Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ausalt paluks! Kui suurt tähtsust omab esmakohtumisel mehe auto?
 
Täitsa Blond 10. november 2014, kl 12.32
Senza, selliseid mehi ma ei kohtagi, sest ma pole sitamagnet...neid ma vaatan vaid kaugelt ja loen kasvõi siinsamas. Üks neist on kodanik johhaidii, kes teab mersude ja mersuomanike hingeelust kõike:)
 
to TB 10. november 2014, kl 12.35
vaata iseennast, sina tead ju kõigest kõike, igas teemas kaagutad oma ainutõdesid nii et ninast veri väljas, et tükikest tähelepanu saada.
 
johhaidii 10. november 2014, kl 12.47
Jaa Blond, tean ja kuidas veel tean.;)

Ja sellele eelmisel lehel säutsujale- Bemm on auto küll ja rondistub kah, kui isuga tahta. Aga kuidas sa mind kõige sellega siduda suutsid, see kuulub küll müstika valdkonda. Soovitaks sind selgeltnägijate tuleproovi. Oli ju selline saade kunagi.
 
Täitsa Blond 10. november 2014, kl 12.48
to TB Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaata iseennast, sina tead ju kõigest kõike, igas
> teemas kaagutad oma ainutõdesid nii et ninast veri
> väljas, et tükikest tähelepanu saada.


Õigus, minul ongi minu arvamus ja sul sinu arvamus....mis selles halba on?
Ma ei ole mingi tallalakkuja, kes populaarsuse huvides kõikidele järgi kaagutab.
 
Täitsa Shrek 10. november 2014, kl 12.51
Passat muidugi, selline luukpära aastast 1986, nina ees nagu lumelabidas. 40kw ja 0-100 terve nädal!
 
punapea 10. november 2014, kl 12.51
saksa autod on enamus kõik ok, kui nad pole linnamaasturid või mõne jaoks staatuse sümbolid:D /need klassid on nagu töölisklassi edukuse näitajad, et millise osakonna ülemus ta hetkel on:D/ sõiduks väga head masinad. mugavad, vastupidavad ja paljude muude heade omadustega. kui aga muutuvad mingiks näitajaks, siis muutuvad nad tülgastavaks ja naeruväärseks. onju:D
 
M.O.T.T. 10. november 2014, kl 12.51
1 päevaga 5lk komme kinnitab vaid üht-auto on endiselt eestlasele tähtsam kui enda ligimene:)
 
Täitsa Blond 10. november 2014, kl 12.52
johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jaa Blond, tean ja kuidas veel tean.;)
>
> Ja
> sellele eelmisel lehel säutsujale- Bemm on auto kü
> ll ja rondistub kah, kui isuga tahta. Aga kuidas s
> a mind kõige sellega siduda suutsid, see kuulub kü
> ll müstika valdkonda. Soovitaks sind selgeltnägija
> te tuleproovi. Oli ju selline saade kunagi.

Kui sulle on sitt mersu sattunud ja seal sees veel sita iseloomuga mersuomanik, siis ei maksa veel last koos pesuveega välja visata.
Mõnel on veel sitemini läinud....on endale kehva naise saanud ja nüüd näeb kõikides naistes mingit krõõpa:)
Ma loodan, et ma sinus nüüd kõikide blondide vastu vastumeelsust ei tekita:)))
Olgem positiivsemad:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 10.11.2014 13.07.
 
Täitsa Shrek 10. november 2014, kl 12.57
M.o.t.t,

Tôepoolest, kui kunagi peaksin veel kohtingule minema, siis teen seda kindlasti ilma autota ja kehvalt riides-pääseb kohe mingitest harakatest:-)
 
johhaidii 10. november 2014, kl 12.59
Oleme, oleme, ää pabista.;)
 
IRW! 10. november 2014, kl 13.10
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lumpenproletariaat on tõusikute tunnus. kaltsakate
> kultuur. mis on nõukaajast pärit inimese tunnus?
> varastamine, röövimine, teiste arvel enese upitami
> ne, h.. õitsemine jne. võid mulle neid "tarkusi" l
> oetleda lõpmatus jadas, mida internetist otsid. ku
> id lumpen jääb lumpeniks, sõites enda arvates luks
> usautodega ja pidades end paremaks intelligentsist
> , tüdinud.

Sa oled tõesti debiil:)))))))) Ma lootsin, et veel äkki saab asja, aga ei. Kutsu see funktsionaalse lugemisoskuse guru ometigi appi ja PÜÜA vähemasti aru saada, mis sulle räägitakse.
Saadad talle lumpeni definitsiooni - ei, tema jahub ikka et tegemist luksklassiga sõitvate inimestega:DD appi mis idioot... no ikka tõsiselt madalalaubaline:)) kuule, sul on ju tõsiselt segamini mõisted.
Räägid külmkapist aga pead silmas transistorraadiot...

Teine samasugune on Senza, kes ei suuda leppida sellega, kes kellelgi on veidi parem masin, mõeldes välja särasilma kohtingu ja kui sellele osutades hakkab kooruma välja ebakõlasid, hakkab keerutama õigustusi välja. Demagoogiaga paras keskerakonda suunata.

Mmmjah, paras paar.
 
Täitsa Blond 10. november 2014, kl 13.10
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> M.o.t.t,
>
> Tôepoolest, kui kunagi peaksin vee
> l kohtingule minema, siis teen seda kindlasti ilma
> autota ja kehvalt riides-pääseb kohe mingitest ha
> rakatest:-)

.....et tõestada oma komplekse! Väärt mees ei pea kartma, et naine teda vaid auto jms välise hiilguse pärast tahab.
Shrek, kas ka naine võib kadjakana kohtingule tulla, et anda sulle võimalus kaltsude seest ilus hing üles otsida?:)
 
Ebatüüpiline 10. november 2014, kl 13.11
Lähen kohtumisele pigem mingi vana rondiga. Kasvõi laenan, kui endal sobivat ei ole.
Kui ma isiksusena naisele niipalju muljet ei avalda, et ta minuga suhelda sooviks, siis järelikult olen kehv mees.

Peaks spetsiaalselt kohtingutel käimiseks ühe sapaka ostma. :)
 
funktsionaalse lugemisoskuse guru 10. november 2014, kl 13.15
IRW! Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Sa oled
> tõesti debiil:)))))))) Ma lootsin, et veel äkki s
> aab asja, aga ei. Kutsu see funktsionaalse lugemis
> oskuse guru ometigi appi ja PÜÜA vähemasti aru saa
> da, mis sulle räägitakse.
> Saadad talle lumpeni
> definitsiooni - ei, tema jahub ikka et tegemist lu
> ksklassiga sõitvate inimestega:DD appi mis idioot.
> .. no ikka tõsiselt madalalaubaline:)) kuule, sul
> on ju tõsiselt segamini mõisted.
> Räägid külmka
> pist aga pead silmas transistorraadiot...
>
> T

Kuule, mees, ma olen siiski vaid funktsionaalse lugemisoskuse guru, mitte ajutehnoloog.
 
Naine38DD 10. november 2014, kl 13.17
Ebatüüpiline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lähen kohtumisele pigem mingi vana rondiga. Kasvõi
> laenan, kui endal sobivat ei ole.
> Kui ma isiks
> usena naisele niipalju muljet ei avalda, et ta min
> uga suhelda sooviks, siis järelikult olen kehv mee
> s.
>
> Peaks spetsiaalselt kohtingutel käimisek
> s ühe sapaka ostma. :)

Minule näiteks väga imponeeriks sapakaga kohalesõitev mees. Eeldusel muidugi, et see sapakas ikka töökorras on:)
Aga no ma pole ka ise teab, mis tüüpiline:)
 
Täitsa Shrek 10. november 2014, kl 13.17
Blond,

Kirjutasin vist, et juhul, kui peaksin kunagi veel üldse minema, ära palun erutu ilmaasjata:-)
Niigi on juba vastumeelne korraliku mehena käia ja ringi sõita, naised vahivad kahtlaste pilkudega ja head see vabale mehele ei tôota.
 
Ebatüüpiline on õigel 10. november 2014, kl 13.18
teel!

Tean isegi mitut meest kes lähevad esmakohtingule justnimelt sõbralt laenatud vana Lada 2101-ga kuigi endal garaazhis autod millega sõidavad Hollywoodi staarid:)

See on valutuim ja kiireim viis eraldada harakad abielumaterjalist:)
 
Täitsa Blond 10. november 2014, kl 13.21
Ebatüüpiline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lähen kohtumisele pigem mingi vana rondiga. Kasvõi
> laenan, kui endal sobivat ei ole.
> Kui ma isiks
> usena naisele niipalju muljet ei avalda, et ta min
> uga suhelda sooviks, siis järelikult olen kehv mee
> s.
>
> Peaks spetsiaalselt kohtingutel käimisek
> s ühe sapaka ostma. :)

...ja mina tulen sinuga kohtingule pruunide madalate lääpas kotadega, hallide jämedakoeliste sukkpükstega, vanaroosa põlvini jopega, mille all sinise-pruuniruuduline kummiga seelik, halli-musta lilleline pluus ja tviidpintsak....meikimata ja juuksed pesemata. Pesu näed siis, kui sa minusse silmapilgust ära armud ja mina sinusse muidugi ka:)
Kas sobib?
 
Täitsa Blond 10. november 2014, kl 13.24
Ebatüüpiline on õigel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teel!
>
> Tean isegi mitut meest kes lähevad es
> makohtingule justnimelt sõbralt laenatud vana Lada
> 2101-ga kuigi endal garaazhis autod millega sõida
> vad Hollywoodi staarid:)
>
> See on valutuim ja
> kiireim viis eraldada harakad abielumaterjalist:)

Diagnoos....su sõbrad on ebakindlad kompleksihunnikud!
 
Sid 10. november 2014, kl 13.25
IRW! on see tüüp, kes empiirilist mõtlemist ei oma ja kõik mis kuskile kirja pandud, on tema jaoks see ülim tõde. Kui sa väheke oleks püüdnud, ehk oleksid ka Punapea MÕTTEST aru saanud, selmet sõnade tähenduses sobrada. Aga jah, ma tõesti ei saa aru inimestest, kes LIISIVAD omale luksusauto (või vähemalt püüdlevad sinnapoole).
 
Täitsa Shrek 10. november 2014, kl 13.27
Kohtingule peaks minema vanades, vaevu jalas seivates teksades, auklikuks kulunud nahkjopes, paar ööd magamata ja mingi 500eur maksva vectra või mondeoga, mil puudub kehtiv ülevaatus. Mingil juhul mitte mingi unikumina väärtust omava sapaka või vaziga. Vaatab veel naine, et mehel on hobi ja talle aega ei jäägi. Lähed mingi rääbakana kohale ja saad kohe mingi poolvaala lemmikloomaks, hoolealuseks. Blondi sugused pirtspekid jooksevad laiali nagu tarakanid ja ongi rahu majas.
 
kadakajupp 10. november 2014, kl 13.27
blond - laena kuskilt lisaks paar algklassilast kah näppu, kodutunkedes ja kräämuste nägudega, ütle, et see pole mitte pagas, vaid tootenäidised :D. siis süstib see VAZ-i vend vist vormelikiirusel minema. unustades sõbrale autogi tagastada...
 
muigvelsui 10. november 2014, kl 13.38
Täitsa Blond kuidas nimetatakse neid inimesi või nende komplekse, kes kõike personaalselt ja hinge võtavad, lõpmatuseni vaidlevad ja vaidluses, kui argumente ei jagu, siis demagoogia, keerutamise, vassimise abiks võtavad ja vastamise asemel ründamist kasutavad?
Diagnoos on ilmselgelt õigesti pandud. Kui mehel on auto, siis sõida sellega. Enesest vale pildi loomine jätab sust idioodi mulje. Harakate selekteeriseks tuleb omada aju, mitte sõba laenatud vana Ladat.
Kui sõidad kellegagi tutvuma ja vastu oma masinaga ja see keegi arvab et sa presenteerid masinat, on sellel keegil mõistuses mingi puudujääk või tugev alaväärsuskompleks. Või siis on alaväärsuskompleks selle keegi praegusel kaaslasel, kes ei suuda rahuneda.
 
johhaidii 10. november 2014, kl 13.41
Vot sellist Blondi ma tahaks isegi võibolla näha.;) Aga ma tõesti ei oska öelda, mida ta veel, peale kaltsude, tegema peaks, et see ka teoks saaks.
 
Naine38DD 10. november 2014, kl 13.49
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kohtingule peaks minema vanades, vaevu jalas seiva
> tes teksades, auklikuks kulunud nahkjopes, paar öö
> d magamata ja mingi 500eur maksva vectra või monde
> oga, mil puudub kehtiv ülevaatus. Mingil juhul mit
> te mingi unikumina väärtust omava sapaka või vazig
> a. Vaatab veel naine, et mehel on hobi ja talle ae
> ga ei jäägi. Lähed mingi rääbakana kohale ja saad
> kohe mingi poolvaala lemmikloomaks, hoolealuseks.
> Blondi sugused pirtspekid jooksevad laiali nagu ta
> rakanid ja ongi rahu majas.

irww...et siis see su eesmärk ongi, poolvaala lemmikloomaks saada? Huvitav väljend iseenesest- poolvaal:)
 
Täitsa Shrek 10. november 2014, kl 14.01
Naine 38DD,

Kust sa selle kohtingule mineku siin eesmärgiks välja lugesid?? Püüa ennast mehe silmade taha mõelda ja arva, kas tahaksid üldse kohata siinseid naisi!
 
Naine38DD 10. november 2014, kl 14.03
Ma mõne siinse naisega olen kohtunud, ma ise kaasa arvatud. midagi väga hullu ei ole, ausalt:)
 
Täitsa Shrek 10. november 2014, kl 14.11
Eiei, muidugi, kõik on tegelikult väga ilusad hinged ja kehad, eksole..
 
Ebatüüpiline 10. november 2014, kl 14.13
TB - ära lahmi! Olid täitsa viisakalt riides minuga kohtudes :)

38DD - Mulle su mõtteviis meeldib, aga saan ka aru, et sapakaga kohale ilmudes siiski kavalamaid kullakaevajaid ära ei peta :D. Või peaks sapakaga tulles igaks juhuks olema ka kergelt parkunud kätega, mis täitsa puhtaks enam ei lähegi, et oleks koha näha, et sapakas on oma kätega sõidukorda pandud?

Kindlapeale minekuks on vist ikkagi 300 eurose välimusega auto parem. :)
 
Naine38DD 10. november 2014, kl 14.18
issver, see oma kätega auto tuunimine ajaks mul kohe pea sassssi:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!