Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas need üksikud ilusad noored naised on ikka olemas?
 
hehe 17. veebruar 2015, kl 13.18
Seda loetelu võib lõputult jätkata, aga esimest, neljandat ja viiendat probleemi tuleb sageli ette. Viimaseid saab juba eos vältida.
 
25n 17. veebruar 2015, kl 13.50
:)

Üks dilemma on ilusate inimestega see, et kui paljud ilusad suudavad ka reaalselt tekkivatele ahvatlustele vastu panna. Mina suudan seda, aga näen aina enam, et paljud ei suuda... Väga paljud. Me kõik tahame kaaslast, kes meid köidaks ja see ongi ju õige. Inimene peab meeldima. Aga lisaks köitmisele (mida võib tekitada ka õnneks keskmine välimus, kuid siiski kipub tihti tekitama keskmisest kenam..) peaks inimeses olema eelkõige sisemist ilu, väärtushinnanguid.

Teine dilemma minu jaoks on see, et olles ise pingutanud, häirib inimest, kui teine inimene on "loru". Kui mina noore neiuna üritan koguda aina, aga minust vanem meesterahvas ei hooli sellest ega mõtlegi homsele? Paratamatult häiriv. Kuigi kohati on õige mõelda,et kui inimene saab endaga hakkama, on hästi... aga see kõik pole nii lihtne alati. Isegi olles mitte rahaahne inimene ja nähes ise vaeva, et kuhugi jõuda ootame tihti ka teiselt samasugust suhtumist. Aga teine on teine inimene ja ei pruugi olla sellise suhtumisega... Aga vastupidiselt väga edukas inimene tihti tunnetab seda, et tal läheb hästi ja ta ei oska oma kaaslast hinnata. Vähemuses on need tublid inimesed, kes näevad elus vaeva ja suudavad selle kõige juures hinnata ka seda, kuidas neil on enda kaaslasega vedanud ja et hea suhe on üks suur õnn, mida ei tasu lihtsalt rikkuda või käest lasta.. :)

Vahel ei piisa isegi väga ilusast ja väga heast ja väga tublist inimesest mõnele, et suuta truuks jääda. Millest muust me räägime :)

...Kindlasti on paraku, mida aeg edasi, seda rohkem inimesi hõivatud. Samas ei ole ka siin ühtset valemit, et 20-selt või alla 25-selt kellegi ära võtmine nüüd ka pikemaajalise õnne toob. Võib õnneks minna. Aga võib juhtuda ka, et 20-selt või natuke peale valitud partner tundub 25-30-selt, mil oled ise küpsem....mitte just päris see.

Pluss tänapäeval ju paljud nii naised kui ka mehed ei soovigi väga varakult tõsist suhet. Kuigi on kindlasti ka neid häid naisi ja mehi, kes on tõesti väga noorest peast juba ära napsatud.

Ja ilusa naise puhul ongi kaks varianti, ta kas ei soovi veel püsisuhet või vähemalt ei mõtle sellele tõiselt ja laseb elul loksuda... või ta ei ole sobivat kohanud (no või on mõni suhe viltu vedanud ja siis otsib alles seda väga sobivat...). Ja kõik need variandid on ju 20-ndates täitsa mõistlikud tänapäeval.

Ja see dilemma, millega leppida kedagi kohates ja millega mitte... eks see ole meist paljudel :)
 
Mediaan 17. veebruar 2015, kl 14.26
Kindlasti on ilusatel naistel ja mitte ainult naistel valikuvõimalus suurem, aga neil on ka enesehinnang ja sellest tulenevalt ka latt kõrgem.
Tundub uskumatu, aga neil pole kaaslase leidmine sugugi kerge ja sageli on piltilusad kaunitarid väga kaua süütud või jäävad selleks igavesti. Välja paistab see nii, et mehi on neil jalaga segada, aga tegelikkus on päris kurb.
Keskmisel on kõige lihtsam. Kole naine teab oma seisu, on ise aktiivsem ja rabab esimese ettejuhtuva.
Palun lugeda ridade pealt ja mitte üldistada.
Minu väide põhineb mu elukutsel.
 
Järeldus 17. veebruar 2015, kl 14.40
Netis käivad enamuses inimesed, kes ei soovigi niiväga tutvuda, kui just suhelda, sest siin pole kellegi mitte mingisugust kohustust, sa võid suhelda samal ajal mitme samast soost nimesega, ilma et see kedagi solvaks. Sa võid siia tulla millal tahad, mis on iseenesest väga mugav. Vastassoo esindajatega tahaks ju ikkagi suhelda, mis siis, et otsest tutvumissoovi polegi.
 
Ilus ilm täna 17. veebruar 2015, kl 15.03
Loen siin inimeste arvamusi ning vastajate „mediaan“ ning „25n“ vastustele mõeldes tekkis küsimus, mille soovin meeldiva iseloomuga, tarkadele ja ilusatele naistele esitada. Kui tihti te üldse oma elus kohtate mehi, kelle puhul tunnete või arvate, et oleksite valmis ka edasiseks siduvaks tutvuseks?
 
Mediaan 17. veebruar 2015, kl 15.11
Suhe on umbes 50:2, kellega olen põgusalt ka kohtunud.
Lisaks kõikidele muudele näitajatele otsin mehes ka seda "miskit" ja kohati varjutab see paljud pisipuudused, st on tähtsuselt esikohal.
 
Neiu 26 17. veebruar 2015, kl 15.12
Tegelikult päris tihti, aga kuna hetkel tutvumissoovi pole, siis sügavuti nende inimestega ei tutvugi, siis pole ehk õige ka järeldusi teha.
 
25n 17. veebruar 2015, kl 15.31
Pealtnäha toredaid inimesi nagu oleks, tahaks ikka olla optimist :)
Aga reaalselt natukegi tundma õppides kahjuks tunnen, et pean mööndusi tegema üldiselt kellegagi suhtesse astudes- eks ta on kohati loomulik, samas jällegi ideaalis võiks neid mööndusi olla vähem. Ma absoluutselt ei pea end täiuslikuks ega otsi ka teises täiuslikkust- igasugu vigasid on meis kõigis. Mulle tundub, et mehed justkui suudavad kergemini leppida... mul endal on keerulisem justkui leida kedagi sobivat. Ja põhilised põhjused on lihtsad- pole usaldusväärne, pidutseb palju, on võrdlemisi loru.. no midagi neist on paljudel. Aga eks kõik ole keerulisem, ikkagi tore kui on hea klapp ja millegist rääkida, mingi tõmme inimese poole. Ka seda pole ju kõigiga päris... Ma ei ütleks, et kellegi sobiva leidmine on kerge- peab olema ju vastastikkune aksepteerimine ja meeldimine.
 
mirr 17. veebruar 2015, kl 15.34
Alguses võib see tunne tekkida nii mitmega, aga mida lähemalt tundma õppida, seda suuremad probleemid välja imbuvad. Enamasti jääb asi meeste taha pidama, olgu selleks kas alkoholi kuritarvitamine, polügaamia, julgus võtta vastutust, näidata välja hoolimist või lapsik käitumine, oma ego pealesurumine ja survestamine.
 
Ilus ilm täna 17. veebruar 2015, kl 18.05
Loomulikult ei saa südant täielikult kontrollida, kuid mind paneb veidi hämmastama see, et arukatel meeldiva iseloomuga ilusatel naistel on niipalju pikemaajalisi kokkupuuteid meestega, keda nad hiljem mitte just eriti heade sõnadega ei kirjelda. Nagu ka „25n“ ütles, et keegi pole ideaalne, kuid need kirjeldavad sõnad, mis siin on välja toodud (mittevastutamine, polügaamia, alkoholiprobleemid, jne) on ikka üsna kaalukad iseloomukirjeldused. Kas teil siis parema iseloomukvaliteediga (pean silmas just teisi omadusi peale mateeria olemasolu) kokkupuuteid on tõesti nii vähe? Need mehed on ju ometi siiski olemas! :)

Mulle aga paistab siin „25n“ ja teiste vastuseid lugedes, et siin teemas on arukaid ja meeldiva iseloomuga ilusaid noori naisi ning kui keegi teist sooviks ka väljapool avalikku foorumipinda vestelda, siis võtke ühe kolmekümnese meesterahvaga ühendust :).
 
25n 17. veebruar 2015, kl 21.20
Ei mina ei saa väita küll, et nüüd häid mehi ei ole. See oleks natuke liig väita. Eks ma ka ei tutvu meeletultult kuskil ja seetõttu ilmselt ei satu toredate otsa nii väga kui võiks (oleks nt mõni hobi, mis tutvumist soodustaks jne..). Ja eks oma süü on natuke selles, kui mõni meeldiv noormees kuidagi ei taha huvi pakkuda... :)

Aga ei saa ka väita, et mul oleks pikemaajalised kogemused väga halbade inimestega nüüd:P Paljud asjad paistavad ikka üsna ruttu tutvudes silma... Aga tõsi, mõni "tore" üllatus on siiski tulnud veidi pikema tutvumisega ka.

Teemaalgataja võiks endast siis võibolla natuke rohkem siin pajatada, et millest selline teema ja mida-keda otsib:P Mind pani see teema ka veidi oma elu üle nüüd mõtlema... mitte et muidu seda ei teeks, aga jah.. :)
 
Ilus ilm täna 18. veebruar 2015, kl 10.59
„25n“ küsis, et pajataksin siin pikemalt oma teemaalgatuse tagamaadest ja mida ma ise olen naises otsimas.

Teema algne postitus on tingitud soovist leida endale arukas, sümpaatne ja ilus naissoost kaaslane. Küsimus on aga, et kust teda leida. Minu teele pole elus sattunud palju naisi, kel oleks olemas kõik kolm eeldust ja kes seejuures oleksid ka vabad. Ärge nüüd lugege välja, et soovin solvata naissugu, ei seda mitte, kuid jutt käib minu kogemustest.

Aga rääkides naisest, keda sooviksin leida, siis puudutaksin kõigepealt seda arukuse osa. Naisel peaks olema mõtlemisvõimekus, mille alla minu arvates kuulub – analüüsioskus (tegevus-tagajärg seosest aru saamine ja aru saamine ka selle rakendumisest tema enda elus), teadmised (haritus ja haridus ei ole sünonüümid, kuid siiski teineteisega tihedalt seotud sõnad), otsustusvõime, teadlikkus elu valikutes (minu potensiaalse partneri visioon elust võiks olla midagi rohkemat, kui spordisaali administraatori töökoht. Palun mitte solvuda). Neid punkte ole veel (nt arukas naine minu arvates ei suitseta ja teadvustab ka teiste kahjulike tegevuste tagajärgi).

Teiseks sümpaatsus. Siin all pean silmas neid iseloomujooni, mis naisel võiks olla: südamlikkus, soojus, avatus, armastusvõime, truudus, siirus, ausus (valmidus ka sellest rääkida), jne. Ei meeldi silmakirjalikkus, valelikkus, pinnapealsus, intriigitsemine, närvitsemine, arutu pirtsutamine jne.

Siis veel see ilu osa. Minu arvates on ilusas naises kuidagi esindatud naiselikkus. See ei ole alati iga indiviivdi puhul ühtemoodi kirjeldatav või mõõdetav ja selle jaoks ei pea olema naisel peal palju meiki ega kalleid riideid, aga see on olemas. Küllap tegelikult naised saavad ka ise aru, millest ma räägin. Ilus naine peaks olema ka naiseliku figuuriga (saleda, mitte näljutatud vormiga) ja omama riidekapis ka naiselikke riideid (ei pea silmas, et peaks neid kogu aeg kandma).

Ei hakka siin pikemalt seda kirjeldust lahkama, sest küllap inimesed saavad aru, mis ma silmas pean. Lisan veel seda, et muidugi on minul (ka igal teisel inimesel) isiklikult veel sellised eelduseid naisele, mis ei lähe nii üldistavalt eelnevate punktide alla. Konkreetset näidet tuues ei soovi ma näiteks suhet naisega, kellel on eelnevatest suhetest lapsi või et naine ei tahaks/viitsiks oma kätega midagi teha.

Lootsin siia tulles leida infot ja soovitusi, et saaksin teha korrektuure omale kaaslase otsimises, et saavutada tulemusi, sest minu teele pole minu poolt otsitavaid naisi palju jäänud. Muidugi on neid, kel on üks või kaks eelnevalt kirjeldatud omadust, kuid kõiki omadusi korraga omavaid naisi mitte just palju. Kui näiteks naised on füüsilise poole pealt ilusad, siis nende arukust iseloomustab Cosmo aastatellimus ning suhtlus „ääää“ – tamise, „eeee“ - tamise ja pidevate „onjude“ ja „mõhhidega“. Kui aga naine on arukas ja sümpaatne, siis tihtipeale on ta jätnud oma keha eest hoolitsemise ning eeldab, et tema sisemine ilu peaks kõiki mehi automaatselt võluma. Muidugi on sisemine pool olulisem välisest, kuid ma ei valeta, et väline pool on ka oluline. Olen ka kohanud naisi, kes on ilusad ja arukad, kuid kelle sümpaatsus on alla igasugust arvestust – kalgid ja külmad intriigitsevad naised.

Siia foorumisse ei tulnud ma kindla sooviga leida siit kaaslane. Tahtsin saada infot, et kus nad paiknevad, kuidas seda teemat ise näevad ja kuidas saaksin nendega jutule. Seda tehes oleks aga meeldiv ka näiteks hea uue vestluskaaslase leidmine siit sellisel ilusal kevadilmal :).
 
nn 18. veebruar 2015, kl 11.12
Sul on liiga palju kriteeriume. Tean, et lihtne on panna paberile, milline naine olema peaks, kuid tegelikkus elus võid sa suurt sümpaatiat tunda vabalt ka spordiklubi administraatori suhtes, kui et mõne noore teadlase vastu. Kokkuvõtvalt otsivad mehed hoolitsetud, kena naist, kes oleks südamlik ja tore kaaslane, haridus, töökoht mängib suuremat rolli naistele meeste valikul.
 
neiu 18. veebruar 2015, kl 13.10
Kui meesterahvas mingil põhjusel sulle ei sobi, ei tähenda see ju automaatselt seda, et ta halb on. Lihtsalt minule on ta mingil konkreetsel põhjusel ebasobi...samas kellelegi teisele on ta jälle ideaalne partner.
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 13.32
Kui kirjutada kokku nimekiri paarikümnest olulisest omadusest ja laskuda sealjuures sellisesse detailsusessem mis soovib kokkulangevust inimestele kahjulike ja kasulike tegevuste osas ning arvamust, et "spordisaali administraatori ametikoht on jama", siis peab ilmselt ka ise olema valmis selleks, et naisterahval on sinu kohta nimekiri paarikümnest olulisest omadusest kuni sinnamaale välja, et "Audi on mersuga võrreldes jama".

Proovi näiteks partneri omaduste nimekiri kokku tõmmata näiteks 3-4 omaduseni, siis on ka endal rohkem lootust teiste samapikkadesse nimekirjadesse mahtuda.
 
No kuule 18. veebruar 2015, kl 13.42
Tegelikult on ikkagi nii, et ega sellest nimekirjast suurt midagi kasu pole...kui su teele satub See Õige,on kogu nimekiri unustatud ja ei aja keegi enam näpuga järge...
 
25n 18. veebruar 2015, kl 13.49
Ühelt poolt saan aru, et mõistlikumate inimeste omaduste rivi kaaslasele ongi selline nagu teemaalgatajal. Oman ka ise seda "pattu" ja korrigeerin oma seisukohti aina elus. Ei mitte et ma kõigist olulistest vaadetest loobuks, aga 30-selt ja selliseid naisi mitte kohates on küll natuke naiivne loota, et neid on rohkuses kuskil, aga sa lihtsalt ei satu nende otsa... :) Tõenäosus kõike seda leida on väga väike, mis ei tähenda, et olulisemaid asju ei pruugi sa leida lõpuks inimeses- aga ka tema leidmine on juba omaette katsumus. Mul ei ole ühtegi sõbrannat, kes vastaks su kriteeriumitele, enamik on mingis olulises punktis üsna kaugel sellest.. Olles aus, ei vasta ma isegi päris kõigele, aga olen ilmselt peaaegu lähedal.. :P Aga no samas on muid asju, mis ei pruugi olla sobivad, vigu ikka on ka natuke :)
Eelnev soovitus on õige- pane paika mõni põhiasi, mida kindlasti otsid pigem.. see loetelu on ülisuur sul ja selliseid peaaegu ideaalseid on ikka väga vähe. Ja see ei tähenda, et ma toredaid neiusid ei teaks.. :)
Targutada on hea, ise maadlen siin sama dilemmaga.. et kui leida keegi väga hea üldjoontes, siis peaks suutma vaadata mõnest asjast mööda ja vahel ei taha see kuidagi õnnestuda.. :)
 
Ilus ilm täna 18. veebruar 2015, kl 14.53
Tagasiside ütleks, et justkui teen inimestele liiga.

„Peeter“, ma esiteks ei tahaks nõustuda sellega, et otsitavat partnerit on võimalik kirjeldada 3 – 4 omadusega. On idealism öelda, et sobiva inimese omadusi saab määrata 3 – 4 sõnaga. Kui see oleks tegelikult nii lihtne, siis poleks üheski kaasaegses ühiskonnas probleeme suhete tekkimise ja püsimisega.

Teiseks ei öelnud ma oma väljenduses ka seda, et: „spordisaali administraatori ametikoht on jama“. Küll mõtlesin ma seda, et mu partneri visioon elust võiks olla midagi enamat, kui terve ülejäänud elu ühel ametikohal kaheksast viieni istumine. See ei tähenda, et mul oleks midagi inimeste vastu, kes soovivadki teha lihtsat kellast kellani tööd, tunnen ka ise mitut ja neil pole inimestena midagi viga, aga tahaksin, et mu partner pürgiks millegi poole, et ta elaks millegi nimel. Et elu lõpus ei tekiks tal liiga palju neid „oleks võinud ja pidanud“ stiilis lauseid.
Kasutasin üldse spordisaali administraatori näidet, sest tean noort naist, kes töötas viis aastat sellel kohal õpingute kõrvalt ja nüüd on tal käes erialane doktorikraad ja tegeleb tööalaselt sellega, mida ta armastab teha.

Mis puudutab terviskahjustavaid tegevusi, siis näiteks suitsetamine ja narkootikumid on minu jaoks partneri osas kindel ei. See on minu teadlik valik ja kui naine hakkab rääkima, et see pole tegelikult kahjulik, sest ka teised teevad, siis minu jaoks näitabki see juba midagi arukusest. Ja kui mõnel naisel on määratud konkreetne automark ja mudel, mis mehele kuuluma peab, siis on see tema teadlik valik. Kui ma ei sobi, siis ei sobi.

„nn“. Ma ju kirjeldasingi läbi pikema sõnastuse naist, kes oleks hoolitsetud, kena, südamlik ja tore kaaslane. Hariduse ja töökohaga seonduva saab probleemideta lahterdada „toreda kaaslase“ omaduste alla.

„25n“. Ma ei eeldagi, et neid naisi on kusagil väga suures rohkuses, seepärast püstitasin ka selle teema. Samuti ei eelda ma inimestelt veatust – miinused on meis kõigis olemas. Küll aga ei taha ma hästi leppida sellega, et minu nõudmiseid on liiga palju ja et need on liiga kõrgele seatud. Aga kui tõesti on, siis palun ütle, mis osas need tunduvad liiga kõrged? Kui võtta näitena sina, siis millega olen liiga nõudlik? (küsin absoluutselt ilma norimiseta, ausalt huvitab arvamus. Võid vastata ka mailiga).

Mis aga puudutab üldisemalt siin elus selle „õige“ minu teele sattumist, siis vaadates elu meie ümber juhtub seda inimestega liiga harva, et sellele lootma jäätma. Pooldan vähemalt proovimist läbi tegutsemise, mitte ootamist ja parima lootmist. Loteriiga võidavad olenemata pileti ostnute arvust väga väga vähesed...
 
elis 18. veebruar 2015, kl 15.10
Ma arvan, et igas inimeses kipub olema terake üht või teist omadust ja küsimus polegi, kas see on, vaid kui suur see terake on :) Muidugi need omadused ei löö igapäevaselt välja, aga on hetki, kus tasakaalukas kaotab tasakaalu jne. Tore on ju öelda, et ei tohiks olla pinnapealne, aga iga inimene on mingis eluvaldkonnas vägagi pinnapealne, sest pole aega, et kõigega ennast sügavuti kurssi viia või mingit nähtust põhjalikumalt analüüsida. Kust siis läheb see piir? Kas piisab sellest, kui see pinnapealsus tuleb üksiku lausena kuidagi välja ja ongi naine maha kantud, mis siis, et paljudes teistes eluvaldkondades on ta vägagi põhjalike arusaamadega? Siin saab küll öelda, et muidugi ei aja keegi juuksekarva lõhki, aga kas see on ikka nii :) Tänapäeva heaoluühiskonnas pole vist võimalik ollagi ambitsioonikas ja sealjuures IGAS eluolukorras heasüdamlik, soe jne. Kui sellised omadused on juba tingimustena kirjas ja ettekujutus "ideaalist" on tugev, siis võib ettekujutaja olla väga tundlik täiesti juhuslike hetkede suhtes, kus väljavalitu teeb midagi nö valet. Siis ta märkabki rohkem seda "valet" tegevust kui situatsiooni ja eellugu ning mõtleb, et ah, see on jälle mingi närvihaige vmt sobimatut. Kuigi tegelikult pole närvihaigus tema isiksuse püsiv joon ja tuleb välja ainult erandlikes olukordades, mille üle puudub inimesel endal täielik kontroll ja mis on ka nii harvad, et ei ole põhjust oma nn närvihaigust ravima hakata. Aga kui inimene on nii tundlik teatud omaduste suhtes (seab tingimusi, unistab, ootab, loodab), siis üks väike vihje nende omaduste olemasolu/puudumise suunas ja ongi pidu läbi.
 
teemaalgatajale 18. veebruar 2015, kl 15.16
Kirjutasin sulle, suhtleme ja vaatame palju meil on ühist ja milles erineme. Leian, et antud teema all mõtteid vahetades, ei jõua Sa oma analüüsiga väga kaugele :) Ja nagu ka ise ütlesid, pooldad proovimist läbi tegutsemise, mitte ootamist ja parema lootmist. Tegutse siis! :)
 
Peeter 18. veebruar 2015, kl 15.27
Ega minuga ei peagi nõustuma. Iga inimese enda valik, millesse ta usub.
Võimalik, et 10 aasta pärast mõistad paremini.

Aga väljenditega stiilis: "kindel ei" võiksid ettevaatlikum olla. Siin ühes teises teemas keegi juba kirjeldas mehi, kui kompromissitut sugu. Nüüd ma saan juba natuke paremini aru, kuskohast sellised arvamused tulevad. :)
Rohkem tolerantsi!

Ma samuti ei poolda narkootikume, aga mis siis, kui näiteks 15 aasta pärast avastatakse, et heroiinil (vms asjal) on vähivastane toime ja sinu partneril/lapsel on samal ajal vähk, siis mis? Hammaste kriginal vaatad, kuidas sureb, aga põhimõtteid ei reeda?
 
25n 18. veebruar 2015, kl 15.32
Minu kohta sinu olulistest asjadest ei käinud see nt, et ma olen natuke tujukas. Aga seda on vist kõik naised:P Ja tegelikult sobivas suhtes ma seda väga ka pole- testitud. Aga kui inimene hästi erinev minust olulistes asjades, siis kipun natuke tujutsema, aga no... eks on ajaga õpitud ka rahulikult asju arutama pigem. Siiski- tujukust mingil määral minus on. Aga sellega peab mingil määral vist iga naise puhul arvestama, peamine, et liiga hull asi poleks:P

Ja see enda kätega millegi tegemine.. vähemalt hetkel minus mingit käsitöö soont pole ja ka toidutegemises on arenguruumi piisavalt. Siiski, siiski on mul senine elu läinud suuresti töö ja kooli tähe all ja ehk tuleb rohkem aega ja tuleb ka mingisugune käsitöö huvi:P Kuigi võibolla ka mitte, sest hetkel sisustan vaba aega teisiti :) Söögitegemise huvi vähemalt kasvab ja oskused ka tasapisi... asi seegi:P

Muudele asjadele ma vastan omaarust:D Aga eks siingi ole kõik suhteline. Päris sellist naist, aga nagu sa kirjeldasid, mina oma elus kohanud ei ole.. ja mitte et meeletult latti alla peaks laskma, siis päris nii raamides hea soovitusena olla ei soovitaks :)

Ja ma ei ütle, et sinu nõudlikkus väljendub selles, et sa mega tujukat või oma kätega midagi teha oskamatut naist ei taha.. vaid et neid häid asju oli nii meeletult palju, mis sa nimetasid.. :)

Mina tunnistan ausalt endale, et minu suurim miinus on tujukus ja sellega olen ka tegelenud ja seni pole õnneks tujukus ette jäänud ka kellelegi ja tegelt on asjalood päris head:D Ja no.. mis mega huvi ja viitsimis saab olla teha oma kätega midagi, kui samal ajal oodatakse teisest küljest et sul oleks hea töö ja haridus ja ka ilus keha- kõigeks aega ei jää, et tõesti kõigele pühenduda sama hetk..:P Õnneks mingi huvi on vähemalt olemas söögitegemise kohapealt:P Aga jah.. käsitöö huvi minus puudub.

No ja tean teisi toredaid neiusid, kel mõnel on mega söögitegemise huvi vms, aga kel pole sinu jaoks sobivat tööd või ambitsioonikust või välimust või korralikkust jne... kõigil on midagi ja on midagi puudu :)
 
Hahaa 18. veebruar 2015, kl 17.55
Selge see, et sellel teema algatajal on mingisugune räige kiiks või iluviga. Miks ta muidu just ilusaid naisi taga ajab? Ja veel tarkasid kah? Väärt mehel pole kunagi naiste tähelepanust puudust. Selle kena välimusega ja intelligentse mehe leiavad väärt naised hõlpsalt üles. Sellest mehest räägib keegi tema sõbrannadest ja sedasi "juhtuks" temaga kokku.

Selline mees, kes ei teagi, kus kenad ja targad naised ringi liiguvad, selline mees on oss ega kõlba kuhugi. Mina näiteks vähemalt tean kus sellised naised liiguvad ja mul oleks endalgi juba üks selline, kui mind välja ei praagitaks. Teema algatajal aga järelikult pole lootustki. Karm tõdemus aga ma olen oma saatusega leppinud. Enam välimust ei vaata ja hindan ainult seda tarkuse poolt. :D
 
Ilus ilm täna 18. veebruar 2015, kl 19.34
Minu kirjeldussõnad on tõstatanud huvitavaid kommentaare. Hästi joonistub siin välja see, kui erinevalt inimesed sõnu tõlgendavad ja järeldusi teevad. „Peetril“ on selles osas kindlasti õigus, et ega minuga nõustuma pea ja muudatused toimuvad aja liikudes meis kõigis.Mis puudutab aga seda rohkemat tolerantsi, siis selle rakendamisel peab meeles pidama, et liigse tolerantsi tagajärjel on ka impeeriumid langenud.

„25n“ Ütlesin oma kirjelduses, et eeldan, et naine viitsiks ka oma kätega midagi teha. Ei pidanud selle all silmas mõnd käsitöövormi, vaid seda, et naine ei oleks ka füüsiliste tegemiste juures abitu. Lihtsalt paar näidet tuues võiks temas olla olemas valmidus oma autole ise klaasipesuvedelikku lisada või ka näiteks valmidus sügisel koos mehe perega kartuleid võtta. Et ta ka oma kätega oleks ta valmis midagi tegema.

Tujukus on samuti selline asi, mida on raske mõõta, kuid minu jaoks ei ole normaalne see, kui täiskasvanud inimene pisikese lapse kombel mossitab, kuna ta kommi ei saanud. Täiskasvanud inimesed peaksid suutma normaalselt suhelda omavahel, nad peaksid olema valmis kuulama teist poolt ja olema valmis ka leidma lahendusi. Sugu ei anna kellelegi automaatset õigust enda tundeid kontrollimatult välja elada ja enesekontroll peaks olema minu arvates täiskasvanud inimesel nii hea, et enamus juhtudel ei ole tarvis uksi paugutada.

Kui viitsid, siis kirjuta siia palun võrdluseks, millised on need sinupoolsed nõudmised, millele mehed pole siiani vastanud ja mida sa nüüd plaanid allapoole lasta. Oleks huvitav võrrelda :).
 
Sheba 18. veebruar 2015, kl 19.39
Ma olen viimase kahe aasta jooksul pidanud loobuma 3-st potentsiaalsest unistuste mehest, sest nad ei olnud valmis kompromissiks. Kõik kolm nimetasid mind tõeliseks leiuks, arukaks, sümpaatseks ja ilusaks. Kusjuures minu poolt polnud mingit jonni või jäikasid tõekspidamisi, mille nimel ma neist meestest loobuma pidin. Kõikidele selgitasin, miks ma neilt väikest vastutulekut palusin, aga kõik keeldusid.
Järeldan sellest vaid seda, et minusuguseid arukaid, sümpaatseid ja iusaid leide on lademes või kõik oli vaid meeste bluff või 40+ edukate meestega käibki kaasas võimetus ja tahtmatus teha kompromisse.
 
Ilus ilm täna 18. veebruar 2015, kl 19.52
"Sheba", kas äkki saaksid välja tuua need vankumatud põhjused, millele mehed kindlaks jäid?
 
Sheba 18. veebruar 2015, kl 20.00
Kõigil kolmel olid erinevad põhjused, aga need on liiga isiklikud ja äratuntavad. Parima tahtmise juures ei saanud ma meestele vastu tulla, aga minu pakutud korduvatest kompromissettepanekutest nad keeldusid. Siiani veel elan seda üle.
 
ei saa aru 18. veebruar 2015, kl 20.22
Teemaalgatajat on keeruline mõista, ühelt poolt soovib, et temaga otse kontakti võetaks, kuid ei reageeri, teiselt poolt jätkab lõputut analüüsi, põhjustest, vigadest, mis naistel meeste suhtes takistuseks võis saada.
 
Ilus ilm täna 18. veebruar 2015, kl 20.30
ei saa aru Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgatajat on keeruline mõista, ühelt poolt so
> ovib, et temaga otse kontakti võetaks, kuid ei rea
> geeri, teiselt poolt jätkab lõputut analüüsi, põhj
> ustest, vigadest, mis naistel meeste suhtes takist
> useks võis saada.

Olen praeguseks vastanud minuni jõudnud mailidele ja vaatasin ka hetk tagasi üle postkasti spami. Ei olnud seal ühtegi kirja. Seega kui on minule kellegi poolt kiri saadetud ja ma pole praeguse seisuga vastanud, siis pole kiri minuni jõudnud. Palun saatke uuesti.
 
25n 19. veebruar 2015, kl 08.57
Ei ma ei mõelnud konkreetselt, et ma allapoole latti nüüd oluliselt laskma hakkan:P Vaid ennekõike põhiasjad, mis peavad paigas olema ja ebaolulisemates teatud määral tuleb teha mööndusi. Aga olulisi asju on mitmeid nii või naa. Mainiks ära, et ma ei ole vallaline tegelikult üldse, vaid niisama huvitav teema siin.

Aga mis on olnud siis need takistavad tegurid kaaslase leidmisel- küll ei ole millegist rääkida või tõmmet, kuigi on võibolla hea inimene.. küll on aru saada, et inimene ei ole usaldusväärne.. mõne puhul torkab kohe silma, et suuuur pidutseja.. mõni on väga, väga loru. Eks need ongi põhiasjad suures plaanis. Nagu ma mainisin- harva käib käsikäes see, et on hea välimus, inimene on tubli ja veel ka väga hea iseloomuga.

Põhivärk on ikkagi see, et kena ja/või edukas/tubli noormees ei tundu omavat sobivaid väärtusi. Või on justkui nii elukauge, et võiks igavusse temaga surra. VÕi on kena ja heasüdamlik inimene, aga homsele absoluutselt ei mõtle. Või on tubli ja hea, aga tõmmet või juttu nagu pole...

Mul tekkis omalt poolt ka küsimus, kui keegi peaks lugema ja viitsima vastata.. miks paljud noormehed ei mõtle homsele päevale ja ei kogu midagi nt? või pinguta ennast? Üks asi on ju kuidagi endaga hakkama saada ja raha polegi peamine.. agaa.. laps on suur kulutus.. ja see lapsesaamise aeg tuleb parasjagu ruttu ja siis on natuke hilja nagu mõelda sellele.. üürid on ju meeletud ja kui tahta elada inimväärsemas korteris, siis pole ju mõeldav taguda mega summat lapsekasvatamisse ja üürikasse ka veel sama aeg ja kui terve elu ei taha nii elada, siis peaks selle kõige kõrvalt veel koguma... miks elavad paljud mehed nii? naised, kas teie suudate elada "tänases päevas" mehega?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!