Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas igaühe jaoks on kuskil keegi?
 
sohvi2 17. august 2014, kl 17.21
naine,
no on ikka head uudised!
ja näe, saan ka mina rõõmustada, et valikusse ei mahtunud, sest muidu oleks üks tutikas BMW juba lömmis ninaga.

teemaalgataja,
vaat selleks ongi vaja teatris ja kinos käia ja pärast kohvikus kohvi juua ja pargipingil juttu heietada ning taevatähti kokku lugeda, et need pulmad kiired ei tuleks ja kokkujäämine kindlam oleks.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 17.24
Kah naine:"...sa pole tõesti normaalne, sa oled isegi ohtlik."
Ehk täpsustaksid?
 
kah naine 17. august 2014, kl 17.33
Arst täpsustab, mine külasta.
 
mees 17. august 2014, kl 17.38
kui ma 14.45 siia vaatasin, oli teemal 500 vaatajat, nüüd juba 1200 :D
autoril peaks hull edu olema...
 
ahzooloog 17. august 2014, kl 17.56
kah naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tegeli
> kult on mul huvi juba kadunud, sa pole tõesti norm
> aalne, sa oled isegi ohtlik.


Ilmselt sellepärast, et ta ei käi teatris?
 
sohvi2 17. august 2014, kl 18.00
ahzooloog,

vaevalt teatri pärast. Aga oled Sa näinud naist, kes jaksab oodata, millal mees taevas tähed kokku loeb ja alles pärast sellist arvepidamist valiku teeb, milline täpselt neist tähtedest naisele alla tuua?
 
kah naine 17. august 2014, kl 18.10
--Olen vaene kuivik. Jääb tarkustki vajaka...
Töökas, Väljas ei käi, seetõttu puudub ka võimalus tutvusteks. Oskab ehk keegi tõsiseltvõetavat nõu anda, kuidas kontakti leida naisega, kellele kirjeldatu sobiks?---

Lugege ta esimest postitust. Ta on ju hull - töökas, aga raha pole, töökas, aga väljas ei käi, tarkust jääb vajaka, nojah, aga töökas.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 18.21
kah naine, kui mõistust napib, tõuseb töökusest kasu teistele, mitte endale...
 
kah naine 17. august 2014, kl 18.24
Kui oled oma esimesed 11€(pilet) teeninud, siis võid siin kasu saamisest hõisata. Raha teenimiseks pead sa aga välja minema, taarat korjama. Seal prügikastide ümber on ka tutvuda võimalik.
Soovin edu!
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 18.41
kah naine, sinu jutumaneerist ilmneb, et oled mees, kas toosama, kes ennist oma hädiseid komplekse välja elas? Istud seal - arvuti taga-, käsi püksis ja pritsid vaimseid perverssusi.
Sinu hallollus on veelgi kasinam, sa ei saanud isegi minu lihtlauselise fraasi sisule pihta:D
 
sohvi2 17. august 2014, kl 18.48
Hakkab pikapeale tunduma, et see teemaalgataja ei ole nii kuivik ühti. Ja mõistuski täitsa parasjagu. Ütle, inimene, miks ennast nii kevana kirjeldad?
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 18.53
alaväärsuskompleks.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 18.56
Kuiviklikkus on valik, elustiil, mitte olemus, vähemalt minu puhul.
 
sohvi2 17. august 2014, kl 19.03
Saan aru, et alaväärsuskompleks on Sinu oma valik ja vastav elustiil samuti, kas on nii? Aga kui tahad normaalselt naistega suhelda, siis on parem, kui vaataksid oma kunagise valiku üle ja muudaksid natuke elustiili. Milleks ennast ise vaevata?
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 19.14
Elustiil on oma valik, seda annab alati, vastavalt vajadusele, muuta.
Kompleksiga on asi keerulisem, see nõuab pühendunud, järjepidevat tööd iseendaga. Kuid kõik on reaalsuse piirides :)
Muuta elustiili? Kas antud juhul tähendab see - hakata väljas käima?
Alkoholi tarbima ma küll ei soostu, see on minu kindel põhimõte. Seega pole ka baaridesse asja, olen elu jooksul sealset elu piisavalt näinud, koguni baarmenina töötanud... :)
 
Tom 17. august 2014, kl 19.17
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui ma 14.45 siia vaatasin, oli teemal 500 vaataja
> t, nüüd juba 1200 :D
> autoril peaks hull edu ole
> ma...


kui sa aru saad, mismoodi need vaatamised tulevad, siis vaevalt siin üle 100 inimese seda näinud on. sellise ulga inimeste seast õiges vanuses ja õigest soost inimese leidmine on äärmiselt ebatõenäoline. ainuke, mis tõenäosust tõstab, on see, et eesmärk siia foorumisse saabudes on sarnane.
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 19.24
Tom, tähtis ei ole kvantiteet, vaid kvaliteet! Sa tahad seda "meest" jälle käima tõmmata. See üritus pole eesmärgipärane. Ta takistab oma surkimisega inimestel uute tutvuste leidmist. See peaks ju olema selle paiga mõte...
 
teemalõpetaja 17. august 2014, kl 19.26
aitab nüüd targutamisest
teema lõpp
 
yks naine 17. august 2014, kl 19.26
ma tagasi millest ilma jäin? Ära minebaari, vaid kõneta meeldivat naist n tänaval kasvõi. Mis sul kaotada? Või kui leiad siit kellegi kutsu ta jalutama. Siis kohe selge kas meeldite. Ega arvutist muidu leia. Ja hädalda vähem ise juba keskealine. No kui sa ikka oled see kellena end pakud.
 
mees 17. august 2014, kl 19.29
lõpp hea - kõik hea :D
 
teemaalgataja 17. august 2014, kl 19.45
Kes siin hädaldab? Häda pole mingit. Ainuke häiriv nähtus on mõnede tüütute lindude nokatopped asjadesse, mis neisse ei puutu.
Siin ei saagi sotti: kes on naine, kes mees, kes tõsiselt otsib, kes lihtsalt igavusest aega veedab...
Esitan oma alguses avaldatud küsimuse uuesti: kas keegi oskab soovitada teist keskkonda, kus otsijad selgemate eesmärkidega esinevad ja igavlejad ennast vahele ei suru?
 
oskab ikka 17. august 2014, kl 19.48
soovitan minna inimeste keskele, see on sobiv keskkond küll.
 
ewekas 17. august 2014, kl 19.50
mina soovitan ratet.olen seal tutvunud juba aastaid ja tutvun veel.tule ka ratesse,võtan su kohe sõbralehele.
 
yks naine 17. august 2014, kl 19.55
Ma soovitan reaali minna seal ei topi ka ennast igavlejad oma nokka vahele. Hahaa. Rate on eilne päev. A edu!
 
sohvi2 17. august 2014, kl 20.18
Eks neid niisama kiibitsejaid ole igal pool, ka tutvumisportaalides (näiteks Delfi.Date. Suhted24 jne), ei ole parata. Endise baarmanina peaksid seda ju teadma.
Usun, kui oleksid jätnud oma aadressi, siis nii mõnigi siinsetest kommenteerijatest oleks Sinuga personaalsemalt ühendust võtnud. Nii või teisiti on ju üks ja teine huvi ilmutanud. Seega mõtle... Veel ju ei ole hilja.
 
ää...ee 17. august 2014, kl 20.20
ewekas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina soovitan ratet.olen seal tutvunud juba aastai
> d ja tutvun veel.tule ka ratesse,võtan su kohe sõb
> ralehele.

juba aastaid....
 
Teoreetik 17. august 2014, kl 21.57
Lubatud tekst.
H.Evert. Õnnekunstnik. 2014

Robin Sharma: "Hirmud, millega me silmitsi ei seisa, muutuvad meie piirideks".

Teemaalgatajale.

Ma veel juurdlen selle üle, kas see etendus oli hea või halb. Samaaegselt oli see ju lõbus, aga ehk ka natuke kurb, igatahes emotsioone tekitav ning mõtlemapanev...

:)
 
Tom 18. august 2014, kl 12.47
Unustasin oma nelgid rongi
Unustage, selleks nad ehk ongi
pingile et unuda kupeesse
ja nii hilja alles tulla meelde

Unustasin šampust sulle tuua
närtsid kodus soovides sa juua
mina aga minnes seda tooma
unustasin laulma end ja looma

Teatrisse sind unustasin viia
nüüd on päris kindel enam siia
oodatud ma pole sinu sängi
ümbritseb traataed ja sa ei mängi enam minuga

sest ma unusasin oma nelgid rongi
praegu mõtlen, ehk nii parem ongi
iga loll kord taipab,
saabuma peab päev
mil meile armastusest aitab.

Unistades unustada võin ma
mõndagi kuid õnneks sulle tõin ka
kinopiletid ei kahjuks meelde
tulnud kohal olla tollel reedel

mil õnneuimas tuigerdades ringi
unistasin sinust avasilmi
sina aga üksi keset filmi
lahkusid ja peitma pidid silmi.

Igaühe jaoks on kuskil keegi
meeldib meile see siis või ei meeldi
iga loll kord taipab
saabuma peab päev mil meile armastusest aitab.

Kuigi endist õrnust pole keeles
armastus nüüd hästi püsib meeles
tassin sulle tulpisid ja roose
põhjustavad sus nad vaid neuroose
proovinud me ammu kõike poose
kesk alpikannisid ja mängutoose
kas aastapärast olemegi koos veel
ja millest armastus see üldse koosneb?

Nii näitab minu ... saatus
peagi algab kes teab mitmes vaatus
iga loll kord taipab,
saabuma peab päev, mil meil armastusest aitab
ja kui see ei aita, siis ehk koidab päev
mil armastus meid paneb paika.

Eplik/Nelgid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!