Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kus sa oled, härra õige?
 
M46 19. november 2014, kl 14.32
olen blondiga mitu korda kohtunud. kenamat, säravamat ja malbemat naist on raske leida kui tema on. oma vanusest näeb oluliselt noorem välja ja kui tema on vaal, siis sellist vaala mehed ainult tahakski. ka mina.
 
irw 19. november 2014, kl 14.36
M46 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> olen blondiga mitu korda kohtunud. kenamat, särava
> mat ja malbemat naist on raske leida kui tema on.
> oma vanusest näeb oluliselt noorem välja ja kui te
> ma on vaal, siis sellist vaala mehed ainult tahaks
> ki. ka mina.

TB proovib oma aktsiaid iga hinna eest tõsta, erinevate nimede alt ennast kiites. irw
 
sai öeldud juba 19. november 2014, kl 14.39
jätke vanainimese kallal närimine! häbi peaks olema endast väetimat mõnitada!
 
Sid 19. november 2014, kl 15.03
TB-l on siin oma fännklaab tekkinud, saades aru, et ise Blondi tasemeni ei küüni, siis püütakse iga hinna eest teda maha teha, saamata aru, et nii nad just Blondi aktsiad üles ajavadki. Aga kuna kadedus on osadele siinsetele teine nimi, siis parata pole midagi, kõik veskid jahvatavad vaid Blondi kasuks.

PS. ei pretendeeri absoluutsele tõele, kuna pole Blondi oma ihusilmaga näinud, isegi pildilt mitte.
 
priscilla 19. november 2014, kl 15.06
Sid
ilmselt pole mingit kadedust, kui, siis vaid kadedus, et keegi oskab end väljendada.

ma olin siin aastaid tagasi väga sage kirjutaja ja igasugused püsinimetud sõitsid mul pidevalt seljas.
 
just 19. november 2014, kl 15.11
jaa, nooremad on kindlalt kadedusest marus tädi blondi kõva "taseme" pärast...irw
 
punapea 19. november 2014, kl 15.15
võibolla see täitsa blond jäetakski rahule, kui ta ise end siin upitamas ei käiks. kui ta arvab, et erinevate nimede alt enda kohta ülistavaid kiidulaule kirjutada midagi muudab, siis ta on tõesti täitsa blond:DD
ei tasu alahinnata siinset pioneerisalka, kes koostööd ei tee:D
nii et pole siin mifagi kadedust või jumal teab mida üks aju suudab välja mõelda:D asi on lihtsalt üke inimese taktitundetus käitumises. kui ta tahab end ülistada, tehku seda oma nime alt või kui tõesti mehed seda teeks, siis tehku nii, et kõigil selge kes on kes, mitte arglikult nurga tagant piiksudes või valemõtsi pähe tõmmates:D see lihtsalt häirib. ka neid kel blondist jummala üksküik - siin pole kellelgi mingeid eeliseid ega piiranguid:D
 
Sid 19. november 2014, kl 15.18
just Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jaa, nooremad on kindlalt kadedusest marus tädi b
> londi kõva "taseme" pärast...irw

Noorem või vanem, ses suhtes on vahe ainult Shrekil, ülejäänud vaatavad ikka täispaketti. Kui liigne allaheitlikus foorumi töllidele välja arvata, siis ülejäänus on TB täitsa OK. Mu meelest võiks siin vabalt neil töllidel suu kinni panna, selmet vaikselt minema hiilida. Aga eks igaüks toimetab vastavalt oma vaba aja limiidile.
 
priscilla 19. november 2014, kl 15.23
just

sõna irw on nii kiviaegne, sind ennast ei aja öökima? nagu vanatüdruk räägiks kassiga
 
just 19. november 2014, kl 15.24
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> just Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > jaa, nooremad on kind
> lalt kadedusest marus tädi b
> > londi kõva "tas
> eme" pärast...irw
>
> Noorem või vanem, ses suh
> tes on vahe ainult Shrekil, ülejäänud vaatavad ikk
> a täispaketti. Kui liigne allaheitlikus foorumi tö
> llidele välja arvata, siis ülejäänus on TB täitsa
> OK. Mu meelest võiks siin vabalt neil töllidel suu
> kinni panna, selmet vaikselt minema hiilida. Aga
> eks igaüks toimetab vastavalt oma vaba aja limiidi
> le.

peale Shreki tahavad kõik delfi mehed viiekümneseid naisi, jaa-jaa.
sid kuulub ka töllide kogukonda?
 
Sid 19. november 2014, kl 17.15
just Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> peale Shreki tahavad kõik delfi mehed vii
> ekümneseid naisi, jaa-jaa.
> sid kuulub ka töllid
> e kogukonda?

Eks igaüks otsib ikka endale sobivas vanuses naist, ses mõttes pole vaja siin keksida. Üks on aga kindel, ka naise juures on seksikam kehaosa tema aju. Ilusat, aga lolli, naist võib küll korra põrutada, aga kooseluks selline ei kõlba. Seega, venita end palju tahad, viinamarjad on sinu jaoks ikka liiga hapud. ;)
 
keegi 19. november 2014, kl 17.22
Pakun, et peale Shreki mõni ei ütleks ära ainsastki naisest, kes teda ja ta tegusid vaid ära kuulab, kogutud pilte vaatab ja kaasa elab sellele "tegevusele". Aja täiteks. Seksi osakaalu selles ei pruugi rohkem olla, kui et lastaks omal lahti imeda. Ja siis hopp, särasilma juurde tagasi oma akusid laadima, elutarku mõtteid kirja panema:)
 
kadakajupp 19. november 2014, kl 17.26
sa keegi said sidilt mõne punutud toote või? :D.

kurb muidugi, kui sul niisugune ebameeldiv kogemus oli...
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 17.30
Piripiiga,

Ei saa nagu pihta, et mis saatust manad ette mulle või mõnele noorele piigale siin. E.Lippmaa on saatuse kohta muide arvanud, et seda pole olemas. Kuna maailm ei allu üksikjutumite osas täpsele ette ennustamisele. Muidugi võid seal posida palju jaksad, mind see ei koti,
peamine, et su loodud reeglipärasuste negatiivne külg sind ennast ei taba laia haardega.
 
kadakajupp 19. november 2014, kl 17.39
shrek - piripiigal on tegelikult õigus, nii on ju. eelistuste küsimus on siinkohal see, kas ka nii soovitakse, et oleks ning mis selle muutmiseks ära saab teha.

tead, mõned head aastad tagasi ei olnud mul ka endast oluliselt (10 + aastat) vanuste meeste vastu midagi, aga nüüd ma ei looks eluski püsisuhet selles vanuse mehega. osaliselt on piripiiga põhjustest kirjutanud ning ülejäänud argumendid on mul endal kogetud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 19.11.2014 17.39.
 
piripiiiga 19. november 2014, kl 17.41
ma manasin sulle sinilindu ja suurt õnne, kui sa nüüd ikka lugesid minu postitust :D

ma ei kasutanud sõna saatus, sest ka mina ei usu saatuse olemasolusse.
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 17.47
Nu ja misma üleilmse meestepäeva puhul peaksin nüüd solidaarsuse mõttes kinnitama, et õigus on piripiigal ja kadakajupil, sest neil on OMA kogemus?
Teate mis, toppige kuhugi omale see kogemus, äkki tal on mingi jõud teile rahuldust pakkuda, kui õiges kohas käiku lasta. See kogemus või mingid argumendid on tühised kõikide ja veelkord kõikide ülejäänute suhtes!
 
irww 19. november 2014, kl 17.47
kui TB nii vapustavalt kaunis oleks,siis kiidaksid teda söötnud ja jootnud mehed teda taevani nii nagu ta neid kiitis. järelikult pole midagi kiita.
 
ikka 19. november 2014, kl 17.48
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 17.51
Piripiiga,

Kakskeelne oled kaa veel. Sinilinnu soovi eest muidugi tänud.

"mina ei usu äärmustesse. ka suurtesse vanusevahedesse sealhulgas. need kipuvad enamasti kellegi meeleheitlik katse millegi kompenseerimuseks olema"

Endal sul on siin meeleheitlikud katsed käsil!:-)
 
piripiiiga 19. november 2014, kl 17.52
ära erutu, Shrek!

head meestepäeva!
 
piripiiiga 19. november 2014, kl 17.56
oot, millised katsed mul käsil?

ma nüüd pöffile. pärast vaatan.
 
babe 19. november 2014, kl 17.57
Vaene sinilind, kes peab sellist meest taluma :)

Ilusat meestepäeva!
 
kadakajupp 19. november 2014, kl 17.59
uhh, mis ballistiline argumentatsioon, shrek :D.

kelle kogemustest ma siis veel peaksin järeldusi tegema, kui mitte enda omadest? kui kirjutaksin, et naabrinaine arvab sama, siis oleks kellelgi jälle häda, et mis mina ka tean...

solvuda pole seal millegi peale, selline on lihtsalt elu ning eelistused. ma ei sooviks viiekümneselt tassida siibrit seitsmekümneviiesele, kui võin hoopis neljakümneviiesega metsajooksu teha :).
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 18.04
Minu meelest siin üks sinilind juba talub mingeid mehi, mòeldes, et kus ometi on tema härra õige.
Ja siis räägivad paar naist oma kogemustest härra õigetega, olles katuskulmudeni veendunud, et abs kõigil ülejäänutel läheb ka "nii". Rääkimata, targu, juurde sest niist, sest minetea, vb polnud nad hoopis ise oma härra õige väärilised vòi devalveerusid kuidagi enesegi üllatuseks:-)
 
klatšimoor 19. november 2014, kl 18.07
kes see sinilind on, kes oma härra õige leidis, agnes väää?
 
kas mitte nii? 19. november 2014, kl 18.13
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> just Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
>
> > peale Shreki taha
> vad kõik delfi mehed vii
> > ekümneseid naisi, ja
> a-jaa.
> > sid kuulub ka töllid
> > e kogukonda?
>
>
> Eks igaüks otsib ikka endale sobivas vanus
> es naist, ses mõttes pole vaja siin keksida. Üks o
> n aga kindel, ka naise juures on seksikam kehaosa
> tema aju. Ilusat, aga lolli, naist võib küll korra
> põrutada, aga kooseluks selline ei kõlba. Seega,
> venita end palju tahad, viinamarjad on sinu jaoks
> ikka liiga hapud. ;)

Sid on naine?
Meeste suust, eriti delfi meeste suust küll pole kuulnud, et naise juures kõige seksikam on aju. Ikka suured rinnad ja prinkis pepu ja pikad jalad, peenike talje ja kena näolapp on need, millest need neidised koosnevad, kellest delfi mehed unistavad.
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 18.13
Kadakajupp,

Aga palun, tee siis seda metsajooksu või leia keegi, kes su kepikõnni nõtkust jumaldab.
Ja jäta mõnele õigus võimalusele tassida siibrit kellegile, kel on elada jäänud vb 3 päeva, pealeseda, kui too on kedagi aastakümned kätel kandnud!

Krdi parasiit on mõni ikka. Tahaks eluläbi kedagi teda naisena imetlema ja palunväga, kui too sest väsib või muidu surema hakkab, sülitaks veel pähe talle ka ja õpetaks veel teisi selle näitel elama!
 
kadakajupp 19. november 2014, kl 18.14
ahsoo - et siis mulle ei sobiks isavanune mees, kuna ma mingil seniteadmata põhjusel pole "vääriline"? no ei ole jah, ma olen enamat väärt, kui noorena vanuerid põetama :D.
 
Täitsa Shrek 19. november 2014, kl 18.22
Kle, mina ei tea ja mul on jumala pohhui, kelle vääriline oled või ennast pead. Nagu aga aru siit võib saada, oled väärinud hoopis nina vingus, meestepõlgurist üksikema rolli..ja kõva teisi õpetama, et kuidas elada, millist meest võtta/jätta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!