Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ausalt paluks! Kui suurt tähtsust omab esmakohtumisel mehe auto?
 
Tõnis 09. november 2014, kl 15.26
Kas bemm on endiselt must-have nagu 90ndatel või sobivad ka muud margid?
 
suva 09. november 2014, kl 15.28
Peaasi, et sõidab.
 
Cäthlyn-Klärolyn 09. november 2014, kl 15.36
Kuule kui su auto vähemalt 100 000 eurot ei maksa, siis ära üldse tule minuga rääkimagi.

Odava autoga mine sõiduta vanamutikesi.
 
Endine püsikas, 09. november 2014, kl 15.37
Mitte auto vaid auto reg. number omab tähtsust..mul on romulast paar võõrast tükki nö tagavaraks jäetud, kui tekib vajadus kusagil parklas ette näidata, saab varakult teise numbri peale teipida..
 
tulevane püsikas 09. november 2014, kl 15.54
võib ka tavaline auto olla, pole vaja et bee emmvee, datsuun, peemari või, pole tähtis, mul rohkem autode nimesid meeles pole niikuinii. peamine on et tee peal hätta ei jää, sõidab mustamäe künkast üles nõmmele ja laskub alla tagasi.see on suur asi kui võtta et katus pea kohal ja all neli ratast.
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 16.02
irw, tavaline auto ja eriline auto...
 
Täitsa Shrek 09. november 2014, kl 16.21
Aga kumb olulisem on, kas oskus suudelda või auto? Esimest vist rentida ei anna..
 
mm-mh 09. november 2014, kl 16.37
Oskus autot suudelda on ka väga tähtis kunst.
 
Täitsa Shrek 09. november 2014, kl 16.40
Iseeneset muidugi loll küssa naistele, kes ei suudle nagunii ja kellele meeldib möliseda ja iriseda virtuaalselt endast kaunitari kujutleda:-)
 
täitsa pekk 09. november 2014, kl 16.47
iseenesest loll komme täitsa shrekil ette kujutada, et mõni kaunitar üldse teda suudelda tahaks. läheneda ta nagunii ei julgeks ühelegi kaunitarile ei virtuaalis ega kohvikus. naiste kallal mölisemine ja irisemine kedagi mehemaks ei tee.
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 16.47
shrek, pead jälle iseendaga peegli ees monoloogi?
 
Sigrid 09. november 2014, kl 17.05
Kas sa Tõnis tõesti soovid naist kes su autot nii oluliseks peab, et kui vale auto, siis ka sinuga ei kõlba suhelda?Elus juhtub kõike, ükspäev ei ole enam bemmi, kas siis ka naine läinud? Vaata ikka Inimest endale kõrvale!!!Siis on ka rasketel aegadel, kellele toetuda.
 
Silvia 09. november 2014, kl 17.28
Aga mees, mis tunne sul on, kui sul on kohtingule tulnud naisest palju viletsam auto?
 
Tsärilin-Cyrchelea 09. november 2014, kl 17.46
Pisikesed punnid on totaalne out. Samuti tankid, kuhu ronimiseks on vaja treppredelit. Auto olgu viisaka väljanägemisega, väga puhas (krõpsupudi istmetel ja tühjad pudelid-purgid istmevahes... no kamoon), mingit läppunud koni-higi-maeiteagimisveel haisupilve ei tohi ukse avamisel vastu lüüa ja uksed aknad peavad korralikult sulguma-avanema. Mingi jant mittetöötava uksega - kord ei saa sisse ja siis jälle välja... mine teenindusse, kui ise ei oska. Käivituma peab ka normaalselt, võtmest. Väga sebija küll, kes iga kord traavib ringi, krokodillid või nöör peos, et leida, kes tõmbaks või voolu annaks. Margi osas väga eelistusi pole, Maserati, Bentley ja Aston Martini omanikke niikuinii väga võtta pole, nii et lepime siis maisemate asjadega.
Lühidalt kõik.
 
nujähh 09. november 2014, kl 17.48
täna naeratas mulle sõbralikult üks jorss, aga ta auto oli temast veel hullem (Saab)
pardon...
üldse olen täheldanud, et mulle naeratavad liigselt need mehed, kes sõidavad Škodade, Hyundaide ja Sierradega
ühesõnaga, ma pean oma normaalse margi välja vahetama, siis on mul ehk nendega ka ühiseid jututeemasid
 
Sigrid 09. november 2014, kl 17.48
Auto on tarbeese!!! Kui auto on tillipikenduseks, siis vastavalt sellele kleepuvad ka naised ainult pikenduse külge. On seda vaja?
 
ahahaaa 09. november 2014, kl 18.05
naisest viletsam auto,et kuidas naist ja autot omavahel võrrelda saab, äkki läbitud kilomeetrite ja kuluvusastme järgi?
 
ahahaa 09. november 2014, kl 18.06
krokodillidel autot ei ole, nad kursseerivad trammiga ja kui tramm edasi ei sõida, siis kroko sinna ei lähe kuhu tramm ei sõida.
 
kullakaevaja 09. november 2014, kl 18.46
väga suur tähtsus on mehe autol.
kui mehel on valida kas tulla kohtingule 20 aastat vana roosteplekilise autoga või ühistranspordiga, siis valigu kindlasti viimane.
 
Täitsa Shrek 09. november 2014, kl 18.53
Selle teema järele vaadates kannatab ju ainult kohtingule minemata jätta. Või ainult auto sinna saata:-)
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 19.09
Ma küsiks teistmoodi....kumma naise te valiksite, kas noore ja ilusa või noore ja koleda või hoopis vana ja ilusa?
Minuga juhtus sihuke lugu.
Läksin pimekohtingule unistuste mehega....uhiuus X6 läikis nagu briljant ja kõrvus helisesid kõik tema lubadused minu tulevasest muretust lukselust...ainult hea kodune kasvatus sundis mind pool tundi selle mehe seltsis viisakat juttu ajama. Mehe suu meenutas loomaaeda...

Teine mees sõitis kohale tööromuga, millel põles neljast tulest üks, millesse ronimiseks oleks tõesti redelit vaja ja senimaani olin üsna kindel, sellise autoga sõidavad viimased töllid.
Aga juhtus vastupidi....mees mõjus nii, et ma kaotasin üsna pikaks ajaks mõistuse.
NB! Shrek...ja mees suudles oma säravvalgete hammastes suuga nii hästi, pikalt ja mõnuga, et see seisab surmatunnini meeles.
Kahjuks oli sel romumehel muu varjatud puudus, seega...kõik peab OK olema!

Tõnis, a mis auto sul siis on?:)
 
CV 09. november 2014, kl 19.20
kas täitsa blond töötas oma kauges nooruses eskorttüdrukuna? ükskõik, mis teema ka tehakse, temal on igas oma seiklustest paar lugu pajatada. siin tekib küll kahtlus, et viga ei või ainult meestes olla...
 
punapea 09. november 2014, kl 19.26
pole kunagi esmakohtingul,-tutvusel huvitunud mehe autost. hiljem on selgunud, et kehvade autodega nad ei sõida. oluline on eelkõige mees. võibolla mõnele auto, aga eks igaüks leiab oma:D
 
punapea 09. november 2014, kl 19.31
muidugi mida suurem auto, seda parem mürada autos aga tegelikult ei mäletagi enam, millal autos sai viimati seksitud. ühelt jorsilt võtsin suhu alles, et ta rahuneks maha.
 
N27 09. november 2014, kl 19.31
No ikka omab küll tähtsust. Ülemäära glamuurne auto (tutikas S klassi mercedes jms)on eemaletõukav. Tekitab minus tunde, et mees on edev. Mees ei tohiks edev olla. Vähemalt mitte silmnähtavalt. Edevus on naiste pärusmaa. Samas ei kujutaks ma ette, et valiksin endale abikaasaks mehe, kellel on roostes vana sierra. Mina kui naine eeldan, et minu tulevane on siiski arukas ja majanduslikult heal järjel olev isend ja üldjuhul on arukad mehed ka majanduslikult heal järjel. No vähemalt nii heal, et ei pea roostes Sierraga sõitma. Harimatud ja lollid mehed pole minu jaoks ning vastutustundetu oleks perekond luua ja lapsed saada mõne taolisega. Vana logu Sierra seda kohe kindlasti ei anna mulle signaali, et mees oleks küps perekonda looma. Ideaalseks autoks olen mehe puhul alati pidanud kas uuemat toyotat, volkswagenit, e klassi mercedest vms. Kõik need autod annavad mulle signaali, et mees tuleb endaga hästi toime, aga pole ülemäära edev.

Ja oma meest ma maha ei jätaks kindlasti, kui meiega peaks majanduslikult midagi juhtuma, sest ta on maailma kõige suurepärasem inimene ja nüüd ma tean ja tunnen teda. Tean, et ta on arukas mees ja koos saaksime igal juhul hakkama. Esmakohtumisel sul seda informatsiooni tavaliselt inimeste kohta ei ole, niiet esmamulje on tähtis. Muidu võiks ju küsida, et kas esmakohtumisel mängib rolli see, kas ma kaalun 150 või 50 kg. Jah mängib. Sa võid olla maailma kõige suurepärasem inimene, aga Sa tekitad teistes oma kehakaaluga eelarvamusi ja nad ei tahagi teada, kui suurepärane Sa tegelikult oled. Sama on selle auto värgiga.
 
rattaga mees 09. november 2014, kl 19.36
Mina võin pulgapeale võtta.
 
piff27 09. november 2014, kl 19.37
Jah, aga keegi ei taha luuserile pulgale tulla. Agnes või irooniapõõsas välja arvatud.
 
rattaga mees 09. november 2014, kl 19.52
Mu rattas maksab 100K
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 19.55
mis asi su rattas täpsemalt nii palju maksab? portfell sularahaga pakiraamil või? :D.
 
Üks naine 09. november 2014, kl 19.57
Teate, minuga tuli siit delfi foorumist kunagi kohtuma mees, kellel polnud autot ega lube. Kohe blokkisin tutvuse sellisega ära. See pole mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!