Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Nunna periood
 
Väärt mees 19. jaanuar 2015, kl 01.07
Mina tean mehi, kes on 5 aastat ilma seksita elanud. Tean naisi, kes elanud 10 aastat üksinda!

Minul on kindlasti paremaid naisi võtta, kui sina
Autor!
Alles saab ühest voodist välja ning karjub juba uue
järgi!
Sinu väärtus on tõesti madal!
 
müügimees 19. jaanuar 2015, kl 01.13
kui kaua peab siis ilma olema, et oleks sinu vääriline väärt mees?
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 01.16
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.24.
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 01.20
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.24.
mansion ghost 19. jaanuar 2015, kl 01.22
Vabandust, väärtus on kõrgem või madalam, on või pole aga vaevalt see taastuv ressurss on :(
 
Väärt mees 19. jaanuar 2015, kl 01.25
Minu järgi ei pea keegi elama!

Meeldis endale Kerdi mõte, et naine võetakse terveks eluks. Teisiti pole mõeldav, kes on iga naise unistus!

Kes on kokku loodud, seda ärgu teised lahutagu!

Väärt mees on piisavalt kaua ilma, kuni leiab armastuse. Sõna, mis ütleb KÕIK!
 
müügimees 19. jaanuar 2015, kl 01.27
no kui ise ennast väärt meheks pead ja üksi oled siis ju kõik hästi.
 
tubakakapp 19. jaanuar 2015, kl 01.28
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabandust, väärtus on kõrgem või madalam, on või p
> ole aga vaevalt see taastuv ressurss on :(

ikka täielik sooda. mis fcking väärtusest sa päss jahud siin? ressurss? no anna abi. väärtus on inimese pandud hinnang suvalisele nähtusele mis talle parasjagu kasulik ja kogu moos. sa võid oma vundamenti väärtustama jäädagi ja pole sul midagi köhida kui mõni kadakas leiab omad väärtused teiselpool riigipiire. seniilsel pässil see ressurs jah ei taastu kuidagi aga teiste nimel ei maksa rääkida
mansion ghost 19. jaanuar 2015, kl 01.29
"naine võetakse terveks eluks. Teisiti pole mõeldav"

Ja midagi polegi lisada.
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 01.37
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.24.
 
nõiatar 19. jaanuar 2015, kl 01.38
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ka küsiks väärt mehelt....kui kaua peab naine t
> sölibaati pidama, et väärtus taastuks?
> Kas see
> sama n arv kehtib ka meeste puhul?
See on tegelikult väärt küsimus, ehkki mitte mulle esitatud, kuid poetan vastuse sellegipoolest. Väidetavalt mehe mõju jääb naisesse seitsmeks aastaks iga seksimise järel. Nö energeetiline side, mis energeetilist ressurssi tolle mehe suunas veab (Castaneda on üks, kelle raamatuis sellest juttu, kuid kaugelt mitte ainus). Väärtus on jah suhteline mõiste nagu siin juba mainiti, kuid pigem on see naise oma elujõud ja puhtus, mis taastumiseks seitset aastat nõuab. Julgen seda isegi kinnitada, sest omal just niipalju ka tis sai, jah, on oluline vahe, ehkki kerge see olnud ei ole, kuid enam igasse sängi ei karga küll.

Väärt mees on siin paar pärlit poetanud tõesti, kas ka teadlikult? Pani minusuguse kõrvad liikuma igatahes, mida naljalt ei juhtu.
 
Väärt mees 19. jaanuar 2015, kl 01.44
TB - le!

Sinu väärtus ei taastu kunagi!

Jah, kehtib ka meeste puhul!

Üks on väga hea!

Rohkem, kui kaks meest elus?

On juba palju!


Edu väärtuste maal elamiseks aga sina pole
tõsiselt võetav väärtus!


Head ööd kõigile!
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 01.49
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.25.
 
nõiatar 19. jaanuar 2015, kl 01.53
eksisin siiski. "väärt mees" on meil hoopis kristlane kes ennast teistest paremaks peab. no see on veel õnnetum juhtum kui aus prostituut ja sealne väärtusskaala kriitikat ei kannata.

lisan veel selle momendi et energeetiliselt mees oma londiga on see naise kaudu energia lüpsja ja selle peal nad siin kõik väljas on. kui aga valimatult keppida, siis läbi naise kes voodist voodisse kargab, lüpsab järgmine mees ka eelmise energiat ja vastupidi, naine on kanal. kuni sellest kanali staatusest vabaneb, seitsme aastaga, siis tegelikult saab naine ise oma valiku langetada ja kui see õige on, saab suhe täisväärtuslik. seega ka mehed ei pruugiks niipalju ringui trukkida, ikka ise nüristute ja kurnate ennast seeläbi. mitte et moraalijüngritest nahahoidjate saatus parem oleks aga see juba teine teema.
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 01.53
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.26.
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 01.55
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.18.
 
nõiatar 19. jaanuar 2015, kl 01.58
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Inimene on sotsiaalne olend ja pole füüsilisele e
> ga hingelisele heaolule paremat kui ülim lähedus m
> ehe ja naise vahel (seks).

selles sul õigus. küll aga on seksi ja seksi vahel ka vahe. ülim on see millest rääkisin, vaba segajatest ja vaid kahe vaheline. selleks tõesti maksab 7 aastat tsölibaati pidada, kahjuks vähemaga välja ei mängi ja naiste suhtes maailm sesmõttes ebaõiglaselt seatud (tinglikult) et lüpsjad on mehed. sama aga kehtib ka nende huvides. natuke keeruliseks läheb selle foorumi jaoks pikemalt seda lahata
mansion ghost 19. jaanuar 2015, kl 02.04
Peab tunnistama, et sildistamine on üks kahtlane tegevus(libastuda on väga kerge), kui mulle ei sobi siis keegi võibolla just teda vajabki. Ei pea kedagi enda järgi painutama, kui sulanduda ei suuda otsi parem seltskond. Keegi kindlasti peab seda silmakirjalikuks, las peab. Minul on ühtmoodi kogemus, paljudel võibolla ristivastupidine. Kõik on elus.
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 02.05
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.26.
 
Täitsa Blond 19. jaanuar 2015, kl 02.08
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 05.06.2015 01.27.
 
ääremärkus 19. jaanuar 2015, kl 06.48
Kui naine on 7 aastat kuival olnud, siis on iga silma vaatav mees parim. Väga libe tee heade valikute tegemiseks.
 
Proov 19. jaanuar 2015, kl 07.32
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paar kuud? Ma pole juba paar aastat, ega ei kihele
> kah. Ma nagunii ilma tunneteta suvalisega ei suud
> akski asjatada, kuigi suudaksin enamus mehi rajalt
> maha tõmmata;)


Väga julge väide, et enamus mehi suudaksid rajalt maha võtta. Tõenäoliselt hindad oma võimeid üle. Minuga see sul läbi ei läheks. Alles andsin ühele korvi, kes seksi küsima tuli. Väga kena ja arukas naine oli, töötame siiani koos. Mul oli kuidagi piinlik endal selle pärast järgmine päev. Muidugi põnev oleks seda maha murdmise asja katsetada - proovida sinuga. Millegi pärast pakub mulle isiklikult kõige suuremat põnevust just see periood, mis eelneb sellele, kui naine on nõus minema voodisse.
 
wtf 19. jaanuar 2015, kl 07.39
Inimese väärtuslikkus seisneb siiski hoopis muudes aspektides, kui sekspartnerite arvu rohkuses või vähesuses. Kas inimese ausus, hoolivusvõime, eetilisus, tarkus jne on sõltuvuses sellest, paljudega ja mis tasandil ta kellegiga seksinud on? Mina nii ei arva.
Kui te, naised, oma väärtuse taandate vaid seksile, siis ärge imestage, et teid kui seksobjekte võetakse.
 
Naine2 19. jaanuar 2015, kl 07.50
ma proovisin seda varianti - ilma igasuguste tunneteta suhet- eieiei, see polnud minu jaoks...parem olen üksi edasi. ps ei ole parim iga silma vaatav mees ka peale 7 aastast kuivalolekut. Aga noh, inimesi on igasuguseid- mõnel peaasi, et oleks soe ja liigutab:)
 
wtf 19. jaanuar 2015, kl 07.54
Aga miks peaks sekssuhe olema ilma tunneteta? Vabalt võib tunda, keegi ei keela. Lihtsalt oma omandiinstinkt ja armukadedus tuleb hästi lühikese oheliku otsas hoida ja enesele teadvustada, et oma vanematele sa seda inimest ei tutvusta mitte kunagi.
mansion ghost 19. jaanuar 2015, kl 07.59
´wtf´, kas "värsket liha" on väheks jäämas? Pead mitmendat ringi alustama samade (huhh) naistega?
 
piripiiiga 19. jaanuar 2015, kl 08.04
mina olin kaks aastat peale lahkuminekut ilma. ei olnud meeldiv periood. teisiti ka sel hetkel ei saanud, sest ennast tuli kokkulappida.
 
wtf 19. jaanuar 2015, kl 08.05
Mis krdi värsket liha? Ja millest sa veel selle välja lugesid, et ma mingite samade naistega ringitan?:d
 
.. 19. jaanuar 2015, kl 08.07
Iga inimene on erinev. Peaasi, et saaksid sarnased kokku. Ma ise ei taha sellistega ke...da ja pole ka selline.
mansion ghost 19. jaanuar 2015, kl 08.15
Millegipärast just need "sarnased" kipuvad väljastpoolt ringi otsima. Või näib see nii? Põhimõtteliselt igaühe oma asi, aga olgem ausad oma partnerite vastu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!