Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õige mees/vale mees?
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 13.26
Eelmisele,
No vaevalt siin 80a mehi on:-)
 
Pr. 23. september 2014, kl 13.27
Loodetavasti pole eeskujuks ka nõiaInts:)
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 13.31
Bond, sul on täitsa arvestatav naljasoon. :D
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 13.37
Tänan, ma pole mingi noor nolk ka enam:-)
 
Katy 23. september 2014, kl 14.16
Ma arvan , et Permis on 25-35 vahel.
 
Permis 23. september 2014, kl 15.32
Nuu nii ..

Haa'le - Sa saad juu isegi väga hästi aru, et ei ole sügavat mõtet Sulle vastata, kuna Su sõnumi ridade vahelt võib lugeda välja & leida kahtlustavat suhtumist, kibestumust .. ja lausa vist midagi negatiivset. Ma väga loodan, et ma eksin.

Üleüldises plaanis ma ei suhtle inimestega, kellel on või kellest võib aimata midagi negatiivset ..

Loodetavasti saab igaüks aru, et oleks ülimalt rumal & naiivne soovida, et keegi jätab oma personaalsed andmed kuhugi foorumisse. Ma ei soovitaks seda ka kellegile teisele. Via e-mail, only.

Aga üleüldse oli antud teema naise & armsaima kuldamisest .. mitte minust :)
 
mina 23. september 2014, kl 15.50
Olen paarikümmne aasta jooksul pidevalt oma naist üle kullanud ja teen seda jätkuvalt,ei lõpeta enne,kui surm meid lahutab,mu kaasa lihtsalt on seda väärt!!;)
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 15.51
negatiivsel mehel ei lubaks ma end isegi üle kullata.:D
 
Permis 23. september 2014, kl 15.53
Mõistlik :)
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 16.07
Teemasse tagasi, kas Permis on kullanud üle mõne mittenegatiivse naise?:) Ja ei tahagi teada, kes on Indrek?
 
Permis 23. september 2014, kl 16.54
Noo nii :) Ma üritan nüüd vähem u tähtesid kasutada ;)

Hey! Kuidas siis nüüd nii - Indreku pealt libises Su teema sujuvalt üle minu peale ? Vastus on, et olen üritanud.
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 17.44
Kas leiad, et mu tähelepanu sinu tagasihoidliku mittenegatiivse isiku vastu on kuidagi ebaterve?;)
Indrek on juba Mari mees, tähendab, ta on mängust väljas.:D
 
Permis 23. september 2014, kl 19.26
Tere lugupeetud asja uurija,

Ei nuuh .. ma ei ole just kindel, et kas see on just ebaterve ... aga, kui Sa just nii arvad ;)

Aga igal-juhul oled Sa siin jällegi (oletan, et mulle) kribanud.

Asja uurija - millest selline nime valik ? ;)
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 19.36
Omal ajal kirjutati raamatuid. Telefoniraamatuid. Neis oli palju indrekuid ja tõeäoliselt veel enamgi marisid. Seega oli indrekutel kõvasti kuldamist.
Kaasajal on vähe lihtsam-indrekud kuldavad kõik üle facebookis ja loomulikult jäävad sigadeks seega toomased, toivod ja andresed.
Mõni üksik ehk ei jää kah-juhul, kui naine on ta välja suutnud valida/soovib talle kullatavaks jääda ja katet ikka jagub suhtes nõudlusega:-)
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 19.52
Minu kommentaar oli jah sulle, aga teemat tehes ei teadnud ma aimata, et sa siia kommenteerima satud, seega sihilikus jälitustegevuses mind otseselt süüdistada ei saa.:)
Kui sa aga selles teemas juba kord oled, siis miks uurija ei või sind lähemalt uurida, eriti kui kullakaevanduste omanikud (teema sihtrühm) on kuhugi peitu pugenud.:D
Nime valikust ei maksa segadusse sattuda, asju ikka uuritakse, pole selles imelikku midagi.;)
Läks jutt juba kord nimedele, siis võiksin sama küsimuse esitada, miks just Permis, mis mulle, kogu lugupidamise juures, seostub miskipärast pärmiga.:D
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 20.01
Oioi. Ohu märk! Pärmiga seostuvad naised, kes olid parem enne siis, kui seda veel kasutati. Mitte naise kuldamise juures muidugi, vaid kuldajaga manipuleerimiseks.
 
ahzooloog 23. september 2014, kl 20.04
Kuidas saab pärmiga kuldajat manipuleerida? Söödad ta kaneelirullidega nii paksuks, et sa ei suuda enam isegi minema veereda?
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 20.09
Ongi selgus käes - Bondil pole naist!:D Muidu oleks ta tuttav asjaoluga, et nende saiakeste küpsetamiseks, mida armas naisuke hommikukohvi lisandina Bondile voodisse serveerib, kasutatakse ka pärmi.;) Seostamise arendamisega tasuks mister Bondil tõsisemalt tegeleda, jääb õrnade naisehingede kallal hammaste teritamiseks vähem aega üle.:D
 
Permis 23. september 2014, kl 20.13
Avameelselt öeldes ei teadnud ma isegi, et satun Naisteka foorumisse .. uhh :) Naljanina, on Sul alles fantaasia;)
Permis tuleneb ladinakeelsest sõnast ja tähendab luba. Olen seda üle kümne aasta kasutanud.

Muide, mul on mõningaid kontakte Kanada kullakaevandajate hulgas ... aga .. Sa juu ei vajanud ülekuldamist ;)
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 20.29
Ma vist tõmban endale vee peale ülestunnistusega, et teadsin juba enne oma küsimuse esitamist, mis on Permise tähendus? Lubade ja lubadustega on asjade uurimise käigus ennegi tegemist olnud.;)
Mis minu nimevalikusse puutub, siis ma väga ei usu, et näiteks Seitsmes meel või Apteegikaan oleksid oluliselt parem valik olnud.:D
Kas kümmet aastat võib käsitleda vihjena minu eespool esitatud küsimusele numbrite teemal?;)
Ülekuldamist ma tõesti ei vaja, aga tuttav kullakaevandaja võiks igal naisisikul ikkagi olla.
 
Täitsa Bond 23. september 2014, kl 20.51
Pärmi kasutati laiemalt sel ajal, kui poes valmistaignate valik puudus. Kaasajal võib olla mõistlikum ise saiakesi küpsetada neil meestel, kel jah, naine oli, et uusi võrgutada oskusega pärmitainast teha ja küpsetada. Aga siin omakorda on sihtgrupiks ainult saledaks loodud naised:-)
 
Permis 23. september 2014, kl 20.52
Ilmselt oled Sa piisavalt hästi aru saanud, kui hea ridade vahelt lugeja ma olen;)

Lubadustest ma saan aru .. aga, mis lube Sa Sa veel oled uurinud ? ;) See lausa päris huvitav .. Lubade uurija ;)

Kümne aasta teemal ei oska kohe esimese hooga kaasa rääkida, kuna ei ole selge millist numbrilist kombinatsiooni Sa silmas pead ;)

Nuu ok .. millist mussi kuulad - kui Sa ikka siin avalikus keskonnas soovid kribada .. auditooriumil ka huvitav lugeda ;)
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 21.37
Numbrikombinatsiooni all mõtlesin ma Permise elatud aastaid, kui see riigisaladus ei ole, mis 75-ks aastaks on salastatud.;)
Uurimise käigus on selgeks saanud et ega lubadel ja lubadustel väga suurt vahet ei olegi, mõlema puhul on üheks faktoriks usaldus, olgu siis suuremal või vähemal määral.:)
Muusikavalik on seinast seina, aga kodumaistest muusikutest Lenna, Karl-Erik ja Laura, kaugemalt Beyonce. Mis saladust sellest ikka teha?:)
 
Permis 23. september 2014, kl 21.46
Lenna on ka minu lemmik .. ;)
Teiseks Padar ja veel mitmed head lauljad & muusikud ..

Alljärgnevalt minu playlist ;)

http://www.youtube.com/playlist?list=PLWChL37Suc-iSQbet8Ub6yas7QnBwQY5E

Ilusat õhtut Sulle !
 
asja uuritakse 23. september 2014, kl 22.17
Selle listi läbikuulamisel läheb pool ööd minu iluund tuksi, et seda korvata, tuleta oma tuttavate kullakaevandajate kontaktid meelde.;)
 
Permis 23. september 2014, kl 22.24
Aga kullake, ma juu saatsin Sulle ;)
Teadmiseks Sulle, et homme olen ma rohkem väljaspool arvutit ;) Sinu uudiseid loen siis õhtul ;)

Head ööd ja ilusaid unesid Sulle !

Priit
 
ka üks 23. september 2014, kl 22.36
Permis muutub juba täiesti vastupandamatuks, ei tea, milline ta apteegi maitse võiks olla?
 
Permis 23. september 2014, kl 22.38
Kaks head autode presentatsiooni ka Sulle ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PYTP7qi5Mao&list=LLE7SIpIThNPo8FtrwYQy4hg&index=15

http://www.youtube.com/watch?v=3-IulcnaQ8I&index=14&list=LLE7SIpIThNPo8FtrwYQy4hg

RR-i puhul mulle meeldib eriti auto nö. lagi ;)

Kolmas auto on veel .. aga Sa kukud pikali, kui ma Sulle selle lingi saadan ;)

Head !
 
asja uuritakse 24. september 2014, kl 13.19
Kui vähegi võimalik, säästa mind pikali kukkumisest, sest olen niigi zombistunud kuulamisest pool ööst su playlisti, millest ma muide ei mäleta eriti midagi muud kui et keegi nagu laulis...:D
Autode ülevaatuse juurde ei ole veel jõudnud, magada ja töödki teha on vaja, see olekski minu uudis sulle.
Kas kullakaevandajatega kokkulepped said allkirjad alla?;) Kullavihma on ilus vaadata, kaugemalt.
 
No 24. september 2014, kl 14.49
to:asja uuritakse. sa vist tahad ainult kirjatuvi olla:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!