Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas need üksikud ilusad noored naised on ikka olemas?
 
kadakatupp 20. veebruar 2015, kl 12.45
just, prioriteedid. ma võiks ka kööki nõuda viietonnist köögirobotit, mis keedab-küpsetab-koristab-korjab mehe sokke põrandalt. või tutikat autot poeskäimiseks vms. või uut roppkallist digikat töö jaoks, mille kvaliteet võtaks lõua ripakile. aga näe saan ilma hakkama, olen rahul ja pappi jääb üle milleks iganes.
kui laseme asjadel ja firmamärkidel enda üle valitseda, pole võimalik hingerahu saavutada, sest iga kuu lastakse uusi VEEL võimsamaid, VEEL ägedamaid mudeleid välja. seda võidujooksu pole võimalik võita, ka mitte perekonna arvelt.

*mees, kes i-fõuni ja läppari peale paneb ligi kaks kuupalka magama ja kurdab papi vähesuse üle, pole ilmselgelt pereloomiseks sobiv.
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 12.48
No mis teha, kui on saadud kuskilt selline kiiks või koguni nakkus. Elektroonika töökoda hakkab vaikselt helistuudioks muutuma.....
Ainuüksi stuudiomonitorid tekitasid sellise elamuse, et tagasiteed enam ei ole.

_ma võiks ka kööki nõuda viietonnist köögirobotit, mis keedab-küpsetab-koristab-korjab mehe sokke põrandalt._

selline on ja olemas. laulab ka kui vaja.
https://www.youtube.com/watch?v=vVkuSGYPTcw
On selline robocop'i female versioon



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mõhk Metsavana 20.02.2015 12.51.
 
26. 20. veebruar 2015, kl 13.03
No kui 2000eurose palgaga ei õnnestu raha säästa, siis peaks kõigepealt peeglisse vaatama. Mulle meeldivad ka tehnikavidinad, aga kas uut iPhone'i peab igal aastal ostma või võib ka kahe aasta tagant? Kas läpakas peab tingimata olema 2500 eurot maksev tutikas või sobib ka näiteks 1500 eurot maksev vähekasutatud, kuid garantiiga masin, mis on samaväärse funktsionaalsusega?

Ja auto võib vabalt olla 10 aastat vana, kui ta on tehniliselt korras ja mõistlike ülalpidamiskuludega. Kõike head elus korraga (tavaliselt) ei saagi, nii et jäägu uhked bemmid ja mersud natuke hilisemasse eluetappi, kus mingi majanduslik baas on juba olemas. Nii kaua võib sõita kas või 15 aastat vana autoga ja ei pea tingimata loobuma isegi elementaarsest mugavusvarustusest (konditsioneer, püsikiirusehoidja jms).

Autod ja tehnikavidinad on just sellised asjad, mis oma väärtust eriti uuena kiiresti kaotavad, seega iga noore inimese esmane prioriteet peakski olema investeerida raha sinna, kus see pikaajaliselt end paremini ära tasub. Näiteks eluase, mille väärtus aja jooksul oluliselt ei kahane, vaid võib isegi tõusta. Kui sellised investeeringud on tehtud ja mingisugune rahaline puhver ka kogutud, siis vaataks ehk juba mõne uhkema auto poole, mida osta või liisida, ja lubaks endale sammhaaval natuke rohkem luksusi. Muidu jäädki igal aastal uusi tehnikavidinaid ostma, mille väärtus peale ostu kolinal kukub.

25n, väga mõistlikud ja ratsionaalsed seisukohad on sul minu meelest. Sinuga tutvuks isegi :)
 
irw 20. veebruar 2015, kl 13.47
Mõhk Metsavana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> _Kas tõesti peab kindlasti omama sülearvutit, mis
> maksab 2500 eurot või iPhone´i eest vaja välja käi
> a 800? Tundub rohkem pillava elustiilina. _
>
>
> Ei ole pillamine see, kui hindad kvaliteeti ja t
> öövõimet. odavatel asjadel pole eriti kumbagi.
>
>
> Ma tahaks ka läpparit, mis jaksab mängida/salv
> estada videoprojekti millel ca 16 kihti liikuvat
> pilti ja ca 80 rada heliefekte.

Oled peast vigane veidi või natuke rohkem?

Näiteks Klickis on hinna poolest teisel kohal oleva arvuti hinnaks hetkel 2000 ja see on ka praktiliselt tippklass.

Edasi on juba eriklassi ja erivajadustega masinad. Juba sellegi hinnaga on tegemist mingi suht ülivõimsa masinaga.

Mingi debiil krutib siin teemat üles. Normaalse läpaka, millega saab netti, videot ja millel on piisavalt hea graafikakaart olemas et mänge mängida, hind jääb alla 1000.
2500eurist masinat - ostab vaid idioot kel pole raha kuskile panna või siis arvutit erivajaduseks kasutaja ja siis poleks sellega mõtet siin ka iniseda.
 
Peeter 20. veebruar 2015, kl 14.01
sama siin Kirjutas:

> Mis puudutab seda, kas sarnased inimesed i
> kka sobivad kokku, siis ütleks, et eesmärgid, huvi
> d ja elustiil mingil määral peavad ühtima, muu on
> teisejärgulisem.

Sellega olen nõus, et elustiilid peavad olema sarnased või vähemalt ühildatavad. Võib olla ka nii, et üks läheb trenni ja teine teeb samalajal näiteks töötoas puutööd. Samas see ilmselt ei toimiks, kui üks läheb trenni ja teine sõpradega jooma.

Siingi väljatoodud kõikvõimalikud üldistusd selle kohta, kuidas mehed mõtlevad, või mida tunnevad, kui kohvikus maksmiseks läheb on paras jama. Iga mees on siiski erinev isiksus ja erinevate mõttekäikudega. Kui kellelgi on kogemused mingite konkreetsete inimestega, siis ei pea neid kohe automaatselt poolele inimkonnale üle kandma.

See jutt, et 2000 eurose netopalgaga kohe kuidagi välja ei tule on küll paras hellitatud lapse lalin.
On vägagi võimalik ka tunduvalt väiksema palgaga eluaset omada ja säästa ja teha mida iganes.
Valikute ja prioriteetide küsimus. Kui elus on kõige olulisemad asjad tuttuued tehnikavidinad, siis nii ongi. Lihtsalt kokkupuutepunkte nende inimestega, kellele on elus olulisemad "oma kodu" ja "pere" ei ole nagu väga oodata.
 
elis 20. veebruar 2015, kl 14.28
Mõhk Metsavana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No mis teha, kui on saadud kuskilt selline kiiks v
> õi koguni nakkus. Elektroonika töökoda hakkab vaik
> selt helistuudioks muutuma.....
> Ainuüksi stuudi
> omonitorid tekitasid sellise elamuse, et tagasitee
> d enam ei ole.

Edasi saab ka mõtiskleda, kas kodu on mingi asjandus, kus on pliit ja pott ja voodi või on ta seal, kus on sinu süda. Samas jällegi pere loomiseks on tõesti teatavaid eeldusi vaja ja kui inimene on täielikult pühendunud oma tööle ja/või hobidele, siis oleks temaga vast keeruline peret luua. Kolmandast küljest, võib-olla on hoopis see pühendumise võime kõige tähtsam, et kui pühendub ja annab oma südame x asjale, siis tõenäoliselt annab pühendumise ja südame ka oma perele, kui ta juba ise on otsustanud, et tahab pere luua. Et kõik, mis teeb, teeb südamega ja suure pühendumisega, sest ta lihtsalt on selline. Neljandast küljest...oeh.
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 14.34
jah, ma olen väga suure kiiksuga

eeskujuks võtsin selle tüübi:
http://www.kenjikawai.com/intro_e.html
see on tal kodu.

sama kiire protsessoriga PC hakkas reason recordi demo partituuriga proovides uimerdama.
 
25n 20. veebruar 2015, kl 14.38
Asi on prioriteetides jah. Esiteks on vaja natuke vaeva näha, et jõuda mingile heale töökohale. See natuke vaeva nägemine tasub end kuhjaga ära. Paljud aga ei viitsi... mitte et ma väidaks, et kõik on üliambitsioonikad, nii ei peagi.

Aga mõistlikkus.. mnjaa. Otseselt ei mõista hukka neid tuttavaid neidusid, kes ostavad megalt riideid ja panevad nii palju hakkama välimusse. Või neid inimesi, kes elavad vägagi ilusas ja kallis üürikorteris ja sinna läheb oluline osa palgast. Mina aga olen leidnud enda jaoks kuldse kesktee, mis on minu jaoks mõistlik: lihtne ilusa mulje jättev korter, kus on üür võimalikult madal + naisterahvana võimalikult minimaalselt ilmselt raisata riietele, kuigi austajate puudust pole kunagi olnud. Lihtsalt ei pea olema 10 paari saapaid ülikallis hinnaklassis. Ka paar mõistliku hinnaga saapapaari ei tee sind kuidagi ebaatraktiivsemalt. Ja nii ma hoopis iga kuu kogun. Reisimist isegi saab natuke lubatud ja meelelahutust ka regulaarselt- aga jällegi, läbimõeldult. Oma arust elan isegi noore inimese kohta suht mugavalt ära, samas teisest küljest oleneb kellega võrrelda ja jällegi väga lihtsalt :)
 
ega aifõuni 20. veebruar 2015, kl 14.58
ja läpakat osta iga kuu ega isegi mitte iga aasta. Kui osta nii kvaliteetsed asjad siis kestavad need ka vabalt 3-4 aastat.

Ning vaevalt et selle tehnika jm vidinatele kuluva ehk 3-4-5 tuhhi eest korteri saab osta:)
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 15.10
et siis võiks ühe naise elamine olla midagi sarnast nagu siin vilksamisi näidatakse
https://www.youtube.com/watch?v=5EypPiPP8Zk
https://www.youtube.com/watch?v=YopZ1WEE2lU
ilus, valguseküllane.
 
to Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 15.11
lahe tüüp oled!:) Paistab et meil sarnane tehnikahuvi:) Keep on dreaming!

to: 25n

Tubli et oled selline supertubli ja ratsionaalne kuid kõik ei taha, viitsi, oska sellised olla. See on ikka ahistav küll kui iga viimne kui samm peab olema viimseni läbikalkuleeritud et kas ikka on mõistlik jne.

Vahel tahaks ikka ju "elada" ka:) Muidu ongi elu üks suur matemaatikatehe.

Ilust pole ka midagi kasu kui tüdruk liig tõsine on. Samamoodi nagu naistele meeldivad parajalt lõbusad mehed meeldivad ka meestele naised kes oskavad vahel "vabalt võtta";)
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 15.47
_Ilust pole ka midagi kasu kui tüdruk liig tõsine on. Samamoodi nagu naistele meeldivad parajalt lõbusad mehed meeldivad ka meestele naised kes oskavad vahel "vabalt võtta";)_

nojah, võrduse mõlemad pooled peavad tasakaalus olema.
 
Ilus ilm täna 20. veebruar 2015, kl 16.02
See teema on kummalist rada pidi edasi arenenud ja toob suurepäraselt välja selle, kui erinevad on inimeste mõttemaailmad. Mõnele on oluline, et oleks paar isikuomadust klappimas, mõni ei vaja väidetavalt ühtegi sarnast omadust ja mõni ootab armastusromaani stiilis tänaval kokkujooksmist, mõnedel meist aga pole vaja elada homse päeva ootuses ja mõned tahavad sellele ikkagi tähelepanu juhtida. Elu on ikka tõesti mitmekülgne...

„25n“ kaitseks astun siin aga küll välja, sest neiu kõlab täiskasvanulikult oma jutu ja suhtumisega nii immateriaalse, kui ka materiaalse poole pealt ja temasuguseid naisi selles vanuses väga tihti ei kohta. Samuti on ennatlik öelda, et ta on ülikalkuleeritud samme tegev ratsionaalne ja elu mittenautiv inimene, kes kohe kindlasti ei „ela“. Olen üsna kindel, et naeratada oskab ta oma elus küll :).
 
kadakajupp 20. veebruar 2015, kl 16.49
ehh, kui "elamine" on paari kilose läpaka soetamine ja uusima iphone omamine, siis tänan - olen meeleldi surnud edasi :D.

aga n25 on tõesti arukas naisterahvas, loodetavasti leiab endale ka väärilise kaasa.
 
Täitsa Blond 20. veebruar 2015, kl 17.25
...



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 01.30.
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 17.52
nagu näha naised elavad praeguses hetkes. aga mehed elavad unistustes ja rabelevad nende unistuste saavutamise nimel.

mis saab, kui tuleb kunagi kuskilt selline
https://www.youtube.com/watch?v=5pwvpWibTO0
kas jätan ta kena ande unarusse?
Temaga on hea naisi peletada kõik tõmbavad redu.


hirmkallist kodukino ei tahaks ise ka. sest mis asjad seal häält teevad? oleks nagu kõlarid, aga tegelikult....
http://www.elfafoorum.ee/threads/14703-Lahkame-f...
jube kasutajate petmine käib.
pigem võtaks mõne hea kodukino protsessori, see on resiiver ilma võimsusvõimendita.
kõlariteks taha thomannist või pillipoest KRK Rokit.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Mõhk Metsavana 20.02.2015 18.01.
 
n25 20. veebruar 2015, kl 18.46
Ei ütle, et ainult mina elan õigesti :)

Olen täitsa rõõmus inimene ka, kes on väga optimistlik:p käin trennis, regulaarselt saab sõpradega midagi ette võetud..reis tulemas.. pole külm ihnuskoi :d piisavalt avatud ja rahulolev :)
 
kadakatupp 20. veebruar 2015, kl 20.20
TäitsaBlond, seletada võib nii ja naa, eks n25 peab oma vitsad ise kätte saama. tark naine laseb mehel olla GALANTNE.....ilus sõna, aga kuidagi unarussevajunud.
naiivitar lehvitab oma rahakotiga ja ajab võrdsust taga. püüdes hirmus väärikas olla, saadab feministlikke signaale ja lõpuks imestab, miks meestel pole vastutustunnet ja sentigi kõrvale pandud pereloomiseks. aga milleks, kui naine kõik lahkelt oma väärikatele õlgadele võtab?

Metsavana sa ei tunne üldse vist naisi. naistel on unistused täiesti olemas ja rabeldakse nende nimel, et vähe pole. naised on ainult alalhoidlikumad ja robotite ning absurdse hinnaga nutividinate asemel seavad maisemaid eesmärke.
Mõhk Metsavana 20. veebruar 2015, kl 20.28
_Metsavana sa ei tunne üldse vist naisi. _

Õigus. mul pole neid mitte ühtegi olnud.

Ja neil keda enamuse ajast näinud olen, on olnud vaid üks unistus ja eesmärk. Leida autoga varustatud rikas mees. Õnge hoiavad nad pidevalt sees, äkki näkkab veel rikkam mees.
 
kadakatupp 21. veebruar 2015, kl 11.57
metsavana äkki peaksid metsast välja tulema? seal sinu metsas pole mitte NAISED vaid ajuvabad beibäd. ega ainuüksi tupe olemasolu veel naisest naist tee.
Mõhk Metsavana 21. veebruar 2015, kl 15.19
kas keegi tahab väita et siin on eespool lingitud suurema tüki kloone?
 
kadakatupp 21. veebruar 2015, kl 17.10
et kas aasia koolilapsed seda foorumit siin külastavad? kahtlane. mina rääkisin naistest.......
naljakas muidu, et valgetel meestel on mõnikord ettekujutus nagu asiaadiplikse nende rahakott ei huvitakski.
 
Alexis 21. veebruar 2015, kl 17.48
eesti meestele on keegi pähe istutanud mõtte, et asiaadipliksid on nagu soojad kodumasinad, kes teevad kõike, söövad vähe, ei vigise, ei mögise ja suu teevad lahti vaid imemiseks.
Mõhk Metsavana 21. veebruar 2015, kl 18.09
_Alexis 21. veebruar 2015, kl 17.48_

kui sa vähe rohkem teaksid, siis nii lolli möla välja ei ajaks :)

_kadakatupp 21. veebruar 2015, kl 17.10_

kes siin koolilastest rääkis? mainitu oli video tegemise ajal 29. ma käin ta blogi iga päev lugemas. :) kui kedagi üldse kloonida siis seda daami.
 
kadakatupp 21. veebruar 2015, kl 20.26
metsavana, olgu või 49, aga eestis vaevalt selles vanuses naised nii koolilapse moodi välja näevad. pilukafetishi rahuldamiseks sõidetakse vist üldjuhul aasiasse seksiturismireisile. delfi foorumis kükitamine võrdub selles suhtes vannis kalastamisega.
Mõhk Metsavana 21. veebruar 2015, kl 21.52
miks küll kõigil on niivõrd vastikud eelarvamused?
 
Soomes ka 22. veebruar 2015, kl 00.36
palju aasia naisi aga need jahivad juba rikkamate Soome meeste rahakotte.
 
Mõhk metsavanale 22. veebruar 2015, kl 09.50
leidsin siit ühe eelneva mõttetera:

"nagu näha naised elavad praeguses hetkes. aga mehed elavad unistustes ja rabelevad nende unistuste saavutamise nimel."

See kokkuvõte tekitas küsimusi:
1. kui unistus käes, siis on see ju reaalsus ja enam ei sobi, sest selles ei saa elada?
2. kui unistus käes, siis mille nimel edasi rabeled?
3. kui unistus käes, kas siis elu lõppeb?

või tohib rabeleda ja unistada vaid millestki, mida sa kunagi ei saavuta, sest siis ju lõppeb elu - et rohkem utoopia vallast need mõtted ja teod?

Ja siis ei ole vaja imestada, kui pere/suhted lagunevad ja elu jääb elamata - teed seda vaid mõtetes ja kunagi tulevikus...

aga tulevik on ju see seisund, mis kunagi ei saabu (sest siis oleks see olevik)
 
eelmisele jätkuks 22. veebruar 2015, kl 09.50
Ingel olin.
 
kadakatupp 22. veebruar 2015, kl 18.56
kus metsavana eelarvamusi nägid? andsin ainult hea soovituse, võttes arvesse sinu ilmseid kalduvusi ja eelistusi pilusilmtuppede suhtes.
et sinu arust kõik naised on kallite autodega rikkurite jahil, see on küll eelarvamus, mis tuleb välja juurida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!