Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
õige mees/vale mees?
 
asja uuritakse 25. september 2014, kl 21.19
Geenidega ei ole ometi nii kiire, teema on personaalseks küll kujunenud, nii et ma õieti enam ei mäletagi, millest esimeses postituses kirjutasin.
Ah, õigus, Indrekust.;)
Vabakutselisena saab endale mõndagi valida, olles samas kõikidele pakkumistele avatud. Sportlikud eluviisid ja kokkamishuvi nagu ei käiks kokku, aga tegelikult on need kenasti käsikäes eksisteerivad. Soovitan järele proovida.:)
 
Permis 25. september 2014, kl 21.46
Mulle meeldib selline valik - mitte s©ltuda mitte kellestki ;) Samas nii lihtne see ilmselt ei ole ... Sportimine on tore - mulle sobib ;) Tavaliselt kokkan kuskil, kus midagi näksida antakse ;)
Ah, et Sinuga siis sellised meeldivad lood ;) Kus Sind peale kodu ka kokkamas v©ib näha ? ;)

Ilusat ©htu jätku !
 
asja uuritakse 25. september 2014, kl 22.12
Kui mind külla kutsud, võin isegi sinu köögis kokata, lemmikuks on Itaalia köök.;)
Ujumine, tennis, squash, mis nendest sobib?
 
Permis 25. september 2014, kl 22.50
Niih, I am back on my PC. Androidi Õ tähed on kuidagi naljakad :) Anyway, minu lemmikud on sulgpall, jooksmine, ratas ja suusatamine .. sõltuvalt aasta-ajast. Muide, paadiga matkan ka jõgedel suurima hea meelega ;) Ah-jaa .. ja mõistagi reisimine ;) Kui Sa iluunele lähed, siis lillelisi unesid Sulle !
 
Permis 25. september 2014, kl 23.02
Miks on Tauno arvates neiu rumal .. ja miline neiu ?
 
Teele 25. september 2014, kl 23.35
Kui Permis on veel vaba poiss, siis ma olen rõõmus kui ta mind ühe kirjaga üllatab:)
franchise44@hot.ee
 
Katy 26. september 2014, kl 00.00
Muidugi on vaba.Ta ju ise kirjutas ,et tahab vaba olla.;)Mulle skype palun.
 
Täitsa Bond 26. september 2014, kl 10.28
Päris naljakas teema btw. Mees, enne kullatavat naist nägemata uneleb, millise võimsa autoga ta muljet avaldama hakkab.
Ehk piisab neist krokodillinahksetest sandaalidestki, ilm külmavõitu ja delfitarid on kah, nagu nad on:DDD

Aga noh, head menu, ei sega vahele rohkem.

Ja mitte et head soovida, siis parimat!:-)
 
Siim 26. september 2014, kl 12.02
Asja uuritakse on lahe eit.Teistele teeb geeniuuringut.:D
 
Indrek 26. september 2014, kl 13.33
WTF, AMG, Wraith (300tuh EUR!) siis äkki RAM (USAneegrirõõm) ja kõige otsa Kalvin Clein krokodillinaha imitatsiooniga sandaalid!!
Ja kõik see algas paljulubavalt minu nimega...

Kui siin köetakse praegu ahju siis ma haistan vingugaasi.
 
asja uuritakse 26. september 2014, kl 14.18
Indrek, sa oled vist üks väga tõsine eesti mees?:) Matkale või reisile oleks ju hea küll minna, aga seltsiline peab selleks ekstra valitud olema. Esialgu reisiks kodumaal, et saaks selge pildi, siis võib edasi juba üle lombi põrutada. Paadimatka jätaks võib-olla praegu välja, ma ei ole oma osavusele veesõidukite käsitsemises väga kindel.;)
 
Indrek 26. september 2014, kl 14.35
Jahh, ma olen mees Eestist. Tõsine kui infarkt.

Vihjad mu äkilisele reageeringule? Kriitikale maitse üle mis ongi rikastav, kuid kuskilt maalt läheb piir:)

Jätkake.
 
Viimasele 26. september 2014, kl 14.37
Rahune maha juba.Tekst on sul haige.:(
 
Indrek 26. september 2014, kl 15.12
Kas tund aega erutatud olekus on siis palju või!? Ehk ongi kuigi mulle niimoodi ei tundu. Eesti mehele ei ole see tegelikult palju, ka sllisele kellel infarktioht.
Minu haigest tekstist- sa viitad, et mul on puue? Sa ei salli puudega inimesi?
 
Suslik to Indrek 26. september 2014, kl 15.24
Teemaalgatajale oli see kompu.Sina oled karamell.
 
Indrek 26. september 2014, kl 15.48
Eesti mees on nüüd karamell või? Teema oli nii paljutõotav, keegi õhkas Indreku järgi ja tõi teda eeskujuks aga nüüd selgub, et Indrek on karamell. No palju õnne kõigile Indrekutele kel on naine:D
 
Permis 26. september 2014, kl 19.43
Tere õhtust kõigile .. ja ennekõike Asjakeste Uurijale;)

Kallis Asjakeste Uurija - kas Sa ei leia, et inimesed (Eestis elavad) on kuidagi justkui natuke liig tõsised ja/või lausa õelad ... Palju reisinud inimesena olen seda korduvalt varemgi näinud. Aga, eks see ole nende endi traagika - mind jätab see suht külmaks. Oli tore ja meeldiv Sinuga suhelda. Hea meelega jätkaks - kuskil mujal ;)
 
asja uuritakse 26. september 2014, kl 20.00
Tahaks alasti kokkata sinu juures.:)
 
:)))) 26. september 2014, kl 20.22
Liba võiks õigekirja tunde võtma hakata. Oleks libamine tõhusam.:)
 
asja uuritakse 26. september 2014, kl 20.58
Kuidas seda mitte leida, kui surmtõsidus ja mõnes teemas ka õelus, pahatahtlikkus või kadedus maad võtavad. Reisil kohtab seda ehk vähem, sest öeldud sõnad lendavad kiiremini tuulde ja meelest kui need, mis kirjutatud.:) Need sõnad, mis silme ees, teevad rohkem haiget ja seda teavad kirjutajad suurepäraselt.
Ometi võiks igaüks eraldi ja kõik koos sõbralikult või vähemalt rahulikultki kooseksisteerida selles virtuaalruumis.:)
Mis kohta sa jätkamiseks oled mõelnud?
 
Permis 26. september 2014, kl 21.40
Asjade uurijale;) Sinu "käekirja" tunnen ikka ära;) Paadimatkast - just see peakski olema esimene ühisüritus - ekstreemsetes oludes saabki koheselt sotid selgeks kellega tegu ;) Ega ma isegi suurem asi "kala" ei ole .. aga Piusa jõe "vallatutes kurvides" olin peale "edukat" manöövrit rinnuni vees ja õppisin isegi enda käitumist hindama ja/või ümberhindama;)

Teistkorda olen rinnuni jões olnud Jägala Jõe suudmes - aga seekord teostasin riikliku järelevalvet ;)

Aga .. lühidalt öeldes tahtsin ma öelda, et paadimatka ei tasu karta ;)

Sul on juu mu kontakt ;)
 
asja uuritakse 26. september 2014, kl 22.01
Ma mõtlen, et jätan parem ise sulle oma kontakti maasikablond@gmail.com eks arutame seda paadimatka asja, kuigi ma eelistaksin praegusel aastaajal parema meelega kuival maal matkata. Aga kui sul on kindel soov mind külmas vees loputada, siis ega saatuse vastu ei saa.:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!