Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Näidisüritus
 
sõltumatu vaatleja 09. detsember 2014, kl 14.09
Shrek, ära ette karda, ole vahva ja võta väljakutse vastu, siis on näha, mis saatusel sulle tagavaraks on. Võib-olla see polegi nii halb, kui arvad.;)
 
kontvõõras 09. detsember 2014, kl 14.34
Kas äkki Shrek pole aru saanud, et üritus on kavandatud virtuaalpulmana, et nii vastu põtkib, hullemini veel kui pruut.;)
 
HaukuvPeni 09. detsember 2014, kl 14.49
Selge, et peiupoisi amet on eluohtlik. Mina olen enne nõus demineeria ja zapöör olema kui peiupoiss. Lõppude lõpuks on ju õudne lõpp parem kui lõputu õudus. Kui naisele seadusega võim kätte anda on see kohutav. Aga kui neil seda võimu pole, on nad enamasti toredad. :-)
 
Härra Jaamakorraldaja 09. detsember 2014, kl 14.52
Kosjaviinad muidu juba olemas või?
 
piripiiiga 09. detsember 2014, kl 14.55
hmmm, mis siin vahepeal on toimunud?

kontvõõras - ma olen lühikese jutu naine. minu arvamuse asjast saad teema esimeselt lehelt. mis siin ikka vahutada.

südmalikud tänusõnad TS-ile tegemata abieluettepaneku eest ja kõigile teistele edu uue pruudi leidmisel :D

HP - peiupoiss ei ole mitte peigmees ju ometigi!
 
targutav punapea 09. detsember 2014, kl 15.16
mina olen nõus osalema ainult kaasaegses pulmas - samasooliste abielus /pakkusin oma kandidadid eelmisel lehel juba välja/. oleksin nõus seal inglihäälega laulma:D muul juhul mina ei osale:P igavad pulmad on sama mis lõbusad matused.
 
kontvõõras 09. detsember 2014, kl 15.17
Tuleb valida siis uus noorepoolne pruudikandidaat. On siin üldse selliseid?
 
kadakajupp 09. detsember 2014, kl 15.55
oot, kes krt see peig on siis lõpuks?
 
Sid 09. detsember 2014, kl 15.58
Ma ise pole küll samasooliste pulmas käinud, aga mu naabrinaine käis rootsis oma tuttavate pulmas (m+m) ja need olid küll kõige lahedamad pulmad ta elus. Lõbus oli kõigil, isegi kirikuõpetaja tegi kirikus kahemõttelisi nalju. :)
 
kontvõõras 09. detsember 2014, kl 16.02
kui leiame mõne alla 40 naise pruudiks, veel parem kui alla 30, siis Shrek pole vast vastu.;)
 
kadakajupp 09. detsember 2014, kl 16.24
kui shrekile valite, siis lisaks õigele vanusele ka muud parameetrid paika.
 
realist 09. detsember 2014, kl 16.49
Peigmehe kohale võib kellegi teise ka valida, siin ju mehi võtta küll - Peni, Pert, Sid, ahzooloog, Püsikas
jt.
 
kadakajupp 09. detsember 2014, kl 16.52
vabatahtlikku kandidatuuri pole keegi üles seadnud neist igatahes. tuleb vist hoopis mõne muu suunitlusega üritus korraldada - mingi tähtpäev vms.
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 17.32
Üks vòimalus on ehk veel. Meil on siin isehakanud seksijumalatar n46. Las tema valib peiupoisi välja. Minuga pole mõtet arvestada sel juhul, sest ta peale mul ei tõusegi:-)
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 17.34
Jajah...see pole uudis, et naiseilu ees on ennegi meestel relvad langenud:)))
 
realist 09. detsember 2014, kl 18.14
Shrek, kui n46 valib juhuslikult sinu välja, kas siis on asi otsustatud ja laulatus toimub vastu vaidlemata?
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 18.17
Blond,

See oli mulle mõeldud, eksole. Tõeliselt ja amastusest nõretavalt, küpselt ja iseteadlikult naiseilult. On see nii, siis minu arvamus seda ei tohiks kõigutada või imamisvõimet kahandada. Pole see nii, siis riputa ta kuuse otsa. Või alla või taha. Mul pohhui. Minu maitse see pole ja pahaks panna ei tohiks siin midagi olla ka ääremärkuse eest!
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 18.20
Realist,

Ole nüüd pisutki optimist ka-ta ei vali mind mingil juhul, võimalusel ta sandistaks mind. Et saada kuulsaks omasuguste muttide ees. Kättemaks on seda magusam, mida vähem on naiseilu alles:-)
 
HaukuvPeni 09. detsember 2014, kl 18.21
Te olete siin oma paaritamisega nii hõivatud, et ei märka ühte väga lihtsat asja. Jooksuaeg ja paaritumine algab alles märtsis. Praegu on jõulud tulekul. Mõelge midagi teemakohast. Jõuluvana, Snegurotška, põdrad, päkapikud. Pange pead tööle. Mitu pead, ikka mitu pead... koos kapsapeadega. Mina olen kohe nõus kelku koos hinnaliste kinkidega mida te siin kokku ostate, kuhugi vedama.
 
kadakajupp 09. detsember 2014, kl 18.26
peni, vea siia - wishlisti kirjutan hiljem.
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 18.31
Ok, kelku veab peni, jõuluvana on teadaolevalt 1 ja mis ülejäänud mehed siis tegema peaks? Kevadet ootama või?
 
kontvõõras 09. detsember 2014, kl 18.34
Pulm sai välja pakutud sellepärast, et algselt on siin ju paik tutvumiseks ja kaaslase otsimiseks. Et päris koerapulmaks ei läheks, olekski näidispulm omal kohal, näitamaks, et kõik on viisakad ja seaduskuulekad.:)
 
Täitsa Blond 09. detsember 2014, kl 18.34
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond,
>
> See oli mulle mõeldud, eksole. Tõel
> iselt ja amastusest nõretavalt, küpselt ja isetead
> likult naiseilult. On see nii, siis minu arvamus s
> eda ei tohiks kõigutada või imamisvõimet kahandada
> . Pole see nii, siis riputa ta kuuse otsa. Või all
> a või taha. Mul pohhui. Minu maitse see pole ja pa
> haks panna ei tohiks siin midagi olla ka ääremärku
> se eest!

Shrek, mina olen vaid sõnumitooja ja mind palun naiseiluga mitte seostada. Milline mina välja näen, teab juba viimanegi kui delfitöll.

johhaidiile ka väike lingistiline erutus:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 09.12.2014 18.36.
 
realist 09. detsember 2014, kl 18.40
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Realist,
>
> Ole nüüd pisutki optimist ka-ta ei
> vali mind mingil juhul, võimalusel ta sandistaks
> mind. Et saada kuulsaks omasuguste muttide ees. Kä
> ttemaks on seda magusam, mida vähem on naiseilu al
> les:-)

ega su hingekest küll ei olnud plaanis välja võtta, ole pealegi elusana-tervena siin edasi ja puista soola, pipart ja vürtsi, sest nagu kuulda hakkavat ilma selleta igav.;)
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 18.43
Sònumitoojat muidugi pole mõtet maha lüüa, aga lugupidamisest enda ja sõnumi vastu ta esitleb selle saatjat.
On Blond kapsatünnide esinaiseks vahepeal kroonitud või? Siiani need on kõige rohkem naiseilust paugutanud..
 
Agnes! 09. detsember 2014, kl 20.18
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.06.
 
Törts, pulmatont 09. detsember 2014, kl 20.19
Pruudi ilu ja peiu mehevägi ei kuulu arvustamise alla.
 
jussike 09. detsember 2014, kl 20.21
Agnesekene ei tea veel seda, et naisterahva lubadused ei maksa punast krossigi?
 
Agnes! 09. detsember 2014, kl 20.25
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 10.01.2015 16.06.
 
Täitsa Shrek 09. detsember 2014, kl 20.31
Kõik ilus mäng ju. Mees annab sõna ja võtab, kuidas naine oma mängu suunab:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!