Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
jõulusid oodates
 
kibestunud vanamehenäss 06. detsember 2014, kl 15.56
Mina tuleksin võib-olla, kas piprakooki saab?
 
N59 06. detsember 2014, kl 16.14
Mina olen samuti üksi ja ilmselt samadel põhjustel kui teemaalgatajagi.Arvatavasti pole põhjus niivõrd jõuludes kui selles pimedas sügises,mis eelneb pühadele.Inimene pole ju loodud üksi elama ja sellepärast küsin minagi tihti,et miks ma ikka üksi olen.Võib-olla on kusagil mees,kes just minuga sobiks,aga kuidas ta leida...
 
kibestunud vanamehenäss 06. detsember 2014, kl 17.07
enamus elab üksinda.
 
Täitsa Shrek 06. detsember 2014, kl 17.55
Mõttetu hala nende jõulude, üksilduse ja üksinduse ees. Vähesed, kes vist aru saavad, et seda püha oleks veel hullem vastu võtta mingi kaaslasega, kellega kas pole enam või pole kunagi olnudki mingit klappi.
Ja see teooria, et kui oled ise niitoretore ja "ilus" naiivne inimene, siis tekivad su ümber samasugused..vb tekivadki, aga kas nad ajas ka selliseks jäävad. Ok, vaatame läbi roosade prillide, et muidugi jäävad ja keegi kunagi kedagi vihkama ei hakka ega maha jäta. Vb tõesti, et kui kukkuda, siis parem juba kôrgelt-äkki jõuab lennu ajal lendama õppida. Kui mitte, saavad teised midagi vaadata:-)
 
Triin 06. detsember 2014, kl 17.56
Tere, jälle. Jõuluootus on igal aastal aktuaalne teema ja eriti just enne jõule. Kulla, vanamehenäss, ei ole midagi hullu kui oled üksi. Mõtle minevikule ja seal on kindlasti palju positiivset ja proua N59 , ole kindel,kuskil on Sinu jaoks mees olemas. Karlsson ütles nii moodi:ainult kannatust.
 
Täitsa Shrek 06. detsember 2014, kl 18.13
Just. Ja tõeline optimist mõtleb ka veel, et kuskil on ka olemas need, keda sa kunagi kohata ei tahaks. Õnneks:-)
 
Triin 06. detsember 2014, kl 18.17
Lugupeetud Täitsa Shrek, miks sa halvustad teisi kuigi on Jõuluootus meil kõigil.Ma ei taha midagi paha öelda aga sisimas tunnen, et sul jääb verivorst kurku kinni.
 
Täitsa Shrek 06. detsember 2014, kl 18.24
Seda võib ikka soovida, et ta kurku kinni jääks. Mulle ta maitseb, ei ta jää:-)
 
Siil 06. detsember 2014, kl 20.34
TS, kellega sina jõulud veedad? Et nii tige oled? Sinul pole ju põhjust olla tige!
 
jõululaps 06. detsember 2014, kl 21.39
Mina ootan ja palun, et seekord tooks ta mulle ilusa vastastikuse armastuse.
 
MINA 06. detsember 2014, kl 21.48
Suudan taluda iseenda seltskonda küll, aga tahaks JAGADA - emotsiooni, mõtteid
 
kaitseingel sinu õlal 06. detsember 2014, kl 22.12
eelmisel on õigus, kõige rohkem jääb puudu jagamisrõõmust.
 
Täitsa Shrek 06. detsember 2014, kl 22.18
Siil, iseendaga veedan. Ja tige ma küll pole, see on siin enam, kui naljakas, kogu see jòulujama:-)
 
N59 06. detsember 2014, kl 22.19
Just-jagada kauneid emotsioone
 
kibestunud vanamehenäss 06. detsember 2014, kl 23.05
Triin, et sul ikka häid sõnu jaguks ja küllap leiad omale väärilise partneri.
 
n55 06. detsember 2014, kl 23.22
keegi võiks tõesti saata jõuluvana asemel ringkäigule mõne vahva, punase ninata mehe koos muheda huumoriga. Tunnike selle, teise ja kolmanda üksildase naisterahva seltsiks.
mansion ghost 06. detsember 2014, kl 23.25
´n55´, Sa mõtle, mis vaesest mehest kevadeks järgi jääb. Kolmekuningapäevaks on vaesekesest vaid luu ja nahk järel :D)
 
Remontimata Naine 06. detsember 2014, kl 23.28
Sama mõtteheietusega mis teemaalgataja maadlesin ma eelmine aasta jõulude ajal. Postitasin selle samuti Delfi Naistekasse ja sain igati positiivset vastukaja. Meessõpra küll ei leidnud, aga negatiivsust ka ei kohanud. Praegu tundub palju rohkem negatiivsust, huvitav küll miks. Kas inimesed on läinud tigedamaks või oodatakse- loodetakse ja kui midagi ei muutu siis kibestutakse. Ma ei tea. Hoidkem Päikest enda sees, muu polegi oluline.
 
n55 06. detsember 2014, kl 23.31
loodetavasti naised poetavad jõulumehele head-paremat kotti kaasa, muidu jah...
mansion ghost 06. detsember 2014, kl 23.34
Nujah, kui iga prowwa mehikest tund aega kohve ja piparkookidega kostitaks, oleks tulemus vastupidi dramaatiline. ;D)
 
Remontimata Naine 06. detsember 2014, kl 23.36
Oleks jah dramaatiline,jõulumees ei mahuks enam korstnast sisse :P
 
n55 07. detsember 2014, kl 09.52
Remontimata naine, mina olen ka remontimatta ja hooldamatta seespidiselt, sest ei ole kedagi, kes seda teeks. Loodame nüüd, et jõuluvana loeb seda postitust ja võtab ka selle südame asjaks.
 
jõululaps 07. detsember 2014, kl 11.12
Kõik on olemas, aga pole kena meest, kes hooldab mind seest ja väljast. Ega mina ka vastuhooldamisega võlgu jää.
 
Agnes! 07. detsember 2014, kl 13.04
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.23.
 
Sid 07. detsember 2014, kl 13.14
Toomapäeval läks päike kolmeks päevaks pessa tuttu ja siis jõulu aeg tuli sealt uuesti välja. Eks sellest ka see pidu. Mis sel kõigel sel kristlusega pistmist - ei tea. Ilmselt oli pidu piisavalt suur ja tähtis, et see kristluse poolt ära kaaperdada.

Olen muidu Agnesega päri, et kogu see jõuluvärk on nilbe.
 
n46 07. detsember 2014, kl 13.38
mõni mehike paneb naistekas jõuluona, omaette kihistades ja jaurates printsessidest, kes suure tõenäosusega iial tema teele ära ei eksi.
mõni naine on hinges justkui pisut pettunud, et tema töökatest kätest ei piisagi printsi kohalemeelitamiseks. punase ninaga vanamehenässi peale ka nagu märjaks ei lähe, isegi kui see suure kingikotiga jõuluvanaks maskeeruks.
mõnede arust on jõulud lihtsalt nilbed. tänu kommertslikule masinavärgile polegi ime, et paljud jõuluallergiat põevad.

aga päikesekummardamise idee ei tundugi paha. miks mitte seostada jõulujanti kevadeootusega, sest pimedus on peagi taandumas ja pea see mätaski metsa all kuivaks ei lähe.
 
HaukuvPeni 07. detsember 2014, kl 13.49
Loodame siis, et jõulude aeg kui päike juba oma nägu sammukese võrra pikemalt näitab, taandub ka see meeste, naiste vaheline ärapanemine ja kõik leiavad selle keda otsivad. Aga sinna on veel suts aega, nii et haugume edasi. ;-)
 
Sid 07. detsember 2014, kl 13.52
Sina n46 oled tõesti nikuekspert ja tead millal mehed ona panevad.Ära ikka kõigile seda pihku tampija silti külge kleebi.
 
selge siis 07. detsember 2014, kl 13.55
isegi libasidi onaneerimine tuleb talle elukogemustena ikka ja jälle kasuks. Ikka alati turvaline ja saabki paugu lahti.., odav ka, ainult käed vaja ära pühkida, vanal mehel muidugi spermat juba vähe ka.. lükkab klaviatuuri niismaa pöidlaga puhtaks..
 
juudaline 07. detsember 2014, kl 17.57
Ei taandu siin miski, Peni. Pidavat muidu igav olema. Seda siin lausa välja öeldud, et ainult ärapanemine on huvitav. Tore rahvas siin.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!