Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mehed, keda te otsite?
 
ise küsin, ise vastan 07. detsember 2014, kl 22.58
Kogu aeg rõhutate, et 40+ naine pole enam midagi väärd.
Juhtub aga tekkima siia teema, kus 20 aastane pakub end eskorttüdrukuks, see ei sobi. Või 30ne otsib sõpra kellega lobiseda ja jälle ei sobi. Rääkimata kõigist 40+ kuulutajatest, kes juba tänu vanusele välja praagitakse.
Mida või keda te otsite?
Ja vastan, suhtlemist.
Aga mitte privaatset, sest siis peab hakkama vestluspartnerile meele järele olema. Kes ikka meist tahab isiklikus suhtluses ebameeldivaks vestluspartneriks osutuda.
Ja järeldus.
Kes soovib reaalselt tutvuda kasutab selleks tutvumisportaali.
Seda siin aga.....
 
Endine püsikas, 07. detsember 2014, kl 23.05
Mina otsisin armukest, ei leidnud..ega ma seepärast naisega ka veel ära ei leppinud, seega otsin edasi, aga mitte enam siit..
 
Mees33 07. detsember 2014, kl 23.51
Vaidlen vastu. 40+ naine on Naine.
 
johhaidii 08. detsember 2014, kl 09.32
Aga sa loe neid teemasid ja mõtle , kes neid teevad. Hoolega mõtle. Mõtlesid? Ja nüüd ütle, kas sa ise tahaksid kellegagi siit kohtuda ja tutvuda, olgu siis kahekümnene eskort või neljakümpine jutuvestja. Mina küll ei taha.
 
käive 08. detsember 2014, kl 10.35
huvitav olukord, mitte keegi ei tahaks siit kellegagi tutvuda, aga sitsitakse aastate kaupa siin. reaalis on teil asjad veel halvemad, keegi ei taha isegi suhelda, seksist rääkimata?
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 11.04
osad on isegi suhtes, lihtsalt käivad siin ajaviiteks või jumal teab, mis eesmärgiga veel. anonüümsete kasutajate suguelu kohta mul puuduvad igasugused andmed, aga ilmselt ei ole erilisi kõrvalekaldeid eesti keskmisest.
 
Sid 08. detsember 2014, kl 12.03
Ma ei saa aru vingumisest, et siin pole võimalik tutvuda. On küll, aga peab siis iga tutvus kohe voodi või pulmadega lõppema? Ideaalis võiks ju isegi nii olla, aga ma olen ka sellega rahul, et siit nii mõnegi toreda inimesega tutvunud olen. Mõnus ju aeg-ajalt kohvitamas käia ja niisama lobada. :)
 
Täitsa Shrek 08. detsember 2014, kl 12.13
Et keda otsin. Sellele vastamiseks tuleb vaadelda kõigepealt siin leiduvale.
Naised vanuses 40 ja edasi, kaalus 60 ja edasi. Siis veel nendesamuste poolt treitud libateemad, et noor, sale, haritud naine 25 otsib eluarmastust. Maunod ja taunod. Karvaste ja kõverate jalgadega mutid, kes 24/7 mõtlevad ainult mingitele vembodele. Jaa nii edasi. Mõni tutvumishuviline, noorem ja normaalsem ehk satubki siia, teeb teema, aga tal aetakse eelnevate poolt see huvi ruttu ära.

Siit pole muud otsida, kui kinnitust sellele, et kusagil on ònneks need, keda kunagi näha ei tahaks.
Mõhk Metsavana 08. detsember 2014, kl 12.13
seda kohta kasutatakse siin ainult pasaloopimiseks. tutvuda ei soovi siin tegelikult mitte keegi, hingesittumine on siinsete püsiasukate meelistegevus ja portaali omaniku vaikival heakskiidul.
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 12.23
ja ometigi on mõhk siia konto teinud? hmm...
 
Tänan 08. detsember 2014, kl 12.25
Vahest vaatan korraks siia ja tõesti muutunud vaid negatiivsemaks see keskkond, kuigi on ka tõsiseid tutvujaid mõni, aga neile ei anta võimalust, nagu ütles Mõhk Metsavana, läheb pasaloopimiseks.
 
Sid 08. detsember 2014, kl 12.28
Tõsised tutvumisteemad on reeglina koos oma kontaktandmetega. Mu meelest selliseid teemasid eriti ei solgita. On küll üks liba, kes pidevas seksipuuduses siin kõigi eest kirjutab, aga tavaliselt püsib ta püsinimeliste juures (n55 just hetk tagasi, näiteks).
Kui aga kontaktandmeid ei ole, siis on ju tegemist aruteluteemaga ja seal võib juba kõike kohata. :D
Mõhk Metsavana 08. detsember 2014, kl 12.44
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja ometigi on mõhk siia konto teinud? hmm...

mingi nick on ikka vaja kindlustada, selleks et anda vastatavatele küsimustele küsitavaid vastuseid.
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 13.00
et siis annad võimaluse hinge sittuda :D.
 
Täitsa Shrek 08. detsember 2014, kl 13.02
Otsimise ja võimaluse leidmistest ehk veel niipalju, et kui keegi nt oleks huvitatud shrekiga tutvumisest, siis ta nii ka kirjutaks. Või jätaks võimaluse endale kirjutada. No, mõned on olnud ka. Kogu selle muttide kisakoori hulgas, kes päevast päeva eiteamis nimede alt vannub, et sellist ei taha mittekeegi:-)
Mõhk Metsavana 08. detsember 2014, kl 13.12
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et siis annad võimaluse hinge sittuda :D.

tegelikult see vähendab selliseid võimalusi. varem pasandati ikka minu enda nicki alt. ja nõnda vingelt, et kõik tuttavad hakkasid järelepärimisi saatma ja helistama küsides kas ma ikka kaine olen.
Mõhk Metsavana 08. detsember 2014, kl 13.22
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Otsimise ja võimaluse leidmistest ehk veel niipalj
> u, et kui keegi nt oleks huvitatud shrekiga tutvum
> isest, siis ta nii ka kirjutaks. Või jätaks võimal
> use endale kirjutada.

aga kõik mis saad, on solvangud ja nigeeria spämm.
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 13.26
sohh, minu tuttavatest ei tea keegi mu kasutajanime.ega üldse mu netikasutuse harjumusi - kui, siis väga põgusalt. sa mõhk käid siin siis lausa perekonniti/sõpruskonniti või?
 
piripiiiga 08. detsember 2014, kl 13.29
ei pole nõus, et see on ainult pasaloopimise koht. päris kenasti katab mu vähese suhtlemisvajaduse ka ilma sitalaoturiks hakkamata.
 
n55 08. detsember 2014, kl 13.33
shreki 12.30 sõnavõtt oli nii stiilne, et andis tükk aega naerda karvaste kõverate jalgade üle. Selgi mehel on potentsiaali.
Aga kui isegi tallinlased sobivat ei leia, saati siis lõuna pool Emajõge.
 
sitalaotur 08. detsember 2014, kl 13.51
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Otsimise ja võimaluse leidmistest ehk veel niipalj
> u, et kui keegi nt oleks huvitatud shrekiga tutvum
> isest, siis ta nii ka kirjutaks. Või jätaks võimal
> use endale kirjutada. No, mõned on olnud ka. Kogu
> selle muttide kisakoori hulgas, kes päevast päeva
> eiteamis nimede alt vannub, et sellist ei taha mit
> tekeegi:-)

shrek ei väsi ka kordamast,et ta ei tutvu ei blondide, punapeade ega mitte ühegi mutiga. kes sulle selle peale veel kirjutada julgeb?
 
Sid 08. detsember 2014, kl 13.57
sitalaotur Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> shrek ei
> väsi ka kordamast,et ta ei tutvu ei blondide, puna
> peade ega mitte ühegi mutiga. kes sulle selle peal
> e veel kirjutada julgeb?

Muttidega loomulikult ei ole mõtet tutvuda, kenade neiudega aga küll. ;)
Mõhk Metsavana 08. detsember 2014, kl 14.05
"sa mõhk käid siin siis lausa perekonniti/sõpruskonniti või?"

mitte päris nii. arvutit kasutavad küll kõik. varem ma arvasin, et inimesed on normaalsed ja soovisin olla leitav. See oli muidugi viga, väga suur viga.
 
musi 08. detsember 2014, kl 14.07
johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga sa loe neid teemasid ja mõtle , kes neid teeva
> d. Hoolega mõtle. Mõtlesid? Ja nüüd ütle, kas sa i
> se tahaksid kellegagi siit kohtuda ja tutvuda, olg
> u siis kahekümnene eskort või neljakümpine jutuves
> tja. Mina küll ei taha.

Mis sa siin siis passid?
 
mutt 08. detsember 2014, kl 14.09
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sitalaotur Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
>
> > shrek ei

> > > väsi ka kordamast,et ta ei tutvu ei blondide,
> puna
> > peade ega mitte ühegi mutiga. kes sulle
> selle peal
> > e veel kirjutada julgeb?
>
> Mu
> ttidega loomulikult ei ole mõtet tutvuda, kenade n
> eiudega aga küll. ;)

Kes tuvastab, et 40+ naine pole mutt, vaid pandav näkk, kui enne juba tõmmatakse sitavesi peale.
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 14.09
ilmselgelt - ma ajan omi asju anonüümselt ja üksinda. ega kedagi huvitakski minu tegemised, need ei sega kedagi ning mind ei huvita teiste toimetused netis. aga sellest olen ma aru saanud, et anonüümsus on väärtus - ei maksa oma identiteeti kuskile laotada, midagi head sellest ei sünni.
Mõhk Metsavana 08. detsember 2014, kl 14.13
eks see ole jah õigem, kui mitte keegi päriselt ei tea kes oled ja kas sind üldse olemas on.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mõhk Metsavana 08.12.2014 14.18.
 
Täitsa Shrek 08. detsember 2014, kl 14.14
Et kellega tutvun. No puust ja punaseks siis veelkord.
Ta võiks olla lihtne, armas ja tavaline naine vanuses kuni 40, aga viimane lõpp on siis nooruslik tõepoolest. Ei mingeid tössakaid mutte, kes tänitavad ja saadavad igalepoole, et siin ise paksu kassina maigutada. Ta peaks olema sale, jaksata seksida ja vb olema kaasautoriks ühele ideele, mis viib siit lõpliku lahkumiseni kusagile soojale lõunamaale. Talle võiks lapsed meeldida ja see ei tähenda, et ta minu seniseid peaks armastama või kantseldama. Ennekõike peaks ta muidugi olema vaba ja vabanenud eelarvamustest, et kõik mehed petavad ja jõllitavad ainult teisi naisi, pekstes ja mõnitades kodus enda oma.

Ilgelt palju tahetud, eksole:-)
 
kadakajupp 08. detsember 2014, kl 14.19
no ma pole kuulnud eestikeelsest softist, mis siin kommentaare kirjutab (kuigi neid vahest lugedes kaldun seda juba uskuma). ja mis tähtsust mu identiteedil on, arvamust avaldamast või möla ajamast see ei sega. kuskil on ka teema, kus on minust piisavalt detailne ülevaade, aga las tema olla seal pealegi..
 
n55 08. detsember 2014, kl 14.23
shrek, vale järjekord. Mine ise hakatuseks lõunamaale (Vietnam vmt), sealt leiad küllap ka kirjeldatud naise.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!