Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ausalt paluks! Kui suurt tähtsust omab esmakohtumisel mehe auto?
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 19.58
Armas CV...sulle on see võib-olla uudiseks, aga ma tutvun ja tutvumise käigus tuleb tõesti ette, et ka kohtun tutvutavatega:)
Aga näe jah, pole leidnud veel...kas on meestel mingi viga küljes või siis minul.

Mina mingeid edevuse komplekse ei põe, seega S või G klassi MB sobib suurepäraselt ja kui mees mingeid komplekse ei põe, siis võib vabalt ka Toyotaga sõita...kuigi elu näitab, et põevad ikka väga, nagu naised oma kaalugi.
 
Üks naine 09. november 2014, kl 20.01
Mees tuli kohtingule bussiga. Megairw...:)
 
punapea 09. november 2014, kl 20.03
jabur blokkida ära mees, kel pole autot ega lube. üleüldse on need autod varsti moest väljas - ummikud nii suured et sõita polegi kuskil. ajale jalgu jäänud need eelmise sajandi mallid. töö tegemiseks on auto vajalik, aga kekkamiseks... no ma ei tea, see on rohkem töölisklassi tõusikute rida:D
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 20.04
Üks naisega ühel nõul, mis mees see on, kel juhilubegi pole. Bussi vastu pole mul midagi, kui see buss või bussifirma talle kuulub:)
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 20.08
ahsoo, maakohtades elavad inimesed peaksid siis tõusikud olema? irww... ja isegi, kui linnas on ummikud, ei tähenda see seda, et kõik kesklinnas elavad.

aga mul ka selline arvamus, et mehel võiks juhtimisõigus siiski olemas olla - no muidu nagu naine, kes süüa ei oska teha.
 
punapea 09. november 2014, kl 20.11
ei pea ju eraldi välja hakkama tooma, et maal ja linnas jne. terve mõistusega teab seda niigi, ega pea talle kõike ette nämmutama hakkama:D
 
punapea 09. november 2014, kl 20.16
ja selle blondi juhtumi kohta arvan, et talle tehti lolli nalja - kaks pullivenda otsustasid eksperimenteerida - kas siis vahetasid autod või laenasid need spetsiaalselt:D nii ekstreemne olukord olla ei saa, et kohtama tullakse neljarattalise motikaga ja mees kes sõidab läikiva autoga, ei hoolitse oma suu tervise eest. tehti blondile lolli nalja:DD
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 20.18
ju siis peab, kui niisuguseid steitmente tehakse - mees, kes tuleb kohtingule autoga, on tõusik. ja autod on moest väljas... millega siis tänapäeval trendikad mehed sõidavad, trolli ja raketiga või?
 
Sid 09. november 2014, kl 20.24
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jabur blokkida ära mees, kel pole autot ega lube.
> üleüldse on need autod varsti moest väljas - ummik
> ud nii suured et sõita polegi kuskil. ajale jalgu
> jäänud need eelmise sajandi mallid. töö tegemiseks
> on auto vajalik, aga kekkamiseks... no ma ei tea,
> see on rohkem töölisklassi tõusikute rida:D

Kaks kõige lahedamat eesti meest (Juur ja Kivirähk) olid vähemalt kuni üsna viimase ajani loatud. Ma millegipärast arvan, et ega nad naiste poolt nüüd ka nii põlatud polnud seepärast. Samas, eks see kesklinnas elamine on küll selline asi, mis auto omamist ei soodusta.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 20.29
punapea...issand, see pole võimalik, et sa nii naiivne oled? Mis sa mõtled, et ma võtan ühe meeste sõpruskonna ette? No nii hea ma nüüd ka pole:)
...motikaga pole keegi veel minuga kohtingule tulnud, küll aga jalgrattaga, mis pole tegelikult hea mõte.

punapea versus blondi näitel peaks kõikidel selge olema, et mees tuleb valida auto järgi.
Ei tahaks olla selle vaese mehe nahas, kes juhtumisi S või G klassi mersuga punapeaga kohtingule tuleb.
See punane tulehark keeraks otsemaid otsa ringi ja sülgaks veel tuld ka mehe auto pihta:)
 
punapea 09. november 2014, kl 20.31
asi pole ainult kesklinnas. ka linnaga piirnevatel valdadel on korralik ühendus linnaga olemas. ainult loll tõusik sõidab hommikul autoga linna tööle, õhtul tagasi. teine asi, kui auto on vajalik töö tegemiseks. aga need tobud veavad veel ju lapsi kooli jne. linn ja selle ümbrus on nii pisikeste vahemaadega, et autosõiduks vajadust ju pole. seda enam et bussid on tasuta ühiskaardiga - sõida kuhu ja millal tahad. jala käid ka kiiremini tööle kui neis hommikustes ummikutes passida:D
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 20.37
Ma ei tea, kus sina elad, armas punapea, aga isegi Helsingisse käivad laevad tihedamani kui ühistransport meie auulis.
Auto on ainuke liikumisvahend ja isegi kui buss ootaks mind ukse ees, siis sõidaks ma ikka autoga, sest mina küll ei jaksa mingeid poekotte käe otsas tassida ja ei taha oma kvaliteetaega bussis veeta....pigem taon juba siin klahve, mitte ei passi bussis neid tigedaid punaseid päid:)
 
punapea 09. november 2014, kl 20.38
ehk siis kõige suuremad linna reostajad ja ummiku tekitajad ongi need totakad töölisklassi tõusikud, kes elavad linnaga piirnevates valdades põllulappidel. ja loomulikult on neil enamustel linnamaasturid - mis on ammu juba välja naerdud:DD
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 20.39
issand jumal - eestis ei ela kõik inimesed tallinnas, eksole. samuti ei pruugi ühistranspordi väljumise ajad ja marsuudid sobida. kindlasti on juhuseid, kus sõidetakse ainult mugavuse pärast autoga, aga enamasti ikka praktilistel kaalutlustel.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 20.40
punapea, no naera terviseks,....mina ei naera, vaid naeratan igale maasturimehele....vott:)
 
naine38DD 09. november 2014, kl 20.41
no load ja autojuhtimisoskus võiks mehel ikka olla, muidu on tõesti nagu kadakajupp ütles:)
Aga no kohtingust rääkides, siis oluline on, et mees sinna ikka kohale tuleks, vahet pole millega.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 20.43
...ja peaasi, et puhas ja hästilõhnav on:)
Ja suuri ning edevaid autosid ei tohi ta vihata, sest sellist kompleksihunnikut mina ei taha.
 
Sid 09. november 2014, kl 20.44
Kuigi Punapea ise kesklinnast ei ole, siis mõtleb ta küll arukalt. Ise käin ka jala tööl, 10 minutit kõndimist on suvalise ilmaga sooritatav "vägitegu".

Ise ma eelistasin kohtamiseks selliseid kohti, kuhu pääses jala (vanalinn näiteks), aga mu silmarõõm rääkis, kuidas paljud mehed määravad esmakohtingu kohaks sellise koha, kuhu saaks autoga ette sõita. Kord oli ka sarnane kohtamine ühe vägagi lugupeetud ja korralikul järjel mehega, kel sellise eputamise järele vajadus puuduks, aga ikka määras kohtumise nii, et saaks oma Lexusega ette sõita. Sellest piisas, et mu silmarõõmu silmis nulli langeda ja sõit piirdus vaid kilomeetriga, naise kodutänava nurgale tagasi.
 
punapea 09. november 2014, kl 20.45
Kivirähk ja Juur olid head näited, et üks kihvt, kena, lahe, andekas, tark (hiilgava mõistusega) mees ei pea tingimata omama autot ja juhilube:D
 
naine38DD 09. november 2014, kl 20.47
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...ja peaasi, et puhas ja hästilõhnav on:)
> Ja s
> uuri ning edevaid autosid ei tohi ta vihata, sest
> sellist kompleksihunnikut mina ei taha.


no parem on, kui üldse midagi ei vihkaks:)
 
juks 09. november 2014, kl 20.48
Üks naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teate, minuga tuli siit delfi foorumist kunagi koh
> tuma mees, kellel polnud autot ega lube. Kohe blok
> kisin tutvuse sellisega ära. See pole mees.


Arvan,et parem sellele mehele:(
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 20.54
See on siin ikka hea tutvumise koht....kohe pilt selge.
Senza, kogu austuse juures...kas saab hullemat alaväärsuskompleksi olla, kui et sinu silmarõõm tõmbas mehe Lexuse pärast moka vingu.
Miks peaks mees häbenema seda, et ta on heal järjel ja saab endale lubada, mis talle rõõmu teeb?
Kui rikas mees sõidab mingi pisikese käkiga ainuüksi sellepärast, et pööbel pahasti ei vaataks, siis oleks see mees minu silmis 0.
Vaadake....igaühele peaks ju sobiv mees ja naine leiduma.
Ja teie veel ütlete, et autol pole tähtsust...ja kuidas veel on:)))
 
piripiiga 09. november 2014, kl 21.00
on, on. muidugi on autol tähtsus. mul oli kunagi meessõber, kellel oligi kehvem auto, kui mul endal. see oli tema jaoks teema. minu jaoks polnud, aga läbi tema põdemiste sai teemaks.
 
Sid 09. november 2014, kl 21.03
TB, pidasin sind arukamaks. Mees ei pea end läbi auto väärtustama. See leksus oleks võinud tal rahumeeles kuskil parklas olla ja sellega oleks võinud ka kuskile kenasse kohta sõita, aga kui mees ei vaevu autost väljumagi ja määrab kohtamise nii, et oma autot parimal moel presenteerida, siis ka mina leian, et selline mees ei ole tutvumist väärt.
 
Tipskin 09. november 2014, kl 21.04
Minul on sellised ootused seoses autodega:
1. Auto peab enam vähem puhas olema nii väljast kui ka seest.
2. Auto ei tohi seet haiseda ei suitsu ega millegi muu järgi
3. Peaks olema sõidukorras igas mõttes
4. Mees peaks liiklema rahulikult ja korralikult, mingi kihutaja on kohe out
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 21.05
kui on vajadus autot kasutada, siis nii ongi. sellepärast hakata sildistama oleks küll imelik.
mul pole juhust olnud mingeid kekutavaid mehi kohata, kes arvavad, et auto on aksessuaar. ja hiilgavat mõistust auto olemasolu/mitte olemasolu küll ei näita.
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 21.13
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TB, pidasin sind arukamaks. Mees ei pea end läbi a
> uto väärtustama. See leksus oleks võinud tal rahum
> eeles kuskil parklas olla ja sellega oleks võinud
> ka kuskile kenasse kohta sõita, aga kui mees ei va
> evu autost väljumagi ja määrab kohtamise nii, et o
> ma autot parimal moel presenteerida, siis ka mina
> leian, et selline mees ei ole tutvumist väärt.

See oli sinu ja sinu silmarõõmu hinnang olukorrale, aga mehe jaoks täiesti tavaline, et sõidab autoga, mis on tema jaoks tarbeese.

Te veel ütlete, et autol pole tähtsust?:) Aasta otsa Senza kiitis mind ette ja takka, aga piisab mul vaid öelda oma seisukoht auto suhtes ja kogu mu arukus kadus:)))

piripiiga sai pointile pihta....täpselt nii see ongi.

Iga loll sai nüüd ka aru, "milline" peab mehe auto olema:)
 
Täitsa Blond 09. november 2014, kl 21.18
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui on vajadus autot kasutada, siis nii ongi. sell
> epärast hakata sildistama oleks küll imelik.
> m
> ul pole juhust olnud mingeid kekutavaid mehi kohat
> a, kes arvavad, et auto on aksessuaar. ja hiilgava
> t mõistust auto olemasolu/mitte olemasolu küll ei
> näita.

Mina pole ka veel kohanud ühtegi oma lux autoga kekutavat meest, nende jaoks on see tavaline tarbeese... küll aga karjakaupa neid, keda need autod kiunuma panevad.
Nõme ja hale must kadedus öko jms sildi all.
 
Sid 09. november 2014, kl 21.30
TB, kindlasti oled sa väljamaal käies näinud, kuidas prostituute tänavalt peale võetakse. No vähemalt mõnda filmi ikka sellest näinud oled. Vot niimoodi see leksusemees käituski, ise autost väljumata lihtsalt sõitis kõrvale (enne veel autoga ringi tehes, et õige külje ette saaks). Kui sa ennast sellisest käitumisest puudutatud ei tunne, siis on see sinu valik. Või löövad silmad lihtsalt dollarimärkidena särama, kui selline masin ette sõidab.

*Silmarõõm on minu autoga igati rahul, see on piisavalt suur, et ka mõni vallatus seal sees ette võtta (ta mul vahest natuke kärsitu ja ei kannata koduni sõitmist) :)
 
kadakajupp 09. november 2014, kl 21.36
blond - ma vist olen ise suurem autopede, kui mehed, keda ma tunnen. olgu neil siis mingi vanem tuunitud auto või see seebikujuline X6, keegi pole autost üheski mõttes numbrit teinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!