Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas need üksikud ilusad noored naised on ikka olemas?
 
Ilus ilm täna 15. veebruar 2015, kl 20.44
Täitsa Blond. Suhtlemine naistega sõltub ikka tegelikkuses alati olukorrast, kuid kui soovid et üldistavalt siin midagi ütleksin, siis kui mulle tundub, et naine on võitlust väärt, siis trügin vahele, varitsen momenti ja ei loobu nii kergelt. Kui aga selle protsessi käigus mingi hetk selgub, et seal on ainult ilus kest või selgub mingi põhimõtteline lahkheli, mis juba eos välistab võimaluse edukaks suhteks, siis ma edasist võitlust ka ei jätka.
 
M 15. veebruar 2015, kl 21.10
jälk on lugeda, kuidas üks kibestunud naine koguaeg blondi maha teeb. ainult naine saab nii õel olla, et peab teadustama, et blond on kole. millegipärast tundub, et see on hoopis vastupidi ja ta on ise ebakindel ja kole,
 
to bõh 15. veebruar 2015, kl 21.38
ainult sinusugune haige arvab, et blond ennast peab kiitma.
 
irw 15. veebruar 2015, kl 21.41
to bõh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ainult sinusugune haige arvab, et blond ennast pea
> b kiitma.

irw, blondu, irw!
 
to pervert ja tema pruut 15. veebruar 2015, kl 21.43
ronige ahju alla tagasi,ärge piitsa ja raudu maha unustage:-)
Mõhk Metsavana 15. veebruar 2015, kl 21.58
_Kuulen tihti, et kusagil on olemas targad, edukad, ilusad ja muude heade isikuomadustega üksikud noored naised, kellele ükski mees ei julge läheneda._

Ma liigun ringi jalgrattaga, kuid pole märganud ega kuulnud, et siin oleks kirjeldatuid palju. Pigem on nad nagu ülimalt ohustatud ja väljasurev liik.
Ühe korra oli üks selline trammis koos akustilise kitarriga. Oli venelanna ja mängustiiliks bluus. Polnud minu maitse see ja vanusevahelegi oleks imelikult vaadatud.

Teine ilmutas end Viru väravate juures, oli plokkflöödiga. Tema olemusest saab aimu siit:

Sellist suurt kontserti siis ei toimunud....
Seegi polnud mulle.. teate isegi kuidas siin lapsele külge löömisesse suhtutakse...
 
voka 15. veebruar 2015, kl 22.01
kurb kuulda,kui metsavana on ainult 2 ilusat naist terve elu jooksul näinud.
 
mees 15. veebruar 2015, kl 22.06
nonii, naised arvavad, et selliseid naisi jagub. mulle tundub ka nii - tegin täna HM kaubamaja fuajees aega parajaks ja tõepoolest nägin mitmeid kauneid naisi mulle igatsevalt otsa vaatamas. mul oli aga kohting juba kokku lepitud, õnneks. muidu ma siin ei kirjutaks.
järgmisel pühap. lähen võtan sealt ühe ära.
 
tumees 15. veebruar 2015, kl 22.12
Ära tiku paha peale. Pane rahmakas pihku, isu kohe läinud ja üks üksikema jälle vähem.
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 22.14
"Pane rahmakas pihku, isu kohe läinud ja üks üksikema jälle vähem."

Kui sellest probleemist niisamalihtsalt jagu saaks :D)

Pigem jääb üks juurde tekitamata.
 
mees 15. veebruar 2015, kl 22.15
tead täpselt?
Mõhk Metsavana 15. veebruar 2015, kl 22.32
voka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kurb kuulda,kui metsavana on ainult 2 ilusat naist
> terve elu jooksul näinud.

Lihtsalt ilusaid on rohkem näha olnud. Kuid neid, kellel väärtus suurem kui väljast paistab, on paganama vähe.
 
meestele 15. veebruar 2015, kl 22.39
Muud siin ei loe, kui et naine olgu ilus ja noor, aga kui naised rikast meest tahavad, siis kisavad kõik nagu sead aia vahel.
 
apppi 15. veebruar 2015, kl 22.41
Eestis annab koledaid naisi ja ilusaid mehi tikutulega otsida. Kas sina ka sellistele tingimustele vastad, mida meestele sead?
Mõhk Metsavana 15. veebruar 2015, kl 22.46
defineeri ilus mees. J. Blunt on ilus?
 
meestele 15. veebruar 2015, kl 22.48
Eestis annab koledaid naisi ja .......tikutulega otsida.
------------------------------------
Arvad, et ma olen erand, keda peab tikutulega otsima?
mansion ghost 15. veebruar 2015, kl 22.48
"Muud siin ei loe, kui et naine olgu ilus ja noor, aga kui naised rikast meest tahavad, siis kisavad kõik nagu sead aia vahel."

Tahtku! Kes keelab ja mõni ehk saabki :)
Aga paljud näivad arvavat, et ainuüksi naiseks sündimine tõstab nad jumala seisusesse, kelle altarile alandlikult andamit kandma peab.
Temake on - lihtsalt NAINE(arvatavasti ka ilus)
 
mees 15. veebruar 2015, kl 22.51
kuna vabad ilusad naised on ka targad, siis oskab mõni neist mind tuleval pühap. nii kella 14 paiku samas kohas oodata, või ootan mina.
 
kena naine 15. veebruar 2015, kl 23.03
Ilus ja tark naine Hm-s ei shople:)
 
Yx teine mees 16. veebruar 2015, kl 19.33
kena naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilus ja tark naine Hm-s ei shople:)

: tõsi.
 
Ilus ilm täna 16. veebruar 2015, kl 21.42
Asjalik vastus „25n“.

Tundub, et üldiselt inimeste arvates ikkagi neid häid ja ilusaid naisi on piisavalt olemas, kuid nende leidmine pole kindlasti lihtne, kui nad ka ise meest enda ellu lubada väga ei taha.
Huvitav on ka see, et tundub, et väga paljud inimesed on valmis panustama suuresti õnnele või juhusele partneri leidmisel – teadlikku partneri otsimist ja mõneti ka avatust sellele on vist võrdlemisi vähe.
 
25n 16. veebruar 2015, kl 22.34
:)
Ma ei taha nüüd pessimist olla, aga kahjuks minu arvamus on siiski see, et nii meeste kui naiste puhul kehtib üldiselt tänapäeval vägagi see, et väline ja sisemine ilu väga suures koguses kenasti käsikäes ei kipu käima. Nagu on meeste puhul nii, et kes tunnetab et on nägus või edukas, ei ole tihti see kõige usaldusväärsem, kehtib sama ka naiste puhul. Iga ilus näolapp ei lepi väheeduka mehega või suuda olla truu. Aga õnneks on alati erandeid, lihtsalt lademetes kahjuks mina neid väga häid kompotte ei tea, pigem erandid, seetõttu mõistlik ikkagi põhiasjad paika panna, mida otsid... ja paraku, kui latt on väga kõrge, ongi raske leida kedagi. Väga häid ja väga ilusaid inimesi tean mina üldse väga vähe, ammugi vabasid...:P Mis ei tähenda, et toredaid ja armsaid inimesi ei ole, aga üldine tava ikka on, et üks suuremat sorti parasjagu häiriv miinus võib ikka ka kaasas käia ja kellel seda pole, see ikka üritatakse tihti rajalt maha võtta.. et pigem on hetkeliselt vabad inimesed, kellele üritatakse ikkagi käpp peale panna tundub mulle kui mingil põhjusel suhe purunenud. Ja tegelikult on ju kõik suhteline- vahel on vähem ambitsioonikam naine parem kaaslane ja pere inimene... vahel on keskpäraselt ilus inimene truum... enda tutvusringkonnas tundub ka, et väliselt vähem kaunimad neiud on justkui suurema südamega ja truumad ja mõnda kaunitari ei soovitaks vihavaenlasele ka naiseks.. :P aga on mõningad, kelles on ka kõik ilus muidugi.. nagu elus ikka, on kõike:))
 
26m 16. veebruar 2015, kl 22.54
25n vist otseselt tutvumissooviga siin ei ole? :) Iseenesest väga huvitavalt oled enda mõtteid siin väljendanud. Kui sul on vähimgi soov mõni kiri vahetada, võid meiliaadressi jätta... ;)
 
kuskil keskel 16. veebruar 2015, kl 23.06
Sümpaatsema välimusega inimene saab rohkem valikuvõimalusi, samas peab ta ka rohkemate pakkumiste juures rohkem suutma säilitada kontrolli olukordade eest mis sellest tekkida võivad. Ja see ei pruugi olla üldsegi mitte kerge. Alguses võib see tähelepanu olla isegi meelierutav aga kõik see möödub kord...
 
Ilus ilm täna 17. veebruar 2015, kl 12.34
Valikuvõimalustest rääkides tuleb nõustuda, et eks ikka ühiskonnas on ilusatel naistel üldiselt rohkem lööki ja võimalusi, kuid kui eeldada seda, et neid üksikult olevaid naisi on tõesti märgatav hulk, siis kas neil naistel seda kartust mõtteis pole, et potensiaalsete meeste hulk, kelle hulgast partnerit valida jääb olenemata nende ilust aja möödumisel kitsamaks?
 
ka n 17. veebruar 2015, kl 12.46
Netist on väga keeruline kedagi leida. Jutt justkui klapiks, välimus võiks ka sobida, aga kohtudes lihtsalt ei teki seda tõmmet. Teine asi, millega vähesedki mehed oma shansid maha mängivad, on kiire ettepanekuga voodisse minna. Kahjuks, ei saa võtta sellist meest tõsise suhtematerjalina, kui ta võib igale järgmisele naisele samasuguse ettepaneku teha. Siinjuures ei mängi olulist rolli netis tundmaõppimise faas, kui kohtud inimesega elus esimest korda, siis ongi see esimene kord, mitte kui kohtumine vana tuttavaga, kellega võiks kohe järgmisele tasemele edasi liikuda.
 
mib 17. veebruar 2015, kl 12.57
Võibolla ei küsinud õigeid küsimusi või ei rääkinud õiget juttu. Suhte materjaliga on vist nii, et kas pole üldse või on liiga tõsine suhtematerjal. Arusaamatuks jääb ainult see, miks need ülitõsised püsisuhteotsijad ei suuda üksteist leida?
 
ka n 17. veebruar 2015, kl 12.58
Tooks välja mõned probleemid, mis tutvudes, ka netis, takistuseks saavad:
Esiteks, inimestel pole püsivust tutvumiseks. Ei mõtle siinkohal kuude pikkust suhtlust, vaid ikka lühemat. Kui mõnel päeval järjest näidatakse huvi üles, siis ikka ja jälle hakkavad üks hetk kadumistrikid pihta, kus aeg-ajalt end jälle ilmutatakse. Sellest võib teha järelduse, et korraga hoitakse mitu rauda tules.

Teiseks, soovid on erinevad, kui suhtluse käigus tuleb välja, et inimene pole valmis püsisuhteks ja pereks lähima viie aasta jooksul, siis kas on mõtet oma aega kulutada ja loota, et äkki mõtleb ümber?

Siit jõuab ka kolmanda probleemini. Liiga kiire ettepanek seksiks, mis võib tõsist suhet otsivale naisele parasjagu segadust tekitada, eriti kui mehe käitumine ja jutt kooskõlas pole.
 
ka n 17. veebruar 2015, kl 13.02
Neljandaks, inimene pole üle saanud eelmisest suhtest ja otsib vahepealset "aitajat", kes siis peab kuulama vastassoo kirumist ja samal ajal aitama "kätt" hoida.

Viiendaks, selgub tõsisem asjaolu, mis edasisele suhtlemisele kriipsu peale tõmbab, olgu selleks alkoholi või abielu varjamise probleem, mida alguses püüti kiivalt varjata.
 
kann 17. veebruar 2015, kl 13.07
kuuendaks: välimus on nii jube, et ei julgegi näole anda.

Seitsmendaks: Kaal on selline, et isegi bussiustest ei mahu läbi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!