Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õige mees/vale mees?
 
asja uuritakse to: No 24. september 2014, kl 15.11
Kas arvad, et täna oleks juba tagumine aeg hakata hinge pugema?:)
 
No 24. september 2014, kl 16.00
Jaaaaaaaaaa:)
 
asja uuritakse 24. september 2014, kl 17.47
Saaks äkki selle hinge täpse asukoha teada, kuhu pugeda?;)
 
Permis 24. september 2014, kl 19.21
Tere Asja Uurija ;)

Tänan Sind sõnumi eest :) Kuidas Su päev möödus ja kuidas Sul hästi läheb ? Ok, ma ei saada Sulle seda linki kolmanda auto kohta - ma ei taha, et Sa haiget saad.

Minu lepingud on sõlmimisel ja loodetavasti ka ikka toimivad;)

Tõtt öelda ma ei osanud uneski arvata, et siin keskkonnas kohe hinge hakatakse pugema ... mitte, et mul midagi selle vastu oleks ;) Nuu ma ei tea, mida sellest arvata ;) Aruka & kogenud inimesena tead Sa juu ilmselt isegi väga hästi, et ...... Ja ma arvan, et ...

Õigupoolest ma ise plaanisin veel sutsu oodata sellega ... aga, kui Sa kohe nüüd nii .. ;)

Ilusat õhtut Sulle!
 
Permis 24. september 2014, kl 19.29
To ka üks,

Tere,

Apteegi maitse ? Sellest ma ei tea midagi ;) Aga mu krokodilli nahksed sandaalid on mul from Calvin Klein collection ;)
 
asja uuritakse 24. september 2014, kl 20.06
Kas tõesti see kolmas auto on nii hirmuäratav? Niimoodi naiselikku uudishimu äratada ja siis see rahuldamata jätta on ju ka vastutustundetu.;)
Hinge pugemisega on aega küll ja küll, ei tahaks sellega mitte mingil juhul kiirustada. Mis No jaoks on hilja, see minu jaoks vara.:D
Kõige ilusam ongi just aeg enne hinge pugemise algust.;)
 
Permis 24. september 2014, kl 20.22
See kolmas auto ei ole üldsegi hirmuäratav .. pigem ikki korralikult mehine auto ;)
 
No 24. september 2014, kl 20.24
No on liiga vana ,et aega raisata.Kohe hambad sisse.:D
 
Permis 24. september 2014, kl 20.28
Hellõu No,

Kas Te ei ole täheldanud enda juures kalduvusi kannibalismile ? ;) Uuh .. :D
 
No 24. september 2014, kl 20.57
Jah.Aga mul on metslooma hing sees.:)
 
asja uuritakse 24. september 2014, kl 21.31
Kui on mehine, siis vaatame üle.;)
No, kui vana on vana?:D
 
No 24. september 2014, kl 21.59
Pisike ja blond naine .Vanus on nats palju juba:(
 
Permis 24. september 2014, kl 22.13
asjakeste uurijale ;)

Auto, millest olin pööraselt vaimustuses on kahjuks juba maha müüdud (nagu mulle tundub) .. Khurram küll .. proovisõitu ei jõudnudki teha ..

Mul on vahel kombeks kõik uuemad & vingemad autod ära proovida ;)

Aga üldjoontes sarnane auto ..

5,7.-se südamega Ram .. Kui Sa vaid teaks, kuidas selline nurrub ;)

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/dodge-ram-5-7-hemi-crewcab-sport-luftfahrwerk-navi-landsberg-ot-oppin/195930131.html?lang=en&pageNumber=14&__lp=31&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=7700&makeModelVariant1.modelId=13&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&maxPrice=50000&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&noec=1
 
Permis 24. september 2014, kl 22.16
No, ma arvan, et Sa oled natu liiga karm enda suhtes .. Sa võiksid olla & peaksid olema oluliselt kõrgema enesehinnanguga ..
 
asja uuritakse 24. september 2014, kl 22.34
Ma ei taha su õrnemaid tundeid selle nurruja vastu riivata, aga väljanägemine pole tal ausalt öeldes suurem asi. Näitajad võivad olla viimase peal, aga naised, tead ju küll, tahavad ka kena välimust näha.;)
 
Permis 24. september 2014, kl 22.40
Nuu .. ma juu ütlesin, et midagi sarnast ;) Aga oki .. jääme siis selle Mersu ja RR-i juurde .. eks;)

Muideks .. kribab siis midagist rohkemat endast ..

Ja. kui iluunele lähed, siis ilusaid iluunesid Sulle ! ;)
 
asja uuritakse 24. september 2014, kl 22.51
Mersu ja RR on hoopis teisest ooperist.:) Kui ühega neist mu maja ette sõidad, siis pole võimatu, et lasen end ära rääkida lühikesele proovisõidule.;)
Sul vist iluunest veidi mehelik arusaam, et seal nähakse terve öö ilusaid mehi unes?:D Ilu jõuab kohale teisel viisil.
 
Permis 24. september 2014, kl 23.04
Ei, kohe kindlasti ei ole mul sellist arusaama .. Las ma oletan - ilu saabub hommikul peegli ees ? ;) Tegelikult ma päriselt nii ei mõtle ... inimene on just selline nagu ta on .. nii seest, kui välimuselt. Aga oki .. ma ei "kiusa" Sind rohkem ..

Head!
 
No 25. september 2014, kl 00.29
ilusad mehed unes.urrrrrrr
 
asja uuritakse 25. september 2014, kl 11.12
Hommikul on mu esimeseks tegevuseks mitte hammaste pesu vaid vaatlus peegli ees, kas uni on olnud kasuks või kahjuks.:D
Vastavalt tulemusele võtan abinõud tarvitusele.;)
 
No 25. september 2014, kl 13.56
Ma magasin nagu kott.Kell 11.00 tegin silmad lahti.Eile oli siin 26*Saab veel ujuda.:)
 
Permis 25. september 2014, kl 17.45
Tere kõiks see pere ;) Ja otse mõistagi asja uurija :)

Mida siis peeglike seina peal Sulle näitab - kas uni on olnud kasuks või kahjuks ? ;) Ja miliseid radikaalsemaid abinõusid oled pidanud & sunnitud kasutusele võtma ? ;)

Ilusat Sulle !
 
asja uuritakse 25. september 2014, kl 18.21
Kas ma siis siin oleksin, kui kahjuks tuleks? Istuksin juba ilusalongi ukse taga või arutaksin hoopis Peebuga raviplaani.;) Siiani on lihtsatest vahenditest aidanud, aga kunagi võib saabuda aeg, kus tuleb tõsisemalt sekkuda. Nuga ja käärid. :D
 
Permis 25. september 2014, kl 18.44
Kullake ...

Nuu see oleks tõesti liiga radikaalne lähenemine .. ma saaks aru, kui Sa oleksid 103 vms ;)

Aga tore, et Sa jätkuvalt in online :)

Muideks .. mulle meenus, et ma vist küsisin eile õhtul midagi .. ma sain aru, et mu playlist ei olnud ilmselt eriti Sinu maitsele, mistõttu Sa tõenäoliselt tudisid möödunud öösel nii, et mühin taga ;)
 
asja uuritakse 25. september 2014, kl 19.13
Õnneks ma olen ainult 102 ja võib-olla on sul õigus, et muretsemiseks pole veel põhjust.:D
Ma ei ole maininud, et playlist mulle ei meeldinud, lihtsalt uni, kurjam, murdis mu maha. Need mõned, mis ma ära jõudsin kuulata, olid täiesti söödavad.:)
Mul on ka küsimus tekkinud,kas Permis ei ole eestimaist päritolu mees?
 
Tauno 25. september 2014, kl 19.44
Kas kaal on 102 ve?
 
Permis 25. september 2014, kl 19.57
Kas Sa uurid & tuhlad nüüd mu geenides ? ;) Olgu siis öeldud, et Saksa liin jookseb otseselt sisse ;)

Njahh .. ma ei saa Sind isegi küsimusele vastamata jätmises süüdistada :D Uhh .. tegelane ;)
 
asja uuritakse 25. september 2014, kl 20.26
Ei, mis, geenideni me veel jõuame.;) Mu tähelepanekud on tehtud pelgalt sinu postituste põhjal. Kui sa natuke ringi vaatad ja loed, kuidas teised meesisikud siin naiste poole pöörduvad ja kelleks nimetavad, siis, ma usun, annad mulle mu tuhlamised-uurimised andeks.:D
Mis küsimus see oligi, millele sa ikka veel vastust ootad?:)
 
Permis 25. september 2014, kl 20.39
Aaa .. me ei olegi veel minu geenidenid jõudnud ? :D Tundub vägisi, et Sinu algatatud teemast on saanud meie omavaheline teema .. koos publikuga .. ei nuuh .. tore on :)

Küsimus oli/on alljärgnev ..

Kkribab siis midagist rohkemat endast - millega tegeleb, huvid ja muu ilus information, mida kannatab siia kirjutada ;)
 
Tauno 25. september 2014, kl 21.02
Tobe teema ja rumal neiu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!