakse pakutavat ning omavaheline suhtlemine, mis on oluline tutvumiseks, jääb tahaplaanile.
Kus kandis elad?
Ühte kodumaisesse filmiklassikasse kuulub tsitaat: "Kiired pulmad, kiired lõpud..." Arvan, et huvi korral peaks kõigepealt meile vahetades üksteises selgusele jõudma ja alles siis on mõtet kohtuda, kuhugi minna ja midagi ette võtta.
Või mis sina arvad?
 
yks naine 17. august 2014, kl 17.16
Kuigi see polnud minule kysimus, siis mina arvan et pikalt kirju pole mõtrt vahetada. Vähemalt pilt tuleb kohe saata siis selge kas kirju saata
 
kah naine 17. august 2014, kl 17.17
Mis mina arvan? Mina arvan, et peaksin enne siin teada saama sinu vanuse ja muud näitajad.
Tegelikult on mul huvi juba kadunud, sa pole tõesti normaalne, sa oled isegi ohtlik.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 17.19
yks naine, mul pole mõtteski kellelegi haiget teha!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!