Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
RTFM Naistele! Kuidas kirjutada tutvumiskuulutust.
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 00.59
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.10.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 01.03
Ennatlikult rõõmustad blond, ma arvestasin asjaoluga, et laste kasvatamise koorma võttis ta ainuüksi enda kanda.
 
bb 24. veebruar 2015, kl 07.39
laste kasvatamist koormana võtta on kunst omaette.
 
wtf 24. veebruar 2015, kl 10.09
mansion ghost Kirjutas:
>
> Eh, neid kõiketeadvaid õpetaj
> aid ikka leidub. Sageli kipuvad nad ise elu võtma;
> "ups, jälle juhtus valesti". Aga mida tunneb või
> arvab teine osapool?
> Ah, loeme sõnad peale(hea
> kui oimetuks ei löö), küll üle saab.


Ah et mida tunneb või arvab teine osapool....MG, mulle tundub, et su probleem on selles, et oma (ühest)kogemusest järelduvalt arvad, nagu oleksid naised need pidevad meeste mahakandjad...tegelikult on nii, et tihtilugu on ka mehed need, kes naise jätavad.. leiavad, et naine pole ikka see kõige õigem ja parem. Ja mõnikord lõppevad suhted sõbralikult, mõlema osapoole mõistlikul arusaamisel, et suhe ei toimi. See on nüüd mu isiklik nägemus, aga mulle tundub, et MG suhtub sellised suhted läbielanud naistesse samasuguselt, nagu nendesse "ühepäevaliblikatesse", lööb neid kõiki ühe vitsaga.....Vbl on see mingi alateadlik kadedus nende ees, kes hoolimata sellest, et nende uisutamispartner neile jala taha on pannud või lihtsalt mujale uisutanud, on valmis uuesti proovima...:)
 
jummel küll 24. veebruar 2015, kl 10.44
mida te heietate sellest, see teema on kõigile pähe kulunud juba.palju aega sellest möödas on, kui asi on värske nii aasta paar, mõistame aga kauema aja vältel peaks ego pauk hakkama taanduma.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 11.18
kadedus, kompleksid, hirmud......roostes meheau. mõnes mõttes on ju mansioni loogika põhjendatud. kui nooremana ei suutnud naist piisavalt rahuldada, kuidas ta peaks nüüd vanas eas mõne uue tupega paremini toime tulema.
 
HaukuvPeni 24. veebruar 2015, kl 11.58
Huvitav, miks puudub enamikul naistest empaatia võime?
"Ei suutnud naist rahuldada." "Ei võimaldanud oma naisele." "Ei teinud naise heaks." jne. Proovige nendes lausetes mõnikord asendada sõna "naine" sõnaga "mees." Te ei suuda seda! Kohe tuleb vastureaktsioon, et mis see nüüd on. Me oleme seda väärt. See on meie õigus...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
irw 24. veebruar 2015, kl 12.04
HaukuvPeni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, miks puudub enamikul naistest empaatia võ
> ime?
> "Ei suutnud naist rahuldada." "Ei võimald
> anud oma naisele." "Ei teinud naise heaks." jne. P
> roovige nendes lausetes mõnikord asendada sõna "na
> ine" sõnaga "mees." Te ei suuda seda! Kohe tuleb v
> astureaktsioon, et mis see nüüd on. Me oleme seda
> väärt. See on meie õigus...

HP, asja tipp on veel ka see, et mees on süüdi, et kui paksu tagumikku panna ei taha, siis on tal probleem (sic!)
Samuti otsitakse siit meest, kes paksu tagumiku peeneks kepiks.
Huvitav mitme aastakümne pärast jõuab sellistele kohale vajadus ise pingutada? Ja kas üldse jõuab?
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 12.08
"Vbl on see mingi alateadlik kadedus nende ees, kes hoolimata sellest, et nende uisutamispartner neile jala taha on pannud või lihtsalt mujale uisutanud, on valmis uuesti proovima...:)"

Tegelikult pole neis midagi kadestamisväärset. Rohkem läks hinge üks veidi nokastanud mees, kes embas oma naist ja ütles: "See on minu "tulehark", kellega ma olen 30 aastat koos elanud ja ma ei vahetaks teda kellegi vastu"

"See on nüüd mu isiklik nägemus, aga mulle tundub, et MG suhtub sellised suhted läbielanud naistesse samasuguselt, nagu nendesse "ühepäevaliblikatesse", lööb neid kõiki ühe vitsaga..."

Kummitus ei löö kedagi :D

"Ja kõige enamlevinud peremudel, viimase rahvaloenduse andmetel, oli üle 40 aastased mehed, kes elavad oma järglastest lahus ja jagavad ühist leivakappi kellega? oma emaga!"

Naistega pole võimalik koos elada, ühel või teisel põhjusel ja viga polegi alati ainuüksi naistes.
Mehed vist loobuvad kergemini uuesti üritamast.
Ja naiste osaks jääb üles kasvatada järgmine põlvkond "mehi".
Irooniline.


´kadakatupp´
"kadedus, kompleksid, hirmud......roostes meheau. mõnes mõttes on ju mansioni loogika põhjendatud. kui nooremana ei suutnud naist piisavalt rahuldada, kuidas ta peaks nüüd vanas eas mõne uue tupega paremini toime tulema."

Kõikide vaevuste ravi garanteeritud. Aamen!
 
HaukuvPeni 24. veebruar 2015, kl 12.25
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rohkem läk
> s hinge üks veidi nokastanud mees, kes embas oma n
> aist ja ütles: "See on minu "tulehark", kellega ma
> olen 30 aastat koos elanud ja ma ei vahetaks teda
> kellegi vastu"
>
Sellest ei saa paljud aru, et ilusate sõnade taga millega naist võluda püütakse peab olema ka sisu. Enamasti naised tahavadki sisutühja ilusate sõnade kogumit kuulda. MG näite põhjal on aga lauses tõeliselt armastav sisu kuid väljendusviis on paljudele mõistmatu.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 18.04
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.02.
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 18.20
"Mehed panevad ju väga pahaks, kui naine hakkab mehe kaunitele lubadustele sisukaid kinnitusi nõudma."

Esiteks, sisuta kaunid lubadused teile ju nii meeldivad.
Teiseks kaunite lubadusteta ei pälvi isegi tähelepanu künnist :D)
 
targutav punapea 24. veebruar 2015, kl 18.35
mis eristab meest Mehest? üks lubab, teine teeb:D vali siis ise, kumba eelistad:D
nii et pole see alati nii et lubajad mehed "meile" meeldivad - ära üldista mg!:D
 
targutav punapea 24. veebruar 2015, kl 19.15
ahjah... head EW Aastapäeva, mehed (ja ka Naised, kel Mehed)!:D
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 19.59
tänan, t-punapea.

Ja kogu see teemaarendus on saanud jalad alla ja tuule tiibadesse vastassugupoole süüdistamisetega... et kes keda rohkem alahindab ja keda ei hinda üldse, isegi alalt mitte....

poolele teele vastu tulles, on vähem käia... et siis naissugu ühelt poolt ja meessugu teiselt poolt... aga tahtmist peab olema..., mõlemalt poolt, enne ei juhtu midagi...

Ja kui tahtmist ei ole, siis on õigustused/seletused/põhjendused miks asi ei toimi ja kindlalt leitakse ikka üles see, kes süüdi on , et miskit ei toimu ja miks keegi üksik on või seda eelistust valjuhäälselt nõuab... (valikus: naine , mees - mittevajalik läbitõmmata!)... :)

jajahh, head EW aastapäeva siitki. Et lipud vinnas oleks!
mansion ghost 24. veebruar 2015, kl 20.10
"(valikus: naine , mees - mittevajalik läbitõmmata!)... :)"

:D:D:D
 
HaukuvPeni 24. veebruar 2015, kl 20.17
Mis ma sellest mittevajalikust läbi tõmban. Kui on vaja, siis tuleb keegi läbi tõmmata.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 20.26
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.01.
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 21.25
Siin maapeal ruumi jagub...
Ehk laskute omadest pilvedes siia alla? ja mõlemad?
nii TB kui HP... Ja "juttu" jätkub kauemaks....

Ei usu, et vaid soovunelmad, õnnestunud seksist, sughtest, teie elud õnnelikumaks saaksid....

tehkem ikka tegusid....

Ja soovid on julgete inimeste plaanid! Soovige ikka suurelt... :)))
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 21.38
just, lipud vinna ja meheaud takka järgi, ka need kõige tillemad! ja kõigile naistele kasvõi üks kord elus võimalus sellist kleidikest kanda nagu padari tannu musirullil, olgu siis looriga või ilma!
 
Ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 21.41
siiani arvasin, et kadakatupp on hetero...

aga eks ma ka õpin, kun elan....
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 21.49
ingel-kringel, kustotsast sa minu lesbilisust nüüd välja lugesid?? või oli see läbi lillede lähenemiskatse minu tupele?
 
ingel, endine ingel 24. veebruar 2015, kl 21.54
no ma ise kaldusin arvama seda bi-varianti , sinu puhul... aga eks sa ise tead paremini...

"nagu padari tannu musirullil..." - see väga naiselik märkus teise naisterahva kohta vist ei ole...? võion... mine tea...

aga ma ei ole ei pastakas, lilleõis ega mõõk... nii et tuped jäävad minu poolest sinna, kus nad on või ei ole... liikumatult.
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 22.00
naiselikkusest on meil sinuga erinev arusaam, kringel. selle põhjal kellegi seksisuundumusi paika panna oleks natuke ennatlik.
ütleme siis, et padari tannu KÕRVAL TIPPIVAL DAAMIL oli ülikõva kardin ümber kanni lehvimas. mõte jääb ju samaks.
 
?? 24. veebruar 2015, kl 22.10
Et nagu kõva oli see kardin? selline jäik? ümber kanni?
Sa oled vist maskeerunud mees, kes mängib naist?

oled vist jahh see, kes sa oled...
 
kadakatupp 24. veebruar 2015, kl 22.35
et nagu maskeerunud ajukääbik oled, küsimärk? selline pesemata sokkide, kasimata tupega ja õelalt vidukil silmapiludega paksude põskede vahel?
 
Täitsa Blond 24. veebruar 2015, kl 22.40
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.35.
 
nõus 24. veebruar 2015, kl 22.45
seekord siis TB-ga. Aga ega me ju ei tea, kus see tupeke käib...
 
kadakatupp 25. veebruar 2015, kl 00.37
kui see lasteaia lõpukleit oleks valget värvi ja looriga, kõlbaks ju altari ettegi astuda?
*tean küll, et pulmad on iganenud nähtus, aga korraks kerkis selline muinasjutuprintsessi pulmitamine silme ette.
 
Täitsa Blond 25. veebruar 2015, kl 00.49
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.33.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!