Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kus sa oled, härra õige?
 
N25 18. november 2014, kl 22.34
Kuulge, teie olete targad siin foorumis. Rääkige, mitu rauda peab korraga tules olema, kui on tõsine soov endale hea mees leida?
No mul on 2 hetkel. Tundub, et kumbki pole see õige kahjuks.
Olen 25 ja juba kuidagi väga tüdinud suhetest. Kui teda õiget ei leia, siis nagu tuleb loobumise tunne.
 
suotsiid 18. november 2014, kl 22.58
Mina teeks enesetapu
 
Täitsa Shrek 18. november 2014, kl 23.11
Mis sul siis tules on, kaks 25'st nihverdist, keda parasjagu kumbagi pole, kui tahaks?
Võta üks 50'ne parem! Muidu võib juhtuda see, et kiitled siin ise poolesajasena aukartustäratava meeskogemusega totaalselt läbi tõmmatuna ja haigustest puretuna:-)
 
babe 18. november 2014, kl 23.20
Kvaliteet on kvantiteedist tähtsam. Hr õige leidmiseks peab olema õnne ja selle ootuses arendama omaenda (varjatud) kvaliteete.
 
ruhnukaru 18. november 2014, kl 23.21
Variant C: Vali mind
M26
ruhnukaru@hot.ee
 
m65 18. november 2014, kl 23.23
Hea ja elukogenud olen. Vana hobune tahab ka kaeru.
 
Merylään-Ceithlyn 18. november 2014, kl 23.24
Irw. Kle, mis sa rumal oled või, et Eestist meest otsid?? Siin on rikkaid mehi väga vähe!!

Ma sain Helsingis kuuma 38-aastase shokolaadipoisiga tuttavaks ja kle tead, tal on luksusvilla Hispaanias. Niiiii ilus!! :)

Auto on tal ka väga kallis, mitte nagu mingid eesti meeste lobudikud. Veebruaris abiellun temaga Hispaanias. :)
 
Merylään-Ceithlyn 18. november 2014, kl 23.35
Eesti mehe peale loota ei saa. Ühele neist, rikkale metalliärikale, otsustasin oma süütuse kinkida, kui olin 16. Ja tea te mis ta tegi? Ta pani mind hoopis tagumikku ja sain alles aasta hiljem aru, et olen ikka veel neitsinahaga!
 
Merylään-Ceithlyn 19. november 2014, kl 00.08
Kell 23:35 on keegi võõras minu nime alt postitanud.

Mina nii rumalat juttu ei räägiks.
 
Grattis 19. november 2014, kl 00.11
Vill du ta din mun eller röv får knulla?
 
Knulla 19. november 2014, kl 07.38
Eesti vanasõna: "Korraga hoia tules 10 rauda, küll siis 1 kärssama hakkab" Litsmetsa.
 
N25 19. november 2014, kl 07.42
Üks on 27a, teine 36a.
Shrek, mille poolest vanemad mehed paremad on?
50 aastane võiks ju mulle isa olla. Kas liiga suur vanusevahe pole?
 
kõige paremad on 19. november 2014, kl 07.51
60-70a mehed;)
 
Cäthlyn-Klärolyn 19. november 2014, kl 07.59
"mille poolest vanemad mehed paremad on?"

Irw. Sest noortel ei ole raha üldsegi. Ja seksi lunivad samuti 10 korda päevas! Väga haige.

Kle tead, ma abiellusin ühe hästi rikka 95-aastase ratastoolis Prantsusmaa mehega, kes eelmisel kuul infarkti üle elas. Ütlesin et hullult armastan teda ja ta jäigi seda uskuma. Ta kirjutas isegi kõik oma asjad minu nimele!! Varustus tal ei tööta ning isegi seksima ei pea temaga. :)

Ja kle tead, kui rikas mees ära sureb, siis jääb KÕIK raha sulle! Terve elu veedad luksuses. Irw kui lollid mehed ikka on. :) :)
 
Chätryyn 19. november 2014, kl 08.05
Kõigepealt tuleks selgeks teha mis auto mehel on:)
 
n22 19. november 2014, kl 08.25
Sauki foorumiraffas!!! :)

Päevitan praegu Mallorcal ja mõtlesin vaadata kuidas teil siin foorumis elu läheb.

Välismaa mehed on muidugi paremad. Sõprade eest oleks nagu hullult mark käia mingi odava eesti parmuga.

Minu mehel on 5 autot. Iga auto maksab vähemalt 150000 eurot. Kui ühel autol saab tuhatoos täis, siis ostab uue auto.
 
Suitsupääsuke 19. november 2014, kl 08.31
Kui ei sobi, siis tuleb maha jätta ja liikuda uutele jahimaadele ja niikaua, kui õige leitud.
Samas vahepeal peab puhkama ka :)
 
Alf 19. november 2014, kl 11.34
Kui Sa nüüd leiadki selle õige, siis pole Sina see õige. Kirjutasid, et suhetest väsimnud. Sa ju jätkaks sealt, kus eelnevatega lõpetasid. Mitte algusest. Nii, et jah- mõni vanem papi.
 
piripiiiga 19. november 2014, kl 11.50
seda õiget ei ole võimalik otsida. õige tuleb ise, siis kui õigel on aeg tulla. seni püüa selle oodatava õige vääriline olla.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati piripiiiga 19.11.2014 11.51.
 
piigale 19. november 2014, kl 11.54
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda õiget ei ole võimalik otsida. õige tuleb ise,
> siis kui õigel on aeg tulla. seni püüa selle ooda
> tava õige vääriline olla.


räägi seda blondile, too laulab kogu aeg, et otsib seda õiget. :P
 
piripiiiga 19. november 2014, kl 12.00
blond on minust nii palju auväärsemas eas, et teda oleks minusugusel lugupidamatu õpetama hakata.
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 13.13
N25,

See oli minu soovitus, kui otsid härra õiget. Meest, kes sust just jah võiks hoolida nagu oma tütrest, aga olla ka täismehe eest. Muidugi võid aga edasi mässata ka oma härra mõtetutega, kasvatada neid meesteks, keda vajad:-)
 
N25 19. november 2014, kl 13.37
Mina ei saa aru, miks selle foorumi naised Shreki kallal aina tänitavad.
Täitsa asjalikku juttu räägib.
 
piripiiiga 19. november 2014, kl 13.39
no 25 aasta pärast oled sina sama vana nagu Shrek praegu ;). elutuld ja jõudu täis. no ja siis on sul kodus see va Shrek, kes jaksab sinust hoolida veel nagu oma tütrest. täismeest pead siiski kusagilt mujalt otsima...

muidugi on tal asjalik jutt! loomulikult!
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 13.57
Piripiiga,

Mis me ikka vaidleme. Hea, kui mees üldse 75 elab. Vb elabki, kui keegi tast ka hoolib. Aga vaadates siinsete naiste mõttemaailma, siis kindlasti mitte. Sest see maailm algab permanentsest rahuldamatusest ja igipõlisest ulmetäkkude ihalusest. Kes siis panevad oma jumalikus seisuses kõiki, segades kokku järjest uuemaid ja huvitavamaid haiguste komplekte. Mille olemasolu küpsetarid muidugi maha salgavad. Rääkides meeskogemusest, kus puudub see mees, kes tast üldse kunagi hoolinud on:-)
 
M46 19. november 2014, kl 14.00
piigale
19. november 2014, kl 11.54


piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seda õiget ei ole võimalik otsida. õige tuleb ise,
> siis kui õigel on aeg tulla. seni püüa selle ooda
> tava õige vääriline olla.
räägi seda blondile, too laulab kogu aeg, et otsib seda õiget. :P

mida te närite blondi kallal. ma ei saa aru, milles tema vääritus seisneb. minu meelest kadakajupi kõrval üks normaalsemaid üldse. kas üle 40 naine ei võigi õiget meest tahta ja oodata? mind lapsnaised ei huvitagi.
 
piripiiiga 19. november 2014, kl 14.08
meil pole muidugi vaja vaielda. püüa oma sinilind kinni ja ole õnnelik. siiski pean ma oma pühaks kohuseks noorele neiule ka sellest rääkida, millele ta hetkel ilmselt ei mõtle.

mina ei usu äärmustesse. ka suurtesse vanusevahedesse sealhulgas. need kipuvad enamasti kellegi meeleheitlik katse millegi kompenseerimuseks olema.

Shrek - inimene saab selle, mida ta hetkel väärt on. kui sa üldistad mõne püsinime kandva naisgigolo ja mitmete jumal teab milliste libajate arvamusele toetudes kõiki naisi valimatuteks panijateks, siis neid samuseid sa ka ise väärt oled. sa ju ei usu, et teistsuguseid naisi on olemas? kuidas saab siis midagi teistsugust sinuga üldse kokkupõrgata, kui seda pole olemas?
 
mh mh 19. november 2014, kl 14.11
M46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> piigale
> 19. november 2014, kl 11.54
>
>
>
> piripiiiga Kirjutas:
> -----------------------
> --------------------------------
> > seda õiget e
> i ole võimalik otsida. õige tuleb ise,
> > siis k
> ui õigel on aeg tulla. seni püüa selle ooda
> > t
> ava õige vääriline olla.
> räägi seda blondile, t
> oo laulab kogu aeg, et otsib seda õiget. :P
>
>
> mida te närite blondi kallal. ma ei saa aru, mill
> es tema vääritus seisneb. minu meelest kadakajupi
> kõrval üks normaalsemaid üldse. kas üle 40 naine e
> i võigi õiget meest tahta ja oodata? mind lapsnais
> ed ei huvitagi.


mhhm, sa tahad õelaid vanamutte nagu tb? pane terviseks, igasuguseid perverte on ilmas.
 
ahzooloog 19. november 2014, kl 14.12
Oled sa temaga reaalis kokkupuutunud, et tead?
 
kurb 19. november 2014, kl 14.23
ei olegi õigeid, kõik on valed...:(((
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!