Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus mehele
 
Naine kohvikulauas 21. august 2014, kl 19.06
Ajendatuna tänasest situatsioonist ühes Tallinna kesklinna kohvikus. Istun ja söön lōunasööki. Kōrvallauas istub sümpaatse olekuga mees. Vargsi piidleb mu poole ja nii mitmeid kordi. Lahkudes vaatab tagasi. Ja kohe pikalt vaatab. On meievaheline silmside, kuid sōnu ei ole ega tule. Ja vōiks täitsa kindlalt arvata, et tegemist ei olnud mitte millegi muu kui vastastikuse äkksümpaatia tunnetusega.
..ja see on lihtsalt üks näide paljudest kordadest paljudes muudes situatsioonides.
Iseennast ma tunnen. Aga on küsimus meestele. Mis on see, mis takistab kontaktiloomist sümpaatse võõraga? Eeldusel, et eksisteerib sisimas soov leida enda kōrvale kaaslane. Ja eriti, kui kōikidest delfidest väljaspool on see ju niipalju lihtsam, siis kui pilgud on juba kohtunud?
 
mees köögis 21. august 2014, kl 19.14
Ma vaatan alati kõiki kohvikusse sisenevaid naisi ja laua taga samuti aga tutvumine!!! See, et keegi naeratab, ei tähenda veel tutvumis soovi.
 
aga 21. august 2014, kl 19.17
miks sa ise ei lähe kontakti looma?
mansion ghost 21. august 2014, kl 19.20
Sa lihtsalt ei kujuta ette kuipalju mõtteid võib selle ajaga mehel peast läbi käia.
Siinkohal oleks vast kohane meenutada lugu, kus esimesel korrusel elav piossmees läks viimasel korrusel elavalt vanatüdrukult panni küsima.
 
naine 21. august 2014, kl 19.22
MG, kuidas see lugu lõppes? :)
 
Naine kohvikulauas 21. august 2014, kl 19.24
Jah, aga sina võibolla käid kohvikus oma prouaga ja tema vōibolla ei luba rohkem kui vaadata. :)
Mina aga pidasin silmas meesterahvaid, kes tahaksid tutvuda ning kellel puuduvad ka tutvumist takistavad asjaolud.
Kuidagi nii, et tutvuda tahaks ja kohtab ka sümpaatset pilku, aga mingil põhjusel satub lõpuks ikka delfi või jumala abiga pargipingile tundmatuga, kus meeldiv silmavaade pole üldsegi garanteeritud..
mansion ghost 21. august 2014, kl 19.24
Pole kunagi lugema juhtunud või?
 
Naine kohvikulauas 21. august 2014, kl 19.25
See viimane oli köögimehele. :)
 
appike 21. august 2014, kl 19.29
kas nii sassis saab üks naine olla, et arvab, et hulgi pilguheitjaid mehi temaga tutvuda tahavad! ja isegi kaasa kõrvalt :D

sa pane diskreetne silt välja, näiteks kirjuta oma tel.nummer salvrätile, vast mõni võtab kaasa.
mansion ghost 21. august 2014, kl 19.30
"Mina aga pidasin silmas meesterahvaid, kes tahaksid tutvuda ning kellel puuduvad ka tutvumist takistavad asjaolud."

Mille alusel Sa tutvumissoovi ja puuduvad "asjaolud" tuvastad? Hämmastav läbinägelikkus. Kummitus võib päeva jooksul ilma igasuguse tagamõtteta kümnetele naistele silma vaadates naeratada.
 
Naine kohvikus 21. august 2014, kl 19.31
Ghost, aga palun tutvusta võimalikku stsenaariumit neist mõtetest, mis võiksid potentsiaalselt peast läbi käia? :) ..juhul kui sa meesterahvas oled.
 
mees köögis 21. august 2014, kl 19.36
Ma käin lõunal erinevates kohtades, igapäev pakub keegi silmailu. Kui kohviku nime jätad võib-olla tulen lõunale.
 
Naine kohvikulauas 21. august 2014, kl 19.36
Ghost, mina pilguheitja tutvumissoovi ei tuvastagi. Lihtsalt tundub, et on palju inimesi, kes on üksikud ja kaaslaseotsinguil. Kuid kas julgetakse kasutada elu poolt ette söödetud olukordi?
 
Mees tänavalt 21. august 2014, kl 19.39
on proovitud ja no ütleme nii, et valdavalt on vastu kõrvu saadud :D lisan, et ei ole mingi Quasimodo :)
 
mees 21. august 2014, kl 20.12
erilised luuad tõmbavad ka tähelepanu. ja vahel ma ei jõu ära imestada kui räpakalt ja matslikult mõni naine laua taga sööb.
 
jah 21. august 2014, kl 20.14
Näiteks mingi paksmagu vitsutab saiu sisse, 10 järjest. Päris äge vaatemäng.
 
irooniapõõsas 21. august 2014, kl 20.14
Vbl oli mees lühinägelik ja arvas, et sa oled mõni ta tuttav.
 
Põhjus tutvumiseks 21. august 2014, kl 20.15
oleks ikka kaunitar, mitte igasugune :(
 
...................... 21. august 2014, kl 20.22
No suhtes või muidu takistustega mees võib ju ka üksi kohvikus käia ja seal naistele naeratada. See veel ei tähenda, et ta saaks või tahaks tutvusi sobitada. Seega iga üksik mees ei tähenda kohe, et ta saadaval on. Kui teemaalgatajal on soov tutvuda, siis tõesti peaks sellest ise märku andma. Ja siis kas saab või saab "vastu kõrvu" :)
 
naine reaalist 21. august 2014, kl 20.25
Siin muud ei loegi, kui soovitust...tutvuge reaalis, vat seal on alles õige koht ja õiged mehed liikvel. Ei tea kuidas? Mehed ju siin vastavad, et isegi pikem vaatamine ei tähenda tutvumissoovi. Tundub, et tänapäeval polegi tutvumine enam võimalik.
Kas keegi soovib vastupidist väita?
Jah, ja kohe küsitakse nüüd kaalu..
 
Naine kohvikulauas 21. august 2014, kl 20.26
Mees tänavalt. Kui su lähenemine on olnud siiras ja viisakas, siis on raske uskuda, et kõrvakiilu said! Oli see siis verbaalne või..siuhti, füüsiline tabamus. :) Siiras kompliment on alati meeldiv, olgu see väljanägemine mis ta on.

Ja mees 20.12 ning kõik järgnevad koleda kõnepruugiga meesterahvad, teiega me pilgud ristuda ei saa, see on selgemast selge.

Irooniapõõsas - võimalik! :) Ma tegelikult tõin vaid ühe näite tänasest, kuid küsimus oli tegelikult laiem.
 
Mees tänavalt 21. august 2014, kl 20.38
olen ja jään alati džentelmeniks :)
 
naine reaalist 21. august 2014, kl 20.44
Mees tänavalt, kas sa tutvud siin või ainult tänaval?:)
mansion ghost 21. august 2014, kl 20.45
"Tundub, et tänapäeval polegi tutvumine enam võimalik."

Kaasaegne naissugu on tõhusat mainekujundust teinud, tõsiste kavatsustega mehed tausta teadmata ei lähene ja muidu "tegijate" meestega ei jõua konkureerida niikuinii.
 
Ka naine :) 21. august 2014, kl 21.32
Tõelist armastust ongi väga raske leida, juba järgi proovitud. Vaatamata kõikidele nendele paljudele särtsuvatele silmsidedele poes, teatris , kohvikus... Pariisis, Tallinnas või Londonis.
 
Mees 21. august 2014, kl 21.44
mina olen tutvust nii sobitanud, väga vähesed on ära öelnud, enamasti on see lõpoenud hotellis ja siis koju oma naise juurde
 
mees 21. august 2014, kl 21.51
Olen korra olnud sellises olukorras - baaris ristuvad pilgud - vaatame teineteisele sügavalt silma ja... .
Kuna olin koos abikaasaga siis jääb siinkohal teema katki. Oli üks ilusamaid tüdrukuid keda näinud olen. Praegu juba kahetsen, et juttu ei teinud.
 
arooniapõrsas 21. august 2014, kl 22.01
Ju su tutt lihtsalt haises ja mees mõtles pikalt, kas tuleb seda ütlema või mitte.
 
Naine kohvikulauas 21. august 2014, kl 22.14
Ei tea, milline on kaasaegne naissugu. Aga mina vist olen teatud olukordades lihtsalt vanamoodne. See on see vastus, miks ise algust teha ei saa, julge.. On mingi veider soov, et algatus vastassoo poolt tuleks.
Mis tõsiste kavatsuste mehi puudutab, kes kontakti loomiseks taustateadmist vajavad, siis mulle tundub, et Eesti (kitsendatult Tallinn) on nii piisavalt väike, et ehk seda ei ole tarviski.
 
Mees Suure Autoga 21. august 2014, kl 22.21
Kui ma jala kuskil vanalinnas liigun, siis vaevalt ükski naine mu poole vaataks. Foori taga oodates on aga alt üles vahtijaid palju. Mõnele olen naeratanud, aga liiklust ju seisma ei pane.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!