Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
RTFM Naistele! Kuidas kirjutada tutvumiskuulutust.
 
kadakatupp 18. veebruar 2015, kl 10.44
priscilla, kas isutab järjekordset kadakat püksi saada? maailmaparandamise kiiks, võibolla tõesti. see ei tähenda sõrmeviibutamist kui kellegi tegemistele korraks kaasa elad. keskmist näppu võin sulle näidata küll kui sul mingi näpufetish välja lööb.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 10.45
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.45.
 
priscilla 18. veebruar 2015, kl 10.47
kadakas
minu arvates elad sa täiel rinnal ikka ja jälle "siinkannatajatele" kaasa? võta pealegi kogu maailma valu oma õlgadele, kindlasti hakkab teistel kergem.
 
Täitsa Blond 18. veebruar 2015, kl 11.23
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.45.
 
ingel, endine ingel 18. veebruar 2015, kl 17.27
Et mis on saanud siis perest kui sellisest?
Et maksame 50:50, aga kui palju panustame? ja kuis see avaldub ja misssuguses vahekorras (arvulises väljenduses siis)? Ja kuis on asjad voodis?
Et ei mingit impulsiivsust ja nn. minnalaskmist, et vaatame kuis ja kuhu jõuame? vaid arvestuseks paber-pliiats kõrval, et sina mulle niipalju, mina sulle niipalju... , aga kui on mingi ebavõrdus ses öös? kuis siis tasaarveldamine toimub?
jessas, olen vist liialt emotsionaalne ja impulsiivne neis asjus... kuid mingit võrrandit, protsentidega, voodis ma küll ette ei kujuta, selle kõrval samuti...
Ja üldse, kui on pere, siis olgu pere, koos panustamistega, et kel rohkem, see panustabki rohkem (elementarna, Watson!), ja mitte ühikatuba, et igaüks annab just niipalju, kui selle supi valmistamiseks läks...

P.s. ei käi piitsaga ringi, isegi kasutada seda ei oska... :) - see on vastus paar lehekülge tagasi esitatud küsimusele... Ja üleüldse meeldib mul olla targa ja teotahtelise mehe kõrval, lihtsalt naine.
 
kadakatupp 19. veebruar 2015, kl 17.36
priscilla Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakas
> minu arvates elad sa täiel rinnal ikka
> ja jälle "siinkannatajatele" kaasa? võta pealegi k
> ogu maailma valu oma õlgadele, kindlasti hakkab te
> istel kergem.

ei usu, et kogu maailma valu minu õblukestele õlgadele ära mahuks. kaasaelamine on aga sulle kui empaatiavõimetule karvajalale muidugi tundmatu nähtus?
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 18.41
See kuradi moodne elu ongi kõik tuksi keeranud. Mees tahab tunda, et ta on võimeline oma pere ja maailma asju juhtima. Tark naine laseb tal seda tunnetada ... ja saab oma tahtmise ... ja mees oma rahulolu.
Ma ei tea millisel etapil, kas, Homo habilis, Homo erectus, Homo neanderthalensis või Homo sapiens see süsteem tekkis aga palju muutunud ta pole siiani.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakatupp 22. veebruar 2015, kl 19.04
hauduv peni, viimase postitusega tabasid naelapea pihta. oled ühe närimata kondi ära teeninud.
 
HaukuvPeni 22. veebruar 2015, kl 21.14
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hauduv peni, viimase postitusega tabasid naelapea
> pihta. oled ühe närimata kondi ära teeninud.

Vaat see ongi probleem. Naine kipub närima enne mehe kallal. Siis närib kondi puhtaks ja lõpuks viskab selle kondi hoopis naabrimehele. Pärast kisa lahti, et mees ei armasta.... :-(
"Kuhu kõik need targad naised jäid?
Mis on neist küll saanud.
Kaob kiirelt aeg.
Mil ükskord mõistad sa!" ...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakatupp 22. veebruar 2015, kl 23.56
eks need targad naised jäid sinna, kuhu ilusad mehedki...........noorusaegade hämarusse, hauduv peenis.
 
uma 23. veebruar 2015, kl 00.11
kadakatupp
kas oled ainult siinsete delfimeeste vastu nii kuri?
 
mõistev 23. veebruar 2015, kl 10.59
uma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakatupp
> kas oled ainult siinsete delfimeeste
> vastu nii kuri?
Teme süütuse võttis kunagi vägisi keskealine mees. Oma toonast frustratsiooni ta lõugab siin ohutult kõigi selleealiste peale välja. Madala lauba sündroom... siin on ohutu, puhas ja kuiv, karjuda, lahmida ja süüdistada neid kõiges.
 
paras neile! 23. veebruar 2015, kl 11.03
nad ongi kõiges süüdi! kõik 40 künnise ületanud võiks kohe maha kärvata, äraneetud pensionieelikud!
Saaks kõik 40+ naised nautida vabadust ilma nendeta!
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 11.11
"Saaks kõik 40+ naised nautida vabadust ilma nendeta!"

Aga kes või mis takistab Sul seda tegemast?
Millegipärast on tunne, et tahaksid üht "neetud pensionieelikut" ära privatiseerida aga sunnikud on pirtsakad ja tõrksad :)

* ahjaa, need "viinamarjad"...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 23.02.2015 11.13.
 
kadakatupp 23. veebruar 2015, kl 14.49
mansioni ghost, olete shrekuga selles mõttes hingesugulased, et mõlemad fantaseerite, kuidas kõik naised teid ihu ja hingega ära privatiseerida ihaldavad, ikka uhkes üksinduses istudes.
*ei ole kuri, ainult veidi okkaline. nagu kadakad ikka.
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 18.21
´kadakatupp´ ei karda need vanad juurikad kedagi, ainult naljakas on vaadata kuidas püütakse "aru" pähe panna.
Aga igaühel omad kiiksud ja kõverused, mis igaühega kokku ei sobi.
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 21.06
Kuulge, teeme rahu, et siis dialoog:
üks nõuab."Arnolld, vihhodi!"
teine ütleb:"Ehh, druzjaa, Davai zhit druzhno!"

Ja nii ongi, üks peksab - teine anub... Ja siis vahetame kohad....

Vanad juurikad ei karda muidugi midagi, kuid see lotonumbrite jada on juba liiga pikaks läinud ja nõuded juurikatele liig müstilisteks saanud...
Kui nooruses valisime emotsiooni, tunnete ja kubemega omale kaasad, siis nüüd on sinna lisandunud veel neid kriteeriume, millele vastassugupool peab vastama, et valimikku pääseda...

See nagu loto, kus on ilmunud õnnenumbrid, lisanumbrid jne... ja autasu saad kätte ainult siis, kui kõik täkke läeb.... aga ons seda juhtunud?
Tunneb keegi mingit lotovõitjat? (mina mitte)
 
lisaks eelmisele 23. veebruar 2015, kl 21.10
Ja nii siis neid tulevikus elajaid me tunnemegi - kunagi, vot siis, hakkan elama, siis teen seda ja siis teen teist...
Aga täna?
Mida tehakse täna? Vingutakse, et kedagi ei ole (seda ideaali), kes oleks hea, kaunis, kaunis, hea, hea kaunis, kaunis, hea.... Aga ega kedagi ei aktsepteerita kahh... sest ikka ei ole ideaalkaasa...

Lubage kõva häälega teatada kurba tõde:
IDEAALINIMEST EI OLE OLEMAS.

Palun hakake elama,ilma eelarvamusteta, siis on kõik siin maalapikesel õnnelikumad...
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 21.11
Ingel olin (allkiri eelmisele siis)
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 21.13
Ingel, ma ütlen otse - minu valik on alati õige.

Ise valisin ja pean sellega leppima :)

Aga ma ei tulnud selle pealegi, et mina võin olla see mitte õige valik :(

Selle vea kordumist on õnnestunud vältida :D)
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 21.29
ehk sinu õnnestumine on planeeritud tsölibaat ja üksindus, sest siis ei saa sa haiget?

Aga mäletad, kui õppisime uisutama (rattaga sõitma)? Mitu korda kukkusid enne kui kindlalt teadsid mida pead tegema?

Ja nüüd lõid põnnama? Et kord said põlved verele kukutud ja muhu otsaette ning nüüd hoiad kindlalt seinast kinni ja keeldud sõitmast/uisutamast?

Aga tead, emmennn, sõita on tore!!!! Uisutada on tore... see hoog ja see kõik, mis sinust mööda tuhiseb ja see kõik, mida sa näed - SEE ON KUKKUMIST VÄÄRT!

Kuid kui sa ise ei ole nõus seinast lahti laskma, siis keegi sind sundida ei saa, ja kui algul proovitaksegi aidata, siis mingil hetkel oled sa kõik enda ümbert laia kaarega minema peletanud....

Ja siis pead tähelepanu saamiseks järjest kõvemini karjuma, et kõik need kes sõidavad on lollid ja halvad ja ebanormaalsed ja see tegevus on kaa halb....

Ehk lõpetad? Neelad oma solvumise alla ja teed silmad elule lahti?
Keegi ei sunni sind kedagi aktsepteerima või pooldama või armastama... kuid püüaks elada?
:)
 
Ingel, endine ingel 23. veebruar 2015, kl 21.32
Vabanda, et püüan sind "õpetada" - sa ise tead, mida teed... ja mida mitte.... ja keegi ei saa kedagi sundida..

Kuid minugi põlved on arme täis :), aga uisutada on nii hea... ja pea see paks nahk sinna põlvedele ei ilmu.... ;)
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 21.57
"Vabanda, et püüan sind "õpetada" - sa ise tead, mida teed... ja mida mitte.... ja keegi ei saa kedagi sundida.."

Eh, neid kõiketeadvaid õpetajaid ikka leidub. Sageli kipuvad nad ise elu võtma; "ups, jälle juhtus valesti". Aga mida tunneb või arvab teine osapool?
Ah, loeme sõnad peale(hea kui oimetuks ei löö), küll üle saab.
 
Täitsa Blond 23. veebruar 2015, kl 22.34
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.15.
mansion ghost 23. veebruar 2015, kl 22.42
Korra proovisin. Ei õnnestunud. Mis see järgmine või järgmised paremad on?
Mõni aina proovib ja katsetab, võibolla on isegi õnnelik sealjuures, kuigi pikemalt kellegiga ei sobi.
Ei tea, tõepoolest ei tea kellegile nõu anda. Aga vähemalt üks kord tasub õnnele võimalus anda.
 
piripiiiga 23. veebruar 2015, kl 22.46
mingi igatsus on hinges, aga hirm on suurem.
 
muidu 23. veebruar 2015, kl 23.00
psühhiaatri poole ei tahaks hr. kummitus pöörduda. saaksid kergemini üle oma keerulisest minevikust. hõiskad siin küll oma hetkelisest rahulolust aga tead isegi, tegelikult see nii ei ole.
 
Täitsa Blond 23. veebruar 2015, kl 23.11
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.12.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 00.15
mis siin ikka. mansioni ghostil uisud roostes ja surmahirm kukkumise ees südames.
*kas tasus ikka üks kord õnnele võimalus anda, kui panid selgelt oma valikuga pange ja lõpetasid suhtefoobikuna, mansion? ehk oleks olnud mõttekam terve elu ainult seent toksida?
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 00.34
"*kas tasus ikka üks kord õnnele võimalus anda, kui panid selgelt oma valikuga pange ja lõpetasid suhtefoobikuna, mansion? ehk oleks olnud mõttekam terve elu ainult seent toksida?"

Ikka tasus ;) Mina olen oma valikule kindlaks jäänud, ega tõmble mitmes suunas. Miks Sa arvad, et mina oma valikuga pange panin? Mingi kandi pealt võiksin end isegi võitjana tunda :D) Sain rohkem kui vastu jõudsin pakkuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!