Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õige mees/vale mees?
 
asja uuritakse 22. september 2014, kl 18.52
Indrek ütleb: "Õige mees kuldabki oma armastatud naise üle."
On siin sarnaseid mehi, kes oma naisi üle kuldavad või on seda teinud? Need mehed, kes peavad ülekuldamiseks kohvikus kohvi välja tegemist, ei lähe arvesse.
Etteruttavalt lisan, et mina ei vaja kellegi poolt üle kuldamist, võite rahulikult arvamust avaldada.
 
kusejuha 22. september 2014, kl 19.03
Korduvalt oma naist üle kullanud, golden shower, y'now.

Mis point su nõmedal teemal ka olema peaks, haraka mõtted peas?
 
asja uuritakse 22. september 2014, kl 19.10
Tahan siit välja selekteerida need kõvad mehed, kes naisi nägemata neid kullakaevuriteks, harakateks ja vanamuttideks tembeldavad.
 
kuts 22. september 2014, kl 19.20
õige kuldab üle ...
valel on lühikesed jalad ...
 
johhaidii 22. september 2014, kl 19.23
ka pikkade jalgadega mees võib vaene rott olla.:D
 
Kiss 22. september 2014, kl 19.24
Kuts on lahe
 
kuts 22. september 2014, kl 19.28
olen jah :)
 
kusejuha 22. september 2014, kl 19.29
Sulle siin nagunii ühtegi meest pole, niiet milles on point?
 
asja uuritakse 22. september 2014, kl 19.31
Indreku moodi kõvasid mehi siin ei olegi siis? Kas siin on hoopis Eeriku sarnased supinahad?
 
metsis 22. september 2014, kl 19.38
kõvatajad loevad nurga taga eurosente käte värinal kokku, kui saab kohvi ära osta, tulevad hõiskama, et nemad on õiged mehed.:P
 
no pigem trollija sadist 22. september 2014, kl 19.40
Kanada teadlaste uuringu kohaselt on internetis trollijad ehk kiusajad ja halbade kommentaaride kirjutajad peamiselt nartsissistid, psühhopaadid ja sadistid.

Ajakirjas Personality and Individual Difference avaldatud artiklis viitavad Kanada teadlased enam kui 1200 inimese netikäitumise analüüsile, mille kohaselt ei ole internetis salvavate või labaste kommentaaride kirjutajad just kõige meeldivamad inimesed.

Internetitroll on isik, kes sekkub vestlusesse ning kirjutab nimme kommentaare, et vestlust segada või teisi närvi ajada. Tihtilugu ei ole kommentaaride taga muud põhimõtet kui soov kõiki ärritada.

Käitumisanalüüsti kohaselt olid nii nartsissism, sadistlikkus kui psühhopaatia domineerivad inimestel, kes nimetasid trollimist oma meelistegevuseks internetis. Seosed trollimise ja sadistliku käitumise vahel olid nii ilmsed, et teadlased kirjutasid: "Võib öelda, et veebis trollijad on igapäevaste sadistide prototüübid."
-----------
siiski eneseimetlejatest sadistide- trollijatega tegmeist.kõik need väga blondid bondid, tomid, mansion ghostid jne jne. elu on helde olnud, et päriselus selliseid kohanudpole.
 
ja 22. september 2014, kl 19.56
mõned tunnistanud siin ise, et teevad seda meelega, et teisi närvi ajada. igal lollil oma lõbu.
 
ahzooloog 22. september 2014, kl 20.10
õu, kuts, mis teed siin?:D
 
OOOOOO 22. september 2014, kl 20.26
no pigem trollija sadist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kanada teadlaste uuringu kohaselt on internetis tr
> ollijad ehk kiusajad ja halbade kommentaaride kirj
> utajad peamiselt nartsissistid, psühhopaadid ja sa
> distid.
>
> Ajakirjas Personality and Individua
> l Difference avaldatud artiklis viitavad Kanada te
> adlased enam kui 1200 inimese netikäitumise analüü
> sile, mille kohaselt ei ole internetis salvavate v
> õi labaste kommentaaride kirjutajad just kõige mee
> ldivamad inimesed.
>
> Internetitroll on isik,
> kes sekkub vestlusesse ning kirjutab nimme komment
> aare, et vestlust segada või teisi närvi ajada. Ti
> htilugu ei ole kommentaaride taga muud põhimõtet k
> ui soov kõiki ärritada.
>
> Käitumisanalüüsti k
> ohaselt olid nii nartsissism, sadistlikkus kui psü
> hhopaatia domineerivad inimestel, kes nimetasid tr
> ollimist oma meelistegevuseks internetis. Seosed t
> rollimise ja sadistliku käitumise vahel olid nii i
> lmsed, et teadlased kirjutasid: "Võib öelda, et ve
> ebis trollijad on igapäevaste sadistide prototüübi
> d."
> -----------
> siiski eneseimetlejatest sa
> distide- trollijatega tegmeist.kõik need väga blon
> did bondid, tomid, mansion ghostid jne jne. elu on
> helde olnud, et päriselus selliseid kohanudpole.
See olen mina mina
 
eesti naine 22. september 2014, kl 20.48
Ei salli eesti mehi, mulle kõlbavad ainult väljamaa mehed, kasvõi sibivedajad kusagil Lõunanabal, aga mitte eesti mehed.
 
internetist 22. september 2014, kl 21.00
Päriselus on need psühhopaadid õnnetud inimesed ja ühiskondlikus elus vähe märgatavad, lisaks psühholoogilistele probleemidele on neil olnud ka täiesti ebaõnnestunud perekonnaelu ,psühhiaatrilised haigused, töö probleemid ja puudulik haridus ja nii ongi neil jäänud vaid Internetis teisi kommenteerijaid alandada, madaldada ja sõimata. Nad ei oskagi viisakalt suhelda, rikutud kodude ja lõhkise pere tulemid, vaatamata vanusele.Hoidku taevas terveid mõistusi, et ei satuks sellise monstrummehe või monstrumnaise meelvalla alla , et ei astuks temaga suhtesse.
 
Jep 22. september 2014, kl 21.01
Teeme oma klubi.Eesti mees on tont.
 
Permis 22. september 2014, kl 21.02
Hey eesti naine !

Paluks Eesti mehasid mitte solvata ! :)

Antud teema algatajast ma saan nii aru, et ta otsib ilmselt kedagi, kes oleks olemas, kui partner ja enamat ..
 
mind 22. september 2014, kl 21.04
üks mees kuldas: armastas teha kuldseid kingitusi. aga ma ei ole kindel, kas oli õige mees. tundus pigem mängu. kuld oli päris.:))
 
kuts to ahzoloog 22. september 2014, kl 21.05
ah kondan niisama, mis siis... :)!?
 
ahzooloog 22. september 2014, kl 21.12
öhöhhöö, niisama:)

aga tegelt on hõbe ilusam, kui kuld.
 
Töötu 22. september 2014, kl 21.18
Hõbe ehtimiseks kuld aga peitmiseks.

...tuleb tarkust tunnistada!
 
kuts to ahzooloog 22. september 2014, kl 21.18
ääm- tegelikult valge kuld ....
 
ahzooloog 22. september 2014, kl 21.37
sina võta valge kuld, mina võtan hõbeda:D
 
kuts 22. september 2014, kl 21.39
oot- mida me jagame? Ja kellele siis punane kuld?
 
asja uuritakse 22. september 2014, kl 21.44
selle asemel, et teemaalgataja motiivide üle arutada, rääkige parem sellest, kas olete oma naise või armukese üle kullanud.
 
Permis 22. september 2014, kl 22.09
Kullake, Sa juu mõistad isegi ilmselt väga hästi, kui mõtetu on antud teema algatus ... Seda alljärgnevatel põhjustel ..

Esmalt Sa tsiteerid kellegi Indreku sõnu, seejärel järgneb paar rida sellest, et kohvik ei lähe arvesse (avameelselt öeldes olen Sinuga nõus;) .. Ning seejärel Sa annad etteruttavalt teada, et Sa ei vajagi "üle kuldamist" .

Lühidalt - kui hoolin ja armastan, siis ilmselgelt ka kuldan ! Ja nagu mainitud - kohvikus kohvi limpsimine ei tähenda kuldamist.
 
Jep 22. september 2014, kl 22.18
Ootan ka kuldamist.
 
asja uuritakse 22. september 2014, kl 22.22
Permis, su suhtumine on realistlik.
kas maksab mulle ette heita postituse mõttetust, siin esineb tihti kaugelt mõttetumaid teemaalgatusi, keegi ei noomi selle pärast autorit.
küsimus oli esitatud sellepärast, et mehed räägivad, kuldamine on ühenduses hoolimise ja armastusega. kus piir läheb, kui hoolimine ja armastus, sellega ka kuldamine, ära lõppeb?
 
Permis 22. september 2014, kl 22.40
Andestust, kui mu komm tundus noomimisena. Pole juu põhjust noomida .. pigem olen ise noomimist väärt, kui olen asunud Sinu teema kommenteerima ;))

Üldiselt, on vastus Su enda küsimuses olemas .. kui ma neist paljudest punktidest ja komadest õigesti aru sain ;)

Päikest Sulle!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!