Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas need üksikud ilusad noored naised on ikka olemas?
 
Ilus ilm täna 15. veebruar 2015, kl 13.03
Kuulen tihti, et kusagil on olemas targad, edukad, ilusad ja muude heade isikuomadustega üksikud noored naised, kellele ükski mees ei julge läheneda.
Ma käin regulaarselt avatud silmadega pealinnas ringi ja leian end ikkagi olukordadest, kus mulle meeldivad naised on kas abielus (kannavad ka sõrmust, mitte ainult ei ütle, et on), suhtes või suhtest mitte huvitatud. Ometi levib sihikindlalt kuuldus, et ilusatele naistele mehed kohe üldse ei lähene. Kuidas siis neid hõivatuid nii palju on? Kas see müüt nendest ilusatest ja heade omadustega noorte naiste hordidest pole liiga suureks puhutud?
Ma pean aga ka täpsustama, et muidugi olen kohanud ka meeldivaid üksikuid naisi, kes lihtsalt ei ole olnud minu tüüpi. Aga ikkagi kuulen infot suurtest üksikutest naishulkadest. Kus te küll olete?
 
seda et 15. veebruar 2015, kl 13.11
Naisena võin öelda, et neid leidub, kuid probleem on pigem meestes. Kardetakse ennast siduda, suhet luua ja hoida, perekonda planeerida. Mehi huvitab lõbutsemine, erinevate naistega kogemuste hankimine, kiiresti seksuaalselt kõige ja kõigi proovimine. Tutvust peaks alustama meeste loogika kohaselt voodist, kuid kui mees ei ole tekitanud mingit tunnet, et teda ka muu peale seksi huvitab, siis käibki üks tühi võidujooks.
 
Mann 15. veebruar 2015, kl 13.21
Tegijatele meeste jaoks on tühja armuloba ajamine tüütu ja mõtetu tegevus, seepärast nad kohe asja kallale asuvadki.
 
wtf 15. veebruar 2015, kl 13.22
No tegelt mehed ei julgegi läheneda. Need hõivatud naised on ise omale mehe võtnud, need mittehõivatud ilusad noored naised kas ei ole mehevõtmisest veel huvitatud või pole nad veel aru saanud, et tegelt peavad nemad ise sobivale mehekandidaadile kaikaga pähe lööma ja ta krattipidi oma koopasse tirima.
 
seda et 15. veebruar 2015, kl 13.25
Huvitav, palju on neid, kes esimese kohtingu seksi järel saavad öelda, et leidsid eluarmastuse? Tundmatu mehega pole see mitte kunagi midagi erilist olnud, pigem üksteise kompamine.
 
ei toimi 15. veebruar 2015, kl 13.29
wtf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tegelt mehed ei julgegi läheneda. Need hõivatud
> naised on ise omale mehe võtnud, need mittehõivat
> ud ilusad noored naised kas ei ole mehevõtmisest v
> eel huvitatud või pole nad veel aru saanud, et teg
> elt peavad nemad ise sobivale mehekandidaadile kai
> kaga pähe lööma ja ta krattipidi oma koopasse tiri
> ma.

Sellest pole kasu, kui mees koopasse tirida, sest põgeneda üritab ta sealt varem või hiljem. Kui naine suudab ennast veel tunnete osas painutada, siis meespool kas armastab või ei armasta. Kui vastastikkust armastust pole, siis vanemad naised soovitavad ikka endale võtta mees, kes naist armastab, mitte vastupidi.
 
wtf 15. veebruar 2015, kl 13.33
Tegelt on meest ennast armastama panna üsna lihtne. Peab olema vaid meeldiv iseloom, suured rinnad ja korralik praepann. Räägin omast kogemusest, ohv koors.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 13.40
"Peab olema vaid meeldiv iseloom, suured rinnad ja korralik praepann."

Suured rinnad? Nojah! Võibolla ma olen tõesti vanaks jäänud ;)
 
Ilus ilm täna 15. veebruar 2015, kl 13.42
Aga siiski jääb küsimus, et kus need meeldivad naised siis ka igapäevaelus tegelikult on? Kuhu tuleks minna, et kohata neid naisi, kellele võiks pakkuda huvi kasutaja "seda et" esimese postituse kirjeldusele mittevastav mees?
Kust "wtf" mehe oma koopasse lohistas?
 
on olemas 15. veebruar 2015, kl 13.59
Julgen ennast pidada nii kenaks (hoolitsen keha kui vaimu eest), kui targaks (kahe jalaga maapeal). Edukus on juba suhteline mõiste. Puuduseks on võibolla liigne konservatiivsus (pikka aega pidasin õigeks, et mehega võiks kõigepealt tutvuda, käia, koos elada, abielluda ja perekond luua). Viimasel ajal olen hakanud mõtlema, et ega selline käik ei pruugi veel ka õnneni viia. Siinseid kuulutusi olen samuti aeg-ajalt jälginud ja ühe inimesega kokkugi saanud. Päris pikalt sai suheldud, tundus, et soovid samad, aga kohtudes, võta näpust, selgus, et mehel olid pisut teistsugused soovid.
 
teemaalgatajale 15. veebruar 2015, kl 15.05
Kas tulid siia tutvuma või niisama maad uurima?
 
on olemasele 15. veebruar 2015, kl 15.55
Mis need mehe teistsugused soovid siis olid?
 
Ei ole olemas 15. veebruar 2015, kl 16.41
Selliseid ideaalseid naisi pole olemas. Selliseid on küll, kes ennast taevani kiidavad aga väärt pole sittagi.

Nohik-mees võib sulle rääkida perest ja armastusest aga õige mees ei viitsi lobiseda. Kui sa pole süütu, siis ei näe ta põhjust, miks sa peaksid tema ees pipardama. See tähendaks ainult seda, et sa pead teda sitemaks meheks, kui oma endisi. Ma tahan näha, et naine on ise selline nagu ta kiidab. Kui teod ja jutt erinevad, siis good bye bitch, elu on lühike.
 
oleneb kelle jaoks 15. veebruar 2015, kl 16.46
Küsib ilmselt üks vana ätt, sinu jaoks on vaid naised 60+.
 
reta 15. veebruar 2015, kl 16.58
Ilusad noored naised on täitsa olemas! Minu töökaaslane on 25-ne ja väga armas oma olekult. Tal on kõrgharidus ja kena välimus, aga ta on pigem tagasihoidlik kui pealetükkiv ja mulle tundub, et oma poissi tal veel pole.
 
jah reta 15. veebruar 2015, kl 17.01
Aga no mingile vanale ätile need ilusad naised tähelepanu ka ei pööra, vanad koledad suurte kõhtudega kiilaspead ajavad noori naisi iiveldama.
 
Ei ole olemas 15. veebruar 2015, kl 17.07
Ma tean kah naisi, kes päeval on tagasihoidlik aga nädalavahetuse õhtuti juuakse ennast labaseks ja suksutatakse erinevatel pidudel igasuguste "täkkudega".
Kena välimus ja kõrgharidus ei tee kedagi veel naiseks.
Ja oleks siis, et paksud ja kiilakad vanamehed neil südame pahaks ajaksid. Kui räägivad inglise keelt või nahk on tõmmum, siis lähevad needki kaubaks.
 
midamida 15. veebruar 2015, kl 17.12
Kõrgharitud naine sind ei taha, sa käid jus eal kus joodiknaised, muidu sa ei räägiks, matsmees...Lähevad või ei lähe aga näe sinusugst paksu vanamees noored naised ei taha, mis see sin asi on kellel nad lähevad , alax mine tööle!
 
Ei ole olemas 15. veebruar 2015, kl 17.17
28 pole vist väga vana ja paks pole kaa.
Küsimus pole ka selles, et keegi mind ei tahaks. :P
Küsimus on selles, miks sellised naised "vallalised" on ehk miks keegi sellist naist ei taha.
 
reta 15. veebruar 2015, kl 17.19
Sulle, keda tegelikult olemaski pole!
minu kena ja armas töökaaslane ei joo ennast labaseks - mõnedel lihtsalt puuduvad labasusele viitavad jooned, tõenäoliselt joob ta suhteliselt vähe. Ja seksi osas on väga lihtne - ta on süütu. Kust ma tean? Minu intuitsioon ütleb seda. Vanuse poolest sobiks ma talle emaks
 
Ei ole olemas 15. veebruar 2015, kl 17.24
Oletame, reta, et su kolleeg on kena, süütu, heasüdamlik ja kõrgharidusega. Oletame, sest nagu sa tunnistasid: sa ei tea. Sellisel juhul on ta äärmuslik erand. Kui ta peidab ennast nelja seina vahel, et mõttetud meeste hordid teda ei tülitaks, siis ta võib üksinda isegi õnnelikum olla, kui suhtes.
 
reta 15. veebruar 2015, kl 17.40
Minu kolleeg ei ole erand, aga jah, eks neid vähemaks jääb meie kõikelubavuse juures. Ja ta ei istu 4 seina vahel - oma ülinaiselikkuse juures käib ta rallivõistlusi vaatamas ja sõidab ATVga, käib õe või vanematega erinevatel üritustel. Aga millised nõudmised tal meestele on, seda ma muidugi ei tea.
 
Ilus ilm täna 15. veebruar 2015, kl 18.32
„teegmaalgatajale“
Teema tegin sooviga kuulata maad, kuid ma ei karda elus suhtlemist ega tutvumist ja olen neist mõlemale avatud.

„oleneb kelle jaoks“
Ei ole veel nii vana, et võiks nimetada ätiks. Minu vanuses liigutakse veel piisavalt hästi. Kui otsiksin naisi 60+, siis oleks selle teema tegemine ka vist üsna rumal. Pean ikka sõna noore all silmas naisi, kella vanus jääb alla ja natuke üle kolmekümne.

„reta“ kirjeldatud töökaaslase ja vastaja „on olemas“ moodi noortelt südamlikelt, ilusatelt ja kõikide muude heade omadustega naistelt tahakski teada saada, et kui nad olemas on, siis mis on nende käitumisviis tutvumisi silmas pidades. Kas ikka ka teadlikult soovitakse ja tegeletakse partneri otsimisega? Kui avatud ei olda, siis pole ju eriti võimalust ka kedagi kohata ja ühelgi sobival mehel end tõestada. Võibolla näiteks „reta“ töökaaslasel polegi tutvumissoovi.
 
reta 15. veebruar 2015, kl 18.47
Millegipärast ma ei usu, et minu eelnimetatud kolleegil puudub tutvumissoov, lihtsalt ta ei eksponeeri seda. Kuna tema vanematel on harmooniline kooselu, siis ma ei näe ühtegi põhjust, miks ta ei sooviks samasugust permudelit. Aga ta lihtsalt on tagasihoidlik, samas välimuselt väga kena, nii et mõned mehed vahest ei hakkagi üritama ja tema ise ei tee arvatavasti omapoolseid samme. Mulle on see tuttav tunne - ma ei teinud nooruses ka teadlikult midagi selleks, et meestega tutvuda.
 
Ilus ilm täna 15. veebruar 2015, kl 19.21
"reta", kui julged, siis küsi huvi pärast oma kolleegi käest (võid ka öelda, et üks mees internetist küsis :)), et milline on tema mõtlemismall tutvumise osas. Et kas on ta lihtsalt kannatlikult ootamas seda müstilist härra õiget, kelle saatus talle on määranud ja seepärast midagi ise partneri leidmiseks suurt ei tee? Või on ta näiteks meessoos mingi kogemuse pärast pettunud?
Miks ma küsin? Niipalju, kui mina näen seltskondades ilusaid noori naisi, siis neid hetki, kui nendele keegi ei lähene või keegi kaudselt suhtlemise osas huvi ei tunne eriti pole.
Seepärast tunduvad ka lood, kus räägitakse, et mehed ilusatele naistele läheneda ei julge kuidagi raskestiusutavad. Erandid ikka on olemas, kuid neid ei saa olla palju.
 
reta 15. veebruar 2015, kl 19.43
Mul polnud plaanis siin kellelegi midagi tõestada...Jah, ilus ilm, küsida võin ikka!
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 19.44
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.52.
 
Ei ole olemas 15. veebruar 2015, kl 19.48
Blondike, ma pole "Ilus ilm täna".
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 19.54
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.52.
 
Täitsa Blond 15. veebruar 2015, kl 20.24
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 19.51.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!